Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 37 sonuç

Konu: Ada'da İki Menajer | Sezon 1

Default Ada'da İki Menajer | Sezon 1

Batı Londra merkezli İngiliz futbol kulübü. 1905'te kurulan kulüp İngiltere Premier Ligi'nde oynamaktadır ve tarihi boyunca İngiliz liglerinde üst sıralarda yer almıştır. Dört kez İngiltere şampiyonu olan Chelsea, altı kez FA Kupası, dört kez Lig Kupası'nı müzesine götürmüştür. Kulüp, iki kere de UEFA Kupa Galiplerı Kupası'nı ve bir kez de UEFA Şampiyonlar Ligi'ni kazanarak Avrupa'da başarılı bir tablo sergilemiştir.[2]
    Chelsea ilk önemli başarısını 1955'te lig şampiyonu olarak gösterdi. 1960 ve 1970'lerde bir çok kupa kazanan kulüp, 1997'ye kadar başka önemli bir başarı gösteremedi. Son on yıl, kulüp tarihinin en başarılı dönemi oldu. 2005 ve 2006 yılında lig şampiyonluğunu elde eden kulüp en son ki lig şampiyonluğunu 2010 yılında hem lig şampiyonluğunu hem de lig kupasını kazanarak çifte zafer yaşadı.En son ve en büyük başarısı ise 2012 yılında avrupa şampiyonluğunu kazanarak yaşadı.

İngiltere Premier League'de yer alan bir futbol kulübü. Kuzey Londra'daki Holloway semtinde kurulmuştur. İngiltere'nin en başarılı kulüplerinden biri olup, 13 Premier League şampiyonluğu ve 10 FA Kupası şampiyonluğu bulunmaktadır. Arsenal, Premier League'de en uzun süre lider kalma ve bir sezonda hiç yenilgi almadan şampiyon olma ünvanlarını elinde bulundurmaktadır.
    Arsenal, 1886 yılında kuruldu ve 1893 yılında, Güney İngiltere'nin ilk takımı olarak Futbol Ligi'ne katıldı. 1930'larda ilk büyük turnuvasını kazanan takım, bu dönemde 5 lig şampiyonluğu ile 2 kupa şampiyonluğu elde etti. Verimsiz geçen savaş döneminden sonra, 1970-1971 sezonunda hem Premier League'i hem de FA Kupası'nı kazanarak 20. yüzyıl'da bunu başaran ikinci takım oldular. 20 yıl sonra başarılı bir seri daha yakalayıp, yine hem Premier League'i hem de FA Kupası'nı aynı sezonda kazanmışlardır. İleriki zamanlarda, bu başarıyı iki kere daha tekrarladılar ve Şampiyonlar Ligi'nde finale yükselen ilk Londra ekibi olmayı başardılar.
    Kulübün renkleri, geleneksel olarak kırmızı ve beyaz olup, tarihi süreç boyunca değişmeden günümüze kadar gelmiştir. Ancak, kulübün yeri bazı dönemlerde değiştirilmiştir. Kurulduğunda Güneydoğu Londra'daki Woolwich semtinde bulunan kulüp, 1913'te şehrin kuzeyine, Arsenal Stadyumu'nun bulunduğu Highbury'e taşınmıştır. 2006 yılında ise Holloway yakınlarındaki yeni stadyumları olan, Emirates Stadyumu'na taşınmışlardır.

Chelsea ---> Arda Uzal

Arsenal ---> 3842

Kuralları okuduk kabul ediyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

ikinize de başarılAR tarafım arsenal

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar.

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    Teşekkürler İşte ilk transferimiz

Bonservis bedeli olarak Newcastle'a 11.25 M € ödendi.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Arda Uzal View Post
    Teşekkürler İşte ilk transferimiz

Bonservis bedeli olarak Newcastle'a 11.25 M € ödendi.
    2'nize de başarılar dilerim. Favorim Chelsea. Tim Krul çok iyi bi kaleci ama Cech varken ne kadar doğru bi transfer tartışılır. Ama Cech'in olası bi sakatlığında kale emin ellerde diyebiliriz. Hayırlı olsun

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    2'nize de başarılar dilerim. Favorim Chelsea. Tim Krul çok iyi bi kaleci ama Cech varken ne kadar doğru bi transfer tartışılır. Ama Cech'in olası bi sakatlığında kale emin ellerde diyebiliriz. Hayırlı olsun
    Amacım yedek bırakmak Turnbull var ama o da yaşlı biraz

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Amacım yedek bırakmak Turnbull var ama o da yaşlı biraz
    Ama yazık olcak Krul'a valla, çok beğendiğim bi kaleci ve Cech'in gölgesinde gelişeceğini düşünmüyorum . Bence kupa maçlarında ve zayıf ekiplerle oynarken oynat bol bol da gelişsin çocukcağız

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Ama yazık olcak Krul'a valla, çok beğendiğim bi kaleci ve Cech'in gölgesinde gelişeceğini düşünmüyorum . Bence kupa maçlarında ve zayıf ekiplerle oynarken oynat bol bol da gelişsin çocukcağız
    Her zaman Cech oynayacak diye bir şey yo. Lig maçlarında bile Cech yedek oturabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar.
    Öncelikle merhaba ve teşekkürler Hedefimiz ilk sezondan şampiyonluk.

Takımın başına geçer geçmez takımda yeterli bulmadığım oyunculara yol verdim.

Tabii ki bu oyuncuları gönderince yerlerine doldurmazsak olmaz. Bence çok iyi 3 transfer yaptık.

Raul Albiol - R. Madrid'den Kiralık

Performansından menun kalırsak parayı basar bonservisini de alırız.

Anderson - M.Utd'dan 11M€'ya

Nicolas Gaitan - Benfica'dan 16.5M€'ya

Elimizde hala yeterli miktarda transfer bütçesi var beklere takviye yapıp defansif özellikleri kuvvetli bir ortasaha almayı düşünüyorum. Giroud da benim anlayışıma uygun bir forvet değil, sürpriz bir forvet transferi de yapabiliriz.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 3842 View Post

Öncelikle merhaba ve teşekkürler Hedefimiz ilk sezondan şampiyonluk.

Takımın başına geçer geçmez takımda yeterli bulmadığım oyunculara yol verdim.

Tabii ki bu oyuncuları gönderince yerlerine doldurmazsak olmaz. Bence çok iyi 3 transfer yaptık.

Raul Albiol - R. Madrid'den Kiralık

Performansından menun kalırsak parayı basar bonservisini de alırız.

Anderson - M.Utd'dan 11M€'ya

Nicolas Gaitan - Benfica'dan 16.5M€'ya

Elimizde hala yeterli miktarda transfer bütçesi var beklere takviye yapıp defansif özellikleri kuvvetli bir ortasaha almayı düşünüyorum. Giroud da benim anlayışıma uygun bir forvet değil, sürpriz bir forvet transferi de yapabiliriz.

Çok sağlam transferler. Umarım 2nizde öncelikle United ve City üstünlüğüne son verirsiniz

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

diaby ve gervinho yu iyi kazıklamışsın squlilaci de gereksizdi chelsea de ise courtais ne olcak seneye

Courtois 'nın durumuna bakacağız isterse Atletico'ya satarız.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

ilginç bence courtais kruldan daha iyi kaleci

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Arsenal"in transferlerini beğenmedim,Arsenal gibi bir takıma daha iyi oyuncular alınabilirdi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

diaby ve gervinho yu iyi kazıklamışsın squlilaci de gereksizdi chelsea de ise courtais ne olcak seneye
    Zaten takıma gelir gelmez baktım kimler işe yaramaz, koydum transfer listesine. Squilaci alternatif olacaktı, Raul Albiol'u kiraladık, Albiol belki formayı kapar. Diaby'nin olduğu yerde Anderson, Arteta, Wilshere, Ramsey oynayabiliyor hatta zorlarsam Cazorla da oynar, ki bir de transfer yapacağız oraya. Gervinho peh, bir işe yaramaz o adam.

Ben alırdım da Sczcezny tam bir bebek. Onun üzerine gül koklayamam

Arsenal"in transferlerini beğenmedim,Arsenal gibi bir takıma daha iyi oyuncular alınabilirdi.
    Oyun tarzıma uygun oyuncular transfer etmeye çalışıyorum. Mesela sol kanada sol ayaklı daha iyi bir oyuncu bulamadım. Bende de soru işaretleri yok değil. Anderson ve Raul Albiol alternatif oyuncu. Kadro zaten yeterince iyi, ama transfer önerilerin varsa kulağım sende

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Oyun tarzıma uygun oyuncular transfer etmeye çalışıyorum. Mesela sol kanada sol ayaklı daha iyi bir oyuncu bulamadım. Bende de soru işaretleri yok değil. Anderson ve Raul Albiol alternatif oyuncu. Kadro zaten yeterince iyi, ama transfer önerilerin varsa kulağım sende
    Sol kanada Reus.Arsenal"e yakışacak bir oyuncu

Sol bek eksikliğinden kaynaklanan açığımızı bir yıl boyunca Sciglio ile kapatacağız. Arsenal almak istedi ama vermedik

Bu arada Florent Malouda 2 M € karşılığında PSG'ye transfer oldu.

Yossi Benayoun'nu 2 M € karşılında İnter'e sattık.

Ve Carlos Fierro'yu 6.25 M € karşılığında transfer ettim.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

bütün gereksiz oyuncuları psg ye satmışsınız adamlar batcak

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sol kanada Reus.Arsenal"e yakışacak bir oyuncu
    Hazard kurtarır mı hocam ?

O FORMANIN RENGI ARTIK KIRMIZI

Ayrıntılar birazdan...

Theo Wallcott 25M € karşılığında Chelsea'de

Eden Hazard 30M € karşılığında Arsenal 'de

Bana Hazard'ı niye sattın diye sormayın sistemimde yeri yok ve zaten istemediğim bir oyuncuydu.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Lucas Leiva - Kırmızı ona çok yakışıyor. 25M€

Lucas Leiva ve Eden Hazard aşkına nelerden vaz geçtik bir bilseniz Sağ beke ucuz bir transfer yapma niyetindeyiz.

DAVID ALABA 55 M € KARŞILIĞINDA MAVİLERDE!

Önümüzdeki 10 sezon transfer yapmamayı düşünüyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bombalar patlamış Başarılar favorim yok 2 takımıda tutuyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Beni de alsaydınız beyler, 3'lü Londra zirvesi yapardık Başarılar.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hazırlık Maçları

Werder Bremen maçı dışındaki tüm hazırlık maçlarını asistan oynadı. O da deli midir nedir benim asıl taktiğim 4-2-3-1 adam 4-4-2'yle çıkmış maçlara.

Transfer Geçmişi

Sağ bek transferinden vaz geçtik Sagna iyileşene kadar Jenkinson ve devşirme sağ beklerle idare edeceğiz.

Kafamdaki formasyon ve oyuncu seçimleri bu şekilde.

Perfomansa göre taktikte ve oyuncu seçimlerinde değişikliğe gidebilirim.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Chelseanın transferlerini hiç beğenmedim özellikle Kalede Cech ve Courties varken gidip birde as kaleci alman mantıksız olmuş Ayrıca Eden Hazard Theo Wallcottan 3 gömlek üstün bir kanat oyuncusu birde en önemli rakibine satman biraz ilginç olmuş resmen karşı tarafın gücüne güç katmışsın başarlar favorim Arsenal.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hazard çok iyi transfer,Alaba en baba 30 milyona alınırdı.Biraz bonkör olmuşsun o konuda.Birde Giroud her türlü iş yapar,bu kanat oyuncuları ve Cazorla varken 30 dan aşağı gol atmaz kendisi

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Başarılar , arsenalin transferler çok iyi

Hazard çok iyi transfer,Alaba en baba 30 milyona alınırdı.Biraz bonkör olmuşsun o konuda.Birde Giroud her türlü iş yapar,bu kanat oyuncuları ve Cazorla varken 30 dan aşağı gol atmaz kendisi
    Aşagğı yukarı 20 görüşmeden sonra verdiler kendisini

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri