Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Quote Originally Posted by mete14 View Post
    Sebastian Frey to Bursaspor (3 years contract)
    Renato Civelli to Bursaspor (2 years contract)
    Enes Ünal to Bursaspor
    Taye Taiwo to Bursaspor
    Samil Cinaz to Bursaspor
    Yasin Pehlivan to Bursaspor

Ekrem Eksioglu , Fazli Kocabas , Georges Mandjeck , Azofeifa , Cem Can , Bojan Jorgacevic , Björn Vleminckx to Kayseri Erciyesspor

Leonard Kweuke (4 years contract ) , Necati Yılmaz , Uche Kalu ,Mariusz Pawelek , Kivanc Karakas , Ludovic Sylvestre , Ousmane Viera , Kagan Söylemezgiller , Tevfik Köse , Koray Altinay to Çaykur Rizespor

Aykut Demir , Batuhan Karadeniz , Abdullah Karmil , Kadir Keles , Fatih Öztürk , Abdulkadir Özdemir to Trabzonspor

Eren Aydin , Hernan Rengifo , Uğur Akdemir , Abdurrahman Dereli , Burhan Eser , Ahmet Aras , Cicinho to Sivasspor

Deniz Yilmaz , Deniz Butowski , Caglar Birinci , Semih Aksoy , Noyan Öz , Özgür Özkaya , Zülküf Özer , Gökhan Korkmaz , Onur Ayik , Abdullah Topkara , Serdar Özkan to Sanica Boru Elazığspor

Sedat Bayrak , Mervan Celik , Deniz Naki , Nizamettin Çalışkan , Serkan Yanik , Milan Smiljanic , Ferhat Görgülü , Ümit Eminoglu to Gençlerbirliği

Sezer Öztürk , Ömer Sismanoglu , Pedro Franco , Günay Güvenç , Gökhan Töre(1 year loan) to Beşiktaş

Marc Kibong Mbamba , Elvis Kokalovic , Mehmet Uslu , Ezechiel Ndouasel , Tomas Borek to Torku Konyaspor

Milan Baros , Serkan Balci , Saso Fornezzi to Medical Park Antalyaspor

Jaja(1 year loan) , Cüneyt Köz , Srdjan Mijailovic , Marcio Nobre , Bilal Gülden , Taner Yalcin to Kayserispor

Bienvenu to Eskişehirspor

Orhan Sam , Ezequiel Oscar Scarione , Sanharib Malki , Batuhan Isciler , Ryan Babel , Kubilay Aktas , Ryan Donk to Kasımpaşa SK

Samba Sow , Emre Özkan to Karabükspor

Mehmet Akyüz , Bruno Mezenga , Kerim Zengin to Akhisar Belediyespor

Umut Bulut(3 year contract) , Aurelien Chedjou , Erman Kilic to Galatasaray SK

Bütün transferler burda . Yabancı bir adama atmıştım yaması için.
    Kardeşim biz 2 kişi elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz . Elbet tekdüze hatalar olacaktır ayrıca senin bu listende de eksik var örneğin : Konyaspor kiralık olarak İtandjeyi aldı fakat sen yazmamışsın Fakat teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığın için

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sebastian Frey to Bursaspor (3 years contract)
    Renato Civelli to Bursaspor (2 years contract)
    Enes Ünal to Bursaspor
    Taye Taiwo to Bursaspor
    Samil Cinaz to Bursaspor
    Yasin Pehlivan to Bursaspor

Ekrem Eksioglu , Fazli Kocabas , Georges Mandjeck , Azofeifa , Cem Can , Bojan Jorgacevic , Björn Vleminckx to Kayseri Erciyesspor

Leonard Kweuke (4 years contract ) , Necati Yılmaz , Uche Kalu ,Mariusz Pawelek , Kivanc Karakas , Ludovic Sylvestre , Ousmane Viera , Kagan Söylemezgiller , Tevfik Köse , Koray Altinay to Çaykur Rizespor

Aykut Demir , Batuhan Karadeniz , Abdullah Karmil , Kadir Keles , Fatih Öztürk , Abdulkadir Özdemir to Trabzonspor

Eren Aydin , Hernan Rengifo , Uğur Akdemir , Abdurrahman Dereli , Burhan Eser , Ahmet Aras , Cicinho to Sivasspor

Deniz Yilmaz , Deniz Butowski , Caglar Birinci , Semih Aksoy , Noyan Öz , Özgür Özkaya , Zülküf Özer , Gökhan Korkmaz , Onur Ayik , Abdullah Topkara , Serdar Özkan to Sanica Boru Elazığspor

Sedat Bayrak , Mervan Celik , Deniz Naki , Nizamettin Çalışkan , Serkan Yanik , Milan Smiljanic , Ferhat Görgülü , Ümit Eminoglu to Gençlerbirliği

Sezer Öztürk , Ömer Sismanoglu , Pedro Franco , Günay Güvenç , Gökhan Töre(1 year loan) to Beşiktaş

Marc Kibong Mbamba , Elvis Kokalovic , Mehmet Uslu , Ezechiel Ndouasel , Tomas Borek to Torku Konyaspor

Milan Baros , Serkan Balci , Saso Fornezzi to Medical Park Antalyaspor

Jaja(1 year loan) , Cüneyt Köz , Srdjan Mijailovic , Marcio Nobre , Bilal Gülden , Taner Yalcin to Kayserispor

Bienvenu to Eskişehirspor

Orhan Sam , Ezequiel Oscar Scarione , Sanharib Malki , Batuhan Isciler , Ryan Babel , Kubilay Aktas , Ryan Donk to Kasımpaşa SK

Samba Sow , Emre Özkan to Karabükspor

Mehmet Akyüz , Bruno Mezenga , Kerim Zengin to Akhisar Belediyespor

Umut Bulut(3 year contract) , Aurelien Chedjou , Erman Kilic to Galatasaray SK

Bütün transferler burda . Yabancı bir adama atmıştım yaması için.

Tamamıyla bunlar evet

Bu transferler varsa türkiye ligi kariyeri açmak için sizin yamaya geçicem.Varmı burdakiler ?

Bu transferler varsa türkiye ligi kariyeri açmak için sizin yamaya geçicem.Varmı burdakiler ?
    Türkiye ligi %99.9 olaraka güncel. Rahatlıkla kariyerini açabilirsin

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Öncelikle ellerinize sağlık detaylar her ne kadar önemli olsa da böyle bir çalışma emek ister ve siz de emek vermissiniz
    Bir sorum olacak indirecegimiz dosyaları sırasıyla nereye koyacağız ve kendi grafiklerimizle de oynama şansımız olacak mı

çok sağolun çok faydalı oldu özellikle antrenman rehberi

Mesut galiba oyunun hemen basinda Castilla'da oluyor. Sonra da transfer listesine koyuluyor Real tarafindan. Galatasaray bile alabiliyor onu

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Öncelikle ellerinize sağlık detaylar her ne kadar önemli olsa da böyle bir çalışma emek ister ve siz de emek vermissiniz
    Bir sorum olacak indirecegimiz dosyaları sırasıyla nereye koyacağız ve kendi grafiklerimizle de oynama şansımız olacak mı
    Teşekkür ederim. İndirdiğiniz dosyaları hangisini istiyorsanız editor data'ya atmanız yeterli olacak. Gerisi zaten grafik paketiniz varsa aynen yansıyacak.

Quote Originally Posted by BurcKes01 View Post
    çok sağolun çok faydalı oldu özellikle antrenman rehberi
    Teşekkür ederim. Antreman paketi paylaşılmıştı ben sadece yamaya ekledim.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Mesut galiba oyunun hemen basinda Castilla'da oluyor. Sonra da transfer listesine koyuluyor Real tarafindan. Galatasaray bile alabiliyor onu
    Mesut transferi castilla'da olmuyor. Oyun içerisinde öyle bir düşüş oluyor. Bahsettiğin Mesut'u Galatasaray alıyor derken Halil'in kariyerinden bahsediyorsan onların yaması FMKolik'13 değil
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

9. Default

Kardeşim Felipe Melo 3 Yıllığına Kiralandı Bunun Editördn Yapılabilirmi?

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu arada şimdi oynarken gördüm fantezi ligdeki takımların oyuncuları gerçek ligde yok mu çünkü çok saçma oluyor. ve fantezi ligi kaldırabilir miyiz

11. Default

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Bu arada şimdi oynarken gördüm fantezi ligdeki takımların oyuncuları gerçek ligde yok mu çünkü çok saçma oluyor. ve fantezi ligi kaldırabilir miyiz
    yeni oyuna başlarken değiştir seçeneğini işaretle.Gençler yamasındaki tiki kaldır.

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Mesut transferi castilla'da olmuyor. Oyun içerisinde öyle bir düşüş oluyor. Bahsettiğin Mesut'u Galatasaray alıyor derken Halil'in kariyerinden bahsediyorsan onların yaması FMKolik'13 değil
    Yok benim kariyerden bahsediyordum, neyse oyle ise yazik olmus Mesut'a

çalışma süper hocam ellerinize sağlık.. melo 3 yıllığına kiralandı bunu aktarabilir misiniz? Birde ali adnan,assifuah gibi u20 dünya kupasında parlamış oyuncuları oyuna ekleme ya da geliştirme gibi bir şansınız ya da düşünceniz var mı?

Quote Originally Posted by JohnConner View Post
    çalışma süper hocam ellerinize sağlık.. melo 3 yıllığına kiralandı bunu aktarabilir misiniz? Birde ali adnan,assifuah gibi u20 dünya kupasında parlamış oyuncuları oyuna ekleme ya da geliştirme gibi bir şansınız ya da düşünceniz var mı?
    Oncelikle tesekkurler kardesim. Bu tarz oyunculari onumuzdeki guncellemefe oyuna ekleme dusuncemiz tabiki de var. Fakat bunlari kendiniz ekliyecegimiz icin potansiyelleri tahminleriniz kadar olacaktir.

Ankaraspor'un transferleri ve PTT 1.Lig'de oynaması durumu ayarlandı mı?

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Oncelikle tesekkurler kardesim. Bu tarz oyunculari onumuzdeki guncellemefe oyuna ekleme dusuncemiz tabiki de var. Fakat bunlari kendiniz ekliyecegimiz icin potansiyelleri tahminleriniz kadar olacaktir.
    u20 de oynadıkları potansiyeli yansıtsınlar yeter valla hocam belirttiğim gibi ıraklı ali adnan ve ganalı oyuncuları dört gözle bekliyorum

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Ankaraspor'un transferleri ve PTT 1.Lig'de oynaması durumu ayarlandı mı?
    Ankaraspor'un transferleri yapıldi hocam
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    FMKolik'13 Fix yaması yayında

• Eneramo transferi iptal edildi
    • Dentinho Beşiktaş'a kiralandı
    • Nuri Şahin Dortmund'a kiralandı
    • Beşiktaş bütçesi ayarlandı
    • Gençler ligi düzeltildi
    • Bursaspor'un Frey ve Civelli transferi tamamlandı
    • Kweuke Çaykur Rizespor'a transfer edildi

FMKolik Yaması : indir

FMKolik Gençler Yaması : indir

FMKolik Potansiyel ( Geliştirilmiş oyuncular ) : indir

Dipnot : Elimizden geldiği kadar öne çıkan hataları düzeltmeye çalıştık. Bazı hatalarımız varsa kusura bakmayınız ve hafta sonu güncellemesiyle onlarıda tamamlayacağımızdan emin olunuz.

Sadece düz fm kolikte mi var bunlar ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Sadece düz fm kolikte mi var bunlar ?
    Geliştirişmiş genç oyuncular yamasındada var bu transferler
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Bu arada Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezası kaldırılmalı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

acaba Galatasarayın transfer bütçesi ve maaş bütçesi değişti mi ? ben yükselmesini bekliyorum çünki

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Bu arada Fenerbahçe'nin seyircisiz oynama cezası kaldırılmalı.
    Güncelleme ile halletmeye çalışırım hocam.

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    acaba Galatasarayın transfer bütçesi ve maaş bütçesi değişti mi ? ben yükselmesini bekliyorum çünki
    Galatasaray'ın maaş ve transfer bütçesine öyle büyük bir dokunuş yapmadık. Resmi bir açıklama ile açıklanmadığı için büyük bir artış yapmadık hocam.
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

beşiktaş ve fenerin avrupa yasakları kalktı bu arada böyle bir yasak konduysa yamaya kaldırılmalı

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    beşiktaş ve fenerin avrupa yasakları kalktı bu arada böyle bir yasak konduysa yamaya kaldırılmalı
    Tedbir amaçlı kalktı evet güncelleme ile bunu kaldıracağız.
    Jose Mourinho

Güncelleme Ne Zaman Gelicekti Kardeşim ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by ardkyrkc View Post
    Güncelleme Ne Zaman Gelicekti Kardeşim ?
    Hafta sonu planlıyoruz. Transferler oluyor o arada onlarıda ekleyip güncellemeyi çıkartıcaz.
    Jose Mourinho

teşekkürler

hangi taktiği öneriyosunuz beyler

Nesil
    2012

Selim yeni kariyer açıcam TSL2' den bana sadece yaz transferleri ve sana daha önce bahsettiğim Salih , alper gibi oyuncuların son hali için hangi yamayı kurucaz ben fantezi istemiyorum,bir de FB ve BJK bu yıl avrupa'ya katılıyor onu tekrar düzenlemeniz gerekicek maalesef

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Selim yeni kariyer açıcam TSL2' den bana sadece yaz transferleri ve sana daha önce bahsettiğim Salih , alper gibi oyuncuların son hali için hangi yamayı kurucaz ben fantezi istemiyorum,bir de FB ve BJK bu yıl avrupa'ya katılıyor onu tekrar düzenlemeniz gerekicek maalesef
    Geliştirilmiş oyuncular yaması oluyor fakat öyle büyük bir değişim yok. Sadece az biraz özellıkleriyle ve potansiyelleriyle oynandı. Fenerbahçe ve Beşiktaş konusuna gelirsek eğer bunu güncellemede halledeceğiz zaten
    Jose Mourinho

Sayfa 2 / 16 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri