Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 34 arası toplam 34 sonuç

Konu: Oğuzhan Özyakup

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Oğuzhan artık eksileri aşmıştır. Bence potansiyelini de ispatladı. Set PA atanamaz mı?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Sırasıyla katılmadığım noktalara cevap vermek istiyorum, tabiki fikirlerine saygı göstererek;

Çok fazla top kaptırdığını düşünmüyorum Oğuzhan'ın.

Heyecanlı olduğunu da düşünmüyorum. Bugün izledin mi maçı bilmiyorum ama harika bir örnek bugün ki maç buna.

Basit kısa paslar da yapıyor, boş alanlara yaratıcı paslar da yapıyor.

Soğukkanlılığı hakkında ise şunu söyleyebilirim ki, ne çok iyi ne de çok kötü. "Soğukkanlılığı kötü olduğu için çok sık sık hatalı pas yapıyor" deyişine asla ve asla katılmıyorum.

Kaleye sert şut çeker değil de plase şut çeker olmalı.

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum, Oğuzhan kesinlikle PPM özellikleri ile ön plana çıkacak bir oyuncu oyunda. Kesinlikle devamlılığı yüksek bir oyuncu olmalı. Tam bir yaratıcı pasör.
    Tabiki yukardaki yorum sadece benim görüşüm, herkes aynı fikirde olmak zorunda değil Oğuzhan evet son 1-2 senede kendini bayağı bir geliştirdi, bugünkü maçı izlemedim ama eminim ki geliştirmiştir, demek istediğim sadece PA sının bence yaşına göre fazla olması yani iyi bir takımda 200'e kadar çıkar o PA yani bence aşırı olmuş, yoksa aksi taktirde Türkiye'nin geleceklerinden bir tanesi kesinlikle. Yani benim gördüğüm kaleye sert şut çıkartmayı seven biri ama yanılıyorda olabilirim tabiki

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by barahir View Post
    Oğuzhan artık eksileri aşmıştır. Bence potansiyelini de ispatladı. Set PA atanamaz mı?
    Zamanı geldiğini düşünüyorum. 150-160 aralığında bir değer verilebilir.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Gecen sezon Oguzhan'in pas isabet yuzdesi Fernandes'in bir hayli ustundeydi.

Ama Fernandes becerilerinin yaninda ciddi fiziksel ozelliklere sahip. Oguzhan ise fitness salonuna cok daha fazla ugramak zorunda.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri