Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 98 sonuç

Konu: Beşiktaş-İtibar

Default Beşiktaş-İtibar

Beşiktaş'ın itibarı FM12 oyununda 7150 iken FM13 oyununda 6600'e düşürülmüş. İtibar, bir takımın ligi bitirdiği yer, Avrupa Kupaları'nda ulaştığı yerlere bağlıdır. (bazen de transferlere.). Ben buradan sormak istiyorum Beşiktaş'ın itibarı NEDEN bu kadar düşürüldü? Tahminimce yok kadro kalitesi düştü falan diyeceksiniz. Ama size şöyle anlatayım. Geçen sene Avrupa'ya giden tek Türk takımı Beşiktaş'tı. Ligi 4.sırada bitirdi. Buda bir önceki seneden iyi. Kadro kalitesi açısından Carlos Carvalhal gitti, Samet Aybaba geldi? Çok mu fark var. Veli,Necip,Fenandes,Almeida,Holosko,senenin başına bakarsak bir de Quaresma hala takımdaydı. Bu durumda itibar nasıl değişti? FEDA yılı denince kulüp mü küçüldü? Eğer 525 puan silmenizin sebebi Avrupa Kupası'na katılamamak ise bu çok saçma bir neden çünkü borçlar yüzünden almadılar.

Şimdi bunları söylüyorum ve çok geç olduğu için birkaç neden bularak güncellemeyle oyuna geçirmeyeceğinizi biliyorum ama umarım önümüzdeki sezon bu hatalar düzeltilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Finansında düşüş gözlenen kulüplerin itibarı da düşer bence.İtibar sadece ligde ki sıralamayla alakalı değil.Mesela 7150 olan bir itibarla şu an Beşiktaş'ın parasının yetmeyeceği bir oyuncu Beşiktaş'a gelmek ister ancak bu 6600'e düşürüldüğünde Beşiktaş şu an ki finansal durumu göz önüne alındığında gelmek isteyen oyuncuları alabilir.Ayrıca Avrupa Kupası'na katılmamak da etkiler tabi ki.Nedeni de pek önemli değil çünkü neden olan şey zaten direk finans ile ilgili.

Kadro kalitesine girmek gerekirse.Zaten Quaresma'nın gidişi rahatlıkla 150-200 puanı silebilir.Diğer oyuncular kötü değildir ancak oyuncuların dünya genelinde ki itibarları da önemlidir.Nasıl önemli bir oyuncu aldığınızda itibarınız artıyorsa,önemli bir oyuncu gittiğinde de düşecektir.Benim düşüncelerim bu yönde.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

İtibarının düşürülme sebebi ; şampiyon olamayan menajerlerin hemen kovulmaması diye biliyorum.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    İtibarının düşürülme sebebi ; şampiyon olamayan menajerlerin hemen kovulmaması diye biliyorum.
    Yaklaşık üç senedir şampiyon olunmuyor ama 2011 ile 2012 arası artış var.

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Finansında düşüş gözlenen kulüplerin itibarı da düşer bence.İtibar sadece ligde ki sıralamayla alakalı değil.Mesela 7150 olan bir itibarla şu an Beşiktaş'ın parasının yetmeyeceği bir oyuncu Beşiktaş'a gelmek ister ancak bu 6600'e düşürüldüğünde Beşiktaş şu an ki finansal durumu göz önüne alındığında gelmek isteyen oyuncuları alabilir.Ayrıca Avrupa Kupası'na katılmamak da etkiler tabi ki.Nedeni de pek önemli değil çünkü neden olan şey zaten direk finans ile ilgili.

Kadro kalitesine girmek gerekirse.Zaten Quaresma'nın gidişi rahatlıkla 150-200 puanı silebilir.Diğer oyuncular kötü değildir ancak oyuncuların dünya genelinde ki itibarları da önemlidir.Nasıl önemli bir oyuncu aldığınızda itibarınız artıyorsa,önemli bir oyuncu gittiğinde de düşecektir.Benim düşüncelerim bu yönde.
    Beşiktaş Türkiye'deki 3 büyük kulüpten biridir. 1 oyuncunun gitmesi bu kadar etkileyemez. Götze Dortmund'tan gitti. Düşürün bir 500 puanı. Olmaz. Yanlış. Ayrıca Finans dolayısıyla düşer dedin. Gerçeğe bakarsak belki de son 10 yılda futbolcu personel maaşları ilk kez zamanında ödeniyor. Futbolcu maaşını zamanında almak istemez mi?

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bir tek itibar düşüşü ile sınırlandırılamaz. Oyunculara verilen değerlerde bir standart yok. Ben ilk önce şunu öğrenmek istiyorum. Sitede Beşiktaş araştırmacısı var mı yok mu ? Forumda sabit Beşiktaş konusu var oraya yazılan hiç bir mesaja cevap yazılmamış. Araştırmacı sorumlusu dışında mesaj atan olmadı. Bunu suçlama olarak kabul edin istiyorsanız ama sanki Galatasaray veya Fenerbahçe araştırmacısı kafasına göre takımı bu hale sokmuş. Yani bu seride o derece rezil takım. Hiç çekinmeden yazıyorum bu seride Beşiktaş'tan üç kez kovuldum. Oturmuş bir taktiğim olmasına rağmen. Diğer takımlarla oynarken gayet iyi giderken tuttuğum takım Beşiktaş ile oynarken can çekişiyorum resmen. 1,2 başarısız sonuçtan sonra öyle bir baskı oluşuyor ki anlatamam. Çok kopuk, çok tutarsız bu seride Beşiktaş.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Beşiktaş Türkiye'deki 3 büyük kulüpten biridir. 1 oyuncunun gitmesi bu kadar etkileyemez. Götze Dortmund'tan gitti. Düşürün bir 500 puanı. Olmaz. Yanlış. Ayrıca Finans dolayısıyla düşer dedin. Gerçeğe bakarsak belki de son 10 yılda futbolcu personel maaşları ilk kez zamanında ödeniyor. Futbolcu maaşını zamanında almak istemez mi?
    Hocam Götze gider Reus var,Lewandowski var,Hummels var,İlkay var,Subotic var,var da var yani.

Beşiktaş'a gelelim, Quaresma gider Fernandes var,başka kim var ?

Ben zaten iyi kötü oyuncu demedim,oyuncu itibarı dedim.Beşiktaş'ın oyuncuları Türkiye dışında pek bilindik oyuncular değil,özellikle 3-4 oyuncu var ki ben bile ilk kez duydum isimlerini.Şimde gelelim finans konusuna,maaşların zamanında ödenmesiyle itibarın ne alakası var ? Kulübün bütçesi düşer,borçları çoğalırsa tabi ki itibarı düşer.

Galatasaray'da Türkiye'nin en başarılı futbol kulübü 1-2 oyuncu ile itibarı yükselmez,düşmez o zaman.

Drogba ve Sneijder gelince gözle görülür bir şekilde Avrupa'nın bir kısmı gözünü bize çevirdi.Artık gözlerine nasıl gözüktüysek geçen gün AS gazetesinde uçuk isimleri bizim için yazdılar.Demek istediğim o ki bizim gibi orta düzey futbol kulüpleri için yıldız oyuncu alış-verişlerinde itibarda tabi ki oynama olur .

Hocam Götze gider Reus var,Lewandowski var,Hummels var,İlkay var,Subotic var,var da var yani.

Ben zaten iyi kötü oyuncu demedim,oyuncu itibarı dedim.Beşiktaş'ın oyuncuları Türkiye dışında pek bilindik oyuncular değil,özellikle 3-4 oyuncu var ki ben bile ilk kez duydum isimlerini.Şimde gelelim finans konusuna,maaşların zamanında ödenmesiyle itibarın ne alakası var ? Kulübün bütçesi düşer,borçları çoğalırsa tabi ki itibarı düşer.

Galatasaray'da Türkiye'nin en başarılı futbol kulübü 1-2 oyuncu ile itibarı yükselmez,düşmez o zaman.

Drogba ve Sneijder gelince gözle görülür bir şekilde Avrupa'nın bir kısmı gözünü bize çevirdi.Artık gözlerine nasıl gözüktüysek geçen gün AS gazetesinde uçuk isimleri bizim için yazdılar.Demek istediğim o ki bizim gibi orta düzey futbol kulüpleri için yıldız oyuncu alış-verişlerinde itibarda tabi ki oynama olur .

Galatasaray Avrupa'ya gitmezken 14.olmuşken bile itibarı bu derece düşmemişti. Ayrıca sene başı kadrosunda bir tek Simao yoktu. Geçen seneden pek de bir fark yoktu. Maaşların ödenmesiyle bir ilgisi yok diyorsun çünkü oyunda böyle bir şey yok. Yalnızca geçen seneyle gerçekte bir kıyaslama yaptım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Finans durumuna göre itibar azalması bana da absürt geliyor. Bu takımda Fernandes gibi Almeida gibi ve daha geçen seneye kadar Quaresma, Simao, Guti gibi oyuncular vardı. Bunun birden bu derece düşürülmesi anlamsız gerçekten. Bu sene ki oyun zaten şu ana ki yamalara dek zorla toparlanıldı, bir de Beşiktaş için hayal kırıklığı. Bir takım bu kadar ezikleştirilemez.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Maaşların zamanında ödenmesiyle itibarın ne alakası var diye yazıyorsun. Sonra bütçesi düşer,borçları çoğalırsa tabi ki itibarı düşer diye yazıyorsun. Sen zaten maaşları ödemediğin zaman borçlanıyorsun. Ne fark var ki yani ? Ayrıca ismini daha yeni duyduğun oyuncular kim ? Yazdıklarınla çelişiyorsun. Üstte arkadaş yazmış itibarın düşürülme sebebini. Oda ne kadar doğrudur acaba daha bilen kişilerin yazması gerekli.

Sanki ilkmiş gibi ilk kez Beşiktaş borçlanmış, önceki sezonlarda başka takımlar hiç mali olarak sıkıntılı dönemden geçmemiş. Borcu çok olup daha önceki serilerde itibari düşen takım oldu mu oyunda onu bilmiyorum. Vardır sebepleri elbet bilmemiz gerek. Bir Inter var bu seride oda tıpkı Beşiktaş'a yakın. O takımında yönetimi çok zor. Belki dediğin gibi borçlardır sebebi. Inter'inde çok borcu var o bakımdan.

Nesil
    2007

Yaklaşık üç senedir şampiyon olunmuyor ama 2011 ile 2012 arası artış var.
    Oyundaki menajerler kısıtlı kadroyla oyundaki yönetimin isteklerini karşılayamıyordu ve kovuluyordu. Bunu çözmek için yapıldı diye biliyorum.

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Oyundaki menajerler kısıtlı kadroyla oyundaki yönetimin isteklerini karşılayamıyordu ve kovuluyordu. Bunu çözmek için yapıldı diye biliyorum.
    Sadece bir seneye bakma. Her sene ya sabitti ya da artıyordu.

Şimdi derdimi daha iyi anlatacak cümleyi buldum:

Fikret Orman istese borca girer 10 Milyon Euro'luk oyuncuyu da kulübe getirir ama adamın olayı 'FEDA'. Bu durumda oyunda bütçe biraz kısılır satılan oyuncunun transfer bütçesine eklenen tarafı azaltılır ama kulübün itibarı ile bu kadar oynanmaz. Kondisyon Antrenörü gelmiyor kulübe. Artık ne diyeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kesinlikle! Yerli antrenörlerden başka hiç bir antrenör gelmiyor neredeyse.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Galatasaray Avrupa'ya gitmezken 14.olmuşken bile itibarı bu derece düşmemişti. Ayrıca sene başı kadrosunda bir tek Simao yoktu. Geçen seneden pek de bir fark yoktu. Maaşların ödenmesiyle bir ilgisi yok diyorsun çünkü oyunda böyle bir şey yok. Yalnızca geçen seneyle gerçekte bir kıyaslama yaptım.
    Galatasaray 8. oldu öncelikle 14. değil.Galatasaray'ın itibarı elbet düşmüştür ancak alınan oyuncular illa ki arttırmıştır itibarı.Eboue,Elmander,Melo,Muslera,Selçuk falan önemli isimler alındı.

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Finans durumuna göre itibar azalması bana da absürt geliyor. Bu takımda Fernandes gibi Almeida gibi ve daha geçen seneye kadar Quaresma, Simao, Guti gibi oyuncular vardı. Bunun birden bu derece düşürülmesi anlamsız gerçekten. Bu sene ki oyun zaten şu ana ki yamalara dek zorla toparlanıldı, bir de Beşiktaş için hayal kırıklığı. Bir takım bu kadar ezikleştirilemez.
    Valla finans durumuna göre itibar azalmasını Ankaragücü yaşadı geçen sene,hala da yaşıyor.Tamam Ankaragücü öyle ahım şahım bir kulüp değildi ancak 50 yılı aşkın bir lig geçmişi vardı.Finansları bozuldu diye o itibarları aşırı derece düşürülmüştü geçen sene devre arası yamasında.Bu sezon ki itibarları normal çünkü lig düştüler.

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Maaşların zamanında ödenmesiyle itibarın ne alakası var diye yazıyorsun. Sonra bütçesi düşer,borçları çoğalırsa tabi ki itibarı düşer diye yazıyorsun. Sen zaten maaşları ödemediğin zaman borçlanıyorsun. Ne fark var ki yani ? Ayrıca ismini daha yeni duyduğun oyuncular kim ? Yazdıklarınla çelişiyorsun. Üstte arkadaş yazmış itibarın düşürülme sebebini. Oda ne kadar doğrudur acaba daha bilen kişilerin yazması gerekli.

Sanki ilkmiş gibi ilk kez Beşiktaş borçlanmış, önceki sezonlarda başka takımlar hiç mali olarak sıkıntılı dönemden geçmemiş. Borcu çok olup daha önceki serilerde itibari düşen takım oldu mu oyunda onu bilmiyorum. Vardır sebepleri elbet bilmemiz gerek. Bir Inter var bu seride oda tıpkı Beşiktaş'a yakın. O takımında yönetimi çok zor. Belki dediğin gibi borçlardır sebebi. Inter'inde çok borcu var o bakımdan.
    Hocam x kulübü diyelim bütçesi 30m borçları 200m maaşlarını düzenli ödüyorlar,ancak öyle ahım şahım bir başarıları yok yıllardır ve ünlü oyuncular yerine daha mütevazı oyuncular transfer etmişler.İtibarları düşmez mi ?

İsmini yeni duyduğum oyuncular; Mehmet Akgün,Emre Özkan,Sinan Kurumuş.

Kendinle çelişiyorsunuz diyorsunuz ama nerede çeliştiğimi belirtirseniz iyi olur.

Oldukça ciddi bir şekilde kendimce olabilecek nedenleri gösterdim.Başta da belirttim kendi düşüncelerim diye.Artık yetkili birisi gelip açıklar nedenini rahat ederiz,edersiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ankaragücü ile Beşiktaş'ı bir mi tutuyorsun Biz oyuncularımızı dağıtıp alt yapı ile oynamıyoruz. Bu kadar dar bir kadromuz olmasına rağmen kaliteli bir kadromuz ve kaliteli oyuncularımız var. Daha bir ay öncesine kadar şampiyonluk adayıydık.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ankaragücü ile Beşiktaş'ı bir mi tutuyorsun Biz oyuncularımızı dağıtıp alt yapı ile oynamıyoruz. Bu kadar dar bir kadromuz olmasına rağmen kaliteli bir kadromuz ve kaliteli oyuncularımız var. Daha bir ay öncesine kadar şampiyonluk adayıydık.
    Abicim mesajımı önce daha dikkatli oku sonra öyle bir cevap ver.

Hadi iyi geceler.

Galatasaray 8. oldu öncelikle 14. değil.Galatasaray'ın itibarı elbet düşmüştür ancak alınan oyuncular illa ki arttırmıştır itibarı.Eboue,Elmander,Melo,Muslera,Selçuk falan önemli isimler alındı.
    14. iken de bir update çıkmıştır değil mi? Ayrıca alınan oyuncular itibarı arttırmıştır elbette. Ama Simao'nun takımdan gitmesi ve transfer bütçesinin ilk sezon 1-2 Milyon azalması 525 itibarı etkiler mi? 100 değil 200 değil 300 değil 525.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Niye atarlanıyorsun onu anlamadım.

Finansları bozuldu diye o itibarları aşırı derece düşürülmüştü diyorsun, ben de diyorum ki iki takım bir değil.

Sana da iyigeceler madem.
    FM Gazetesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

14. iken de bir update çıkmıştır değil mi? Ayrıca alınan oyuncular itibarı arttırmıştır elbette. Ama Simao'nun takımdan gitmesi ve transfer bütçesinin ilk sezon 1-2 Milyon azalması 525 itibarı etkiler mi? 100 değil 200 değil 300 değil 525.
    Hocam asıl nedeni işte ben finansın bozulması olarak gösteriyorum,Quaresma'nın da gitmesi devre arasında olduğu için devre arasında ki yamada düşmüştür diye tahmin ettim.

Niye atarlanıyorsun onu anlamadım.

Finansları bozuldu diye o itibarları aşırı derece düşürülmüştü diyorsun, ben de diyorum ki iki takım bir değil.

Sana da iyigeceler madem.
    Atarlanmıyorum abi,ne haddime.Ben yazdığım mesajda Ankaragücü ile Beşiktaş'ı bir tutmadım.Sen de bana diyorsun ki bir takımın itibarı finansla azalmaz diye ben de diyorum ki geçen sene devre arası yamasında Ankaragücü'nün itibarı çok azaldı, 5000 küsür falanken 2000-3000 küsürlere düştü,normaldi diyorum.Beşiktaş o kadar kötü durumda olmadığına göre 525 itibar azalması da normal diyorum.Tabi ki iki takım bir değil.

İyi geceler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eyvallah, ama yine de düşürülmesini manasız buluyorum. Zaten Beşiktaş'ın itibarı öyle ahım şahım değildir oyunda. Beşiktaş ile bir kariyer açmayı dene bak göreceksin, yabancı antrenör bile yok neredeyse gelmek isteyen.
    FM Gazetesi

Hocam asıl nedeni işte ben finansın bozulması olarak gösteriyorum,Quaresma'nın da gitmesi devre arasında olduğu için devre arasında ki yamada düşmüştür diye tahmin ettim.
    Ben de finans bu kadar etkilemez diyorum. Az önce yazdığım gibi başkan pahalı transferde yapabilir ama yapmıyor çünkü borçların kapanmasını istiyor. Oyuna yansıması transfer bütçesinin düşmesi gibi olabilir diyorum ama itibarı bu kadar düşürmez. Senenin başında da itibar düşüktü. Quaresma etkilemedi yani.

not: Harbiden personel gelmiyor, Samet'in arkadaşlarıyla sezon mu geçer?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş Quaresma-Fernandes-Almeida-Simao gibi yıldızları alabildiği ve bunlarla sezona başladığı zaman hedef mutlak şampiyonluk oluyor. Böyle olunca da şampiyon olamazsan teknik direktör kovuluyor. Gerçek hayattan bahsediyorum.

Ama bu sene en azından sezon başında hedef şampiyonluk değildi. Yani normal şartlar altında 3. olmak kötü sayılmayabilirdi. Bana göre hala sayılmamalı (Bir ara üst tarafla puan farkının azalması şampiyon olma ihtimalini ortaya çıkardı ve bu yüzden bence 3. olmak beğenilmiyor) Oyuna da bu gerçeği yansıtmak için REP değerinde oynama yapılmıştır. Fenerbahçe ve Galatasaray'a göre daha kısıtlı kadro ile şampiyon olamadı diye teknik direktörün kovulması bana çok mantıklı gelmiyor. Kötü oyun gibi başka nedenlerden olabilir ama neden bu olmamalı.

2011 ve 2012'de de şampiyon olamadı demişsin ama o senelerde hedef şampiyonluktu. Zaten bunun sonucu olarak teknik direktörler değişti.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş araştırmacısı her kimse bende merak ediyorum.Medyadan etkileniyorlar yok beşiktaş bu sezon küme düşmezse iyidir hani küme nerde ? yok beşiktaş bu sezon ilk 10'a giremez ilk 10 nerde ? geçin bu işleri.. Bir araştırmacı orda burda gördüğü haberlerden fazla etkilenmemeli ki Beşiktaşın araştırmacısı çoğu kez etkilenmişe benziyor.Oyunda resmen Beşiktaş eziliyor ilk 10'a zor giriyor yahu Ve devre arası gelmeden Samet aybaba kovuluyor.Umarım Beşiktaş araştırmacısı bundan sonra dersine iyi çalışır orda burda gördüğü kadronun kalitesine göre yorum yapan saçma sapan futbol spor yorumcularından etkilenerek bu işini yaparsa hiç yapmasın daha iyi, elbet daha iyi yapanlar olur.Zaten bir takımdan Quaresma,Simao,Guti gibi oyuncular takıma geldiği zaman şampiyonluk adayı gösteriliyorsa bu oyuncular gittikten sonra+525 repupation düşürülüyorsa ve bundan sonra beşiktaş ilk 10 a giremez,yorumu yapılıyorsa bu ülkede Beşiktaş araştırmacısınında doğru izlenimi veremeyeceği çok belliydi.Daha çok söylenecek şey var ama susuyorum

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

ozan yazdığın gibi etkilenmiş olsa gerek. Beşiktaş araştırmacısı bu arkadaş http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=25794 profilinde Twitter adresi kayıtlı. Kendisine forumdaki sabit Beşiktaş konusunu atmak gerek. Belki bu sayede kendisi de yazmış olur.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by mkkadi View Post
    Beşiktaş Quaresma-Fernandes-Almeida-Simao gibi yıldızları alabildiği ve bunlarla sezona başladığı zaman hedef mutlak şampiyonluk oluyor. Böyle olunca da şampiyon olamazsan teknik direktör kovuluyor. Gerçek hayattan bahsediyorum.

Ama bu sene en azından sezon başında hedef şampiyonluk değildi. Yani normal şartlar altında 3. olmak kötü sayılmayabilirdi. Bana göre hala sayılmamalı (Bir ara üst tarafla puan farkının azalması şampiyon olma ihtimalini ortaya çıkardı ve bu yüzden bence 3. olmak beğenilmiyor) Oyuna da bu gerçeği yansıtmak için REP değerinde oynama yapılmıştır. Fenerbahçe ve Galatasaray'a göre daha kısıtlı kadro ile şampiyon olamadı diye teknik direktörün kovulması bana çok mantıklı gelmiyor. Kötü oyun gibi başka nedenlerden olabilir ama neden bu olmamalı.

2011 ve 2012'de de şampiyon olamadı demişsin ama o senelerde hedef şampiyonluktu. Zaten bunun sonucu olarak teknik direktörler değişti.

2011/2012 Her üç güde bir maç yapan takım Beşiktaştı uçaklardan inmeyen tek takım beşiktaş'tı bunu unutmayın.Fenerbahce-Galatasaray kimi zaman 5 günde bir maç yaparken beşiktaş 3 günde bir bir maç yapıyordu...

Bakınız Yönetim oyunculara paralarını ödemiyordu bu durum Kayserispor maçında başlamıştı.Yönetim değişikliği konuşmaları Camiayayı büyük ölçüde sallamıştı oyuncular bu sebebten dolayı sadece Avrupa maçlarına tam konsantre cıkıyordu.Geçen sezon maçlarını acın ileyen beşiktaş her maç 6-7 kere kaleye gidiyordu yanlız topları fileye gönderemiyordu.

Gecen Sezon beşiktaşın Lig fikstürü ..

Daha da kötüsü arada avrupa kupası maçları vardı ?

Geçen sezon Beşiktaş Yönetim Değişikliği,3 Günde bir maç trafiği olmasaydı belkide şampiyonluğun en büyük adayıydı.

Bursaspor şampiyon oluyorsa Beşiktaş şimdiki kadrosuyla hayli hayli şampiyon olurdu.(fenerin ve gs'nin biraz kötü gitmesi yeter.).Ayrıca bir şey daha söyleyeyim Beşiktaş için hedef her zaman şampiyonluktur. İsterse paf takımıyla oynasın. Quaresma,Fernandes,Almeida hala kadrodayken Beşiktaş şampiyonluk yarışına giremez bunlara Simao eklenince şampiyonluk yarışına girer diyorsunuz.(sene başını hatırlayın).

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

benim bildigim türk takimlarinin itibarlarinda genel bir düsüs oldugu.. editorden acip bakmadim ama..

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    benim bildigim türk takimlarinin itibarlarinda genel bir düsüs oldugu.. editorden acip bakmadim ama..
    Beşiktaş dışında diğer takımlar ya sabit yada artış var.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir de Beşiktaş araştırmacısını hiç göremiyoruz buralarda neden acaba? Her tarafa eleştiri yazıyoruz ama kendisi hiç yok. Gelip şu sorulara bir cevap getirse artık.
    FM Gazetesi

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri