1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Herkese Merhaba

Smile Herkese Merhaba

Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Uzun yıllar FM-CM tarzı oyunlar oynamama rağmen böylesine güzel ve büyük bir ortamlarda vakit geçirme fikrini daha öncelerden aklıma getirmiştim ancak gerek okul olsun gerek dersler olsun bir türlü fırsatım olmamıştı. Artık zamanı geldi diye düşündüm Bu aralar forumda takılıyorum ve sitede dolaşırkende keşke daha önceden kayıt olsaymışımda sizin gibi arkadaşlarla daha önceden tanışsaymışım dedim içimden

Forumu o kadar araştırdım ancak bu konuyu açabileceğim en uygun yer burası diye düşündüm. Eğer bir yanlışımız varsa affola.

Birazda kendimden bahsedeyim; ismim Atilla 20 yaşındayım , öğrenciyim ve Bursa'da oturuyorum. Koyu bir Fenerbahçeliyim ve nick'im üzerindende belli olduğu gibi tam bir Meireles hayranıyım

Şimdilik söyleceklerim bu kadar.. Umarım benide aranıza kabul edersiniz

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Hoş geldin Kardeşim, Emin ol doğru Yerdesin Buralar Benden Sorulur İhtiyacın olursa Bir Öm Kadar Uzağındayım

Dur bakalım, öyle hemen kabul edilmeyi bekleme! Üye olduğun tarihten bir hafta sonra online sınava tabii tutulacaksın. Onu geçebilirsen bu kez sözlü mülakat, skype'dan. Ancak ondan sonra aramıza kabul edilebilirsin.
    Sınav komisyonu yakında açıklar ne zaman alınacağını, hangi evrakları hazırlaman gerektiğini

Hoşgeldin Atilla!

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    [B][COLOR="DimGray"]Dur bakalım, öyle hemen kabul edilmeyi bekleme! Üye olduğun tarihten bir hafta sonra online sınava tabii tutulacaksın. Onu geçebilirsen bu kez sözlü mülakat, skype'dan. Ancak ondan sonra aramıza kabul edilebilirsin.
    Sınav komisyonu yakında açıklar ne zaman alınacağını, hangi evrakları hazırlaman gerektiğini
    Msn'in kapanmasından sonra Skype ilk kez kullanılacak. Sekteye uğratmaz umarım bu sınavları.

Hoşgeldin diyeyim ben de.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

@Raheem Lawal. ; Teşekkür ederim. Unutmam bu sözünü ''bir ÖM kadar uzağındayım''

@Deus Dominus ; Hay hay hocam. Ne demişler gülü seven dikenine katlanır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dostum öncelikle hoşgeldin. Sonrası da yok ama neyse. Çocuk nereye düştük arkadaş diyecek şimdi

Ben de uludağ ünideyim. hangi bölümdesin görüklede mi kalıyorsun anlat hele

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Dostum öncelikle hoşgeldin. Sonrası da yok ama neyse. Çocuk nereye düştük arkadaş diyecek şimdi

Ben de uludağ ünideyim. hangi bölümdesin görüklede mi kalıyorsun anlat hele
    Ben de Uludağdayım ama M.K Paşa yüksek okulunda Tekstil Teknolojisi bölümünde okuyorum Ve Ertuğrulkentteyim. Orada okumama rağmen gidip geliyorum hergün

Hoşgeldin. Bir tane beşiktaşlı raul meireles vardı forumda da son zamanlarda görmüyorum
    Ayrıca Tekstildeymişsiniz. Benim işim tekstil. İplik satıyorum dünyaya bana teknik konularda yardımcı olursun artık

Bursa'da üni mi okuyorsun yoksa memleket de Bursa'mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hoşgeldin abi.

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    Hoşgeldin. Bir tane beşiktaşlı raul meireles vardı forumda da son zamanlarda görmüyorum
    O hala aramızda. Yanlış bilmiyorsam nickini değiştirdi ve şuan Mamadou nickini kullanıyor. Yine de tam emin değilim.
    Canım FEDA olsun sana !

@davidvilla ; sağolun hocam. Tam benim alanım bu arada iplik falan dokuma bölümünde daha iyiyimdir yani iplik olsun makineler olsun birşey gerekirse bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada hem Bursa'lıyım hemde Bursa'da okuyorum şehir dışına çıkmayı düşünmedim pek

@darkkobal123 ; Hoşbulduk, sağol

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Kardeşim Sen Sıkıntı Oldumu beni Bul Diyorum Herkezin Bana saygısı var bir dediğimi iki etmezler, Hani Ceza Evlerinde ağa Olur ya Buranında benim O kadar yani Sıkıntı Olmaz Rahat Takıl

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Burada ayda bir ceza alan biri varsa o da benim Tabi yönetim de haklı cezayı vermekte bizde cezamızı çekiyoruz Hoşgeldin diyorum spor konularında çok tartışma çıkıyor ama bu aralar biraz durdu sanki.

Nesil
    2010
    Yer
    [01]

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Burada ayda bir ceza alan biri varsa o da benim Tabi yönetim de haklı cezayı vermekte bizde cezamızı çekiyoruz Hoşgeldin diyorum spor konularında çok tartışma çıkıyor ama bu aralar biraz durdu sanki.
    Ben olaya el Attım Hocam, Tamam sakiniz Sorun yok

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Benim. Matthaus olarak değiştirmiştim. Kazandığım turnuvadan ötürü bir defaya mahsus nick değiştirme hakkım vardı. Bende Mamadou olarak değiştireyim dedim

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Benim. Matthaus olarak değiştirmiştim. Kazandığım turnuvadan ötürü bir defaya mahsus nick değiştirme hakkım vardı. Bende Mamadou olarak değiştireyim dedim
    Nick değiştirildiğini bilmiodm. Zaten internet bilgim de bu forumla sınırlı

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Raul Meireles, 17 Nisan 2013 tarihindeki Skype mülakatına katılmadığınız için yakın bir zaman içinde forumdan uzaklaştırılacaksınız. Müessesemiz bu tür ciddiyetsizliklerle karşı katı kurallar bulundurmaktadır.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Nick değiştirildiğini bilmiodm. Zaten internet bilgim de bu forumla sınırlı
    Nick değişikliği oluyor ama öyle istediğinde değiştiriliyor mu bilmiyorum. Öncesi Meireles olanı FB'nin oyuncusu diye değiştirdim. Malum BJK'lıyız. Matthaus'u turnuvadan ötürü. Yani keyfe göre nick değişikliği olmadı sebebi vardı

Mesaj Yetkileri