Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 3 / 45 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

sen bi lige başla gelir yorumlar kadro uyumunu çok merak ediyorum ilk sezon
    turksportal...

Ben gizli takipçilerden biriyim :P Valla hayran kaldım :O Benim bulduğum gençler anca sahaya piknik yapmaya çıkar Süpersin hocam.

Transferler çok iyi. MUHTEŞEM GENÇLER hepsi. Banada tavsiye edeceğin oyuncular varmı bu tür ?

Jedinak' çok iyi satmışsın diğeri biraz ucuza gitmiş gibi geldi ama emin de değilim . Sol bekleri çok iyi bulmuşsun ve çok yararlı olabilecek isimler. Ama sağ bekleri pek beğenmediğimi söylemeliyim. Sam Byram'ın defansif özellikleri çok kötü ve ofansı da pek iyi sayılmaz. Gelecekte çok potansiyeli olabilir ama şimdilik yetersiz gibi geldi bana. Yine de umarım iyi oynar

Stoperlerde Zakuani ve Strandberg çok iyi olmuş. 16 yaşındaki Jacob'ın çok potansiyeli var . Stoper transferleri beğendim Berge dışında. Ama o da iyi bir yedek olur diye düşünüyorum.

Ortasahaya gelirsek, en çok para harcadığın Cirigliano çok genç ve isabetli bir transfer olmuş. Semou'yu da çok ucuza almışsın. Defansif ortasaha transferlerini beğendim. Jonas Svensson çok başarılı omamış. Lewicki'de öyle. Çok ortalama transferler olmuş ama çok ucuza almışsın zaten. Robin Quaison çok genç ve en iyi ortasaha transferin olmuş. Tom Cairney'de çok başarılı bir transfer .

Forvetlere gelirsek, Ondrasek 23 yaşında aldığın oyunculara göre yaşlı ve en kötü profili olan oyuncu o diye düşünüyorum. Bence daha iyi bir oyuncu bulabilirdin. Cellerino çok iyi transfer hem de bonservissiz olmuş. Finne müthiş bir oyuncu gibi görünüyor bu yaşta öyle bir profili varsa gelişince çılgın atabilir.

Genel olarak en iyi transferin Finne diye düşünüyorum

Kadro uyumunda bir süre alışma sorunu olucaktır. İlk maçlarında kötü sonuçlar alırsan moralini bozma derim.

Takipteyim

Aslında İskandinavya ağırlıklı gittiğinden bir Simon Thern,İvo Pekalski yada Erik İsraelsson hamlesi bekliyordum ama tutturamadım.

Daha keşfetmediysen Simon Thern'i öneririm.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    sen bi lige başla gelir yorumlar kadro uyumunu çok merak ediyorum ilk sezon
    Quote Originally Posted by volkan124 View Post
    Ben gizli takipçilerden biriyim :P Valla hayran kaldım :O Benim bulduğum gençler anca sahaya piknik yapmaya çıkar Süpersin hocam.
    Eyv (: Uyum konusunu bende merak ediyorum. Zira takımda eski olan 8 oyuncu kaldı 2 si kaleci
    Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Transferler çok iyi. MUHTEŞEM GENÇLER hepsi. Banada tavsiye edeceğin oyuncular varmı bu tür ?
    İngilterede bir takımdaysan başka önerim yok gibi..Güney amerika özellikle brezilyayı unut çalışma izni çıkmıyor. Birçok oyuncumu sulara gömdüm o yüzden Arjantinli ama ab uyruğu olan sağlam 2-3 oyuncu var zaten aldım onları..Ama bana gelmek istemeyen 3-5 oyuncu kaldı birde sakatlanma eğilimi olan 2-3 tane güzel genç vardı onlarada bulaşmadım. Ama bunlar bana yetmez diyosan bölge söylersen aklımda kalan isimlerden olursa önerebilrim.

Bundan sonraki dönemde çok istisnai durum olmadıkça sol bek, sağ bek ve orta sahaya oyuncu alımı yapmam. Stopere 1-2 takviye ile o bölgeyide kaparız. Tek sorun kalemiz çünkü kalecimiz 31 yaşında. birde forvetler sıkıntılı genelde hücum oyuncularını alır parlatır satarım. Umarım aksilik olmazsa eldekileri okuturuz 3 sene içinde takıma transfer yasağı koyarım. Bebeler büyüsün biraz (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Aslında İskandinavya ağırlıklı gittiğinden bir Simon Thern,İvo Pekalski yada Erik İsraelsson hamlesi bekliyordum ama tutturamadım.

Daha keşfetmediysen Simon Thern'i öneririm.
    Listemde 50 belki daha fazla oyuncu vardı. pekalski ve birkaçı sakatlanma eğilimi olduğundan almadım. Erik yaş 23 defansif olarak biraz gelişmesi lazım keza simonu da bu yüzden almadım. Taktiğim gereği kanat oyuncusu kullanmıyorum(sadece ofansif bek) ve orta sahamı çift savaşçı ya da 1 savaşçı 1 iki yönlü kullandığım için tercihim defansfi biraz iyi olanlardan oldu.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Yavuz12 View Post
    Jedinak' çok iyi satmışsın diğeri biraz ucuza gitmiş gibi geldi ama emin de değilim . Sol bekleri çok iyi bulmuşsun ve çok yararlı olabilecek isimler. Ama sağ bekleri pek beğenmediğimi söylemeliyim. Sam Byram'ın defansif özellikleri çok kötü ve ofansı da pek iyi sayılmaz. Gelecekte çok potansiyeli olabilir ama şimdilik yetersiz gibi geldi bana. Yine de umarım iyi oynar

Stoperlerde Zakuani ve Strandberg çok iyi olmuş. 16 yaşındaki Jacob'ın çok potansiyeli var . Stoper transferleri beğendim Berge dışında. Ama o da iyi bir yedek olur diye düşünüyorum.

Ortasahaya gelirsek, en çok para harcadığın Cirigliano çok genç ve isabetli bir transfer olmuş. Semou'yu da çok ucuza almışsın. Defansif ortasaha transferlerini beğendim. Jonas Svensson çok başarılı omamış. Lewicki'de öyle. Çok ortalama transferler olmuş ama çok ucuza almışsın zaten. Robin Quaison çok genç ve en iyi ortasaha transferin olmuş. Tom Cairney'de çok başarılı bir transfer .

Forvetlere gelirsek, Ondrasek 23 yaşında aldığın oyunculara göre yaşlı ve en kötü profili olan oyuncu o diye düşünüyorum. Bence daha iyi bir oyuncu bulabilirdin. Cellerino çok iyi transfer hem de bonservissiz olmuş. Finne müthiş bir oyuncu gibi görünüyor bu yaşta öyle bir profili varsa gelişince çılgın atabilir.

Genel olarak en iyi transferin Finne diye düşünüyorum

Kadro uyumunda bir süre alışma sorunu olucaktır. İlk maçlarında kötü sonuçlar alırsan moralini bozma derim.

Takipteyim
    Byram henüz 18 yaşında olunca bu sene henüz premier ligde olmadığımızdan kendisi defansif özelliklerini 1-2 tık artırsa seneye premier lige hazır kıvama gelir. finne-dehn ve kraft benim lygby kariyerimden referanslı isimler son hallerini biten kariyerimde paylaşmıştım. Finne makine oluyor. Dehn ise tam bir tank. Orta sahaya birçok genç aldım cavcav stili 2- tanesi tutsa yeter. Diğerlerini zarar etmeden gönderirim ama hepsinin iyi olacağını düşünüyorum. Hücum oyuncusu olarak kelepir bulamadık. Kris boydu kaptırınca elde 2 forvet vardı onrasek bu kontejyandan ötürü alındı. Benim en çok sevindiğim transfer Mads Albaek oldu. Kesinlikle yılın transferi o arkadaş. Bizim Gerardımız lampardımız herşeyimiz olucak. jedinakla muhteşem 2li olurlardı ama satmak durumunda kaldık. Neyseki Crigliano aratmayacaktır. Normalde 21-22 üstü transfer yapmayacaktım Zukuaniyi mecbur aldık yani elimdeki oyuncu 2.1 bonservisi var 500 bin verdiler oda taksitli. Bizde takasta kullandık. tom cairney de takasta geldi. 2.8lik adamıma 500 veriyolardı. Bizde yine takas yoluyla cairne +350 aldık

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

2.Lig için harika kadro kurmuşsun Maçlarını merakla bekliyorum

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Listemde 50 belki daha fazla oyuncu vardı. pekalski ve birkaçı sakatlanma eğilimi olduğundan almadım. Erik yaş 23 defansif olarak biraz gelişmesi lazım keza simonu da bu yüzden almadım. Taktiğim gereği kanat oyuncusu kullanmıyorum(sadece ofansif bek) ve orta sahamı çift savaşçı ya da 1 savaşçı 1 iki yönlü kullandığım için tercihim defansfi biraz iyi olanlardan oldu.

Taktiğine uymuyorsa bir şey diyemem tabi ki.

Aslında Thern'in defansif özellikleri kötü gibi gözükse de önsezi özelliğinin yüksek olması sebebiyle pas aralarına çok iyi giriyor.Tabi arkalarında dmc olmadan 2 mc oynuyorsan bu yetmez ama arkasına 2 tane defansif adam koyduğunda hiç sırıtmıyor defans konusunda.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

nasıl buluyorsun anlamıyorum tüm takımları tek tek dolaşıp mı buluyorsun ülkelere gözlemci mi gönderiyorsun, ben bulamıyorum direk olmuşunu alıyorum. o da zevkli olmuyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    2.Lig için harika kadro kurmuşsun Maçlarını merakla bekliyorum
    2. lig için kurmadık kadroyu bu kadro iskelet kadro avrupada da başarı kazanacağız tez zamanda
    Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Taktiğine uymuyorsa bir şey diyemem tabi ki.

Aslında Thern'in defansif özellikleri kötü gibi gözükse de önsezi özelliğinin yüksek olması sebebiyle pas aralarına çok iyi giriyor.Tabi arkalarında dmc olmadan 2 mc oynuyorsan bu yetmez ama arkasına 2 tane defansif adam koyduğunda hiç sırıtmıyor defans konusunda.
    Kullandığım taktiği paykaştım. Bu formasyonda thern zayıf kalabilirdi.
    Quote Originally Posted by kaanb View Post
    nasıl buluyorsun anlamıyorum tüm takımları tek tek dolaşıp mı buluyorsun ülkelere gözlemci mi gönderiyorsun, ben bulamıyorum direk olmuşunu alıyorum. o da zevkli olmuyor
    Hepsi var tabii ki .. Oyunun en büyük zevki transfer..Hazır oyuncu için hele kalitelisi için para lazım para için iyi klüp lazım ama bu şekilde topraga fidan ekip daha sonra serpilişini hatta meyvesini almak paha biçilemez (:

Artık kendimle özdeşleştirdiğim 3 lü stoper 5 li savunma sistemim. Ve aklımdaki daimi kadro. Tabiki bir sürü rotasyon olucak Capital cup, Fa cup ne kadar ileleriz kupalarda bilmiyorum ama 46 tane lig maçı var (: Gençler 10 ar 15 şer maçta forma bulsa yederli ilk sezon

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ne oluyor la seni Beşiktaş'a gözlemci olarak alsak 1.000.000 Euro maaş benden

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Çok iyi transferler yapıp gerçekten harika bir kadro kurmuşsun.Takım alışınca ligi duman edersin

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Oyuncuları bulduk ve kadromuza kattık buraya kadar tamam atölyeyi açtık işçiler alındı. Lakin ustabaşları yok. Gençlerin gelişmesi için en önemli etkenlerden biride antrenörler. Sadece oyuncu bulmak yetmez. Öncelikle antrenör sayımız yetersiz olduğu için ilk işmiz yönetimden sayı artımı oldu. Saolsun yönetim kırmadı bizi lakin 18 yaş altını ayırcak sayımız yoktu önceliğimiz as takım daha sonraki yıllarda durum elverdikçe as takım paf takım ayırımını yaparız.

Personellerde revizyona giderek ilk sezon için oldukça iyi bir antrenör sistemi kurduk. Kondisyoner sayımız 1 olduğu için 1 kondisyoneri takıma antrenör adı altında soktuk (:

Futbol Direktörü ve Gençlik gelişim sorumlusu kullanmadığım için o koltuklar boş. Paf takım sistemini oturtmadığımız için 1 asistan menejerde oraya ayrılmış durumda ve 1 antrenörde stepne olurda karşımıza iyi bir antrenör çıkar umudu ile boş bekletiyoruz (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Ne oluyor la seni Beşiktaş'a gözlemci olarak alsak 1.000.000 Euro maaş benden
    ben o 1 milyon avroya 6-7 genç getiririm bjk 3 sene içinde kafaya oynar
    Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Çok iyi transferler yapıp gerçekten harika bir kadro kurmuşsun.Takım alışınca ligi duman edersin
    Umarım herşey planladığımız gibi gider. Dürüst olmak gerekirse premier lige çıktığımız sezon hedefimiz kümede kalmak falan değil orta sıraları zorlamak hatta yukarılara kafa tutmak Her ne kadar şuan abartıyor gibi olsamda zaman ve oyuncularım beni haklı çıkaracaklardır

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Transferler çok iyi , bende aralarından bir kaçını almıştım şansa pc çöktü yeniden yükledim oyunu , görmediklerime bakayım bari

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Tahmini bilançoya bakarak yönetimin kapısını tekrar aşındırıp antrenman ve altyapı tesislerinin iyileştirilmesi sözünü aldık. Lakin oyuncuları taksitle aldığımız için gün geçtikçe eriyecek. Sene sonu bütçe yetersizliğinden yüksek ihtimal iptal edilecek ama yinede bir ümit (: belki prim vs bişiler alırızda iptal etmezler

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Transferler çok iyi , bende aralarından bir kaçını almıştım şansa pc çöktü yeniden yükledim oyunu , görmediklerime bakayım bari
    Çakma palace olma yolunda ilerliyosun

Zamanımızın büyük bölümünü transfere ayırdığımız için hazırlık maçlarına pek vaktimiz kalmadı. Uyum hale durduğu yerde hiç kıpırdama yok %50da çakılı (: Ligin başlarında oldukça zorlanacağız :F

Son dakika süprizi yapayım (: Normalde Brezilyadan pek oyuncu alınmıyor. Arjantinden yine bir nebze şanslıyız bazen izin alınabiliyor. İngilterede çalışma izni denen meret yüzünden güney amerika piyasasını kapadık resmen. Ama listemdeki bir gencin raporu elime yeni geçti. Kendisi Brezilyalı ve forvet. potansiyel 5 yıldız yaş 18 (: Şayet gelirse Finne ile yardırır. Ama şu izin işini halletmemiz gerekecek. Önümüzde Capital Cup 1. tur maçı var muhtemelen ondan sorna durumu netleşir. Umarım izni kopartırız ):

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Lanet olsun o çalışma iznine ya ne adamlar gelirken gelemiyor

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Lanet olsun o çalışma iznine ya ne adamlar gelirken gelemiyor
    Hiç sorma ya .. iskandinav ülkelerinden afrika kökenli bir yığın topçu alamadım. Brezilyalı kelepir oyunculara kapıyı kapattık umudu kestim artık. Ekmek tekneme büyük darbe vuruyor ):

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Çakma palace olma yolunda ilerliyosun
    İyi bütçe yarattım gidenlerden , çoğunu almıcam sendekilerin anca 3-4 tane biz hull city'iz farkımız olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

İyi bütçe yarattım gidenlerden , çoğunu almıcam sendekilerin anca 3-4 tane biz hull city'iz farkımız olsun
    istiyosan al transferleri anca yarına yetiştirirsin

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

1.Tur

Spoiler: ISTATISTIK 

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

Capital Cup ve 3 lig maçının ardından şu kadarını söyleyebilirim ki katetmemiz gereken epey mesafe var.. Şuan taktiklerim oturmadı takım uyumu dibpte ve bazı oyuncuları mevkiisini yadırgıyor. Yeni bölgelerine alışmaya ihtiyaçları var. Özellikle bekler ofansif kullandığıom icin henüz alışma çabasındalar. 21 yeni oyuncunun olduğu bir klüpte uyumda kolay artmıyor halkiyle şuana kadar hiç artmadı zira :F

Henüz sezon başındayız ama sakatlıklar can sıkmaya başladı bile

ve beklediğimiz oyuncunun çalışma iznini alabildik. Takımın biran önce uyumunu artırmaya ihtiyacımız var ama şuan çakılı kaldı kıpraşmıyor (:

Spoiler: PROFİL 

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

90+4 de penaltı efsane olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    90+4 de penaltı efsane olmuş
    o maçta deli oldum ya rakibi sürklase ettik geldiler gol attılar dk 87de Ondrasek kaleciyle burun buruna kacırınca bende keçileri kaçırdım 3 dk uzatma verdi 90+4 de gözleri kapattım (: Son maçtada 2-0dan verdik beraberligi içim yandı..Hep kalecinin saçma sapan gol yemesi sebep oldu.2-0 öndeyim Sassayı falan oyudan aldım 2 gün sonra Capital Cup maçı var dinlendireyim dedim. Kaleci 40 metre civarından rakibin ortasını içeri aldı sonra ateşlendiler 1 puana razı olduk. nefes alınmıyor ingilterede 2-3 güne bir maç danimarkadan gelen adama garip geliyor

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu arada 3. Hafta maçını göremiyorum linki eklemeyi mi unuttun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Bu arada 3. Hafta maçını göremiyorum linki eklemeyi mi unuttun
    Bende bi sıkıntı yok :F Bi daha bakayım
    Edit: Çıkıp browseri klapatıp tekrar girdim herhangi bir sıkıntı yok gibi duruyor

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Takım yavaş yavaş alışacaktır
    Bu arada ( şu spoiler'i nasıl yapıyoruz hocam ??? )

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Takım yavaş yavaş alışacaktır
    Bu arada ( şu spoiler'i nasıl yapıyoruz hocam ??? )
    [spoiler] buraya gizlemek istediginiz yazi [/spoiler]
    Bu arada ilk spoiler yazısının bitisigine =(bilgi) yazıyorsun

Sayfa 3 / 45 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri