Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 202 sonuç

Konu: 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

Default 4-1-3-2 ® Bu Taktik Her Takımı Başarıya Götürür

CM-FM Tarihinden bu yana kuşkusuz benimle birlikte çoğu kişininde standart olarak kullandığı taktik 4-1-3-2 taktiğidir.
    Kalitesini anlatmaya zaten gerek yok fakat verim alabilmek için bahsedeceğim bölgelerde yoğunlaşmalısınız.

Öncelikle paylaşılan taktiğin farkı tabiki Modifiye edilmiş olmasıdır.
    Bunlardan en önemli üç unsuru dikkatle okuyun;
    • - Anlayışı Ofansif sistemine dayalı olan bu taktiğe varsa eğer yaratıcı oyuncularınızı kullanın
    • - Defans kanatlarında sadece topu kapma düşüncesi bizi hücuma yöneltmez
    Orta sahada kanat oyuncuları olmadığı için hücuma: orta ile destek verebilecek Hız ve Orta özellikleri ideal olan defans-kanat oyuncularınızı kullanın

• - Önemli olan DMC bölgesinde kullanacağınız oyuncuyu iyi seçmeniz.. hem hücumda hem savunmada size en yardımcı olacak bölgedir

Emin olun 4-4-2 gibi taktiklerle derece yapmaya çalışan arkadaşlar; Hiç durmasın bile..

DownloaD: http://rapidshare.com/files/11316747..._Besiktas_.rar

Kişisel Yorum :
    Beşiktaş kariyerimde bu taktiği kullanmıştım. Beşiktaş ile "2. Sezon Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finalde" Barcelona'yı elemiştim ve Yarı Finalde PSV ile karşılaşacaktım. Taa ki kayıtlı oyunum bozulduğunda herşey sona erdi

Uyarı: Lütfen izinsiz başka yerlerde kendi adınıza sunmayın, Emeğe saygı gösterelim

Arkadaşlar kötü veya iyi yorumlarınızı eksik etmeyelim. Bol FM'li günler..
    Last edited by gencerker : 12.Mayıs.2008 at 13:42

Nesil
    2006
    Yer
    PapazIn ÇaYıRıNDaN

güzel taktik denemeye çalışacağım

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Link yok herhalde?
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Mateja-Burak View Post
    güzel taktik denemeye çalışacağım
    Link olmadan nasıl indirip denicen
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Kardeş link nerde yahu

Arkadaşlar bu taktiğin linkinin olmasına gerek yok standart taktikler arasında var zaten ondan sonra arkadaşın dediği şeyleri uygulamalısınız..

Link hazırlandı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Teadüf mü bilemiyorum taktiği 2 maç denedim gs ile şuan sivası 5-1 yendim deplasmanda arsenalı 3-0 yendim şl de..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

taktiği denedim gerçekten bugune kadar oynadığım en iyi taktik,ligin ortasında uygulamaya başladım,8. sıradaydım ve 3. sırada şampiyonlar ligine gittim,12 maç 2 beraberlik 1 yenilgi, 9 galibiyet,çok başarılı,eline sağlık.
    Last edited by spawn_21 : 14.Mayıs.2008 at 19:28

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yorumlara göre iyi bir taktiğe benziyor...Denemekte yarar var...

yanlış anlamanı istemem ama bana göre bu taktik takıma biraz fazla gol attırsa bile biraz fazla gol de yemesi muhtemel çünkü defans kanatları dahil hep ileride hızlı adamlar olmazsa geri dönemeyince çok gol yenebilir ufak takımlarla çok da işe yaramıyabilir ama büyük takımlarda işe yarayabilir
    yine de emeğine saygı gösteriyorum kesinlikle yanlış anlama

kardeş 10 numara taktik vallaha siteden uzun zamandır böyle güzel taktik görmedim hatta hiç görmedim . Çogu büyük takımlarda bile işe yaramıyor.küçük takımlarda nasıl olur bilmem ama benm takım çok ii tepki verdi.

hatta kısa zaman önce eklenmiş iddaalı bi taktikle tothnem 4 yedim manchesterim ben bide 2018 deim . ama bu taktigi uyguladım 5-1 yendim ve resmen eze eze .Hani dicek arkadaşlar erken deilmi 1 maçla ama şöyle bişey var hani ataklardan anlıosun nasıl oldugunu ve olacagını. Eline sağlık

biraz kullanacağım . Küçük takımlar nasıl tepki verir bilmiyorum ama büyük takımlarda işe yarıyor küçük takımlardada arkadaşlar dener.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thumbs up

Bu dizilişi sevdiğim için taktiğini denedim. İtalya ligindeki 10 haftalık deneme sürecimde 5-0, 6-0 gibi sonuçları rahat alabildim. Ben DM oyuncusunu oyun kurucu olarak kullanıyorum ve gayet başarılı oluyor, bu yüzden ortadaki AMC gayet rahat top yapıp bol gol atabiliyor.

Taktiğini kullanacak arkadaşlar için buglı korner dizilişini de taktiğine ekleyip bir de oyuncu mevkileriyle ilgili detaylı bilgi verirsen daha çok ilgi görür bence. Teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şuan Liverpool'de deniyorum gerçekten mükemmel bir taktik , birkaç komut ayarlamasından sonra daha süper oluyor Teşekkürler arlkadaşım . . .

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Yeni kariyerlerimden birinde deniycem Teşekkürler

16. Default

taktiği indirdim mütevazi fb kadrom ile deneyip sonuçları yayınlayacağım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bende bi deniyim ama forvetler hızlı mı uzun boylu mu olucak?

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

iyi tutmuş bu taktik bizde deneyelim

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

harika bi taktık denedım....ama bazen olmadık sonuclar alınabılıyo....

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Konuyu biz hortlattık...Konu çoştu..

Gerçkten güzel taktik..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gerçekten fm den zevk almamı sağlayan bir taktik,makine gibi çalışıyor,üstelik rakipler çözemiyor,ben herkese tavsiye ediyorum,yapan arkadaşa teşekkür ediyorum...

Bu download sayısına bu kadarcık yorum az değil mi

Merak ettiklerinizi yanıtlayalım,
    Küçük takımlarda işe yaramayabilir = 1 dmc 2 tane de kanat oyuncusu bulabilirsen çok güzel verim alabilirsin. Sonuçta küçük takımlarında rakipleri küçük olacak öyle değil mi

Kanatlar çok ofansif o yüzden fazla gol yer = diyen arkadaşlara şöyle cevabım olacak. Dikkat edenler görmüştür defans üçlüsünde (Dc-Dmc-Dc) özellikle adam markajı var. Kanatları da o kadar açmıyoruz en fazla orta sahaya gidebilirler o da sizin takım hücum makinası haline geldiyse yani korkulacak birşey yok herşey güvende

bende bi deniyim ama forvetler hızlı mı uzun boylu mu olucak? = Hiç fark etmez zevk-renk meselesi

Bunun dışında olumlu yanıtlarınız için minnettarım

bir de oyuncu mevkileriyle ilgili detaylı bilgi verirsen daha çok ilgi görür bence = Mevkiler ile ilgili düşüncelerimi de paylaşayım.
    Ben defans kanat oyuncularımı antrenmanda ortasaha sol olarak- bilhassa hücuma alıştırmaya çalışıyorum.DL olan bir oyuncu DL/WBML oluyor ve harika sonuçlar alırsınız.Tabi herkesin düşüncesi farklıdır.
    Bir önemli olduğunu düşündüğüm üçlü ortasaha oyuncuları. AMC-MC-DMC olarak seçiyorum. Neden diye soranlara; Biri ofansif golcü,biri oyun kurucu birde her halükarda ortasahayı savunan DMC.

Kimseye kolay kolay yenilmiyorum.. ki takımın fark yemesi söz konusu bile değil..

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

bu taktik 4-1-2-1-2 ideal avrupa stili

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bi deneyelim bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

Quote Originally Posted by Pazzini_06 View Post
    Bi deneyelim bakalım
    bundan iyi taktik bilmiyorum ben

İşte bu taktik - İşte bu skor üstelik deplasman ve 24. dakikada 10 kişi kaldık

ben anlamadım valla bu taktiği hsv de denedim 5 maçta galp gelemedim ama malup da olmadım. nasıl işe yarıyor çözemedim.00-01 sezonundan beri oynuyorum tek taktiğim var 4-3-1-2 ya da 4-1-2-1-2 almadığım kupa da kalmadı 98 maç malup olmama rekoru daha da bir sürü bu taktik nasıl bende çalışmadı çözemedim valla((

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Trabzonla denedim hiç galip gelemedim yardım edermisin

Belki oyun ortasında taktik değiştirmeniz takımınızı etkilemiş olabilir bu da bir ihtimal.
    fatih_akın kardeşim sana gelince anlattıklarına göre taktiğin zaten süpermiş bence hiç değiştirmene gerek bile yok

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

her taktik her takıma cuk oturacak diye bir kural yok arkadaşlar.taktiğin gereksinimine göre oyuncu seçeceksiniz yada elinizdeki oyuncuya göre taktik belirleyeceksiniz.elinizde WBL ve DMC oyuncusu yoksa yada kaliteli değilse bu taktik sizin için fiyasko olabilir.hani at sahibine göre kişner ya bu iş de öyle.taktiğin işe yaraması için oyuncu lazım,oyuncunun iş yapabilmesi için uygun bir taktik

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri