Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 172 arası toplam 172 sonuç

Konu: lato609 TACTİCS 4-1-3-1-1

link sağlam

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Linkler bozuk yeni link atarsan sevinirim

Link bozuk yenilermisin.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Linki Hazırlayan Arkadaş Tatilde Bulunuyor Bir 2 Hafta İçinde Gelecek Merak Etmeyin...

Elinde olan biri uploadlayabilirmi acil lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Fotoğraflara bakarak taktiği yapabilirsiniz arkadaşlar her şey açıkça anlatılmış zaten

Çok iyi dizayn edilmiş bir sistemdir denemenizde fayda var..

kusura bakmayın arkadaşlar tatilde olduğum için bir süre yoktum..taktiğin orjinal hali de ne yazık ki yanımda değil..umarım daha önceden indiren bir arkadaşta vardır ve o upload eder..

5.sayfada yenilediğim link sağlamdır arkadaşlar ben denedim sorun yok..sorun yaşayanlar da internet sunucularını değiştirirse sorun olmayacaktır..

galatasaraya gidermi bu taktik.bu arada link çalışmıyo gene.başka yere uploadlıyabilirmisin.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Aynen link bozuk

arkadaşlar yanımda orjinal dosya yok ondan dolayı upload edemiyorum ben..eğer ki bir arkadaşta varsa lütfen o eklesin..bu durumdan dolayı özür dilerim..taktik GS'da denendi ve başarı sağlandı kardeşim umarım senin de işine yarar..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

teşekkürler kardeşim sağolasın yardımcı olduğun için

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 01demirspor View Post
    teşekkürler kardeşim sağolasın yardımcı olduğun için
    Arkadaşlara fotoğraflara bakarak yapabileceklerini söylemiştim ama çok istek olunca uploadlayım dedim . İşe yaradıysa ne mutlu

Galatasaray'da nasıl bir 11 tavsiye edersin ?

Default Emre Karaer Benim

BANA YARDIM EDİN 4 AY GEÇTİ TAKTİK OLMUYOR NE FENERBAHÇE'DE NE SWANSEA DE

Quote Originally Posted by na4master View Post
    BANA YARDIM EDİN 4 AY GEÇTİ TAKTİK OLMUYOR NE FENERBAHÇE'DE NE SWANSEA DE
    Denediğim takımlar içerisinde 2 takımda bulunuyor ve verim de almıştım..sezon öncesinde takım uyumu çalıştırman lazım..Swensea'da Michu ofansif de takımı sırtlar zaten tek başına..FB'de ise kanatlar çok kuvvetli olduğu için sorun olmuyordu taktik..Ama belirttiğim gibi takım uyumu çok önemli..

Özellikle şunu da belirteyim ; taktiği takıma uyarlamak lazım..direk oynarsak verim alamayız..takımınıza göre defans hattında ve genişlikte değişiklik yapmalısınız..

Default Latif Aynı Soyadını Taşııyoruz

bana bir yardım etsen oolur mu? latif bi iyilik yapsan ben swansea ile sıfırdan başlayım sen bana 1 kadro söylesen yada fenerde taktige uyan bir kadro ben anladım kadro kısmını beceremiyorum.

Default fb kadro

fbde kalede-volkan defans(göbek)-egemen-yobo sagbek-gökhan g. solbek-zigler ön libero - baroni - ortada emre bölözoglu sag kanat krasic sol kanat stoch arasıra caner ikinci forvet birini koyuyordumda unuttum ilerde musa soww

Abi Lütfen Bea

mesajları şimdi gördüm kardeşim gerçekten kusura bakma..özel mesaj atıp face linkini atarsan hatamı telafi etmek isterim..

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri