1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Thomas Drage

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Default Thomas Drage

Adı: Thomas Drage

Kulüp: Tromsö

Pozisyonu: Amc (Mc-Mr-Ml-Amr-Aml)

Oyun Başı Satış Fiyatı: 700K-1.00M (Genelde Satılık Listesinde Oluyor)

İlk olarak evde olmadıgım icin kendi oyunumdan resimleri paylasamadıgım icin kusura bakmayın ancak oyuncu özellikleri dogrudur.Oyuncu degeri konusunda resme bakmayın benim yazdıgım degerler dogrudur..
    Evet sansa buldugum bir oyuncu 20 yasında olması cezbetti beni ve kendisini aldım iyikide almısım amc olmasına ragmen ben kendisini Mc Oyun kurucu Hücum olarak oynatıyorum ve inanılmaz derecede performans aldım. oynadıgım takım beşiktaş oyuncu aldıgı toplarla sürekli dribling yapıyor adam eksiltiyor asist yapıyor yada en olmadık pozisyonlarda bosluklara kacarak bitirici rolünü kullanıyor. forumu inceledim bu oyuncuyu kimse görmedi mi merak ediyorum mutlaka denemenizi öneriyorum gercekten benim icin harika oyuncu oynattıkca birkac sene icinde özellikleri inanılmaz artıyor. CA ve PA degerini kontrol etmedim. deneyin mutlaka ve yorumlarınızı bekliyorum bu fiyata bu yasta bu özelliklerde oyuncu bulmak zor..

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Paylasim icin tesekkurler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Kimse denemedi mi oyuncuyu?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Bugün liverpool'a alacaktım, elimden aldı bi itelyan takımıyıdı kim hatırlamıyorum. cezbedici bi oyuncu. Takibe değer.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ben denedim hem de 3-4 sene bu oyuncuyla oynadım.Stoke'ye bedelsiz bir şekilde aldım değeri aldığımda 2 bin 800 sterlindi.2 senede 13 bin 500 sterline çıkardı değerini.AMC mevkisinde serbest oyuncu rolünü verdim Bendtner forvetimdi.Her sezon 20 asisti aştı 10'dan fazla da gol attı.Tavsiyem kesinlikle alın yönünde,ha bu arada duran topları da Drage'ye vermeyi unutmayın
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

gercekten cok iyi bir oyuncu transfer bedelide cok uygun yasıda genc bn mc oynattım cok fayda sagladı gol ve asist yapıyor frikik ve kornerleri de cok iyi kullanıyor..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Dostum kesinlikle Amc'ye koy Mc'de kaybedersin bu adamı

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

ben kariyerimde amc kullanmıyorum mc oyun kurucu rolünde oynatıyorum oguzhanla beraber cok da güzel performans verdi bende ben cok memnunum

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

2018'de bırakıp gittim ondan sonra o da bırakmış galiba

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Biri şu adamın ilerki yıllardaki profilini koyabilirmi baya dikkatimi çekti şu eleman

Mesaj Yetkileri