Sayfa 163 / 163 İlkİlk ... 63113153161162163
4,861 ile 4,887 arası toplam 4887 sonuç

Konu: Gezi Parkı Direnişi

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bakalım bugün neler yaşanacak.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Masal hattına gerek yok bu konuya bakmam yeterli
    Doğru camiide bira içtiler sayfalarca bu masalı konuştuk zaten. Ama masalların sonu iyi bitermiş.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sahi başbakan cuma günü camide içki içme görüntülerini yayınlayacaktı ne oldu ona?Hangi cuma acaba?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Cezalar belli oluyor,şaka gibi valla.Adam öldüren insan 29 yıl hapis alırken,suçu ne olduğu belli olmayan Tuncay Özkan müebbet aldı.En saçma karar olarak bunu görüyorum,diğer cezalar da akıl dışı zaten.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

polis tarafından telefonuna "sehven" yani yanlışlıkla örgüt üyelerinin numaraları yüklenen teğmene de 16 yıl ceza verilmiş

ne güzel adaletmiş o öyle.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tamam hadi bunlar suçlu diyelim,hadi bir işe kalkıştılar diyelim,sen bunlara ceza verirken,ne yaptıkları ne amaca sahip oldukları,neyi destekledikleri belli olan BDP milletvekilleri ile oturmuş,pazarlık yapıyorsun.O adamlar görüşlerini bağıra çağıra bütün Türkiye'ye duyururken,bir yandan da Türkiye'de rahatça dolaşabiliyorlar ve üstelik senin ne polisin ne de askerin dokunabiliyor onlara.Dokundular mı soruşturma bile açılıyor ne yazık ki.Yazıklar olsun böyle çelişkili insanlara.Bunlara sebep olan,haksızlık karşısında susanların hepsi bir gün Allah'ından bulur inşallah,hoş onların inançları olduğuna da inanmıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Hangisine inanalım?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bizim ülkeye Justice League gibi bir şey lazım,malum yalın haliyle ''justice'' olmaz.

Cem Yılmaz'ın esprisinde olduğu gibi ;

Know=bilmek
    I don't know=O bizde yok

Injustice=Adaletsizlik
    Justice= O bizde yok.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kaç kere yaz sil yaptım yazarlığım gitmişti banlanmakta istemiyorum arkadaşlar benim yerime konuya yorum yapar çünkü hakaret etmeden yorum yapamayacağım.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Ağlamamak istiyorum teröristle çatışana müebbet ceza ne demek ya?

Engin alan balyozdan ceza yedi 16 yıl. Gidin bi araştırın hayatını. Ayağa kalkmadı diye mi tüm bunlar?
    Last edited by Aydin : 05.Ağustos.2013 at 16:50

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Mahkeme ergenekonu terör örgütü kabul etti. 1999 senesınde bu zamana ergenekondan bahsediliyor.. Geçmişi çok derin. Ergenekon bir zihniyettir. Yapılmak istenen şeyler vardı. Başarıldı başarılmadı ama yapılmak istenen farkına varıldı ve zaten cezaları getirdi. Bu kadar delil başı boş sizin gözünüzde. Darbecilik bir hastalıktır ve kimse bunu inkar edemez.

Mahkemeler bağımsızdır? Allah neden hükümetin belasını versin? Boyle alenen bu cümleyi yazmak. Çok ileri gidiyorsunuz çook...
    Onu sildim zaten Coşkun da sen bu ergenekon'un toplu bir intikam olayına dönüştürüldüğünün farkında değil misin?

Başbakan gelince ayağa kalkmayan komutanın ceza gerekçesini duydun mu? hiç sanmıyorum.

gazeteyi bombalayan adamla, gazetesi bombalanan adamın da ergenekon sürecinde yargılandığını duydun mu? hiç sanmıyorum.

davada bir sürü çelişkili ifade varken kalkıp buraya "şudur budur" gibi şeyler yazarsan sana da tepki gelir.

sehven yüklenen numaralar, bombacılarla bomba atılanların bir arada oluşu, 2007'de oluşturulan bir dosyanın 2003'te yazılmış gösterilmesi gibi şeyler seni hiç kıllandırmıyor mu çok merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Konuya coktandir yazmiyorum. Hatta yine yazmamak istiyorum ama konu acik kaldikca biz Turksportal olarak birbirimizi kirip uzaklasacagiz.

Kural 5

Konu başlığı, mesaj içeriği, avatar, profil resmi, imza içerisinde ideolojik simge, siyasi içerik, parti amblemi, parti adı, partileri temsil eden resim, yazı gönderilemez.

Kilit gerekir bu konuya, oyle 2-3 gunluk kilitde degil.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Başbakanlık Sosyal Medya Danışmanı

esat ç. ‏@esatce 1 sa
    Darbeleri gün yüzüne çıkarmak için senelerdir "darbecilerdenmiş gibi" gözüküp MÜEBBET YEMEYİ göze alan paşalarımızın da ellerinden öpüyoruz.

Kim bu 30 yıldır Darbecilerin içinde durup "2009" Yılını bekleyen adam ?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Şunu da belirteyim, bomba attığını itiraf eden adam serbest kaldı he. Yani bahsettiğin "ergenekon zihniyeti" içine çekilen ve bomba attığını bir nevi insan öldürmeye kastettiğini itiraf eden adam serbest kaldı Coşkun.

Çarpık adaleti savunma lütfen.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Yazıp sildiğim çok şey var. Neyse, kendime mukayyet olacağım. ADALET yine gösterdi kendisini!

Bu demokrasi çok ileri oldu. Aşırı ileri oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater

polisin bir hapcı cete gibi takıldıgına kanıt video..

-

ergenekon kararlarına gelirsek sadece komik. gazeteciler yazdıkları yazılardan ötürü müebbet aldılar daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ergenekon tamamen saçma bir komplodur. TSK'yı bitirmek için ayarlanmış bir oyundur. Doğuda bedenini ortaya koymuş yıllarca pkk ile çatışmış insanları ne idüğü belirsiz kişiler 2 günde vatan haini ilan ettiler. Üstelik yüzsüzce gidip PKK ile müzakere yaptılar. Bunları görmemek için kör olmak lazım. PKK yı sen yıllar sonra kimsenin yapmadığı bir şekilde karşına muhatap olarak aldın be. Var mı ötesi daha. Sen görüştün PKK ile. Terör örgütü diye biri suçlanacaksa kendini suçla ilk önce. Bu adamlar kelle koltukta gezen insanlar. Tayyip kendi ağzı ile söyledi zaten Engin Alan'ın niye içeri atıldığını. Benim gittiğim bir yerde Korgeneral ayağa kalmazsa cezasını böyle çeker dedi. Bunun üstüne daha yorum yapmam. Askerlik hayatının tamamını özel kuvvetlerde operasyonlarda geçiren, 38 gün dağda kaldığı için su göremeyip bitlenen, sayısız operasyon yöneten Apo ve Sakık'ı TR'ye getiren bir adamı hem saçma bir sebeple içeriye tıkıp hemde o terörist diye kimse bana yutturamaz. Hepsine lanet okuyorum. TSK'nın anasını ağlattılar. Tatbikatlar bile iptal oluyor. TSK'nın en etkin kanadı, kendi gemisini üreten Deniz Kuvvetlerinden binlerce askeri içeri atarak Deniz Kuvvetlerini bitirdiler. Önünü kestiler. En çok tutuklu Deniz Kuvvetleri'nden. Niye acaba. Ana yasadaki yetki ve sorumluluklarını kafalarına göre çıkardılar. TSK artık ülkenin vatanın korumasından sorumlu değil biliyorsunuzdur. Niye acaba?

Tayyip Erdoğan benim gözümde İmralı canavarından farksızdır. Kendisi ne yapmış acaba bu ülke içinde yıllarını TSK ya veren adamların hayatını bir çizikle mahvediyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Az öncesi için özür dilerim Aydın abi ileri gitmedim ama benimkisi bir temenmiydi.

Engin alan ayağa kalkmadı diye 18 yıl ceza aldı. Adam anlatıyor teröristle nasıl savaştığını nasıl ülkesi için çırpındığını. Ama Tayyip geliyor kendi egosu için içeri atıyor. Beyler unutmayın Engin alan Yada Tuncay Özkan sizin babanız abiniz olabilirdi. Gelin hadi o zamanda adalet yerini buldu dermiydiniz.

Canını istediğini muhalefet yapanı Ergenekon balyoz adı altında içeri alıyor.

Temennim hala geçerli.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bu insanların arasında elbette darbe isteyen planlayan insanlar olabilir ama bu oran %20-%30 falandır geri kalan hep bu bahane edilerek,suç uydurularak içeri alınan insanlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Zaman aşımına uğruyarak.33 Kişinin "DİRİ DİRİ YAKILMASINA" ses çıkarmadı bu devlet.

Bu aşırı islamcı kesimde.Hep "ALEVİLER"bir öcü oalrak gösterildi herkese (NASIL BİR DİNE MENSUBLAR BİLEMEM.KİMSENİN DİNİNE LAF SÖYLEMEM BU BANA DÜŞMEZ HEMDE HARAM'DIR".Hatta "HİLAFETİ AMERİKA'NIN GETİRECEĞİNİ SÖYLEYEN" Kadir Mısraoğlu "ALEVİLERİN HEPSİ ÖLSÜN" demişti...

Açılan davada "İDAM" kararı çıkmıştı.Lakin dava zaman aşımından düştü

Birde uzun zamandır şunu paylaşacam buyrun..

İsrail'in yanındaki ülkeler bir bir karıştı.Hükümetler devrildi ? 3 Milyon Müslüman kanı döküldü.Hala dökülüyor.Bölgede bir "İSRAİL" rahat ?

İsrail Cumhurbaşkanı "ESAD DÜŞMESİNİ İSTİYOR"..Ülke olarak Suriye'ye yardım ediyoruz düşsün diye..

Asıl soru şu.İsrail Nato'ya girmek istiyor."İRAN" tehditti yüzünden.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Devletin başına ÖYM belasını açan da, davaların kabul edildiği gün çıkacak kararı belirleyen de aynı kişiler. Bu bir çeşit intikam bile olsa bu kadar kanlı olmamalı el insaf.

İnsanlar, medyanın da yönlendirmesiyle darbenin günümüz Türkiye'sinde gerçek bir tehdit olduğunu, veya olası bir darbenin Türkiye'nin gelişimini önlemek için dış mihraklar tarafından planlandığını, faiz lobisinin tüm bunların arkasında olduğunu, ÖYM'lerin açtığı davalarla ilgili kafasında şüphe olanların vatan haini, darbe yanlısı, şikeci, terörist olduğuna inanabilir bunu anlarım. Bu işin partilerle bir alakası olduğunu sanıp, olaya partizan yaklaşanları da anlarım.

Ama bu vicdansızlığa destek verenleri, karşıt görüşün kapsamının %1'inde bir hata bulup da onla alay ederek bir argüman bulan kafaları anlayamıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

NTV bildiğiniz gibi...

NTV ısrarla habercilik yapmak istemiyor.

Bir dava görülüyor ve kararlar açıklanıyor.

Bir haber kanalı ne yapar; tarafsız hukukçulara kararları yorumlatır.

Hayır, NTV psikolojik harp merkezi gibi çalışıyor. Kararları kamuoyunda kabul görmesi için elinden geleni yapıyor.

Bunun için ekranını cemaatin eski savcılarına açıyor sonuna kadar.

Bu davada taraf olmuş, davayı etkilemek için yalan haberler yapmış taraf gazetesinin eski çalışanı Markar Esayan'ı konuşturuyor saatlerce.

Bitmiyor, ardından Oral Çalışlar çıkıyor sahneye.

Sonrasında da cemaat gazetecisi Faruk Mercan çıktı.

Hepsi elbirliğiyle kararları halka yutturmaya çalışıyorlar.

Hrant Dink suikastiyle ilgili Ergenekon Davası'nda bir tek cümle yok ama hepsi nedense sık sık Hrant Dink adını telaffuz ediyor.

Ne diyelim gazetecilik bu.

Odatv.com

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bugün ceza alan isimler arasında adaletin cuk diye oturduğu öyle isimler var ki ama yanında olaylarla alakasız olan masum onlarca kişi de var, hoş suçlayanla yargılayan aynı zihniyet savaşı içinde, Güç savaşı. Baştan sona "körler sağırlar birbirini ağırlar" sözünün yerinde olduğu bir davanın mahkeme aşaması sonuçlanmış oldu.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Hakan Fİdan PKK Oslo görüşmesi yazın ve izleyin Youtube'a.
    Last edited by Aydin : 05.Ağustos.2013 at 20:04

Nesil
    2006

PKK

Susurluk

Madımak

H.Dink

Hangisi çözüldü?

Hepimiz bu hayattan göçüp gideceğiz. Dünyada bir gün yok olacak; ama tekrar uyanırsak o zaman bi selamlaşalım.

Bu saatten sonra oy vereceğim tek parti İşci Partisidr. Sevgilerle...

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Neyse konuyu kapatalım artık

Mesaj Yetkileri