1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Ogenyi Onazi | 19

Post Ogenyi Onazi | 19

Adı: Ogenyi Onazi

Pozisyon: Önlibero/Mücedeleci Orta Saha

Oyun Başı Fiyatı: 750.000 €

Ben de daha alıp denemedim ama daha önce nasıl fark etmemişiz bilmiyorum. Fizikseli geliştirilirse on numara bi pas dağıtan stopper olur veya destek mücadeleci orta saha olarak kullanılabilir. Tek sorun fiziksel. O da iyi bi şekilde gelişirse fiyatıyla birlikte çok iyi olur deneyelim. Görelim bol FM'li günler

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Nijerya'lı üstelik, nasıl fiziği bu kadar düşük ilginç. Genç olmasına rağmen Teknik ve Mental çok iyi konumda gerçekten. Deneyebiirim.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

ben denedim stsl'de fenerbahçe ile.

fiziği olmadan hiçbir şey. üstelik 7 milyon euro'dan aşağı bırakmadı lazio. ilk yıl için söylüyorum.
    (/s)

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bir oyuncunun fiziğini geliştirmek gerçekten çok zor oluyor. Teknik özellikleri olmasa daha iyi, hele o hız ve hızlanma değerleri inanılmaz kötü. Bir de goosfraba'nın dediği gibi 7 milyonsa hiç değmez diye düşünüyorum.

1.5 teklif ettim reddettiler 3.5 milyon euro verdim kabul ettiler ocak ayinda gelicek arkadas deneyelim bakalim

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

gerçekte bu kadar yavaş olmadığını stuttgart karşısında attığı muhteşem golle gösterdi. umarım fenerbahçe'ye çok zararı dokunmaz.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    gerçekte bu kadar yavaş olmadığını stuttgart karşısında attığı muhteşem golle gösterdi. umarım fenerbahçe'ye çok zararı dokunmaz.

aynen katılıyorum isin ilginc yonu ise oyunda ki butun afrikalı oyuncuların gercek hayatta oldugu gibi fiziginin on planda olmasıdır onazi icin cok sacma bir profil hazırlamıslar...

2. yılımda beşiktaşa 1.6mn euro'ya aldım 1-2 maç oynadı sonuçları yazarım tekrar

Mesaj Yetkileri