Ben bu itibar konusunda çok sıkıntı yaşadım ve pes ettim. 5 yıl FB'nin başında kaldım, ligde her sene şampiyon oldum, şampiyonlar liginde 2 çeyrek final 1 kere 2. tur oldu, 4. senemde şampiyonlar ligini de aldım. Artık herkesi getiririm derken oyuncu aramaya girdiğimde benimle ilgilenen oyuncuların hepsinin hala Brezilyalılar olduğunu gördüm. Everton'daki adam bile bana gelmekle ilgilenmiyor, Isco transfer listesinde masaya bile oturmuyor. Ertesi sene tekrar şampiyonlar ligini aldım 10 oyuncu belki ilgilenmeye başlamıştır. Tamam oyunun başında gelmesinler ama 5 yıl sonra 2 kere şampiyonlar ligini aldıktan sonra da efsanevi oyuncular hariç hepsinin gelmesi lazım. Özellikle Dortmund gibi takımlarda oynayan oyuncuların bile gelmeyi istememesi çok saçma. Açıkçası bazı arkadaşların yaptığı transferleri görünce ağzım açık kalıyor, bende adamlar masaya bile oturmuyor. 5 yılda alabildiğim tek adam Schurrle başka da yok. Böyle olunca da oyun sıkıcı oluyor, ben de istifa edip Avrupa'ya gidiyorum.