Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon
421 ile 450 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Gareth Bale Realde m ?
    Tottenhamın kasaya 100.000.000 Avro aktarıldımı

Teşekkürler...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

O değildi GS çok mu abartılmış bana mı öyle geldi? 2 sezondur terör estiriyor resmen.

Quote Originally Posted by cobra24 View Post
    Gareth Bale Realde m ?
    Tottenhamın kasaya 100.000.000 Avro aktarıldımı

Teşekkürler...
    Evet Realde .Bütçeler ayarlanmıştır.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    O değildi GS çok mu abartılmış bana mı öyle geldi? 2 sezondur terör estiriyor resmen.
    Güçlerle herhangi bir oynama yok sadece transferler o da gerçekteki gibi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu kadarı abartılmış gibi geldi banada o yüzden merak ettim.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Bu kadarı abartılmış gibi geldi banada o yüzden merak ettim.
    Dediğimiz gibi oyuncu güçlerinde oynama yok . Sadece transferler yapıldı demek ki oyunda da çok iyi bir takım olmuş

Nesil
    2006
    Yer
    London

Keşke bu sezonun transferlerini sadece Gelecek Transferleri altında ayarlasaydınız, böylelikle ilk sezon sonunda yada katılanlar ocak ayında takıma katılmış olurdu Chedjeu nun sorunu muhtemelen bulunduğu ülkede 3343 günü geçirmiştir, bir anda Türkiyeye geçirince transfer olarak görünmediği için devam ediyor olabilir o süreden.

ca pa ile oynanmamış olan bir yama var mı????
    edit :yukarıyı okumadım afedersiniz.daha önceki bir sürümde bazı oyuncuların gücü düşmüş bazılarının artmıştı.son yamada böyle birşey yoksa yeni oyun açmayı düşünüyorum

Quote Originally Posted by dj kolpa View Post
    ca pa ile oynanmamış olan bir yama var mı????
    edit :yukarıyı okumadım afedersiniz.daha önceki bir sürümde bazı oyuncuların gücü düşmüş bazılarının artmıştı.son yamada böyle birşey yoksa yeni oyun açmayı düşünüyorum
    Hiöbir yamada öyle birşey yok Sadece potansiyel yamamızda var

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

elinize sağlık ama itibar konusunda biraz acımasız olmuş gs nin itibarı 7700 fb 7100 bjk 6900 ts 6500
    olmuş.
    fb ile gs arasında şuan için 600 puanlık bir itibar farkı varmı sizcede.böyle bir fark ancak juventus ve roma gibi 2 farklı klasman takımı için kullanılıyor.

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    elinize sağlık am itibar konusunda biraz acımasız olmuş gs nin itibarı 7700 fb 7100 bjk 6900 ts 6500
    olmuş.
    fb ile gs arasında şuan için 600 puanlık bir itibar farkı varmı sizcede.böyle bir fark ancak juventus ve roma gibi 2 farklı klasman takımı için kullanılıyor.
    Biri Şampiyonlar Ligi son çeyrek finalisti.Diğeri 6 sene önce en son katılmış ve şike olayı var.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by Katusha View Post
    Biri Şampiyonlar Ligi son çeyrek finalisti.Diğeri 6 sene önce en son katılmış ve şike olayı var.
    Geçen sene UEFA AL'de yarı final ???

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

600 puandan bahsediyorum diğer takımda uefada yarı final oynamış sonuç olarak şl ye katılamama transferde yeterince oyuncunun önünü tıkıyor

Uefa'da AL oynarken oynadığı takımların itibarları toplamı ts kadar etmez komik olmayın lütfen

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Uefa'da AL oynarken oynadığı takımların itibarları toplamı ts kadar etmez komik olmayın lütfen
    Lazio ve Benfica nasıl TS etmez ?

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Lazio ve Benfica nasıl TS etmez ?
    Hocam uzadı biraz benim niyetim kimseyle kavga etmek değil ama şu da bi gerçek Lazio'yu kimsenin taktığı yok cidden yok.Benfica'da ikinci maçta antrenman yaparak yenince olay bitti.600 çok diyosanız 450 yapın max

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Hocam uzadı biraz benim niyetim kimseyle kavga etmek değil ama şu da bi gerçek Lazio'yu kimsenin taktığı yok cidden yok.Benfica'da ikinci maçta antrenman yaparak yenince olay bitti.600 çok diyosanız 450 yapın max
    Dediğiniz gibi olay uzamasın sadece biraz az gibiydi

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Steam den oynuyorum bu yamayı nasıl nereye yüklemem gerek lütfen yardım.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Rais View Post
    Steam den oynuyorum bu yamayı nasıl nereye yüklemem gerek lütfen yardım.
    C:\Users\crepuscolo\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2013\editor data

belgelerde bulabilirsin

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Açıkcası FMKolik yaması dahil bütün yamalarda eksikler mevcut. Yabancı yamalara bakılırsa Türkiye ligi özeni kötü diyebiliriz. Bütün yamaları test etme vaktim olmadı. Bu yüzden FMKolik yamasıyla birkaç örnek vermek istiyorum. Yamamızı yaptık ve final ile sonuçlandırdık. Fakat oyunla biraz ilerledikten sonra bazı hatalar gözüme çarptı. Bu hataların giderilmesi için bazı şeyler yapmak şart. Bundan sonra eksikler filanda yavaş yavaş kendini gösterdi. Bu yamamız bizimi ilk yamamız olduğu için bazı eksikler ve hatalar mevcut olacaktır elbet. Bazı yerleri ayarlamadık buna örnek olarak İskoçya ligini örnek verebilirim. Bunun gibi eksik ve hatalarımız oldu fakat FM14 serisinide ekibimiz genişletebilirsek daha kapsamlı bir yama çıkartmayı düşünüyoruz. Eksiksiz bir yama olması için elimizden geleni yapacağız. Bunun dışında sizlere söz verdiğimiz ek yamalar ( Yabancı sınırlaması vb ) yamalarıda aynı vakitte sizlerle buluşturup sizlere keyifli FM sunmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım FM14 ile yepyeni bir sayfa ile sizlerle oluruz.
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Arkadaşlar internet cafeden giriyorum. Dediğiniz gibi dosyayı düzgünce attım fakat dosya hata veriyor. Buyrun hatası çözümü nasıl yapabilirim.

http://k1310.hizliresim.com/1g/3/t7flw.jpg

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by LegioNaokiGenzo View Post
    Arkadaşlar internet cafeden giriyorum. Dediğiniz gibi dosyayı düzgünce attım fakat dosya hata veriyor. Buyrun hatası çözümü nasıl yapabilirim.

http://k1310.hizliresim.com/1g/3/t7flw.jpg
    Özel mesaj ile gerekli bildirim yapıldı.
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

valla final yamasını cıkartalı bir ay oldu ama daha deneyemedim yorumlara bakılırsa iyi bir yama olmuş bayram tatilinde deneyeceğim ufak tefek hatalar olabilir çok normal editörden kapsamlı bir yama yapmanın ne kadar zor olduğunu şimdiden tebrikler

edit: bi konuda okumuştum gercekte iyi olan ve potansiyelleri iyi olqn bazı oyuncuların oyuna yansıtilmaması ile ilgili oyuncuların CA PA değerleri ile ile ilgili bir yama yapılacaksa yardım etmek isterim özelsen yazmanız yeterli
    Last edited by lochnes : 04.Ekim.2013 at 00:23

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by lochnes View Post
    valla final yamasını cıkartalı bir ay oldu ama daha deneyemedim yorumlara bakılırsa iyi bir yama olmuş bayram tatilinde deneyeceğim ufak tefek hatalar olabilir çok normal editörden kapsamlı bir yama yapmanın ne kadar zor olduğunu şimdiden tebrikler

edit: bi konuda okumuştum gercekte iyi olan ve potansiyelleri iyi olqn bazı oyuncuların oyuna yansıtilmaması ile ilgili oyuncuların CA PA değerleri ile ile ilgili bir yama yapılacaksa yardım etmek isterim özelsen yazmanız yeterli
    Bunu bu seride yapmayız. Fakat FM14 serisinde değişik bir yama hazırlayacağız tabi o günleri görebilirsek
    Jose Mourinho

zaten 14 ün çıkmasına 1 aydan az kaldı onunla ilgili bi yapılır yapılırsa

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by lochnes View Post
    zaten 14 ün çıkmasına 1 aydan az kaldı onunla ilgili bi yapılır yapılırsa
    Çıksında yaparız
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

FM 2014'de cezalar ile ilgili ayrı bir ek bölüm getireceklerdir kesinlikle,seyirci cezaları gibi rahatlatır o sizi.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    FM 2014'de cezalar ile ilgili ayrı bir ek bölüm getireceklerdir kesinlikle,seyirci cezaları gibi rahatlatır o sizi.
    Aslında onlar değilde benim istediğim birden fazla ülke kuralları olsa o zaman değişik bir yama yapacağımda işte
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Aslında onlar değilde benim istediğim birden fazla ülke kuralları olsa o zaman değişik bir yama yapacağımda işte
    Ayrı ayrı yapmak daha mantıklı olur

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Ayrı ayrı yapmak daha mantıklı olur
    Aklımda başka birşey vardı bu yüzden birden fazla yapabilseydik çok iyi olurdu.
    Jose Mourinho

brumanın çok bariz gücü arttırılmış

Sayfa 15 / 16 İlkİlk ... 513141516 SonSon

Mesaj Yetkileri