Sayfa 1 / 44 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1294 sonuç

Konu: Part III: Bebeler Milli Takımda | Türkiye | 6.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Part III: Bebeler Milli Takımda | Türkiye | 6.Sezon

Genç oyuncu eğitmek, yetiştirmek ve bir sistem oturtmak için ligimizin en ideal takımlarından biri olan Kayserispor'u tercih ettim. Öncelikle kulüp son yıllardaki altyapı ve tesisleşme bakımından yaptığı atakla adından söz ettirdi. Büyük ve modern bir stadının yanı sıra Profesyonel bir yönetim sisteminin oturmaya başladığı bir sistem mevcut. Özelikle Galatasaraylı futbolseverlerin çok sevdiği Futbol Direktörü Süleyman Hurma ile beraber çalışmak güzel olacak. Takımda Okay Yokuşlu, Salih Dursun, Engin Bekdemir, Ömer Bayram, Ertuğrul Taşkıran ve Babacar Diop gibi genç yetenekler bulunuyor. Bizim de amacımız bu gençlerin yanına geleceği parlak olan bir kaç genç oyuncu daha eklemek ve bu oyuncuları geliştirerek yolumuza devam etmek. Ayrıca takımda Yaşı gelmiş özellikle yabancı uyruklu oyuncuları da göndermek diğer bir hedefimiz. Hem ekonomik yükümlülüğü azaltmak hem de genç oyunculara yer açmak adına. Kısa vadede belirli bir sistem oturtup Sportif başarıyı uzun vadeye yaymak ve gerçekleştirmek son amacımız olacak. Uzun bir yolculuk...

Veritabanımız Özel, Asya, Afrika, Avrupa ve Güney Amerikadaki bir çok oyuncu oyun içinde aktif. 60 bini aşkın oyuncu oyuna dahil edilmiş durumda.

Kuralları okudum kabul ediyorum.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Başarılar İbrahim!

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

sakary Ali Misafir

Kayserispor senin de dediğin gibi bu konu için ideal bir seçim. Zevkli bir kariyer olacak inşallah. Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar benim de Kayseri kariyerim var Cleyton'a iyi bak.

Nesil
    2012

Başarılar , hocam Ertuğrul harika gelişiyor ileride bonservisini almanı tavsiye ederim,

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler Arkadaşlar,

Başlık açılana kadar ligin ilk maçına kadar devam ettik, gelişen olayları aktarayım.

Öncelikle transfer dönemini tamamladık. İlk işimiz teknik ekibimizde bir kaç yenilik oldu. Baş Antrenörlüğe Tayfur Havutçu'yu, As takım hocalığına ise Tanju Çolak'ı getirdik. Ayrıca 4 tane Scout'u ekibimize dahil edip bunları Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Afrika'da genç oyuncu avına gönderdik.

Daha önceden de dediğim gibi Temel prensibimiz genç ve yerli oyunculara yönelmek oldu. İşe, Takımımızda yaşı gelmiş yabancı oyuncuları listeye koyarak başladık. Daha sonra yerli ve yabancı bütçemizin elverdiği şekilde transfer edebileceğimiz oyunculara yöneldik. Özellikle hedefimizde bulunan Recep Niyaz, Muhammed Demirci, Serdar Gürler, Cenk Tosun ve Vladimir Darida gibi isimleri transfer edemedik. Gelenler ve Gidenlere bakacak olursak ;

Transfere öncelikle Fenerbahçe'den kiralık olarak kadromuzda bulunan Ertuğrul'la başladık. Ardından kadroda eksik gördüğümüz mevkilere Genç ve Yerli oyuncu takviyesinde bulunduk. Brezilya'dan getirdiğimiz genç Douglas Costa'yı ise ileride "Roberto Carlos" yapma hedefimiz var.
    ...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar hocam,güzel seçim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mehmet Topuz Kayserispor'da

Oyuna başladığımız zaman Fenerbahçe'de kadro bolluğu yüzünden satılık listesine konan Mehmet Topuz'u almak için bir çok girişimimiz oldu ancak yüksek maaş bedeli ve bizim bunu karşılamamızın mümkün olmaması üzerine kiralama yöntemine başvurduk ve sezon sonunda 1 milyon € satın alma opsiyonuyla kadromuza dahil ettik, Kaptan yuvasına döndü, Takıma katkısı kadar, Orta alandaki Gençler için iyi bir bireysel gelişim hocası olacaktır.

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni Sezondaki Kadromuz

21 yaş ortalamasıyla ligin en genç takımı durumundayız; Lig ortaması 24. Kadroda geleceği parlak ve gelişime açık Ertuğrul , Salih Dursun, Kamil, Douglas, Civar, Emrah, Engin, Ömer, Okay ve Babacar Diop gibi oyuncularımız mevcut. Özellikle Babacar Diop'a parantez açmak gerek. 18 yaşındaki oyuncu 1.97 boyunda. Teknik özellikleri fena sayılmaz, Fiziksel olarak gelişmesi gerekiyor. Bunu da hem takım hem bireysel antrenmanlarla hem de maç tecrübesiyle geliştireceğimizi düşünüyorum. Onun bir kaç sezon sonra nasıl bir profil alacağını merak ediyorum.

Takımın genel antrenmanı Kondisyon olarak ayarlanmış durumda, Bireysel antrenmanların çoğu da Fiziksel özelliklerin gelişimi üzerine ayarlı, İlk amacımız takımın fiziki kapasitesini yükseltmek olacak.

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Taktik, Oyun Anlayışı ve Dizilim

Yeni sezonda kullanacağımız Sistem bana ait olan bu dizilim olacak. Oyuncu kadromuza elverişli olarak dizayn edilen sistemimizde temel amaç düşük tempoda oyun seyri, sahaya geniş bir şekilde yayılım ve her alanda oyuncu bulundurabilme, Defanstan kısa pasla çıkmaya dayalı, oyuncuların birbirlerine daha fazla yardımlaşmasına dayalı bir savunma anlayışı, hücumda ise ani ataklarla çoğalabilme ve uzaktan şutlarla etkili olabilme. Oyuna başlar başlamaz dizayn edip özellikle antrenman kampında bu sistem üzerine çalıştık. Sağ kanattan yapacağımız Sürpriz ataklar ve özellikle AMC pozisyonunda oynatacağım Engin Bekdemir/Okay Yokuşlu ikilisi, Sistemimizin ana karakterleri olacaktır.
    ...

Hocam sizin kariyerlerinizi daima takip ediyorum ve beğeniyorum. Şimdi ki konsept çok iyi, takım çok iyi. TÜRK datasında tüm adamları açtığım için söyleyebilirim ki gurbetçi oyuncuları almaktan çekinme.

Milli takım kadrolarını, en düşük yaştan itibaren mutlaka takip et. Muhammed Demirci sezon sonunda %90 serbest kalıyor, sözleşme imzalayabileceğini düşünüyorum. R.Niyaz'da serbest kalabilir ama Fenerbahçe sözleşme imzalıyor hemen.

Ozan Tufan unutulmaması gereken bir isim bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Başarılar İbrahim!
    Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Kayserispor senin de dediğin gibi bu konu için ideal bir seçim. Zevkli bir kariyer olacak inşallah. Başarılar.
    Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by ForzaRQ7 View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar hocam,güzel seçim.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by OrcunFB View Post
    Başarılar benim de Kayseri kariyerim var Cleyton'a iyi bak.
    Cleyton'ı gözüm tutmadı, gönderdim : )

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Başarılar , hocam Ertuğrul harika gelişiyor ileride bonservisini almanı tavsiye ederim,
    Yaptığım ilk iş o oldu.

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Hocam sizin kariyerlerinizi daima takip ediyorum ve beğeniyorum. Şimdi ki konsept çok iyi, takım çok iyi. TÜRK datasında tüm adamları açtığım için söyleyebilirim ki gurbetçi oyuncuları almaktan çekinme.

Milli takım kadrolarını, en düşük yaştan itibaren mutlaka takip et. Muhammed Demirci sezon sonunda %90 serbest kalıyor, sözleşme imzalayabileceğini düşünüyorum. R.Niyaz'da serbest kalabilir ama Fenerbahçe sözleşme imzalıyor hemen.

Ozan Tufan unutulmaması gereken bir isim bu arada
    Teşekkürler. Sağ tarafta genç Kamil Ahmet olduğu için biraz daha tecrübeli olan Atahan'ı kadroya takviye ettik. Ozan da diğer genç listemizdeki oyuncular gibi seçenekler arasında.
    ...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

İbo başarılar Uzun zaman sonra Kariyer Hikayeleri kısmına senin kariyer için girdim.. İyice Turnava Lig derken iyice ihmal ettik .. Bende en kısa zamanda yeni bir kariyer düşünüyorum .. BOL ŞANS

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    İbo başarılar Uzun zaman sonra Kariyer Hikayeleri kısmına senin kariyer için girdim.. İyice Turnava Lig derken iyice ihmal ettik .. Bende en kısa zamanda yeni bir kariyer düşünüyorum .. BOL ŞANS
    Teşekkürler Alper hocam, bekliyoruz kariyerini : )
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Süper Ligde 2 haftayı geride bıraktık...

Ligin ilk maçında Avni Aker'deydik. Kontrollü başladığımız oyuna kontra ataklarla ve uzaktan şutlarla etkili olmaya çalıştık. Güzel bir kontra oyunla geldiğimiz pozisyonda yeni transferimiz Douglas arka tarafta kendini unutturunca gelen topu affetmedi. Kalan dakikalarda skoru koruduk ve istediğimizi aldık. Sonraki hafta sahamızda konuk ettiğimiz Gençler'e karşı da baskın oyun kendini gösterdi. Zaman zaman Hurşut ve Vlaminckx tehlikeli anlar yaşatsa da ikinci yarıda oyuna koyduğumuz Genç Diop savunma arkasına atılan topu iyi kontrol ederek topu ağlara gönderdi, 1 topu da direkten dönen Diop maç için kader adamı oldu. Gelecek haftalarda üst üste Fenerbahçe ve Galatasaray ile oynuyoruz, zor bir fikstürle başladık.
    ...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

1-0 olsun bizim olsun

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

2 hafta mükemmel geçmiş hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by AlperKSK View Post
    1-0 olsun bizim olsun
    Kocaman Cool System Version 13.2.3 : )
    2 hafta mükemmel geçmiş hocam.
    Evet, beklediğimden daha iyi reaksiyon gösterdik taktiğe. Rakiplerin tek forvet oynaması ve orta alanı kalabalık tutması da işimize geldi. Daha fazla pas yaptık, daha fazla topa sahip olduk ve daha çok şut imkanı bulduk. Çoğu karavana olsa da karşı kalede etkin olmak önemli, Biraz da şans.
    ...

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Öncelikle başarılar,transferler çok iyi,Brezilyadan gelen gençte senin elinde bir carlos olacaktır,lige de iyi başlamışız

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Öncelikle başarılar,transferler çok iyi,Brezilyadan gelen gençte senin elinde bir carlos olacaktır,lige de iyi başlamışız
    Teşekkürler.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

4. Hafta Geride Kalırken...

3. haftada konuk olduğumuz Telekom Arena'da güzel bir maç oynadık. Karşılıklı atakların ve pozisyonların yaşandığı bir maç bizim adımıza iyi oyun kötü sonuçla biten bir maç oldu. Drogba 3 gole imza attı (biri Douglas'a çarptığı için ona sayıldı) Gerçekten Galatasaray veritabanı güncelleştirmesinden önceki etkinliğini koruyor, Sneijder ve Drogba'nın da katılımıyla beraber daha kuvvetli bir ekip. Bu sezon rahatlıkla ligi kazanacak kapasiteleri var.

4. haftada evimizde konuk ettiğimiz Fenerbahçe'ye karşı da Galatasaray maçındaki gibi hücumda pozisyon bulmada üretken olduk. 50. dakikada bulduğumuz penaltıyı değerlendiremedik, son 20 dakika Fenerbahçe 10 kişi oynadı ayrıca Sert oyunumuz yüzünden sakatlıklarla boğuştular, fazlasını da alabilirdik ama istediğimizi aldığımızı düşünüyorum. Zor bir 4 hafta ile sezonu açtık, gelecek 5 maç biraz daha seyrinde geçecektir.

...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Hocam bu fikstürden en az 10 puan çıkartırsan iyidir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hocam bu fikstürden en az 10 puan çıkartırsan iyidir.
    Bakalım, her şey olabilir : )
    ...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Drogbayı tutamamışız

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar abi merakla bekliyorum

Nesil
    2012
    Yer
    Trabzon

başarılar ben de Kayseride okuyan bir öğrenci olarak kayseriye her zaman sempatim vardır,klüp çok iyi idare ediliyor bence,transferler de hep iyi...özellikle bu sene moucheyi çok beğeniyorum...

29. Default

Heyt be Süleyman Hurma yeter Başarılar, bol şans

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Başarılar İbrahim Kaliteli Oyuncular var Kayseride, taktik bilgisi İstersen Her zaman yardımcı Olurum, Biliosun Müthiş taktiklerim vardır

Sayfa 1 / 44 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri