1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Premier Lig'de 4.Takım Direkt UEFA'ya gidiyor

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

Default Premier Lig'de 4.Takım Direkt UEFA'ya gidiyor

Tottenham'la ligi 4. bitirdim. Şampiyonlar Ligi için eleme oynamam lazım ama eleme oynatmadan beni doğrudan avrupa ligine gönderdi. Böyle saçma bir hata nasıl olabilir anlamadım. Hiçbir hevesim kalmadı. Yazık o kadar harcadığım emeklere. Böyle bir hata nasıl olabilir aklım almıyor!!

Şampiyonlar Ligi'ni geçen sezon kim kazandı? Sizin ülkeden hangi takımlar gitti?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Kesin şampiyonlar ligini city kazandığı için o gitmiştir.

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

aynen M.City şampiyon oldu. Onu nedense hiç düşünmemiştim koskoca Fm'nin günahını aldım=))

Sistemin gözü kör olsun
    Bir sezon da Liverpool'da olmuştu, şu Olimpiyat Stadı'nda oynanan efsane finali kazanmıştı 3-0'dan geri gelerek, gelecek yıl ilk 4'e girememesine rağmen kupaya katılmıştı diye hatırlıyorum

e aynııs gecen sene tottenham'a oldu zaten. chelsea CL'yi alinca onlar katıldı, tottenham Uefa'ya kaldı

Yalnız buna yakın bişey yaşamıştım olmuyor değil yani. Hangi seri olduğunu hatırlamıyorum ama uefa'ya gitmem gerekirken gidemedim, sezon sonunda avrupa kupalarına katılacak diye haberler bile yapıldı olağan şekilde ama.. yapay zeka hazretleri diyelim artık, destur vermedi

ah be kardeşim

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Sistemin gözü kör olsun
    Bir sezon da Liverpool'da olmuştu, şu Olimpiyat Stadı'nda oynanan efsane finali kazanmıştı 3-0'dan geri gelerek, gelecek yıl ilk 4'e girememesine rağmen kupaya katılmıştı diye hatırlıyorum
    Hem de Everton gidememişti Çok sinir olmuşlardı.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Başlığı biraz daha konuya dahil olacak şekilde değiştirdim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Gitmişti hocam. o sezon 5 İngiliz takımı gruplara kaldı, hatta 2 tanesi aynı gruptaydı (chelsea-L'pool heralde). Liverpool ilk turdan başlayarak 3 elemeyide oynadı ve gruplara kaldı. O sezondan sonra bidaha öyle bişey olmasın diye bu kuralı getirdiler. İlk kurbanı geçen sene tottenham oldu, ikincisi ise konu sahibi arkadaş

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Liverpool'un statüsü bağımsız bir takım gibiydi o sezon. Ülkesine bakılmamıştı. Pratikte 5 İngiliz takımı katılmıştı ŞL'ye ama kağıt üzerinde 4 İngiliz takımı + 1 takım gibi bir durum olmuştu. Yani Liverpool için bir statü yaratılmıştı. ŞL elemelerinin ilk turundan katılmıştı Liverpool.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by di canio View Post
    Liverpool'un statüsü bağımsız bir takım gibiydi o sezon. Ülkesine bakılmamıştı. Pratikte 5 İngiliz takımı katılmıştı ŞL'ye ama kağıt üzerinde 4 İngiliz takımı + 1 takım gibi bir durum olmuştu. Yani Liverpool için bir statü yaratılmıştı. ŞL elemelerinin ilk turundan katılmıştı Liverpool.
    Zaten Liverpool ülkesiz gibiydi grup eşleşmelerinde Arsenal ile eşleşmişti.

Mesaj Yetkileri