Sayfa 44 / 44 İlkİlk ... 34424344
1,291 ile 1,294 arası toplam 1294 sonuç

Konu: Part III: Bebeler Milli Takımda | Türkiye | 6.Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Bunu çözmenin en iyi yolu, oyuna ekstra müdahale etmeden, yani akışı bozmadan oynamaktır. Bu hem oyun öncesi veya gerçek zamanlı editör müdahalesi gerektirmeden hem de maç sonuçlarında kaydet/yükle yapmadan mümkün. Yani herşeyi olduğu gibi kabullenmek ve ona göre oynamak hem sizi daha temkinli oynamaya yöneltir hem strateji geliştirmenizi sağlar hem de hırs yaratır aksi halde senaryoyu sürekli değiştirip oynamak sürekli sıkar ve çabuk bıktırır. Önemli olan çok büyük başarılar sağlamak, tüm kupaları kazanmak ve en iyi olmak değil önemli olan bunları yapmaya çalışırken izleyeceğiniz yol, Eğer böyle hareket ederseniz eminim en az benim kadar zevk alarak oynarsınız.
    Önerilerin için sağol zaten öyle şeyler yapmıyorumda nedense sıkıyor.Bu arada görmedin heralde kayıtlı oyun yüklenemedi hatası veriyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Unsal123 View Post
    Önerilerin için sağol zaten öyle şeyler yapmıyorumda nedense sıkıyor.Bu arada görmedin heralde kayıtlı oyun yüklenemedi hatası veriyor.
    O konuda bir arkadaş da aynı şeyi söyledi, ben laptop'tan Pc'ye attım orada açtı ancak neden bazılarında kayıtlı oyunun açılıp bazılarında açılmadığını problemi tam olarak görmeden bilemeyecem (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    O konuda bir arkadaş da aynı şeyi söyledi, ben laptop'tan Pc'ye attım orada açtı ancak neden bazılarında kayıtlı oyunun açılıp bazılarında açılmadığını problemi tam olarak görmeden bilemeyecem (:
    Bir daha save yapma gibi şansın varmı?

hocam kariyerin tek kelimeyle mükemmel saveyi indiriyorum umarım çalışır

edit:çalışmadı
    Last edited by ugur732 : 15.Temmuz.2013 at 15:03

Sayfa 44 / 44 İlkİlk ... 34424344

Mesaj Yetkileri