Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hangi Takım Daha Başarılı Olur ?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Beşiktaş

9 19.15%
  • Fenerbahçe

17 36.17%
  • Galatasaray

21 44.68%
Sayfa 12 / 33 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 977 sonuç

Konu: 3 Büyükler / 3 .Sezon / Ortak Kariyer

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Dostum ben forumlarda Siyaset ve Şike teşvik konuşmaktan yana değilim,Tape yapımı kolay önemli olan somut delil! Varmı delil ? Yok! Adı lazım değil x kulübü adına 3 4 tane itiraf var,suclanan yine biz.Neyse bunları konusmayalım.Aksam transfer güncellemeleri gelecek
    Aynen hocam kariyer dışı konuyu boşverelim , gs-fb muhabbeti açılınca insan gaza geliyor biliyorsun , akşamı bekliyoruz senden iyi transferler bekliyorum

Nesil
    2012

Dostum ben forumlarda Siyaset ve Şike teşvik konuşmaktan yana değilim,Tape yapımı kolay önemli olan somut delil! Varmı delil ? Yok! Adı lazım değil x kulübü adına 3 4 tane itiraf var,suclanan yine biz.Neyse bunları konusmayalım.Aksam transfer güncellemeleri gelecek

aynen beyler maksat oğuz'u kızdırmakdı , olayın gerçeklikle hiç bir ilgisi yok ,

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Aynen hocam kariyer dışı konuyu boşverelim , gs-fb muhabbeti açılınca insan gaza geliyor biliyorsun , akşamı bekliyoruz senden iyi transferler bekliyorum
    Para yok,Transferde yok malesef
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

aynen beyler maksat oğuz'u kızdırmakdı , olayın gerçeklikle hiç bir ilgisi yok ,
    İftira bunlar,yalan! 90+4de ki gol çok acıttı galiba halil"in canını 1-0 dan mac cevirmek zor olmasa gerek

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    TFF'den Açıklama !

Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demirören,Fenerbahçe Teknik Direktörü Halil Karabulut'un sene sonunda yaptığı açıklamalar'dan dolayı suç duyurusunda bulundu bu durum sonucunda Halil Karabulut TFF'den 5 Maç ceza aldı ve Ceza'da onay'dan geçti Halil Karabulut yeni sezonda takımının başında 5 Maçta olamayacak !
    ARKADA KALMASIN

Galatasaray Kulübü Sabah Saatlerinde Yaptığı Açıklamada Bentekenin Kulübü Aston Villa ile 19 Milyon € Karşılığında Anlaşmaya Vardığını Açıkladı,Oyuncu İle Yapılan Görüşmelerde İse 4 Yıllık Mukavele İmzalandığı Her Yıl İçin 2,4 Milyon € Garanti Ücret Bentekeye Ödeneceği Bildirildi.

MUSLERA MONACO'DA

Muslerayı Satmayı Planlayan Galatasaray Yönetimi Monaco Kulübü ile 15 Milyon € Karşılığında Anlaşmaya Vardı.Menejer Herve Renard Konu ile İlgili Olarak Yeni Sezonda Yabancı Oyuncu Sayısının Düşmesi Bizi Muslerayı Satmaya Yönelti 2 Türk Kaleci İle Görüşüyoruz dedi.

ONUR KIVRAK GALATASARAY YOLUNDA

Muslerayı 15 Milyon € Karşısında Monacoya Satan Galatasaray Kaleci Arayışlarını Hızlandırdı,Trabzonsporlu Tolga Zengin Ve Onur Kıvrakla Görüşen Galatasaray Yönetimi Görüşmeler Sonucunda Onur Kıvrak Konusunda Trabzonsporla Anlaştı,7,5 Milyon € luk serbest Kalma Maddesini Etkinleştiren Galatasaray Onur Kıvrakla Anlaşması Halinde Onur Yeni Sezondaki Kampa Kadar Takımdaki Yerini Alacak.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Para yok,Transferde yok malesef
    Fernandes'le - almeida'yı ilk sezon satınca paraya çevirecek adam kalmadı demi

Eğlenceli bir kariyer olmuş=) Bu sene fenerbahçe yi hak ettiği yerde göreceğiz umarım=)

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

@erenimom Onur ve beneteke çok iyi transferler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Fernandes'le - almeida'yı ilk sezon satınca paraya çevirecek adam kalmadı demi
    Transfer gelir %5,Sivok 10 m ye gitti 400 bin euro para geldi bana.Pepe satılacak suan sakat diye listeye koyamıyorum.Çok ciddi borç var kulüpte.İnanılmaz paralar kazandırdım yine de azalmıyor malesef.

@erenimom Onur ve beneteke çok iyi transferler
    eyvallah kardeşim iki üç oyuncuyla daha görüşüyorumda burdan açıklamim,halille oğuz atlar hemen

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Benteke çok iyi transfer,Onur gelirse sağlam kaleci olur.

Benteke çok iyi transfer,Onur gelirse sağlam kaleci olur.
    sağolasın onuruda Aldık gibi anlaştık oyuncuylada

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by erenimom View Post
    eyvallah kardeşim iki üç oyuncuyla daha görüşüyorumda burdan açıklamim,halille oğuz atlar hemen
    Ezeli rakibimiz bir oyuncuya transfer teklifi yaptıysa,biz o oyuncu ile ilgilenmekten vazgeçeriz.Transfer politikamız böyle.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Allah tan 10dk bakmadım neler olmuş neler

Ezeli rakibimiz bir oyuncuya transfer teklifi yaptıysa,biz o oyuncu ile ilgilenmekten vazgeçeriz.Transfer politikamız böyle.
    biliyorum kardeşim şaka yapıyorum zaten

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Allah tan 10dk bakmadım neler olmuş neler
    senin takıma uefayı kazandırdık

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

senin takıma uefayı kazandırdık
    Onu biliyorum canım Tebrikler ben olsam ŞLyi alırdım o ayrı konu

Onu biliyorum canım Tebrikler ben olsam ŞLyi alırdım o ayrı konu
    eyvallah sen olcaya niye yıllık 2,5 milyon € verdin onu göndermek için uğraşıyorum şimdi

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

eyvallah sen olcaya niye yıllık 2,5 milyon € verdin onu göndermek için uğraşıyorum şimdi
    gitmiyorsa fesh et gitsin ya 2.5 milyon euro nedir

gitmiyorsa fesh et gitsin ya 2.5 milyon euro nedir
    gitmiyo banada 2.5 milyon € verseler bende gitmem fesh etcem zaten

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

GS yerinde transferler yapmış devamı da gelicek heralde FM 13 te Olcay'ın özellikleri çok kötü bende hiç oynatamıyorum bi de 2.5 m euro vermişsiniz ! FM 14 te Olcay'ın profilini merak ediyorum..

Bizde de FEDA politikası devam ediyo , hocam ocak ayında sözleşmesi biten oyunculara bi göz gezdirseydin iyi oyuncular vardır illaki..

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    GS yerinde transferler yapmış devamı da gelicek heralde FM 13 te Olcay'ın özellikleri çok kötü bende hiç oynatamıyorum bi de 2.5 m euro vermişsiniz ! FM 14 te Olcay'ın profilini merak ediyorum..

Bizde de FEDA politikası devam ediyo , hocam ocak ayında sözleşmesi biten oyunculara bi göz gezdirseydin iyi oyuncular vardır illaki..
    hocam benden önce yöneten arkadaş vermiş ama bonservis bödeli ödememiş yıllık ücreti biraz düşük olsaydı iyi transfer olurdu, transfer konusundada defansif orta saha,bide kanat alcam transfer kapancak bende

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

Douglas"ı getirecektim olmadı.Maaş yetmedi malesef.Şuana kadar sadece Fierro"nun bonservisini aldık.Pepe giderse onun yerine iyi bir stoper getireceğim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Olcay ın sözleşmesini asistanim halletti ben dokunmadim

Olcay ın sözleşmesini asistanim halletti ben dokunmadim
    yapcak bişey yok artık bende fesh etcem

Nesil
    2012

Beyler Benteke , Fierro bunlar fasa fiso tek gerçek Facunda Fereyra oda Fener'de !!!

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Fereyra süper adam ama Fierro da öyle ama Benteke bu ikiliye erişemez.

benteke candır

Nesil
    2012

Oğuz Fierro ile benim aldığım verimi alamaz , Benteke ile hiç oynamadım onun için bişey diyemiycem ,

Ayrıca ,

Gaston Ramirez ve Alpaslan Öztürk Fenerbahçe'de !!!

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Beyler Benteke , Fierro bunlar fasa fiso tek gerçek Facunda Fereyra oda Fener'de !!!

Sonunda izleyebileceğiz şu adamı , bakalım dediğin kadar var mı he birde kaça aldın ya bjk'deyken 14 milyona anlaşmıştım ben

Sayfa 12 / 33 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri