1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Dardanelspor

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Default Dardanelspor

İnsanın videoları izleyince editöre girip pa'yı -10 yapası geliyor.Hala süper lig seviyesinden hayli uzak olmasına karşın , bu seviyede de harcandığını düşünüyorum..Bu sezon çok parlak bir performans izlettirmemesine rağmen deplasmanda attığı 10 golle 2.lig yolunda takımına önemli bir katkı yaptı.Bu Sezon 2.ligde kaç potansiyelle görüceğimi şimdiden merak ediyorum.

İlker Sayan

http://www.youtube.com/watch?v=iKKC3onLWw8

http://www.youtube.com/watch?v=YB1O4xakeUY

Bende oyunda tanıdım İlker'i. Beklentimin üzerinde gelişim kaydetti, devam ediyor hala özelliklerini yükseltmeye. Sanırım -7 p.a.'ya sahip oyunda (110-140 arası bir değer alıyor her yeni oyun açılışında) ama neredeyse hiçbir özelliği girilmemiş, yani şansına bağlı oluyor oyundaki hali. Yaşı dolayısıyla ne kadar geliştirir kendisini bilemiyorum, daha üst seviyede neler yapabileceğini görmek gerek. 3. ligi ölçü almak pek sağlıklı fikir vermez bence.

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Söylediklerine katılmakla beraber bu çocuk hakkında optimist görüşlerimi hala savunuyorum. Video linklerinde milli takım alt yaş gruplarındaki performansları da mevcut.Bu çocuk Recep Niyazlarla Salihlerle aynı kategoride oynamış belli bi yaşa kadar.Artık bu kategoriden aşama yapması lazım.Dardanelspor Türkiyenin altyapı olarak en iyi akademisi..Ama üst seviye futbolcu olmak istiyosa artık kendini üst kategorilerde ıspatlaması lazım

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Çok iyi adam geçiyor gibi gözüküyor videolarda. Çabukluk,teknik ve dribling oldukça yüksek.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    trabzon

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Çok iyi adam geçiyor gibi gözüküyor videolarda. Çabukluk,teknik ve dribling oldukça yüksek.
    Bu özellikleriyle Türkiye'nin en potansiyelli oyuncularından biri olabilir.Ama gerçekten maç temposunu çok geliştirmesi lazım.Daha çok top alıp ,daha çok denemesi lazım.Bunlar da sanırım ekstra determination ve stamina ya tekabül eder.

Mesaj Yetkileri