Sayfa 5 / 16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Tüm liglerdeki düşen ve çıkanlar zaten ayarlanmıştı hocam herhangi bir hata yok
    Hocam bu parça parça mı yoksa v1in aynısının üzerine yapılan eklentilermi ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Hocam bu parça parça mı yoksa v1in aynısının üzerine yapılan eklentilermi ?
    Hocam FMKolik'13 yamasını her hafta güncelleme yapıyoruz ve buna Fix v adını veriyoruz şuan en güncel yamamız FMKolik'13 Fix v4
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Hocam FMKolik'13 yamasını her hafta güncelleme yapıyoruz ve buna Fix v adını veriyoruz şuan en güncel yamamız FMKolik'13 Fix v4
    He anladım yani sadece bir Fix V'yi indirirsek Yaz boyunca yapılan tüm transferleri göremiyeceğiz.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    He anladım yani sadece bir Fix V'yi indirirsek Yaz boyunca yapılan tüm transferleri göremiyeceğiz.
    FMKolik'13 ilk yamasıın indirirsen o zaman ki güncelleme neyse o olur. Şuan ki en güncel yamamız FMKolik'13 Fix v4 yaması hocam.
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Semih Şentürk Bursaspor'da mı son güncellemede?

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Semih Şentürk Bursaspor'da mı son güncellemede?
    Henüz resmi imzalar atılmadığı için hayır.

vodafone arenın inşaatı oyuna aktarıldımı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by bjk0398 View Post
    vodafone arenın inşaatı oyuna aktarıldımı ?
    Evet hocam 1 sene sonra Beşiktaş Stadı olarak değişiyor.
    Jose Mourinho

Öncelikle emeğinize sağlık.
    Galatasaray ile ilgili gözüme çarpan hataları belirtmek ve size yardımcı olmak istedim;
    Gerçekte Melo'nun haftalık maaşı 50 bin küsür euroya tekabül ediyor oyunda bu takam 87 bin.
    Engin Baytar ve Hakan Balta ile 2 yıllık sözleşme imzalandı 3 değil.
    Culio'nun sözleşmesi feshedildi. (Hata değil tabi ki yeni olan bir olay)
    Auxerre altyapısında oynayan İbrahim Coşkun transfer edildi.
    Fernando Muslera daha iyi bir profil hak ediyor. Burak Yılmaz'da birkaç oynama yapmışsınız fakat dribbling-13 fazla olmuş. Elmander'in profili düşürülmeli.
    Sercan Yıldırım Urfa'ya kiralandı.
    Aydın Yılmaz, Anıl Dilaver takımdan ayrıldı.
    Furkan kiralanmış fakat maaşının tamamını Galatasaray ödüyor bu düzeltilmeli.
    Mehmet Batdal İBB'ye verildi, bonservisiyle.
    Ahmet Kesim Aydınspor 1923'e bonservisiyle verildi.
    Uğur Ayhan İstanbulspor'a kiralandı.

Bütçelere bir kez daha göz atılabilir. Rakamlar dengesiz geldi bana Beşiktaş'ın maaş bütçesine çok absürt bir rakam verilmiş. Gerçek şu ki Fenerbahçe ve Galatasaray finansal olarak Türkiye'nin açık ara en güçlü 2 takımı, bu veritabanına yansıtılmalı.

İtibarlar'a gelirsek Galatasaray ve diğer takımlar arasında fazla fark var bunu da gözden geçirmek gerek. Sonuçta Fb'de geçen sene Uefa'da yarı final oynadı itibarı daha fazlasını hak ediyor.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Beşiktaşın bütçesi bence yerinde ama maaş olarak düzeltilmesi gerek 57 milyon civarı aşırı çok ama transfer olarak 15 mantıklı Fikret orman da öyle dedi

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Öncelikle emeğinize sağlık.
    Galatasaray ile ilgili gözüme çarpan hataları belirtmek ve size yardımcı olmak istedim;
    Gerçekte Melo'nun haftalık maaşı 50 bin küsür euroya tekabül ediyor oyunda bu takam 87 bin.
    Engin Baytar ve Hakan Balta ile 2 yıllık sözleşme imzalandı 3 değil.
    Culio'nun sözleşmesi feshedildi. (Hata değil tabi ki yeni olan bir olay)
    Auxerre altyapısında oynayan İbrahim Coşkun transfer edildi.
    Fernando Muslera daha iyi bir profil hak ediyor. Burak Yılmaz'da birkaç oynama yapmışsınız fakat dribbling-13 fazla olmuş. Elmander'in profili düşürülmeli.
    Sercan Yıldırım Urfa'ya kiralandı.
    Aydın Yılmaz, Anıl Dilaver takımdan ayrıldı.
    Furkan kiralanmış fakat maaşının tamamını Galatasaray ödüyor bu düzeltilmeli.
    Mehmet Batdal İBB'ye verildi, bonservisiyle.
    Ahmet Kesim Aydınspor 1923'e bonservisiyle verildi.
    Uğur Ayhan İstanbulspor'a kiralandı.

Bütçelere bir kez daha göz atılabilir. Rakamlar dengesiz geldi bana Beşiktaş'ın maaş bütçesine çok absürt bir rakam verilmiş. Gerçek şu ki Fenerbahçe ve Galatasaray finansal olarak Türkiye'nin açık ara en güçlü 2 takımı, bu veritabanına yansıtılmalı.

İtibarlar'a gelirsek Galatasaray ve diğer takımlar arasında fazla fark var bunu da gözden geçirmek gerek. Sonuçta Fb'de geçen sene Uefa'da yarı final oynadı itibarı daha fazlasını hak ediyor.
    Son güncellemeyi indirmemişin kardeşim galiba çünkü dediklerin hepsi ayarlandı Beşiktaşın bütçesi de 4 mn çekildi.

selam geçenlerde ünlü ve yabancı bi patchı indirip ilk defa turk ligini oynamıstım ama arkadas fazla duzenlemeye gıtmemıstı bu aslında cok ta onemlı degıl ama en cok gozume carpan turkıye kupasında bır para odulu olmamasıydı bu yamada bır para odulu var mı? cunku cok fazla bır prım kazanmıstı fınal oynayan takımlar

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Son güncellemeyi indirmemişin kardeşim galiba çünkü dediklerin hepsi ayarlandı Beşiktaşın bütçesi de 4 mn çekildi.
    Evet öyleymiş hocam fakat hala bahsettiklerimden düzeltilmesi gerekenler var. Ayrıca Beşiktaş'ın transfer bütçesinden değil maaş bütçesinden bahsediyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by BRUTUS View Post
    selam geçenlerde ünlü ve yabancı bi patchı indirip ilk defa turk ligini oynamıstım ama arkadas fazla duzenlemeye gıtmemıstı bu aslında cok ta onemlı degıl ama en cok gozume carpan turkıye kupasında bır para odulu olmamasıydı bu yamada bır para odulu var mı? cunku cok fazla bır prım kazanmıstı fınal oynayan takımlar
    Ödüllere el atmadık hocam fakat Türkiye ligine özel bir ayarlama yapacağız güncelleme ile

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Evet öyleymiş hocam fakat hala bahsettiklerimden düzeltilmesi gerekenler var. Ayrıca Beşiktaş'ın transfer bütçesinden değil maaş bütçesinden bahsediyorum.
    Maaş bütçesiyle herhangi bir oynama yapmamıştık fakat eğer öyle bir hatamız varsa bunu güncelleme ile düzeltiriz. Kusura bakmayın
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Emenike transferi vb. Transferler ne zaman yapılacak yeni bir yama gelcek mi ? Teşekkürler

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Emenike transferi vb. Transferler ne zaman yapılacak yeni bir yama gelcek mi ? Teşekkürler
    Yeni yamada olacaktır o da bu pazar çıkar diye tahmin ediyorum

FMKolik'13 Fix v5

İndirmek İçin Tıklayın

Yapılan Değişiklikler:

-10.08.2013 tarihine kadar transferler tamamlandı
    -Sakatlıklar düzeltildi
    -Sözleşmesi biten oyuncular ayarlandı
    -Bazı oyuncuların alacakları maaşlar elden geçirildi.
    -Bazı oyuncuların sözleşme süreleri elden geçirildi

Dipnot : Gördüğünüz gibi her güncelleme üstüne koyarak ilerliyoruz. Hatalarımız olabilir fakat bunu sizin yardımlarınız ile çözeceğimize inanıyoruz. Herşey güzel bir Football Manager için

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Sağolasın kanka

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

oyuncu maaşlarını giriyormusunuz bilmiyorum ama kuyt alves emenike kadlec ve alperin maaşları yanlış

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    oyuncu maaşlarını giriyormusunuz bilmiyorum ama kuyt alves emenike kadlec ve alperin maaşları yanlış
    Son güncellemede mi ? Fix v5'te mi yani hocam ?
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Son güncellemede mi ? Fix v5'te mi yani hocam ?
    evet son güncellemede
    kuyt 3.4 alıyor 2.85 alması lazımken
    alper 1.1 alıyor 1.4 alması lazımken
    bruno 3.1 alıyor 2.5 alması lazımken
    kadlec 2.3 alıyor 2.1 alması lazım
    emenike 1.8 alıyor açıklanmadı ama 2.5-2.9 arası birşey alıcak deniyor

edit: bu arada fb nin itibarı 7250. 7500 çekilebilir

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    evet son güncellemede
    kuyt 3.4 alıyor 2.85 alması lazımken
    alper 1.1 alıyor 1.4 alması lazımken
    bruno 3.1 alıyor 2.5 alması lazımken
    kadlec 2.3 alıyor 2.1 alması lazım
    emenike 1.8 alıyor açıklanmadı ama 2.5-2.9 arası birşey alıcak deniyor
    Sözleşmelere fazla odaklanmıyoruz. Malum bu güncelleme ile baya sıkıntı oluyor fakat önümüzdeki güncelleme ile Türkiye ligine bir ayar çekmeyi düşünüyoruz. Bunları yazman güzel oldu hocam v6 ile bu hatayı düzeltiriz
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

son olarak fb nin kredi borcu 75 milyon eurodan 50 milyona düşürülebilir sonuçta geçen sene bir ödeme olmuştur kanımca

bu arada unutmadan emeğinize sağlık

kardeş ben fixv4ü indirdim dediklerinize göre oyuncu profillerinde oynama yapılmamıs ancak cogu futbolcu oynanmış

Quote Originally Posted by scarymurat View Post
    kardeş ben fixv4ü indirdim dediklerinize göre oyuncu profillerinde oynama yapılmamıs ancak cogu futbolcu oynanmış
    Hatanız var hiçbir güncellemede oyuncu özellikleri ile oynanmadı. Bu yama ile biz de oynuyoruz sorun sizde.

o zaman monacoda sorun var dostum james rodriguez vs profilleri hep düşük demekki sorun bende ama yamanız harika, cidden harikasınız. Monacoyla kümeye oynuyorum 8.taktiği denicem birazdan

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yamayı bende kullanıyorum çok güzel ama şu takım maaşlarını fazla yapmışsınız sanki. Beşiktaşta oyunculara 24 milyon maaş ödeniyor toplam maaş bütçesi 50 milyondan fazla olmuş. Buda gerçekçiliği bitiriyor baya. Yada normalde 50 milyonda oyuncu maaşlarında azalma mı olduki?

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Yamayı bende kullanıyorum çok güzel ama şu takım maaşlarını fazla yapmışsınız sanki. Beşiktaşta oyunculara 24 milyon maaş ödeniyor toplam maaş bütçesi 50 milyondan fazla olmuş. Buda gerçekçiliği bitiriyor baya. Yada normalde 50 milyonda oyuncu maaşlarında azalma mı olduki?
    Fix 5 de düzelttik hocam Beşiktaş maaş bütçesi sorununu

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Şimdi kariyere başladık aldık yürüdük sezon sonu geldi şampiyonluğada koşuyorum TS ile son 3 maç 4 puan fark atmışız baştan başlayamayız. Beşiktaşa helali hoş olsun bu paralar napalım artık yapacak birşey yok.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Şimdi kariyere başladık aldık yürüdük sezon sonu geldi şampiyonluğada koşuyorum TS ile son 3 maç 4 puan fark atmışız baştan başlayamayız. Beşiktaşa helali hoş olsun bu paralar napalım artık yapacak birşey yok.
    Aynen hocam fix 5 de düzeltildi yeni kariyer açarsanız onunla açarsınız

Sayfa 5 / 16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri