Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 62 sonuç

Konu: ****TÜRK ' üm diyen herkes baksın***

Default ****TÜRK ' üm diyen herkes baksın***

System of down

Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve TÜRK milletini yerlere vuran bu grubun albumu TÜRKİYE de en çok satan yabancı albüm siz de bu yazıyı yollayabildiğiniz kadar TÜRK'e yollayarak bu şerefsizlerin daha fazla sırtımızdan geçinmelerine izin vermeyin arkadaşlar

olay şarkının videosunu burdan izleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?search=...&v=tyzsfHXq-c0

Video yu izlemek için linke tıkladıktan sonra açılan sayfadan '' login'' a
    tıklayın ardından
    account(kullanıcı adı) = yalancilar
    password(şifre) = 12345

System of a Down, 1993 yılında Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuş bir alternatif metal müzik grubudur.

Grup üyelerinden Serj Tankian'ın, Daron Malakian ile stüdyo kaydı sırasında tanışmasıyla birlikte grubun temelleri atılmıştır. System of a Down, müziğinde Ermeni kültürü ile metal müziği birleştirerek eserler sunmuştur.

Toxicity adlı albümlerinde, Onno Tunç'un kardeşi Arto Tunçboyacıyan ile birlikte çalışmışlar ve albümün son şarkısı olan Aerials'tan sonra gizli parça olarak Arto adlı müziği eklemişlerdir. Sonradan, Serj Tankian ile Arto Tunçboyacıyan SerArt adında, Ermeni öğeleri içeren bir albüm yayınlamışlardır.

Ayrıca, grubun resmi internet sitesinde verilen bağlantılar ve "Global Action" ismiyle düzenlenen bölüm ile "Ermeni Soykırımı" tezini savunan sitelerin reklamı yapılmaktadır. Türk ve Türkiye karşıtlığıyla da ayrıca bilinirler ve bu ayrıntıyı bilen Türkler tarafından da Ermeni Irkçılığı yapmakla suçlanırlar.

2006 yılındaki bir konserlerinde biletlerin üzerine "Türkler ve Köpekler Giremez" yazdıkları iddia edilmektedir. (Akşam gazetesi, 7 Haziran 2006) Bu haber doğrulanmamış, dahası SOAD tarafından reddedilmiştir.

'Köpekler ve Türkler giremez'

ÜNLÜ heavy metal grubu Slayer'ın bir yurtdışı konseri sırasında alt grup olarak sahne alan System Of A Down'un hazırladığı biletlerde, 'Köpekler ve Türkler giremez' yazısı büyük tepki çekmişti. Slayer'ın 2004 İstanbul konserinde alt grup olarak Türkiye'ye gelmesi beklenen Systeam Of A Down, Türklerin tepkisinden korkutları için konsere gelmemişti. System Of A Down grubu Serj Tankian (vokal+keyboard) , Daron Malakian (gitar+vokal) ve Shavo Odadjian (bass) ve John Dolmayan'dan oluşuyor. Kadrosu ile 1993 yılında Soil adıyla çalmaya başlayan grup daha sonra 1995'te Daron Malakian'ın bir şiirinden esinlenerek, System Of A Down adını aldı.

OLAY ŞARKININ SÖZLERİ

Holy Mountains (Kutsal Dağlar)

Onların akıldan çıkmayan görünüşlerini hissedebiliyor musun?

Onların akıldan çıkmayan görünüşlerini hissedebiliyor musun?

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri'ne dön

Birinin anlamsız bakışları

kendini savaşta hissetti

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri'ne dön

Özgürlük, Özgürlük, Özgürüz, Özgürüz

Kutsal dağları duyabiliyor musun?

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri'ne dön

Biri hepsini kana boyayın dedi... öldürün dedi onları

Yalancı, Katil, Şeytan

Aras Nehri'ne dön

Onların hepsi geri döndü

Dağın yamacında dinleniyorlar

Öğrendik ki sizde hiç

Gurur yokmuş, katiller, i.neler (burayı Atatürkün resmi geldiğinde söylüyorlar? )

Aras Nehri'ne dönün

Onların hepsi geri döndü

Dağın yamacında dinleniyorlar

Öğrendik ki sizde hiç

Gurur yokmuş, katiller, i.neler

Aras Nehri'ne dönün

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bunnar nasil bu kadar serbest davranabiliyolar yaa

bişey yazardım ama neyse bu adamları öldürürler siz merak etmeyin

Nesil
    2006
    Yer
    Orası,Burası,Şurası...

Biletlerin üzerinde yazanlar doğru maalesef...
    Bu nedenle bu gruptan NEFRET!!! ediyorum...

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale

Şimdiye kadar böyle bir şeyden haber olmamıştı.Sağol paylaştığın için...
    Birde Türkiye'de en çok satan yabancı albümmüş. Hayret bir şey...

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Benim bazı arkadaşlarım da dinliyorlar bunları, neden dinliyorsunuz diyorum beni ne ilgilendirir ne dedikleri müziği için dinliyorum falan diyorlar, ne kadar sinir oluyorum anlatamam...

Polata yazalım mektup git öldür..KVSOD
    Ama harbiden yazık bunlara acıyorum..Bir şiir var bilir misiniz bir mısrası şöyle..

Daha dün Türk'tü efendisi
    Ne çabuk unutmakta insan hafızası

SanırımMehmet Akif'indi ama tam emin değilim..

ulan şerefsizler bide Türklerin sizin için yaptıklarını göstersenize be ne şerefsiz insanlarsınızı siz??başta vurcan kellesini adam olcak otoriteyi sağlayamamışız ki...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bu tip şeylerin yapıması çok normal..bu kalitesiz insan toplulukları ki dikkat edin millet bile demiyorum bunlara, kuyruk acılarını böyle yollarla hafifletmeye çılışırlar..burası normal..ama bunu alıp dinleyenler, bu ülkede en çok satan albüm olmasını sağlayanlar bunlardan daha da kalitesiz insan topluluklarıdır..bunların ne dediğini bile bile bunları dibnleyenler bu toprağa en büyük ihanetin içindedirler ve haberleri yoktur maalesef..ee boşuna dememişler asıl düşman içindeki cehalet ve umursamazlıktır diye..
    paylaşım ve hassasiyetin için sağol...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

ASLINDA HEPSİNİN.......................................... ................
    şerefsizler, SEN KİM OLUYOSUNDA TÜRK MİLLETİNE LAF ATIYOSUN ŞEREFSİZ.....LÜTFEN ARKADAŞLAR TÜM TANIDIKLARINIZA GÖNDERİN......
    TÜRKİYE'Yİ BÖLEMEZLER!

bu i.nelerin albümlerini nasıl alıyorlar ya ne kadar sinir bozucu bir şey

Allah Belalarını versin..
    -

bu arada ben bu kullanıcı adıyla giriş yapamadım ve video yu izleyemedim...

Giriş yaptıktan sonra confirme basmalısın...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Misak-ı Milli ile bu ülkenin sınırları bellidir. onlar büyük ermenistanı diğerleri kürdistanı kurmak istiyorlar. onlar sadece isterler ve bu istekleri hiç bir zaman bitmez. ama bu istekleri de asla yerine gelmez. bizim bunlardan kurtulmaktan çok içimizde bunlara destek verenlerden kurtulmamız lazım...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    BALIKESİR

siteden atılmak istemiyorum yazmıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

şerefsizler...

ŞEREFSİZLER!!...
    Ben size i.ne yi gösterirdim ama sizin gibi İTler için siteden atılamam!!!!

Ülkemİzde BaŞka Knularda OlduĞu Gİbİ Maalesef Bu Tİp Konulardada Demekkİ Fazla Bİlgİlİ DeĞİlİz Ve Sadece TÜketİyoruz.ne Olursa Olsun TÜketİyoruz.hİÇbİrŞeyİ AraŞtirmiyoruz.
    Ve BÖyle Şeyler Oluyor.yazik...

..........................

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen-Eski acik

böyle insanlar icin konusmak bile onlari büyümek olur birakin ser..sizleri allahindan bulsunlar onlar hakkinda konusupta kendilerini bir b.k sanmasinlar

burada konuşarak milleti bilinçlendirmeye çallışıyoruz haberi olmayanlar bilgi sahibi olsun diye.

bazı arkadaşlarımızda bu grubun resimlerini avatarı yapıyor

Bunlar kıskançlık göstergesinden başka bir şey değil. Kuyruk acıları var çünkü. M.Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları bu şere.sizlerin atalarını bu topraklara sokmadıkları için bunlarda böyle sataşmaya çalışıyorlar. Ama nafile ne bu şere.sizler nede bu ülkeyi çekemeyen şere.sizler bu ülkeyi yıkamayacaklar.

Nesil
    2006
    Yer
    İZMİR+KV+GFB

onlar atatürk e kurban olsunlar pislikler resmen türkleri çok afedersiniz köpeklerin yerine koymuşlar ama allah her şeyi görüyor onların yaptıklarını yanlarına bırakmaz.

bunlara burada bile yer vermeyelim bence...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abİ Varya TÜrkİyeye Gelİrlerse Anasini.........................

Quote Originally Posted by leave_992
    Abİ Varya TÜrkİyeye Gelİrlerse Anasini.........................
    annelerinin ne suçu günahı var beah

Bu adamları ben anlamıyorum ve anlayabileceğimi de sanmıyorum..Kuyruk acılarını bu şekilde biraz olsun dindirmeye çalışıyorlar..Maden Ermenilere Soykırım yapıldı -ki yapılmadı-yapıldıysa al sana sebepler

1-Osmanlı devletinde ermeni toplumu dürüst diye tanımlanırken ermeniler rusların geçmesine engel olmuyor..

2-520 Bin Ermeni Askeri Osmanlı devleti sınırları içerisnde olmasına karşın 1.Dünya Savaşında Osmanlıya karşı savaşıyor..

Ve soykrım dedikleri olayda askerler Ankaraya götürülseler de olücekti aylardan Aralık Ocak ayı Doğu soğuundasın zaten 3/2 si donarak ölmüş bizim askerlerimiz canlarını zor kurtarmış ki zaten onlar esirmiş..

angelus acaba bu konu üstüne hala avatarın aynı mı kalıcak merak ettim?

angelus zaten bu konunun forumda yayınlanmasından sonra avatarını o grubun resmi yaptı sanırsam...

yiğigi öldür hakkını yeme bunlar acaip iyi müzik yapan adamlar.
    elmaları kurtlu olabilir, ama armutları aynı sepete atmanın alemi nedir?
    yaptiklarini elestirsem de bir nebze anlayabildigim bir gruptur. birkac milyonluk ermenistan ve diaspora bile butun varligini soykirim iddialari uzerine kurmusken birkac kisilik bir grubun ayni seyi yapmasi gayet dogaldir.2002'den beri müziklerine bayıldığım grup. metal, rock, etnik müzik karışımı ya da gürültü.. ne derseniz deyin daha önce hiç bir grubun yapamadığı işleri kendilerine has tarzlarıyla, hem de mükemmel yapan adamlardır bunlar. biz kürtlere ne kadar sallıyorsak, onlar da bize o kadar sallayacaklardır..her nedense yıllardır anlayamadıgım ermeni diasporasının hoparlörleri, neden amerika 'da fransa 'da varlık icinde yasayıpta türkiye 'ye atıp tutmakla mesgullerde, kalkıp aclıktan sefaletten kırılan ermenistan 'a bırakın yardımı, ziyaret icin bile gitmemekte. system of a down ne zaman gitmis ermenistan 'a bilen gören varmıdır?tamam CD gelirlerinin büyük bölümü ermeni lobisine gidiyor..bu nedenle adamların hiç bir cd'sini orjinal almadım be ben...

hakkinda; sevenin vatan haini ilan edilmesine mi sasirsam yoksa sirf soyledikleri 3 şarkı(pluck, war, holy mountain) yuzunden muhtemelen de dinlemeden, etmeden "bok gibi muzik yapiyorlar" diyene mi sasirsam bilemedim.grubu seven ve destekleyen (???) türklerin gerizekalı, salak, haysiyetsiz olduğunu öğreniyoruz. önecelikle, son 4 yıldır eşşşşşşek gibi hemen her gün soad dinleyip coşan haysiyetsiz bir vatan düşmanı olarak teşekkür ediyorum. psycho'yu iki kere dinleyip coşmayacak birisi varsa katatonik payesiyle ödüllendirilmesini tavsiye ediyorum. soad'ın pek çok şarkısında amerika'yı da eleştirdiğini ama ermeni soykırımını özellikle 3 şarkısında (pluck, war, holy mountain) konu bellediğini zaten biliyoruz. müziğinde politik olmak adına propagandaya yer verdiğinin farkındayız. şunları belirtmekte fayda var ki: her tavır, her hareket politiktir. apolitiklik de politikanın bir alt dalıdır. politika dünyadaki her düşünceyi, her tavrı ve müziği kapsayan bir üst başlıktır. propagandaya da yalnızca ve yalnızca karşı-propagandayla karşılık verilir. dizinformasyon da olur çirkinleşilecekse. madem uluslararası arenada deliler gibi ermeni soykırımı propagandası yapan bir müzik grubu var ve bundan rahatsızsınız, tepkinizi doğrudan, yine uluslarası arenada o gruba koymanın yollarını arayacaksınız. türkiyede, soulseek'ten çektiği müziği köşesinde dinleyip keyif alan üç beş kişi üzerinde baskı kurmaya çalışmak, ülkenizin bu konuda sergilemiş olduğu başarısız dış/iç politikasının uzantısı olduğunuzu göstermekten başka işe yaramaz.

bu başlık altında soad dinleyenler hakkında yazılanlar psikolojik baskıdan öteye gidememektedir. nazi propagandası yapıyor diye wagner'in, ırkçı diye guns n roses'ın dinlenmemesini talep edemezsiniz. yapılması gereken tek şey, bilinçlendirmedir. dinleyenler ne dinlediğini, hangi amaca hizmet eden bir müzikten keyif aldığını biliyor mu, bilmiyorsa öğrensin diye açıklamalar yapılabilir. bundan sonrasıysa kimseyi ilgilendirmez.

dogasi geregi, varolusundan bu gune dek muzik politikaya alet olur guzel kardesim. oldu, oluyor ve bundan sonra da olacak. sen birey olarak, sana kufredilen muzigi reddetme hakkina, hatta grubu ve ona sponsor olanlari protesto etme hakkina da sahipsin, ama hakaret etme hakkina sahip degilsin. hatta, o sana ediyor olmasina ragmen degilsin. zira ettigin anda, onun yaptigini mesru kilma yolunda bir adim atiyorsun demektir.

körlerin bile görebileceği not: SOAD kendi resmi sitesinde resmi kliplerini yayınlayan bir grup bu klip neden yok acaba? RESMİ BİR KLİP DEĞİL KENDİNİ BİLMEZ BİR HAYRANIN KLİBİ...
    haa adamlar bu 3 şarkı ile doğru mu yapıyor , hayır..onlar da seslerini böyle duyuruyor..bu şarkılar için bu klip için bende bir soad hayranı olarak protesto maili attım..her şeye rağmen vatanım benim canımdan değerlidir ve başta atatürk'e edilecek her harekete aynı tepkiyi verirdim büyük ihtimalle..ama biraz da düşünürdüm.

kabul onlar bize sallıyor arada bir, hal ve hareketleriyle ama biz de onlara ve kürtlere sallıyoruz..onlar haklı değil, yukarda da dediğim onları aynı şekilde yanıtlarsak onlara gol pası veririz , haklı yerde haksız bile olabiliriz..

avatar hakkında not: evet başlığı görünce değiştirdim öyle atıp tutulduğunu görünce..

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri