1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Gökhan Süzen

Nesil
    2007

Default Gökhan Süzen

DL: 20 olmalı. Beşiktaş'a sol bek olarak transfer edilmeden önceki röportajına da bakabilirsiniz.

Bkz: http://www.ligtv.com.tr/haber/sol-acik-mi-sol-bek-mi

Ayrıca forma no: 19 olarak düzeltilmeli.

Bkz: https://www.bjk.com.tr/tr/oyuncu/1580/gokhan_suzen.html
    Last edited by ttarlabasi : 27.Mart.2013 at 18:18

Gökhan Süzen tam bek değil ki. Ortasahanın solunda oynayan bir oyuncu. Bekte de oynayabiliyor, ön libero da oynayabiliyor orta ikilinin solunda da oynayabiliyor.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Gökhan Süzen tam bek değil ki. Ortasahanın solunda oynayan bir oyuncu. Bekte de oynayabiliyor, ön libero da oynayabiliyor orta ikilinin solunda da oynayabiliyor.
    Paylaştığım haberdeki videoda kendisi anlatmış pozisyon konusunu. Videonun ortalarında bulabilirsiniz. İstanbul BB'de zorunluluktan orta sahada oynadım, sol bek oynamak istiyorum o pozisyonda parladım zaten diyor. Bu röportaj Beşiktaş transferinden önce yapılmış. Beşiktaş'a da sol bek olarak alındı zaten.

Nesil
    2003

En son sol bek olarak yanilmiyorsam Galatasaray alt yapisinda oynuyordu. Ferhat Oztorun'un yedegiydi. IBB'de ise surekli Ekrem'in yedegiydi.

Ben simdiye kadar Gokhan Suzen'in sol bekte oynayip da o mevkinin oyuncusu oldugunu gosterdigi maci izlemedim. Belki savunma becerileri bir hayli dusurulup (ozellikle pozisyon alma ve konsantrasyon) mevkisi naturel DL olabilir.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    En son sol bek olarak yanilmiyorsam Galatasaray alt yapisinda oynuyordu. Ferhat Oztorun'un yedegiydi. IBB'de ise surekli Ekrem'in yedegiydi.

Ben simdiye kadar Gokhan Suzen'in sol bekte oynayip da o mevkinin oyuncusu oldugunu gosterdigi maci izlemedim. Belki savunma becerileri bir hayli dusurulup (ozellikle pozisyon alma ve konsantrasyon) mevkisi naturel DL olabilir.
    Gökhan Süzen'in bir sol bek olarak tacklingi ve fiziksel özellikleri gayet iyi fakat dediğiniz gibi positioningde sıkıntısı var gibi.

Nesil
    2007

Aslında oyunda G.Süzen'in positioningi 9 yani Uğur Boral ile aynı yapılmış, bu da yeterince düşük gibi zaten.

Not: Update'siz FM 2012'de Gökhan Süzen naturel sol bekti yanlış hatırlamıyorsam.

7. Default

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Bir beşiktaşlı olarak aynen katılıyorum.

Mesaj Yetkileri