Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
181 ile 210 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

peki hangi temayi indirmem gerek.tesekkurler

benim anlatmak istedim sslerde neymarin resmi var arkasindada 11 numara yaziyor.onu nasil yapabilirim?

Quote Originally Posted by puskas View Post
    benim anlatmak istedim sslerde neymarin resmi var arkasindada 11 numara yaziyor.onu nasil yapabilirim?
    Bergkamp 2013 White and Dark Skins V2 hocam internette bulabilirsin

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Bergkamp 2013 White and Dark Skins V2 hocam internette bulabilirsin

tesekkur ederim

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

en son güncelleme hangisi şimdi

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    en son güncelleme hangisi şimdi
    Fix 6 hocam .

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Bu sefer eksikliklerin çoğu halledilmiş ellerinize sağlık , umarım bu tür çalışmalarınızı ileriki FM serilerinde de sürdürürsünüz..

Nesil
    2005
    Yer
    Rio De Janerio

Hocam Super Cup Maçı Atiyorum Galatasaray - Fenerbahçe 11.08.2012 olması lazım iken lig başladı 3 maç sonra 05.09.2012 Maç Oynadık Burdaki tarihi düzeltirsek yama tadından yenmez

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Bu sefer eksikliklerin çoğu halledilmiş ellerinize sağlık , umarım bu tür çalışmalarınızı ileriki FM serilerinde de sürdürürsünüz..
    Teşekkürler en iyi çalışmamızdı diyebilirim

Quote Originally Posted by blackman2004 View Post
    Hocam Super Cup Maçı Atiyorum Galatasaray - Fenerbahçe 11.08.2012 olması lazım iken lig başladı 3 maç sonra 05.09.2012 Maç Oynadık Burdaki tarihi düzeltirsek yama tadından yenmez
    Anladım hocam malum kolay olmuyo bütün ülke kurallarını baştan yazmış böyle bir hata var ise önümüzdekinde güncelleriz teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Emeğinize sağlık,harikasınız.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Bu arada Fix v5'te İspanya Süper Kupası'nı Athletic Bilbao-Barcelona oynadı. Aslında Atletico Madrid olması gerek. v6'da düzeltildi mi bilemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Teşekkürler denicem bakalım güzele benziyor.

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Teşekkürler denicem bakalım güzele benziyor.
    Güzeldir güzel

yama süper elinize sağlık fakat sizden isteyim olucak dikkate alırsanız sevinirim enes ünal ı bursaspora eklermisin oyunda cıkmıyorda cok iyi bir oyuncu oyunda kesinlikli olması gerek inşallah dikkate alırsınız

hocam şimdi bende yüz paketi vardı sizin yüz paketlerinizi beğendim bende olan yüz paketlerini silip sizinkileri atsam oyuna sizdeki gibi olurmu

Quote Originally Posted by gorkem05 View Post
    yama süper elinize sağlık fakat sizden isteyim olucak dikkate alırsanız sevinirim enes ünal ı bursaspora eklermisin oyunda cıkmıyorda cok iyi bir oyuncu oyunda kesinlikli olması gerek inşallah dikkate alırsınız
    V6 da ekledik hocam yani son sürümü kullanırsanız çıkacaktır.

hocam şimdi bende yüz paketi vardı sizin yüz paketlerinizi beğendim bende olan yüz paketlerini silip sizinkileri atsam oyuna sizdeki gibi olurmu
    Olur tabiki de.

V6 da ekledik hocam yani son sürümü kullanırsanız çıkacaktır.

Olur tabiki de.
    kurdum sizin yüz paketinizi fakat yama tanıtımındaki gibi olmadı ne yapmam gerek dediklerinizi bir bir yaptım

kurdum sizin yüz paketinizi fakat yama tanıtımındaki gibi olmadı ne yapmam gerek dediklerinizi bir bir yaptım
    O temadan kaynaklı forma numarası yazıyo oyuncunun arkasında filan diyorsanız

TSL de şampiyon olan takıma 49 trilyon civarı bir para veriliyor yamada , gerçek hayatta da bu rakam böylemi hocam biraz fazla gibi geldide gözüme

Quote Originally Posted by abut View Post
    TSL de şampiyon olan takıma 49 trilyon civarı bir para veriliyor yamada , gerçek hayatta da bu rakam böylemi hocam biraz fazla gibi geldide gözüme
    Ben sterlin üzerinden oynadığım için 12 milyon sterlin yapmıştım hocam tl para ölçüsünü bilmiyorum

Ben sterlin üzerinden oynadığım için 12 milyon sterlin yapmıştım hocam tl para ölçüsünü bilmiyorum
    Anladım hocam , bunu resmi bilgilerle mi yazdınız . Merakımı mazur görün amacım saygısızlık etmek değil Eskişehirsporla şampiyon oldum ve 49 trilyon ödeme yapıldığı söylendi biraz gözüme fazla geldi de ondan sordum hocam resmi güncelleme de bu rakam 20 trilyon civarı oluyordu da

Anladım hocam , bunu resmi bilgilerle mi yazdınız . Merakımı mazur görün amacım saygısızlık etmek değil Eskişehirsporla şampiyon oldum ve 49 trilyon ödeme yapıldığı söylendi biraz gözüme fazla geldi de ondan sordum hocam resmi güncelleme de bu rakam 20 trilyon civarı oluyordu da
    Bu sezonun resmi olarak tl ligde oynadığı için 11 milyon tl 20 galibiyet ve 8 beraberlik için ise 20 milyon lirayı aşkın performans primini kasasına koydu.Bu sezon mutlu sona ulaştığı için 15 milyon lira civarında şampiyonluk primi kazanan sarı-kırmızılı takım, toplam şampiyonluk sayısı için de 19 milyon lira gelir elde etti.

Toplam şampiyonluk sayısını çıkartırsak galatasaray olduğu için sizin 30 milyon tl civarı olmalı eskişeşehirde verilen para estağfurullah ne saygısızlığı eksiklerimizi söyleyin ki biz düzeltelim .

Bilgilendirici açıklamanız için çok teşekkür ederim Sezonu şampiyon olarak tamamladım ve Eskişehirspora konumundan dolayı 48.960 trilyon verildi haberi geldi. 19 trilyon civarı bir fazla gelir söz konusu o zaman. Çok ciddi bir hata değil aslında , o paranın transfer bütçesine girdisi pekl olmuyor zaten. Sadece fix 6 yamasını indirdim diğer yardımcı yamaların hiçbirini indirmedim bu yüzden olabilirmi ki hocam

Bilgilendirici açıklamanız için çok teşekkür ederim Sezonu şampiyon olarak tamamladım ve Eskişehirspora konumundan dolayı 48.960 trilyon verildi haberi geldi. 19 trilyon civarı bir fazla gelir söz konusu o zaman. Çok ciddi bir hata değil aslında , o paranın transfer bütçesine girdisi pekl olmuyor zaten. Sadece fix 6 yamasını indirdim diğer yardımcı yamaların hiçbirini indirmedim bu yüzden olabilirmi ki hocam
    Para ödüllerini kontrol ettim 13 milyon sterlin yani yaklaşık 40 milyon tl olması lazım hocam . Zaten dediğiniz gibi o paranın transfer bütçesine filan bir katkısı olmuyor. Yamamız hakkında düşünceleriniz paylaşırsanız biz de geliştiririz. Ayrıca şampiyonluk için tebrikler

Para ödüllerini kontrol ettim 13 milyon sterlin yani yaklaşık 40 milyon tl olması lazım hocam . Zaten dediğiniz gibi o paranın transfer bütçesine filan bir katkısı olmuyor. Yamamız hakkında düşünceleriniz paylaşırsanız biz de geliştiririz. Ayrıca şampiyonluk için tebrikler
    Çok teşekkür ederim hocam Yama çok güzel ufak tefek hatalar elbetteki olucak ama kusursuza yakın çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum tekrar teşekkür ediyorum

Çok teşekkür ederim hocam Yama çok güzel ufak tefek hatalar elbetteki olucak ama kusursuza yakın çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyorum tekrar teşekkür ediyorum
    Rica ederim hocam . Ben teşekkür ederim

ufuk ceylan galatasarayda yok.. forma numaraları güncellenmemiş ve super kupa macı ligin ilk haftasına denk geliyor ve ilk maç erteleniyor.. birde 2.haftalar oynanırken eskişehirspor hiç maç oynamadı.

Quote Originally Posted by thsndrn View Post
    ufuk ceylan galatasarayda yok.. forma numaraları güncellenmemiş ve super kupa macı ligin ilk haftasına denk geliyor ve ilk maç erteleniyor.. birde 2.haftalar oynanırken eskişehirspor hiç maç oynamadı.
    Ufuk ceylanı ve kupa tarihini düzelttik güncellemede fakat daha yayınlamadık . Eskişehir sizde olan bir sorun kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı yamaya suç atmayın .

FMKolik Fix v7 güncellememiz çıktı!

Özellikleri

-18 Ağustos 2013 tarihine kadar transferler yapıldı

-Spor Toto 3.Lig Düşen - Çıkan takımlar ayarlandı

-Bazı kulüplerin yönetim kadrosu gerçeğe uygun şekilde yansıtıldı

-Ufak takımsınız ucuza alacak oyuncu bulamıyormusunuz?Sizler için Nijerya,Gana,Şili gibi liglerde olan birçok oyuncuyu herkesin oyununda çıkabilecek şekilde ayarladık . Artık siz de PTT1.Lig takımları gibi Afrikadan oyuncu keşfedebileceksiniz!

-Ve daha fazlası ...

İndirmek İçin Aşağıdaki İndir Butonuna Tıklayın :

İndir
    Last edited by Mirif : 18.Ağustos.2013 at 20:58

Ufuk ceylanı ve kupa tarihini düzelttik güncellemede fakat daha yayınlamadık . Eskişehir sizde olan bir sorun kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı yamaya suç atmayın .
    Ne suç atcam birader ne gorduysek onu yazdık.

Sayfa 7 / 16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Mesaj Yetkileri