Anket Sonuçlarını Görüntüle: Diaz'ın Hedefi Avrupada En Az Çeyrek Final Ligde İse Devler Arenası Bileti Almak

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Başarılı olabilir

38 90.48%
  • Başarılı olamaz

4 9.52%
Sayfa 43 / 45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon
1,261 ile 1,290 arası toplam 1331 sonuç

Konu: Diaz ve Delüğanluları Devlere Kafa Tutuyor | Crystal Palace [4.Sezon]

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Sürekli yiyor musun ? Bende hiç yemiyorum değil elbette gol yiyorum ama bu yöntemle azalttım kontrayla etkili ataklarda yapıyorum..Son dakikalarda ise rakip iyice yüklenirken 2-3 adam daha fazla getirdiği oluyor o zman girip ufak oynamalr yapıyorum ilerde 2 adambırakıyorum skoru korumak için..Unutmazsam kornerdeki adam paylaşımınıda palaşıyım belki farklı şekilde yapıyoruzdur..ve stoperlerinin hava hakimiyetinin iyi olması lazım
    ilk toptan yemiyorum zaten dönen toptan yiyorum. aşırı yemedim ama kontra atak yapmak istiyordum olmadı normal sisteme döndüm

Crystal palace ile s.ligi şampiyonluğu çok zordur helal olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    ilk toptan yemiyorum zaten dönen toptan yiyorum. aşırı yemedim ama kontra atak yapmak istiyordum olmadı normal sisteme döndüm
    Kontra taktğimin fotolarını ve takım sisteminide paylaşayım tekrardan..bazen lk top bazen dönen top bende yiyorum ama nadiren..hatta bir kaç maçı sırf kornerden çıktığım kontralarla aldım :F sistemin hücum falan mı ? şayet öyleyse kontra tikini de anlatmıştım ben genelde kontra tiki hep açık oynarım rölanti bile oynasam..dolayısıyla takım biranda şaha kalkıyor.geride 3 stoperim var katı oyun oynadığpım için onlar bekliyor falan akşam taktik konusunu daha detaylı konuşalım inş

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by aatakannn View Post
    Crystal palace ile s.ligi şampiyonluğu çok zordur helal olsun
    Darısı herkesin başına (: inanılmaz haz aldığım bir sezon ve kariyeri geride bıraktık

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Geç oldu biraz ama tebrik ederim zaten real maçından az çok belliydi kupanın geleceği..Ama gerçekten büyük başarı bunu çok para harcamadan gençlerle elde etmen başarıyı daha da büyütüyor..Tekrar tebrik ederim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Peguy View Post
    Geç oldu biraz ama tebrik ederim zaten real maçından az çok belliydi kupanın geleceği..Ama gerçekten büyük başarı bunu çok para harcamadan gençlerle elde etmen başarıyı daha da büyütüyor..Tekrar tebrik ederim
    teşekkürler..Aslında son 1-2 yılda para harcamaya başladık gençleri tamamen kullanmadık gelişsinler diye kiraladık falan ama diğer büyük takımlara bakınca 4 senede harcadıklarımız onların sadece yarım dönemde harcadığı kadar belkide (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Yeni kariyer açıp açmama konusunda kararsızım ne diyonuz açak mı ama bu sefer ligi sizler belirleyin asya mı yapsak çok büyük değişiklik olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Yeni kariyer açıp açmama konusunda kararsızım ne diyonuz açak mı ama bu sefer ligi sizler belirleyin asya mı yapsak çok büyük değişiklik olsun
    Bence burda devam et Şampiyonluğu korumak,şampiyon olmaktan daha zordur. Zor olanı başarmaya geldi şimdi sıra. Ayrıca Ş.L kazanmaktan daha zor olanı var, Premier League şampiyonluğu

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Git uruguay liginden yunanistan liginden aç hiç açılmamıs sanırım

Bence Almanya 2.ligi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by webcagri View Post
    Bence burda devam et Şampiyonluğu korumak,şampiyon olmaktan daha zordur. Zor olanı başarmaya geldi şimdi sıra. Ayrıca Ş.L kazanmaktan daha zor olanı var, Premier League şampiyonluğu
    Kafamda ingiltereyi bitirdim zirvede bıakalım istedim 2 yıl içinde üst üste 2 avrupa kupası ve Palace ile geldiiğimiz nokta yeterli bence..bu sezon gerek lig gerek clden sağlam para kaldırdık..Önümüzdeki yıl clye direk gruplardan katılacaz falan çok çok deli bütçe gelir diye tahmin ediyorum. Kadromuz sağlam hepten zıvanadan çıkarız
    Quote Originally Posted by reys111 View Post
    Git uruguay liginden yunanistan liginden aç hiç açılmamıs sanırım
    Yunanistanda bir arkadaş açıştı..asyayı pek kisme açmadı asyaya gidebilirim ama avrupada Clden falan kopmakda istemiyorum lig olarak koaly lig olmaması taraftarıyım lygnby gibi 2-3 sene içinde ambargo koyamayalım tıpkı burada şampiyon olamadığımız gibi..ingiltere-italya-fransa-ispanya-almanya ligleri favorim ingiltereyi deyeni kapıyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Górnik Zabrze'yi öneriyorum Polonya liginden.
    Edit:Espanyol zevkli olabilir İspanya liginde.Almanya'da favorim Herta Berlin.Fransa'da ise Reims ideal.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

git brezilyaya atletico mineiro kariyeri aç enfes bir kadro var

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Afrikadan aç Juan

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Edit:Espanyol zevkli olabilir İspanya liginde.Almanya'da favorim Herta Berlin.Fransa'da ise Reims ideal.
    polonya ligi zayıf kalmasın bikaç seneye lige küseriz :F
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    git brezilyaya atletico mineiro kariyeri aç enfes bir kadro var
    işte bize iyi kadro olmayacak acaba asyaya gitsem Finne benimle gelir mi ki

almanya-ispanya-fransa-italya liglerinden fransada biraz zayıf kaldı pek dişli takım yok çok dengesizler marsilya ile geçen sezon alde final oynadık bu sezon dibi gördü herifler..italya-ispanya-almanya çemberi daralttık iyice ispanyadan da birçok kariyer var şuan forumda geriye almanya ve italya kaldı..ama spriz bir asya aklımın bir köşesinde..bunları derken aslında yeni kariyer açmaya karar vermiş olduk (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    editi görmemiştim..genelde alt lig takımlarını tercih ediyorum üst ligdekileri kadro kalitesi iyi oluyor işimizi zorlaştımak istiyorum hatta bu kariyterde transfer ambargosu uygulayacam yani taksit kullanmayacam
    Quote Originally Posted by Mustafa Diler View Post
    Afrikadan aç Juan
    olabilir ama avrupa ligi şampiyonlar ligi cezbediyor yoksa asya açıcam çok net aslında oradaki pazardan bihaberiz gidip iskandinav gibi orayada el atsak olur

Yeni konuyu ne zamana açarsın Juan Başkan. Merakla bekliyorumda.

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Hakketen Afrika olsun Juan hani şaka bi yanada bizlere Finne gibi oyuncuları bul

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Yeni konuyu ne zamana açarsın Juan Başkan. Merakla bekliyorumda.
    En erken bu gece isteği veririm bu konuyu bugün kapatmayıp biraz muhabbet ediyoruz..akşam taktik konusunda birkaç paylaşımımız olucak sornasında takım falan yine süpriz (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Mustafa Diler View Post
    Hakketen Afrika olsun Juan hani şaka bi yanada bizlere Finne gibi oyuncuları bul
    Siz bulun ben alayım çok hazırcısınız Finne dedinde o adam bitane ya palace ile kullanmadık lakin kesinlikle bir sonraki karyerde as forvetim tüm avrupa yeniden Finne adıyla çalkalanacak

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

steam üzerinden eskiden msnde olduğu gibi 3-5 kişi toplu konuşma oluyor mu ? şifremi hatırladım sanırımda

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

ingiltere en alt liginden al bi takım ozaman dostum

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by xRa View Post
    ingiltere en alt liginden al bi takım ozaman dostum
    ingiltereyi yeni kapatıyoruz (: ayrıca ne dipten takım alınca en üst lige çıkana kadar 7-8 sene geçer o zamana kadar ortalık regen tarlası olur regenlerle oynamayı sevmiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Ekleyin Juan ve diğer arkadaşlar mustidiler272

Steamde sohbet gibi şeyler oluyosa bende katılırım aranıza

afc wimbledon potansiyelli oyuncuları çok fazla.... ingiltere ikinci ligdeydi npowerda sanırım

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

sen illa iyi olcam diyorsan al italya c/2 den bir takım oyna.. daha çekişmeli geçer juve milan inter

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Konuya vakıf olan steam kullanan arkadaşlar gelince cevp verir illaki ama grup halinde konuşma oluyorsa bol goygoy olur (:

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Steam id : wladcass
    beni de ekleyin fm sohbeti varsa çok severim Her zaman öğrenilecek şey vardır ayrıca Fm'de. Bilgi alışverişi yapabiliriz.

steam ID atakann64 benide ekleyin

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Ben fakirmiyim beni niye eklemiyorsunuz !! Juancığım tebrik ederim seni Mısır'a gönderelim yokluk içinde kal.

Sayfa 43 / 45 İlkİlk ... 334142434445 SonSon

Mesaj Yetkileri