1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Bankada ortak hesap

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Question Bankada ortak hesap

Selam dostlar,

danışmak istediğim bir konu vardı. Arkadaşım ile ortak hesap açıp ileriye yönelik o hesaptan birikim yapmak istiyoruz. Bugün Yapı Kredi'ye gidip konuştum ama yıllık 100 lira gibi bir para alıyorlarmış. Bu parayı almayan bir banka varmı bildiğiniz? Ya da başka ve daha iyi avantajları olan bir banka varmı ortak hesap ile ilgili?
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kardeşim benim Garanti'de kişisel hesabım var. Aidat olarak 10 lira civarı birşey kesilir demişlerdi. Heünz yılını doldurmadı ama şimdilik kesinti falan yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Benimde Yapı Kredi'de var öğrenci hesabı ama bu ayrı dostum. Onun üzerine de yapamıyormuşum bugün sordum. Mecbur açacağız yeni bir hesap ama yıllık para vermek istemiyorum. Ya da en azından 100 lira gibi yüksek bir para vermek istemiyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla ben Kafe Pi'den maaşımın yatması için açtırmıştım zamanında , öğrenci hesabı muhabbetini hatırlamıyorum normal Garanti ParaCard verdiler ve öyle bir hesap açtırdım ama yine de bir bakarım.

Yapı kredi normal tek kişilik hesaplarda da 100 lira alıyor yıllık.Yanlış bilmiyorsam en son öyleydi. İş bankasına bakabilirsin.Ücret alabilir ama 100 tl falan değil.Benden 4 yıldır almadı kart ücreti fakat alanlardan duyduğum 30 tl.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Valla ben Kafe Pi'den maaşımın yatması için açtırmıştım zamanında , öğrenci hesabı muhabbetini hatırlamıyorum normal Garanti ParaCard verdiler ve öyle bir hesap açtırdım ama yine de bir bakarım.
    Hangi KafePi'de çalıştın dostum konuyla ilgili olmayacak ama

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eminoski View Post
    Yapı kredi normal tek kişilik hesaplarda da 100 lira alıyor yıllık.Yanlış bilmiyorsam en son öyleydi. İş bankasına bakabilirsin.Ücret alabilir ama 100 tl falan değil.Benden 4 yıldır almadı kart ücreti fakat alanlardan duyduğum 30 tl.
    Bende de Play Kart var benden de almıyor yıllık ama tabi öğrenci olduğum için. Şurada 1 yıl kaldı okulun bitmesine. İş bankasına bir bakayım sağol tavsiye için dostum.
    FM Gazetesi

Eğer Memursan ve Maaş Müşterisi Olduğun Bankada Ortak Açılan Hesaplardan Kredi Kartına Kadar Yıllık Ücret Alınmıyor Bendeki Hem Ortak Hem Kredi Kartında Yıllık Ücret Alınmıyor

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şu anda memur değilim ve önümüzdeki 2-3 yıl olmayacağım gibi görünüyor
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Hangi KafePi'de çalıştın dostum konuyla ilgili olmayacak ama
    İstanbul'da Suadiye şubesinde bir de Uludağ Üniversitesi'nde okuduğum için KafePi Bursa Angel'da kardeşim.

Mesaj Yetkileri