1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: FM basittir. Zor olan FM'yi basit oynamaktır. Murat Zihni Style [4-4-2]

Threaded View

Default FM basittir. Zor olan FM'yi basit oynamaktır. Murat Zihni Style [4-4-2]

Çok isterdim buraya destanlar yazıp taktiği allayıp pullayıp anlatmayı ama ne yazık ki öyle olmayacak. Klasik 4-4-2 dizilişini olduğu gibi alarak oyuna başladım.

Taktikte hiç bir şekilde takım ve oyuncu talimatı yoktur. Sadece ileri de oynayan fırsatçı golcülerin kanallara hareketlenmesi talimatları vardır.
    [Büyük takımlara karşı forvetlerin birini Serbest Oyuncu yaparsanız ileri de yaratıcılığınız artacaktır.]

Oyuna İsveç ligini alarak başladığım için; ilk sene transfer dönemini yakalayamadığımdan dolayı kadroda hiç bir değişiklik yapamadım. Oynadığım maçlar işaretlenmiştir. İlk sene sonuçları:

İkinci sene ise CL'den dolayı klüp kesenin ağzını açtı ve daha önceden FM13'te deneyemediğim iki oyuncuyu transfer ettim. ( Gökhan İnler ve Steven Fletcher. )

Transferler:

Sonuçlar:

2.sene CL'yi kaldıran kadrom:

Başka takımda deneyecek vaktim olmadığından bir arkadaşıma denettirdim. Kendisi de Beşiktaş'ı yönetmiş. ( Kendisi de İsveç liginden başlamıştır.)

Sonuçlar:

Kadro:

Olumlu geri dönüşlerinizi bekliyorum. Herkese iyi oyunlar!
    Last edited by muratzihni : 18.Mayıs.2013 at 11:13

Mesaj Yetkileri