Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 2 / 45 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Başarılar dilerim, sadece o klip beni bu kariyere bağladı neymiş o öyle yav Maçlardan önce izlet oyunculara klibi
    Eyv..Takımı epey gençleştirmeyi düşünüyorum. Maç öncesi izletirsem sahaya kafa bi milyon çıkar bebeler (:
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    yine kızlar girdi işin içine sen zor seversin ama southampton iyiydi çılgın bir bütçe verirlerde ileriki senelerde
    İnan bu kariyere kız bulaştırmak istemedim onlar beni buldu İsabella ile ayrılıcaz sanırım Çılgın bütçe ve oyuncualr bana göre değil benim yetiştirdiğim gençler daha çok sözümü dinliyor geliştirip onları izlemek keyif veriyor (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takımda 2 tanıdık isim var. Gençlerbirliğinden adını duyduğumuz Jedinak ve Kasımpaşa Kayseri ve son olarak Mersinde oynamış Andre Moritz. ilk hoşgeldin diyende kendisi oldu

Last edited by Juan Diaz : 06.Temmuz.2013 at 12:43

Yine kızların hayrına takım seçti

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

bu kızları gördükten sonra ölümüne Crystal Palace Bana bu kızların olduğu locadan bir kombine ayarla hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    Yine kızların hayrına takım seçti
    Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    bu kızları gördükten sonra ölümüne Crystal Palace Bana bu kızların olduğu locadan bir kombine ayarla hocam
    Kızlar kızlar kızlar birde Londra olunca şehir aklımı aldılar aklımı Kızların olduğu yerdeki tüm kombineleri alıp karaborsada deli paraya satarım ben Sana bi kıyak geçeriz ama

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ve transfere start veriyoruz (: Satılabilecek herkesi gönderip nakite çevirelim ardından İskandinav ülkelerine akalım. istanbul Ankarada bulunan bit pazarları gibi İskandinav ülkeleride transfer piyasasının bit pazarı Abartısız söylüyorum 5 m naktiniz olsun çok deli takım kurarım size. Listemizdeki alınca sizlerde görüceksiniz zaten cevherleri

Merhaba hocam basarilar . Ben de su anda Crystal Palace'i yonetiyorum, o yuzden merakla izleyecegim. Ilk sezon iyi bir taktikle bir de vasat ustu bir forvetle rahat cikarsiniz Premier League'e.

Ben Jupiler League gol krali Tuyp'u almistim, adam yardirdi sagolsun

Su anda Premier League devre arasindayim ama isle hic iyi gitmiyor malesef Kume dusme hattindayiz ama sonuna kadar direnecegiz insallah

Bu arada transfer butcesini iyi veren bir takim, ilerleyen donemlerde goreceksiniz zaten

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by neska View Post
    Merhaba hocam basarilar . Ben de su anda Crystal Palace'i yonetiyorum, o yuzden merakla izleyecegim. Ilk sezon iyi bir taktikle bir de vasat ustu bir forvetle rahat cikarsiniz Premier League'e.

Ben Jupiler League gol krali Tuyp'u almistim, adam yardirdi sagolsun

Su anda Premier League devre arasindayim ama isle hic iyi gitmiyor malesef Kume dusme hattindayiz ama sonuna kadar direnecegiz insallah

Bu arada transfer butcesini iyi veren bir takim, ilerleyen donemlerde goreceksiniz zaten
    Öncelikle teşekkür ederim. Transfer bütçesi konusunda zaten premier lige çıkınca her takım epey gelir aldığı için bütçe ciddi rakamlara ulaşıyor. Şuan iskandinav piyasasının altını üstüne getiriyorum. inanılmaz gençler var (benim gözümde) ve o kadar açgözlüyümkü hepsini alasım geliyor. Nitekim alabildiğim kadarını alacağım. Daha önceden danimarka finlandiya gibi ülkelerde norveç ve isveçide katarsak ciddi oyuncu pörtföyüm var. Transfere ciddi bir zaman ayırdım tavsiye isteyen olursa onlara oyuncuda önerebilirim. Şu aşamada golcümüz belli Bard Finne muhakkak alacam takıma. Ama öyle bir takım kuracam ki premier lige bile damga vurabiliriz bu kadar iddialıyım. Transfer piyasasında kendime oldukça güvenirim. Gençlerle yakacağuk ortaliğu

Transferlerini yakından izliycem. Dortmunddan sonra ben de küçük bi takım yönetmek istiyorum yardımcı olur umarım.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

finne hangi takımda oynuyor bulamıyorum adamı

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    Brann'da oynuyor

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

bende aynı ligden Hull City'i aldım , akalım Premier Lige gençlerle

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Transferlerini yakından izliycem. Dortmunddan sonra ben de küçük bi takım yönetmek istiyorum yardımcı olur umarım.
    Quote Originally Posted by kaanb View Post
    Brann'da oynuyor
    bende aynı ligden Hull City'i aldım , akalım Premier Lige gençlerle
    Beklettiğimin farkındayım k.bakmayın takip eden arkadaşlar ama transfere ciddi zaman ayırdım..bir hususta tıkandım şuan 2 oyuncu var 2sinden birini elimdekiyle takaslıcam kararsız kaldım..çok ince eliyorum dediğim gibi genç ve çok iddialı bir kadro peşindeyim

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Geliyor Transfer Kralı Oyuncularının Babası Crystalın Kızları -----

Hadi hacı senden genç tırtıklıycam çok merak ettim şu gençleri

Bekliyorum genç oyuncularını merakla..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Geliyor Transfer Kralı Oyuncularının Babası Crystalın Kızları -----
    Hadi hacı senden genç tırtıklıycam çok merak ettim şu gençleri
    Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Bekliyorum genç oyuncularını merakla..
    İnş beklediğinize değer..şuan tam 21 yada 22 oyuncu ile masaya oturduk bakalım kaç kişi kalkacaz (: 1 saate netleşir durum

Ohh bee sonunda

Büyük merakla bekliyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ve masaya oturduğumuz 22 oyuncudan 20 si ile sözleşme imzaladık..bölgelere ayırıp sol bek sağ bek spoiler içinde birazdan paylaşıyorum..çok iddialı kadro kurduk çok

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Kardeş paylaş artık amma merak ettik hani
    turksportal...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Önce sattığım ve aldığım oyuncuların fiyatı ve takımlarının bilgilerini vereyim

Transferi kapadıktan sonra elimizde kalan bütçe

Bunlarda takımı yeniden kurmam için gerekli finansı sağlattıran satmak zorunda kaldığım 2 önemli oyuncum

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

elinde harika bir bütçe kalmış seneye EPL de olursan bütçen olağanüstü olur sattığın iki oyuncu iyi okutmuşsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

2 sol bek kattık bünyemize biri bilindik Juan Mino as bekimiz diğeri 18 yaşında mino himayesinde serpilecek bir bek
    Spoiler: SOL BEKLER 

2 transferde sağ beke yaptık. Ligin bilinen ekiplerinden leedsin 18lik sağ beki as bekimiz diper kraft ise Lyngby klübünden tanıdık

Spoiler: SAĞ BEKLER 

Takım kadrosunda aslında stoper mevkiisinde 3-4 adam vardı ama ben takımı yeniden kurmak istedim ve oldukça gençlerle bu bölgeyi garanti altına aldığımızı söyleyebilirim
    Spoiler: STOPERLER 

işte dananın kuyruğu burada kopuyor. Futbolun mutfağı orta sahadır. Yeri gelir stoperlere yardım eder yeri gelir savunmadayken rakibe basar hücumda pres yapar..Benim futbol anlayışımda mevkisel olarak orta saha > kaleci > stoper > forvet..dolayısıyla en büyük yatırımı bu bölgeye yaptım.
    Spoiler: ORTA SAHALAR 

Forvet konusunda 3 forvet kadromuza kattık bunlardan 2si takımda hücumcu olmadığı için. Finne bebeğim ise Lyngbyden bilenler bilir
    Spoiler: FORVETLER 

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

ve son olarak biraz bilgilendirmeyle transfer konusunu kapatalım (:

Bütçemin arta kalmasındaki en önemli etken yönetimin odasından hiç çıkmadaım tam 6 kere maaş artırımı yaptırttım yaklaşık 3-4 milyon maaşdan bütçe oluşturmuş olduk. Ayrıca kadromuzdan 4 kiralık oyuncunun sözleşmesini fesettik. Listemde 50 belki daha fazla oyuncu vardı filtreledikten sonra(kimisi gelmek istemedi kimisi izin dolayısıyla gelemedi) 22 oyuncuyla masaya oturrduk. Bunlardan biri stoperdi kendi takımında 30 bin alıyor benden 1 milyon istedi anlaşamadık. Diğeri ise forvet Kris Boyd ligin ekiplerinden burnleye kaptırdık.

Takımda 5-6 oyuncu gelmek istemedi. Ama kırmızı da değildi uç teklif istedi bizde vermek durumunda kaldık + birçok oyuncuyla masaya oturduğumuzda yine birçok takımla mücadele etmek durumunda kaldık kaptırmak istemediğimiz için bu yüzden oyuncu ve menejerlere epey para yedirdik. Kalan bütçeden ziyade klüp ekonomisi biraz sıkıntılı. Ayrıca gelen oyuncuların hepsi üst lige yükselince maaş artımı istedi şayet üst lige çıkarsak 2-3 milyon kadar fazla maaş artımı olucak.

Sonuç itibari ile çok çok verimli bir dönem geçirdik. Epey süre harcamıştık ama değdi. Çok iddialı bir kadro kurduk. Birçok genç katarak bahsettiğimiz atölyeyi açtık. Zamanla fabrikaya dönecektir. Taktik ve takım uyumu konusunda biraz sıkıntı yaşayabiliriz zira epey oyuncu aldık hatta takımı komple yeniledik.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Aga sen ne yaptın ya İmrendiriyosun insana takımını Hazır taktik mi kullanacaksın gerçi saçma bi soru belki de
    turksportal...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Aga sen ne yaptın ya İmrendiriyosun insana takımını Hazır taktik mi kullanacaksın gerçi saçma bi soru belki de
    Yok yok hazır sevmem..Kendi oluşturduğum 3-5 taktik var maçlara duruma göre değiştiririm (:

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

strandberg zakuani ve mino yu not aldım transferlerinin hepsinin beğendim cirigliano ve cairney gelecek yıllarda harika oluyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

elinde harika bir bütçe kalmış seneye EPL de olursan bütçen olağanüstü olur sattığın iki oyuncu iyi okutmuşsun
    Aslında jedinak bonservis ücreti zaten 4 liraydı..satmaya gönlüm el vermese de takımı yeniden oluşturmak için lazımdı. yerine Crigliano ve Semou ile fazlasıyla doldurduk gibi.. Aslında Diğer satışlarım daha başarılıydı. 2-3 oyuncumun bonservisinin yarısının yarısını teklif ettiler.. Bende 10 binden satlık listesine koydum. Teklif gelen takımlardan oyuncu takas yoluna gittik. Takas yaparken oyuncunun bonservisini esas alıyorlar Transfer konusunda oldukça başarılı olduğumu ahatlıkla söyleyebilrim (:
    strandberg zakuani ve mino yu not aldım transferlerinin hepsinin beğendim cirigliano ve cairney gelecek yıllarda harika oluyor
    Mads Albaek esas not alman gereken adam bu (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Kariyeri takip edip emek verdiğim oyuncuları not alıyosunuz ama yorum atmıyorsunuz ya hakkım geçiyor haberiniz olsun

Sayfa 2 / 45 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri