Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 172 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS 4-1-3-1-1

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    oyunda iken çok fazla masaüstüne geçersen bu da sebep olur kardeşim..
    Masaüstüne mecbur geçiyorum. Save yapmayı seven bi insan değilim ben o yüzden çok gerilere gidiyorum.

Canın Sağolsun O Zaman Kardeşim..

senden o maçlarla ilgili toplu resim bekliyorum kardeşim
    Geldi resim =)) Fakat 1-0 biten Beşiktaş maçında değil 5-0 biten maçla başladım senin taktiğini kullanmaya..

Last edited by muratzihni : 09.Nisan.2013 at 23:28

teşşekkürler kardeşim harika sonuçlar almışsın

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Açıkcası başka sitelere yönlendirerek o sitede sadece linkin olması ve üye olma zorunluğunun olmasına her zaman gıcık olmuşumdur Ama yazdığın başarılar ile uzun yıllar oynadığını ve başarılı olduğunu düşünerek taktiği indirip denicem

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    Açıkcası başka sitelere yönlendirerek o sitede sadece linkin olması ve üye olma zorunluğunun olmasına her zaman gıcık olmuşumdur Ama yazdığın başarılar ile uzun yıllar oynadığını ve başarılı olduğunu düşünerek taktiği indirip denicem
    seni anlıyorum kardeşim ama alıntı bir paylaşım sonuçta deneyen arkadaşlar yararını gördü umarım senin için de yararlı olur.. iyi oyunlar

Nesil
    2006
    Yer

Defans iyi dğeilse ve rakip forvet hızlı bir oyuncu ise dmc mevksiinde oynayan oyuncu 60. dkkada kondisyonu düşüyor deplasmanda antalya ile 3-3 berabere kaldım %61e 39 üstünlük sağladık. Sezon başında denenmeli sezon ortası olmuyor

Defans iyi dğeilse ve rakip forvet hızlı bir oyuncu ise dmc mevksiinde oynayan oyuncu 60. dkkada kondisyonu düşüyor deplasmanda antalya ile 3-3 berabere kaldım %61e 39 üstünlük sağladık. Sezon başında denenmeli sezon ortası olmuyor
    defansın iyi değilse bu taktikle ilk maçtan başarı sağlaman çok zor kardeşim..en az 2-3 ay ilerlemelisin ki antrenmanlarla takım taktiğe uyum sağlasın ve takım uyumu artsın..

Nesil
    2006
    Yer

defans aslında iyi ama defansif orta saha oyuncusuna presi kendi sahamızda yaptırmalı ve savunma oynatmak gerekiyor o bölgedeki adam çok yorulursa maç gider

defans aslında iyi ama defansif orta saha oyuncusuna presi kendi sahamızda yaptırmalı ve savunma oynatmak gerekiyor o bölgedeki adam çok yorulursa maç gider
    onu zaten özellikle belirtmiştim yazıda kardeşim =)) yazıyı okumamışsın anlaşılan

onu zaten özellikle belirtmiştim yazıda kardeşim =)) yazıyı okumamışsın anlaşılan
    Markaj talimatlarını sağlam ayarlayınca hayranlıkla izlediğimiz zenciler gibi saldırıyo futbolcular. Tackiller'dan sonra favori taktiğim budur. =))

Quote Originally Posted by muratzihni View Post
    Markaj talimatlarını sağlam ayarlayınca hayranlıkla izlediğimiz zenciler gibi saldırıyo futbolcular. Tackiller'dan sonra favori taktiğim budur. =))
    =))) hayrını gör kardeşim taktiğin

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

İyi Bir Taktiğe Benziyor Bu Lato Ellerine Sağlık

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    İyi Bir Taktiğe Benziyor Bu Lato Ellerine Sağlık
    eyvallah kaan =)))

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Turnuvada ki son maçımda deneyecem kardesim inşallah güzel bi sonuç çıkar
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Turnuvada ki son maçımda deneyecem kardesim inşallah güzel bi sonuç çıkar
    başarılar o halde hocam

Oyunu İsveç ligini alarak Şubat ayının ortasından, 22.haftada başlattım yalnış hatırlamıyorsam. 22 haftada 5 gol atan Mehmet Battal geri kalan haftalarda 9 gol attı. Zafer Çevik çoştu. Şimdi sıra Süper Lig'de...

devamı süper lig'de de gelecektir kardeşim başarılar şimdiden

Arkadaşım taktiğin linkini bir yerden upload edebilirmisin. Verdiğin siteye girilmiyor.

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    Arkadaşım taktiğin linkini bir yerden upload edebilirmisin. Verdiğin siteye girilmiyor.
    GİRİLİYOR KARDEŞİM..ALINTI OLDUĞU İÇİN UPLOAD DA EDEMEM.. TEKRAR GİRMEYE ÇALIŞIRSAN SIKINTI OLMAZ..

Hocam sende giriliyordur da bende girilmiyor. O site de üyeliğin var ise izin isteyip upload edebilirsin alıntıdır diyerek. Bu ne faşizan bir yaklaşım ya !

Quote Originally Posted by bangbangstar View Post
    Hocam sende giriliyordur da bende girilmiyor. O site de üyeliğin var ise izin isteyip upload edebilirsin alıntıdır diyerek. Bu ne faşizan bir yaklaşım ya !
    arkadaşım ilk önce kullandığın kelimenin anlamını bil de öyle kullan.. Illa ki indirmen de gerekmiyor.. Uzun uzun açıklayarak anlatılmış zaten taktik.. Kolaya kaçıp da indirmek isteyen o siteden indirir.. Olay bu kadar basit yani.. Abuk sabuk kelimeler kullanarak da mesaj atmayalım bir daha..

Peki teşekkür ederim yinede.

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

adam yapmış helal

Quote Originally Posted by freestylee View Post
    adam yapmış helal
    sağolasın kardeşim.. Umarım seninde işine yarar

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Skorlara baktım skorlar muazzam indireceim taktiği böyle bir taktik yaptığın için teşekkür ederim. Bu arada konuyu açarken koyduğun ss'lerde hangi skini kullanıyordun ?

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Skorlara baktım skorlar muazzam indireceim taktiği böyle bir taktik yaptığın için teşekkür ederim. Bu arada konuyu açarken koyduğun ss'lerde hangi skini kullanıyordun ?
    sağolasın kardeşim.. Skins ise alavanja eyegasm, ama ben üzerinde oynama yapmıştım ADANADEMİRSPOR'a göre uyarlamıştım

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam ben bu taktiği uygulamayı düşünüyorum ama şüphelerim var. Bu sene Leverkusen'den Schurrle'yi transfer ettim. Futbol direktörü de kendi kendine Krasic'in sözleşmeyi yeniledi ve ofansif orta sahada Stoch var. 4-2-3-1 oynamayı düşünüyordum ama senin taktiği görünce dayanamadım. Tek sorum Schurrle sol kanatta verimli olur mu yoksa yazık etme mi diyorsun. Normalde Inside forvet olan bir oyuncu ve içeri kat edip gol atar, bu taktikte daha çok forvet besleyen oyuncu durumunda. Bu adamı daha önce oynatmadığım için bir tereddüt yaşıyorum.

Bir de 4. senemde taktiğimi değiştirip şampiyonlar ligini aldım, başarı konusunda elimde iyi bir taktik var ama ben topa da sürekli sahip olmak istiyorum. Yoksa taktikle hiç uğraşmam.

Quote Originally Posted by himone View Post
    Hocam ben bu taktiği uygulamayı düşünüyorum ama şüphelerim var. Bu sene Leverkusen'den Schurrle'yi transfer ettim. Futbol direktörü de kendi kendine Krasic'in sözleşmeyi yeniledi ve ofansif orta sahada Stoch var. 4-2-3-1 oynamayı düşünüyordum ama senin taktiği görünce dayanamadım. Tek sorum Schurrle sol kanatta verimli olur mu yoksa yazık etme mi diyorsun. Normalde Inside forvet olan bir oyuncu ve içeri kat edip gol atar, bu taktikte daha çok forvet besleyen oyuncu durumunda. Bu adamı daha önce oynatmadığım için bir tereddüt yaşıyorum.

Bir de 4. senemde taktiğimi değiştirip şampiyonlar ligini aldım, başarı konusunda elimde iyi bir taktik var ama ben topa da sürekli sahip olmak istiyorum. Yoksa taktikle hiç uğraşmam.
    SOL KANAT DESTEK OLDUĞU İÇİN SCHÜRRLE ORADA OLMAZ KARDEŞİM..AMA KRASİCTEN VERİMİN DAHA FAZLA ARTACAKTIR..TOPA HAKİM OLABİLİRSİN ONUN GARANTİSİNİ VEREMEM AMA..TAKIMA UYMAZ TAKTİK FELAN KARİYERİNİ SIKICA HALE GETİRMEK İSTEMEM..AMA DENEMEK İSTERSEN DE DENE DERİM.. ŞİMDİYE KADAR DENEYENLERDEN PİŞMANLIK İÇEREN BİR MESAJ ALMADIM..

Tamamı büyük harflerden oluşan yorumlar yazmayınız lütfen.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

SOL KANAT DESTEK OLDUĞU İÇİN SCHÜRRLE ORADA OLMAZ KARDEŞİM..AMA KRASİCTEN VERİMİN DAHA FAZLA ARTACAKTIR..TOPA HAKİM OLABİLİRSİN ONUN GARANTİSİNİ VEREMEM AMA..TAKIMA UYMAZ TAKTİK FELAN KARİYERİNİ SIKICA HALE GETİRMEK İSTEMEM..AMA DENEMEK İSTERSEN DE DENE DERİM.. ŞİMDİYE KADAR DENEYENLERDEN PİŞMANLIK İÇEREN BİR MESAJ ALMADIM..

Tamamı büyük harflerden oluşan yorumlar yazmayınız lütfen.
    Senin bu taktiği daha erken görseyidm Schurrle'yi almazdım tam senin taktiğe uygun bir sol kanat vardı onun yerine Schurrle'yi aldım. Neyse belki başka bir kariyerde veya ilerleyen senelerde denerim. Ama yine de 2-3 maç denemek istiyorum. Özellikle kupa maçlarında bu taktikle bir çıkmak lazım. Yine de sağolasın.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri