1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Bug Taktik :))

Default Bug Taktik :))

Arkadaşlar merhaba 2 sezon deneyerek test ettiğim bug taktiği sizlerle paylaşıyorum taktiği yabancı bir siteden buldum sizlerle paylaşmak istedim umarım işinize yarar

İNDİRME LİNK

http://www.dosya.tc/server13/li0MAs/bug.zip.html

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul - Üsküdar

beyler deniyen varmı ?

Ben denedim arkadaşlar , kesinlikle tavsiye etmiyorum kovulmanın eşiğindeyim şu an.

takım yavaştan topluyor sanki 8 maçın sonunda yaptığım yorumdan pişman olmak üzereyim seri galibiyetler başladı

orta saha oyuncularınız kırmızı kart görüyorsa top kapma agresifliğini düşürün

65 maç nağ mağlup lig kariyerim var bu taktikle takım taktiğe alıştıktan sonra özellikle kanat oyuncularınızın maç performansları çok artıyor her maç ya gol yada gol pası veriyorlar

Kadro ve transfer bilgilerini merak ettim. Acaba onları da koyabilir misiniz?

kadrom bu geneli kiralık oyuncular 2. sezon cristian baroni ile üstüne 8 milyon € verip aldığım rodrigo hariç douglas costa ve nicolas kiralık fenerbahçe ile eğer oynuyorsanız ilk sezon trasfer yapmayın kadro çok iyi bu taktikle 2. sezon 6+0+4 kuralından dolayı yabancıları tazelemek ve azaltmak gerekiyor kuyt ve stoch formunda ciddi düşüşler var.

buda sow performansı

deneyen arkadaşlar olumlu yada olumsuz yorumlarını yazarsa taktiğin yararlılığını veya yararsızlığını görmüş oluruz

şu an da o taktiği kullanıyorum ilk başlarda çok olumsuz gelişmeler oldu baya sıkıntı oldu kovulma aşamasına geldim. 8 hafta sonra seri galibiyetler başladı. sıkıntılar gitti gayet memnunum.

Swensea ile denedim ve denemeye devam ediyorum. Şimdilik gördüğüm kadarıyla topla oynama yüzdem %60ın altına düşmedi. Örneğin şanssız bir yenilgi almama rağmen:

13. Default

Sow un performansı benim oynadıgımda daha iyiydi. Ayrıca buna bug taktik diyemeyiz. en iyi ihtimalle iyi bir taktik deriz.
    Bir taktigin bug taktik olabilmesi için ya her maçı yenmek lazım yada güçsüz bir takımla birçok maç yenmek lazım. kasımpaşayla bu taktiği yapıp aynı sonuca ulaşırsan bug taktik denilebilir.

Quote Originally Posted by suleymankerim View Post
    Sow un performansı benim oynadıgımda daha iyiydi. Ayrıca buna bug taktik diyemeyiz. en iyi ihtimalle iyi bir taktik deriz.
    Bir taktigin bug taktik olabilmesi için ya her maçı yenmek lazım yada güçsüz bir takımla birçok maç yenmek lazım. kasımpaşayla bu taktiği yapıp aynı sonuca ulaşırsan bug taktik denilebilir.
    ozaman sizin söylediğinize göre chelsea, real madrid, milan, inter sıradan takımlar oluyor, ayrıca 60 küsür maçlık nağmalup seriyide söylemiyorum ? bu batkiğin bug taktik olmadığını söyliye biliyorsanız bu taktikten daha iyi bir taktik elinizde mevcut olmalıdır bizimlede paylaşırsanız sevinirim hayırlı ramazanlar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by defjam View Post
    ozaman sizin söylediğinize göre chelsea, real madrid, milan, inter sıradan takımlar oluyor, ayrıca 60 küsür maçlık nağmalup seriyide söylemiyorum ? bu batkiğin bug taktik olmadığını söyliye biliyorsanız bu taktikten daha iyi bir taktik elinizde mevcut olmalıdır bizimlede paylaşırsanız sevinirim hayırlı ramazanlar.
    Yanlış düşünüyorsun bu elindeki taktiğe bug diyemeyiz. CM 03/04'te diablo diye bir taktik vardı her önüne gelene 4-5 atıyordun ve rakiplerin çaresiz kalıyordu. FM 2012'de yine ismini hatırlamadığım bir taktik vardı C. Ronaldo'ya 160 civarı gol attırmıştım bir sezonda sadece. İyi bir taktik yapmış olabilirsin fakat en iyisi olmadığını anlamalısın.

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Yanlış düşünüyorsun bu elindeki taktiğe bug diyemeyiz. CM 03/04'te diablo diye bir taktik vardı her önüne gelene 4-5 atıyordun ve rakiplerin çaresiz kalıyordu. FM 2012'de yine ismini hatırlamadığım bir taktik vardı C. Ronaldo'ya 160 civarı gol attırmıştım bir sezonda sadece. İyi bir taktik yapmış olabilirsin fakat en iyisi olmadığını anlamalısın.

Taktiği yapan ben değilim ve ayrıca sitede paylaşılan bütün taktikleri denedim bana göre şuanda sitedeki en iyi taktik sizin oynayış tarzınıza uygun olmaya bilir ama denemeden iyi veya kötü olduğuna karar vermeyin amaç paylaşmak en yakın zamanda farklı takımlarla alınan başarıların resimlerini paylaşıcam hayırlı ramazanlar

Quote Originally Posted by defjam View Post
    Taktiği yapan ben değilim ve ayrıca sitede paylaşılan bütün taktikleri denedim bana göre şuanda sitedeki en iyi taktik sizin oynayış tarzınıza uygun olmaya bilir ama denemeden iyi veya kötü olduğuna karar vermeyin amaç paylaşmak en yakın zamanda farklı takımlarla alınan başarıların resimlerini paylaşıcam hayırlı ramazanlar
    Sakin olun lütfen Arkadaşlar yalnızca taktiğin bug olmadığını söylemişler. Kötü bir taktik dememişler ve ben de kullandım bence de bug değil ama iyi bir taktik özellikle topa hakimiyet oranları sevindirici. Elinize sağlık, hayırlı ramazanlar..

Su ana kadar pek iyimser degilim ama biraz daha deneyecegim, bakalim sonuçlar düzelecekmi..
    Istatistiklerde üstünlük kuruyoruz ama skora fazla yansimiyor maalesef..
    Iyi tarafi, henüz yenilmedik

Nesil
    2006
    Yer
    London

Bu taktiğe bug diyemeyiz çünkü bug değil. Bu benim sık sık kullandığım doldur boşalt taktiğimin benzeri. İleriye toplu adam çekip defansta paslaştığın için top oranın yüksek oluyor. Kısacası bunu Fenerbahçe ile yapıp Galatasaray'ı yenersin ama Akhisar Belediyespor'u alıp bu taktiği yaparsan 9 maçta 9 mağlubiyet ile ayrılırsın.

Tek forvet oynayabilmen için ilerde golcü bir forvete ihtiyacın var.
    Kanatlarının kondisyon durumu çok iyi olmalı.
    Ek olarak forvetin kaleye dönük oynayabilmeli. Sow kaleye sırtı dönük oyun kurabiliyor fenerbahçede başarılı olmanın nedeni o, Sow'un yanına destekleyen birini koy, Sow daha iyi bir istatistik tutacaktır. Yani kısacası demek istediğim, olay taktikte değil olay oyuncularda. Fenerbahçe için çok uygun bir taktik diyebiliriz. Ama bu taktik ile Galatasaray'da oynarsan Sneijder'ı kadro dışında bırakmak zorunda kalırsın. Yani herkese uymaz bu taktik, ama iyi bir taktiktir ben sık sık kullanıyorum bu taktiği büyük maçlarda. Tabi benim kendi yaptığım başka ayarlarda var, ama eğer iyi kanat oyuncularınız ve iyi bir forvetiniz varsa (kafa vuruşlarıda iyi olsa daha iyi olur) bu taktik size ilaç gibi gelir. Yani böyle bir takımım var diyenlere tavsiye ederim bu taktiği. Ama kesinlikle bug ile alakası yok

arkadaşlar upload edebilir misiniz?

Mesaj Yetkileri