Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 72 arası toplam 72 sonuç

Konu: Oyunu Yaşayarak Oynamak!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by YakoRYV View Post
    2000 yılından beri oyunu oynayan biri olarak bu seride gerçekten çok sıkılmıştım 1 aydır falan oynamıyordum, nba 2k13'de asso mod yapıyordum ama şu başlığı ve tüm mesajları okuduktan sonra kariyere geri dönme kararı aldım. Var olun !
    Bende Nba 2k13'de Asso Mod yapmaya karar verdim var ol abicim

eski seriler olsa pc basında sandalyem de tuneyerek macları takıp ederdım taktik ayarlarımı yapardım
    sımdı ıse hangı macta salak sacma hatalar olucak dıye gulerek maclarımı takıp edıyorum cunku bu zamana kadar gordugum en kotu fm serisi!!!
    mac ıcınde paso sakatlanan oyuncular mı dersınız ***** gıbı topu ayagında tutup rakıp forvetın opu kapıp gol atmasını mı dersiniz(ozellıkle buyuk takımlara karsı) sampıyonlar lıgı macı yaparken kalecı degajı ve stoperlerın 65 metreye tek pas atıp bir sutla gol olmasımı dersiniz
    boyle sacma sapan hatalar olduktan sonra bu oyunu yasayarak oynamak degıl gene nasıl salakca bı hata olucak bı deneyelım gorelım dıyerek oynarız verdıgım paraya yazık su oyuna alıskanlık olmus artık mecburen oynuyoruz...

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Bende Nba 2k13'de Asso Mod yapmaya karar verdim var ol abicim
    haha hayırlı olsun cleveland ve thunder'ı öneririm

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    eski seriler olsa pc basında sandalyem de tuneyerek macları takıp ederdım taktik ayarlarımı yapardım
    sımdı ıse hangı macta salak sacma hatalar olucak dıye gulerek maclarımı takıp edıyorum cunku bu zamana kadar gordugum en kotu fm serisi!!!
    mac ıcınde paso sakatlanan oyuncular mı dersınız ***** gıbı topu ayagında tutup rakıp forvetın opu kapıp gol atmasını mı dersiniz(ozellıkle buyuk takımlara karsı) sampıyonlar lıgı macı yaparken kalecı degajı ve stoperlerın 65 metreye tek pas atıp bir sutla gol olmasımı dersiniz
    boyle sacma sapan hatalar olduktan sonra bu oyunu yasayarak oynamak degıl gene nasıl salakca bı hata olucak bı deneyelım gorelım dıyerek oynarız verdıgım paraya yazık su oyuna alıskanlık olmus artık mecburen oynuyoruz...
    çok haklısın kardeşim, yerden göğe kadar ama 2d oynarken sadece yazıyla takip ederken de böyle hatalar oluyordu belkide ama o zaman izlemediğimiz için bilmiyorduk, şimdi yayın yapıyorlar, herşeyi gördüğümüz için hataları farkediyoruz direk. o açıdan da bakmak lazım...
    Ama inşallah düzeltirler

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Şu oyunda maçı sunmak gibi bir zevkim var.

Ciddi anlamda kaç yaşına geldim halen bundan kopamadım, arada oynarken bunu yapıyorum. Çok hoşuma gidiyor hem oynayıp hem de sunmak

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post

Ciddi anlamda kaç yaşına geldim halen bundan kopamadım, arada oynarken bunu yapıyorum. Çok hoşuma gidiyor hem oynayıp hem de sunmak
    DİĞER YORUMLAR NEYSEDE BENDE Bİ TEK KENDİM İÇİN KAYIŞ KOPMUŞ DİYE DÜŞÜNÜRKEN SENİN YORUMUNLA AYRI Bİ ZEVK OLDUĞUNU VE DESTEK GÖRDÜM ŞU ANA KADAR KENDİMİ DELİ SANIYORDUM EŞİMDE BENİM DELİ OLDUĞUMU VE BOŞANACAKTI BENDEN (ŞAKA TABİ AMA DELİMİSİN DİYİP DURUYOR)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ThreepWooD View Post

FM oynayanların en az %80 bunu yapıyordur diye tahmin ediyorum. Geçmişinde ya da şu anda bunu yapmayan varsa büyük bir eksiği vardır bu oyunla ilgili
    FM Gazetesi

Ben önemli maclardan sonra kendi kendime röportaj yapmisligim bile var

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    yok artık ali sami

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Aynen öyle hatta spikerlik bile yaparım

Daha dün m.city le oynuyorum kendi evimde 1-0 yaptım kapandım kontralarda 3-5 pozisyon buldum her kaçırdıklarında havaya zıpladım city saldırdığında direkten dönen çizgiden cıkan her pozisyonda nefesimi tuttum valla

Baştan belirteyim, arkadasimla online oynuyoruz. Oyunun tadi o zaman cikiyor valla

Transfer döneminde Fernandes besiktastan ayrildi.

Marsilya, Lyon, Inter, Porto, Atletico gibi bilimum üst seviye takım teklif yaptı. Benim de Meireles'in ayrilmasindan sonra aklimda olan biriydi ama gelmek istemiyordu bir türlü.

Fernandes'e yıllık 7 milyon euro, %10 maaş zammı, menejere ve kendine 3er milyon bonus, 8 bin euro gol bonusu, maç başı 7 bin euro, 1.5 milyon da yılın takımına secilme bonusu onerdim. Adam kabul etti ve beklemeye koyuldum.

Ben beklerken Dortmund, Leverkusen, Napoli de teklif yolladı. 20 gün falan bekledik böyle, diger adamlari yedekte tutarak.

En iyi teklifi benim verdigim barizdi iste ama ligin reputasyonundan oturu heralde adam gitti Portoyla anlastı. Aldigi para da yıllık 2 milyon euro sadece.

ben 7 küsür vermistim.

Sonra Conca'yi aldim.

Avrupa'da kritik maç oynuyorsam youtube'tan Fenerbahçe marşlarını açarak tezahurata başlıyorum =))

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri