Sayfa 6 / 16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

gs'nin Lille'den aldığı oyuncu 1 yılda Türk oluyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Strootman = Roma
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    gs'nin Lille'den aldığı oyuncu 1 yılda Türk oluyor.
    Sorun sizde başka yamalarla birlikte kullanmayın.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Sorun sizde başka yamalarla birlikte kullanmayın.
    Hayır arkadaş haklı. Yamayla birlikte yapılan transferlerde Türkiye'de tamamlamış olduğu gün uçuk değerlerde. Örneğin Alves 850 günde şu anda. Daha ilk sezondayım.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Hayır arkadaş haklı. Yamayla birlikte yapılan transferlerde Türkiye'de tamamlamış olduğu gün uçuk değerlerde. Örneğin Alves 850 günde şu anda. Daha ilk sezondayım.
    Bu sorun ile ilgileneceğiz. Biz o kısımlara dokunmadık ama böyle bir sorun varsa çözeceğiz
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Haklısınız beyler öyle bir sorunu farkettik şu an hiç ellememiştik ama illginçtir ki böyle bir sorun yalnızca Chedjou'da var o sorunu da hallederiz inşallah önümüzdeki fix de.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Haklısınız beyler öyle bir sorunu farkettik şu an hiç ellememiştik ama illginçtir ki böyle bir sorun yalnızca Chedjou'da var o sorunu da hallederiz inşallah önümüzdeki fix de.
    Kaleci Freyde de var. Eski takımlarında 5000 gün üzeri oynadıkları için Türkçe öğrendikleri an Türk oluyorlar. Sorunun nedenini de söyleyeyim ben size.

Bursaspor'a Enes Ünal'ı ekleyiniz. Doğanay Kılıç'ı ekleyiniz. Bangura hala takımda resmen atmışsınız takımdan ? Bursaspor'un başkanı değişti Erkan Körüstan oldu. Frey'in aldığı maaş çok fazla Civalli'nin maaş çok az yamada... Taiwo'nun da gerçek değil.

Bursapsor'a hiç özenilmemiş. Siz sanırım reklamı iyi yapanlardansınız

Gs'nin itibarı çok yüksek.
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Kaleci Freyde de var. Eski takımlarında 5000 gün üzeri oynadıkları için Türkçe öğrendikleri an Türk oluyorlar. Sorunun nedenini de söyleyeyim ben size.

Bursaspor'a Enes Ünal'ı ekleyiniz. Doğanay Kılıç'ı ekleyiniz. Bangura hala takımda resmen atmışsınız takımdan ? Bursaspor'un başkanı değişti Erkan Körüstan oldu. Frey'in aldığı maaş çok fazla Civalli'nin maaş çok az yamada... Taiwo'nun da gerçek değil.

Bursapsor'a hiç özenilmemiş. Siz sanırım reklamı iyi yapanlardansınız

Gs'nin itibarı çok yüksek.
    Sizin kariyerinizi takip ettikten sonra hatalarımızı anladık zaten. Şuan saat 5.30 oldu ve büyük ihtimal PTT 1.lig 19 takımlı, yabancı kuralı ayarladık. Bunlar tamamiyle olduktan sonra bazı oyuncular eklenecek ve sözleşmeler gerçeği yansıtacak. Hedeflerimiz var bazı kişiler ile konuşuyoruz ekibimizi geniş tutup daha kaliteli ve iyi bir yama çıkartmak için uğraşıyoruz. Reklamı iyi olmayan bir ürün satılmaz değil mi ama ?
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tek temennim Transfer sezonu bittiğinde en azından Türkiyedeki tüm transferlerin gerçekleştirmiş olması
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Tek temennim Transfer sezonu bittiğinde en azından Türkiyedeki tüm transferlerin gerçekleştirmiş olması
    Bizimde amacımız şuan o Umarım herkes tarafından beğenilen yamayı en sonunda yaparız
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Sorun bendemi acaba,3 kez yeni oyun actım crash dump veriyor .

Fix v6 yi bekliyorm ben emenike için... Kolaylıklar dilerim.
    Güncellemeyi kullanarak oyuna başladığımda lig daha zor olucak takımlar akıllı transferler yapıyor.

Quote Originally Posted by tarik0618 View Post
    Fix v6 yi bekliyorm ben emenike için... Kolaylıklar dilerim.
    Güncellemeyi kullanarak oyuna başladığımda lig daha zor olucak takımlar akıllı transferler yapıyor.
    Fix5 de emenike var hocam.

Fix5 de emenike var hocam.
    Uuuu o zaman hemen başlıyorum kariyerime teşekkür ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Bir önerim olacak. Fix v6'da turnuva isimlerine de bir el atabilir misiniz? Örneğin Avrupa Şampiyonlar Kupası yerine Şampiyonlar Ligi, Seri A yerine Serie A gibi.. Kolay gelsin.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Bir önerim olacak. Fix v6'da turnuva isimlerine de bir el atabilir misiniz? Örneğin Avrupa Şampiyonlar Kupası yerine Şampiyonlar Ligi, Seri A yerine Serie A gibi.. Kolay gelsin.
    Onları değiştiriyoruz. Şimdi ki güncelleme ile 6+0+4 kuralı aktif olacak ve PTT 1.lig 19 takımlı olacak. Ankaraspor için ayarlamalar yapılıyor. Bununla birlikte amatör ligler aktif olacak
    Jose Mourinho

Eskişehirsporumuza N diaye ve Mahmut Boz transferlerini bekliyorum hocam.Yama çıksın biran öncede başlayalım

Quote Originally Posted by abut View Post
    Eskişehirsporumuza N diaye ve Mahmut Boz transferlerini bekliyorum hocam.Yama çıksın biran öncede başlayalım
    Yeni yamada bir çok şeyi değiştirdik hocam Ankaraspor eklendi , yabancı sınırı ayarlandı amatör ligler eklendi vs ..

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Hak edeni almış.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Dün sabaha kadar yamayı nasıl güncelleriz diye düşündük ve en büyük eksik olan yabancı kuralı,PTT 1.Lig 19 takım oldu ve amatör ligler eklendi.

FMKolik'13 Fix v6 Güncellemesi yayında!

Özellikleri

• 13 Ağustos 2013 tarihine kadar transferler yapıldı
    • 6+0+4 yabancı kuralı ayarlandı
    • PTT 1.Lig 19 takımlı oldu
    • Türkiye amatör ligler eklendi
    • Veritabanında olmayan oyuncular eklendi. ( Enes Ünal, Ali Adnan vb )
    • ve daha fazlası

Oyun İçerisinden Birkaç Resim

İndirmek için Tıklayın!

Dipnot :
    Yamamız için hergün yeni şeyler arıyoruz. Lütfen yorum yaparken kırıcı değilde yapıcı olalım. Bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.
    Last edited by Selim Atalay : 14.Ağustos.2013 at 03:43
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Ellerinize sağlık.Bu sefer tam olmuş gibi duruyor gerçekten çok emek verdiniz v6 için karşılığını alırsınsınız umarım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

19 takıma çıkardığınız PTT 1. Ligi test ettiniz mi ? En ufak bir hata oyunun başında veya sezon sonunda yeni bir sezon başlatmaz.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    19 takıma çıkardığınız PTT 1. Ligi test ettiniz mi ? En ufak bir hata oyunun başında veya sezon sonunda yeni bir sezon başlatmaz.
    Başlama tarihleri ve sezonun kapanış tarihleri ayarlandı. Devre arası tarihide ayarlandı ve test edildi. Sorun çıkmadı.
    Jose Mourinho

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni bir ülke kuralı eklediğiniz zaman en önemli husustur bu yüzden söyledim, bir kaç noktaya daha değineyim, çalışmanızı geliştirir ve ufak tefek hatalardan arındırır.

• Disiplin kuralında bu bölümü 2,3,4 olarak seçmişsiniz bunun açılımı şudur, oyuncu 2 sarı kartta 1 ceza alır, 3. maç yine sarı görürse ceza katlanır gider bu da sarı karta meyilli oyuncuları ceza manyağı yapabilir : )

Bunu gerçekteki ve idealde olması gerektiği gibi 4,8,12,16 yapmakta fayda var.

• Bir diğer konu PTT 1. ligdeki yabancı sayısı, Sezon başında TFF yaptığı açıklamada

PTT 1. Lig yabancı uyruklu futbolcu uygulaması

2013 - 2014 Sezonunda, PTT 1. Lig takımlarının 3 yabancı uyruklu futbolcu ile sözleşme imzalayabilmelerine ve bir önceki sezon sonunda Spor Toto Süper Liginden düşen takımların yabancı uyruklu futbolcu kontenjanını boşaltmaları halinde bu hakkı kullanabilmelerine,

tff.org
      böyle demişti. 5'i 3'e düşürmekte fayda var.

• Ayrıca maç kurallarında 23 yaş altı kulüpten yetişmiş oyuncunun 11'de olması şartı yine gerçekteki bir uygulama bunu da ekleyebilirsiniz.

• Bu kısmı Hepsi olarak işaretlerseniz Milli Takım maçlarıyla lig fikstürü çakışmaz, Avrupa maçı yüzünden ertelenen bir lig maçı, Milli takvime denk gelmez.

• Talimat gereği B veya Pilot takımlar Süper Lige yükselemez (1461 Trabzon gibi) Bunun işaretlenmesi gerçeklikle örtüşür.

Şimdilik bu kadar, Ellerinize sağlık kolay gelsin.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Yeni bir ülke kuralı eklediğiniz zaman en önemli husustur bu yüzden söyledim, bir kaç noktaya daha değineyim, çalışmanızı geliştirir ve ufak tefek hatalardan arındırır.

• Disiplin kuralında bu bölümü 2,3,4 olarak seçmişsiniz bunun açılımı şudur, oyuncu 2 sarı kartta 1 ceza alır, 3. maç yine sarı görürse ceza katlanır gider bu da sarı karta meyilli oyuncuları ceza manyağı yapabilir : )

Bunu gerçekteki ve idealde olması gerektiği gibi 4,8,12,16 yapmakta fayda var.

• Bir diğer konu PTT 1. ligdeki yabancı sayısı, Sezon başında TFF yaptığı açıklamada

böyle demişti. 5'i 3'e düşürmekte fayda var.

• Ayrıca maç kurallarında 23 yaş altı kulüpten yetişmiş oyuncunun 11'de olması şartı yine gerçekteki bir uygulama bunu da ekleyebilirsiniz.

• Bu kısmı Hepsi olarak işaretlerseniz Milli Takım maçlarıyla lig fikstürü çakışmaz, Avrupa maçı yüzünden ertelenen bir lig maçı, Milli takvime denk gelmez.

• Talimat gereği B veya Pilot takımlar Süper Lige yükselemez (1461 Trabzon gibi) Bunun işaretlenmesi gerçeklikle örtüşür.

Şimdilik bu kadar, Ellerinize sağlık kolay gelsin.
    Söylediğin hataları düzeltip linki güncelledim. Bu arada teşekkür ederim demek ki hatalı test etmişim.
    Jose Mourinho

Yeni yamada bir çok şeyi değiştirdik hocam Ankaraspor eklendi , yabancı sınırı ayarlandı amatör ligler eklendi vs ..
    Son olarak TSL deki başkan değişiklikleri aktarıldımı Mesut Hoşcan Halil Ünal değişimi gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Lütfen yorumlarımızı saygı çerçevesinde yapalım; yıkıcı yorumlar yapmak kimseye hiçbir şey kazandırmaz.

Ellerinize, emeğinize sağlık arkadaşlar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Quote Originally Posted by abut View Post
    Son olarak TSL deki başkan değişiklikleri aktarıldımı Mesut Hoşcan Halil Ünal değişimi gibi
    Aktarıldı hocam

bende bir soru sorucam hangi skini indirdimizde resmin arkasinda forma numarasi nasil gorunuyor.ne yapmam gerekiyor.anlatabilirmisiniz?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by puskas View Post
    bende bir soru sorucam hangi skini indirdimizde resmin arkasinda forma numarasi nasil gorunuyor.ne yapmam gerekiyor.anlatabilirmisiniz?
    Bu temadan kaynaklı hocam. Temanın modeli öyle olduğu için öyle gözüküyor
    Jose Mourinho

Sayfa 6 / 16 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri