Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Gol Yemeyin Goller Atın!!WRDWRM TAKTİĞİ!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

yeni düşündüm bence bu ss hileli oyun da hileli ne malum trabzonun başına geçmediği sol alta 2 tane kulllanıcı var biri bana açıklama yapsın

şampiyonlar ligi yarı final maçı bende işe yaradı sağolasın

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

bu biraz zor çunku o mewkide ki dmcnin kondisyonun super olması gerekir butun orthasa onun ustune binmis ayrıca kanatlarda acı defans sabit orta saha bombos sadece trabzonu oyle yenersin...yani awrupada zor bu taktikle...

abi adam fiorentinayla bayerne 4 atmış

Nesil
    2005
    Yer
    ANKARA (OOOOOOO)

yavvv ben açıklama yapıyım arkadaşlar,küç.ük takımlar için yapılmış bir taktik,hızlı iki kanat oyuncuunuz ve biri kafacı olmak üzere 2 tane forvetiniz olcak.rakip atak yaparken takım gömülüyo,topu kapınca dmc oynayan futbolcu topu kanatlara açarak kontraya çıkıyo,avrupada oynayan takımlarda özellikle cl de işe yaramaz.ama uefada ilk sezonlarda işinizi görebilir.takımı büyültünce işe yaramazz

adam bayerne 4 çekmiş amaa,kadrosunda adriano ve zlatan ibrahimovic var (daha 2.sezon nasıl olduysa...Neyyse)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

İbrahimovic'le Adriano'yu Fiorenitina'ta nasıl almış arkadaş.

beyler ben bu taktiği deplasman öenmli maçlarda alıyorum eğer karşı takımın oyuncularınının uzun şutları iyi değilse maçı rahatlıkla 3 farklı alırsınız ama karşı takımın uzun şutları iyiyse bu taktik iyi değil ama benim 2. favori taktiğim bide önliberonuzun uzun şutları iyiyse manyak goller atar demiş oliyim taktik güzel deneyin...

Quote Originally Posted by Scocco
    İbrahimovic'le Adriano'yu Fiorenitina'ta nasıl almış arkadaş.

ben beşiktaşta ibrahimovice tam 114 msn ytl+ fred(goldeen bot aldığı sene) verdim ama kabul etmedi sinirlendim adrianoyu aldım adama paşa paşa atıo gollerini fredle....adrianoyu almakta bişe yokta ibo zorluo ya

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

hileyle almıştır yani

9. Default

abi iyi olabilir ama biraz bilgilendir

Nesil
    2006
    Yer
    İST

ya bu taktik cok defansif