Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Herkesin merakla beklediğim Football Manager'in en güncel ve en iyi yamalarından birtanesi olan FMKolik an itibaren çıkmış bulunmaktadır. Neredeyse 1 aya yakın yama üzerinde çalışıldı ve her transfer tek tek yapıldı. Bununla beraber ekstra olarak sizlere birkaç yama daha sunduk ki oyunun keyfini daha iyi alabilmeniz için elimizden geldiği kadar ekstra yama ekleyerek oyunu dahada güzelleştirmek istedik. Gençlerle kurulu takım yerine sizlere gençlerle kurulu bir lig kurduk. Bununla yetmez gbi geliştirilmiş oyuncular ( Türkler daha fazla geliştirilmeye açık ) yaptık fakat bu geliştirmeden kastımız oyuncu özellikleriyle büyük bir artış değil tabi sadece potansiyel ve birkaç özellik oynaması yaptık. Bunları aynı yamada toplamak yerine ayrı ayrı olarak yaptık ki isteyen istediği yamayı kullanabilsin diye. Bununla yetinmeyip bu yama çıktıktan sonra birkaç daha yama hedefimiz var. Allah nasip ederse onlarada başlangıç yaparak Football Manager keyfini sizlere en iyi şekilde aktarmak istiyoruz. Neyse konuyu fazla uzatmadan oyundan görüntülere geçeyim.

Spoiler: Oyun İçi Resimler 

Yama özellikleri

• 14.07.2013 Tarihine kadar transferler tamam
    • Bütçeler ve itibarlar tamam
    • Personel ve yeni yönetimler tamam
    • Gençlerle kurulu lig tamam ( izlanda lig yerine geçti )
    • Geliştirilmiş oyuncular tamam ( Büyük değişiklik yok sadece ufak oynamalar )

FMKolik Yaması :
    İndir

FMKolik Geliştirilmiş oyuncu yaması : İndir

FMKolik Gençlerle kurulu lig yaması : İndir

FMKolik Taktik Paketi : İndir

FMKolik Antreman Paketi : İndir

FMKolik Yüz Paketi ( Örnek ) : İndir - İndir2 - İndir3 - İndir4

Dipnot : Yamamız hatalar olabilir. Lütfen bu hataları bizlere bildiriniz. Taktik,Antreman ve yüz paketi paylaşılmıştır ve konuda bulunsun diye paylaşılmıştır. Lütfen düzgünce seviyeli yorumlar yapalım.

Not : Mirif Summer Update'nın yapımcısı olan Berkay Çalış ile özel olarak hazırladığımız FMKolik yaması tüm Football Manager 2013 oyuncularına armağan olsun

FİNAL

18.06.2013 tarihinde FMKolik'13 yamamızı sizlere duyurmuştuk. İlk başta kimileri destek çıkıp yamayı bekledi kimisi yama çıkmaz dedi fakat biz yılmadık ve sabahlara kadar araştırarak yamamızı yaptık. Neredeyse 2.5 ay oldu ve şimdide sizlere Final yamamızı yayınlıyoruz. Final yamamızdan sonra herhangi bir değişiklik yapar mıyız veya güncelleme çıkar mı bilemem fakat ufak tefek hataları güncelleyebiliriz.

Böyle bir işe girerken 2 kişiyle ne kadar iyi yama yaparız diye çok düşündük. Belki yabancılar kadar detaylı işler çıkartamadık veya o kadar iyi bir yamamız olmadı fakat elimizden geldiği kadar güncel bir yama yaparak sizlere en iyi keyifi ve zevki aldırabilmek için çabaladık. Destekleriniz ve söylediğiniz güzel sözler için hepinize minnettarız. Umarım Football Manager 2014 serisinde sizinle oluruz ve bu sefer geniş bir ekip ile daha geniş bir yama sizlere sunarız.

Football Manager 2014 için başkasına söz vermeyin. Allah ömür ve sağlık verirse Football Manager 2014'te sizinle olacağız ve yine yama yapacağız!

Kısa sürede ( 2.5 ayda ) toplam indirilme sayısı 5000+ aştı. Türkiye'nin en büyük Football Manager forum sitelerinde tutulan ve ilgi gören yamalarındna
    olmak bize gurur verdi. ( FMG : 20bin+ okunma 665 Cevaplanma - TSL : 18bin+ Okunma 355 Cevaplanma )

Bizlere destek olan ve yorumlarıyla her zaman desteğini hissettiren sizlere çok teşekkür ediyorum. Umarım başka yamalarımız ile sizlerin karşınıza tekrardan
    çıkarız.

FMKolik'13 Final!

İndir

FMKolik'13 Diğer Çalışmaları

FMKolik'13 Fantezi Ligi
    FMKolik'13 Gençler Ligi

FMKolik Ekibi

Selim Atalay

Berkay Çalış ( Mirif )

Emeği Geçen

Orçun Erdil

Facebook Sayfamız

FMKolik
    Last edited by ReaList : 07.Eylül.2013 at 17:33
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Ellerinize sağlık

Super bir yamaya benziyor kardesim, tebrikler.. ellerinize saglik hemen yeni bir kariyer aciyorum

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

5. Default

Eline sağlık kardeşim fakat Eneramo imzalamadı daha diye biliyorum.Sağlık kontrollerinde sorun çıktı başka testlerden geçiyor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Teşekkürlerrr

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by zalim0773 View Post
    Eline sağlık kardeşim fakat Eneramo imzalamadı daha diye biliyorum.Sağlık kontrollerinde sorun çıktı başka testlerden geçiyor
    Olsun be kardeşim. En kötü 2. yamada çıkartarız ya şuanlık bizden bir armağan olsun Beşiktaşı arkadaşlarımıza
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Olsun be kardeşim. En kötü 2. yamada çıkartarız ya şuanlık bizden bir armağan olsun Beşiktaşı arkadaşlarımıza
    Kalsın Kalsın

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bu arada Beşiktaşın 15 milyon bütçesi olmayacakmıydı ? ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Bu arada Beşiktaşın 15 milyon bütçesi olmayacakmıydı ? ?
    Küçük bir yanlışlık olmuş. Kusura bakmayın. 2. Güncelleme ile Beşiktaş'ın bütçesi 11m olarak ayarlanacaktır. Transferlerden sonra kalan bütçesi 11m düz hesap olarak harcanan para 4m olduğunu varsayarak diyorum.
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Bir de Semih Şentürk Fenerbahçe'den ayrıldı yanılmıyorsam.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Bir de Semih Şentürk Fenerbahçe'den ayrıldı yanılmıyorsam.
    Konu üzerinde baya bir tartıştık. Semih Şentürk daha ayrılmadı ve Fenerbahçe oyuncusu. Takım mı arıyordu en son neydi öyle bişeydi
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Konu üzerinde baya bir tartıştık. Semih Şentürk daha ayrılmadı ve Fenerbahçe oyuncusu. Takım mı arıyordu en son neydi öyle bişeydi
    Transfermarkt'a falan da baktım orada da göremeyince yazdım. Doğrudur o zaman.

Chedjou normalde yillik 2.2 milyon euro gibi bisey alacak, oyunda ise 1.3 milyon aliyor. Ve yeni formalar da eklenecek mi acaba?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Chedjou normalde yillik 2.2 milyon euro gibi bisey alacak, oyunda ise 1.3 milyon aliyor. Ve yeni formalar da eklenecek mi acaba?
    Sözleşme konularında biraz eksiklik olabilir. Onlara fazla değinmek açıkcası ve önümüzdeki güncelleme ile sözleşmeleride düzeltmeyi hedefliyoruz hayırlısıyla. Yeni formalar hakkında bişey söyleyemem eğer yapabilirsek paylaşırım inşallah
    Jose Mourinho

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Yama için teşekkürler. Hocam 2.yıl Falcao Mesut Nasri gibi yıldızlar takımdan ayrılmak istiyor berkayın guncellemesinde keşke bunlara bi ayar çekseydiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by SsX View Post
    Yama için teşekkürler. Hocam 2.yıl Falcao Mesut Nasri gibi yıldızlar takımdan ayrılmak istiyor berkayın guncellemesinde keşke bunlara bi ayar çekseydiniz.
    Onlara bir ayar çekemeyiz. Oyuncular ile konuşup onları ikna etmeniz lazım.
    Jose Mourinho

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Yeni güncelleme bir hafta sonra falan mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Yeni güncelleme bir hafta sonra falan mı ?
    Düşüncemiz öyle fakat erken bir güncelleme olabilir. Hataları düzeltmek için

Beşiktaş bütçesi
    Kwueke transferi gibi
    Jose Mourinho

Hocam Nuri 2014'e kadar Dortmund'da kiraik oynayacak diye biliyorum ben

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Hocam Nuri 2014'e kadar Dortmund'da kiraik oynayacak diye biliyorum ben
    Onuda atlamışız hocam kusura bakmayın. Güncellemede düzelticez
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Tebrik ettim hocam güzel bir çalışma olmuş

Hocam yuz resimleri gorunmuyor. Cache dosyasini da sildim?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Laz61g View Post
    Tebrik ettim hocam güzel bir çalışma olmuş
    Teşekkür ederim.

Hocam yuz resimleri gorunmuyor. Cache dosyasini da sildim?
    Yüz paketlerin kurulumu şöyle

Kurulum Talimatları

1. Adım

Magapack 1,2 ve 3'teki dosyaları çıkartın.
    Megapack 2 ve 3'teki yüz dosyalarını Megapack 1'in içine atın ve karşınıza çıkan soruya "evet" deyin.

Sıkıştırılmış dosyaları çıkartabilmeniz için 7-Zip for Windows veya The Unarchiver for Mac programlarına ihtiyacınız olabilir. Program isimlerinin üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.

2. Adım

Çıkarttığınız dosyaları aşağıda gösterilen dizine taşıyın.

Win Vista/7: C:\Users\<kullanıcı adınız>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Win 2000/XP: C:\Documents and Settings\<kullanıcı adınız>\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Win 98/ME: C:\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\
    Mac OS X: /Users/<kullanıcı adınız>/Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2013/graphics/

Eğer "graphics" dosyası yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.

3. Adım

FM 2013'ü çalıştırın ve "Tercihler"den "Arayüz" sekmesine gidin.

Üstte bulunan "Geçici Dosyaları Temizle" ye tıklayın.
    Altta bulunan "Tercihlerden yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenileyin" seçeneğinin yanındaki kutucuğu işaretleyin.
    "Onayla" ya tıklayın.
    Jose Mourinho

Tesekkur ederim hocam, dediklerinizi tek tek yaptim ama hala olmadi maalesef. Megapack 2 ve 3'u Megapack 1'in icine atarken de o ''evet'' sorusu cikmadi.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Tesekkur ederim hocam, dediklerinizi tek tek yaptim ama hala olmadi maalesef. Megapack 2 ve 3'u Megapack 1'in icine atarken de o ''evet'' sorusu cikmadi.
    Halla halla hocam buradada aynı kurulum var. Başka yama kullandığım için bu paketin kurulumunu bilmiyorum fakat hepsi graphics players içine kuruluyor diye biliyorum.
    Jose Mourinho

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

FMKolik'13 Fix yaması yayında

• Eneramo transferi iptal edildi
    • Dentinho Beşiktaş'a kiralandı
    • Nuri Şahin Dortmund'a kiralandı
    • Beşiktaş bütçesi ayarlandı
    • Gençler ligi düzeltildi
    • Bursaspor'un Frey ve Civelli transferi tamamlandı
    • Kweuke Çaykur Rizespor'a transfer edildi

FMKolik Yaması : indir

FMKolik Gençler Yaması : indir

FMKolik Potansiyel ( Geliştirilmiş oyuncular ) : indir

Dipnot : Elimizden geldiği kadar öne çıkan hataları düzeltmeye çalıştık. Bazı hatalarımız varsa kusura bakmayınız ve hafta sonu güncellemesiyle onlarıda tamamlayacağımızdan emin olunuz.
    Jose Mourinho

29. Default

Umut Bulut Galatasaray'da mı ?

Edit:Kardeş Crash Dumps Hatası veriyor.Facepacklerden mi ?
    Last edited by 12334782346 : 16.Temmuz.2013 at 11:36

Sebastian Frey to Bursaspor (3 years contract)
    Renato Civelli to Bursaspor (2 years contract)
    Enes Ünal to Bursaspor
    Taye Taiwo to Bursaspor
    Samil Cinaz to Bursaspor
    Yasin Pehlivan to Bursaspor

Ekrem Eksioglu , Fazli Kocabas , Georges Mandjeck , Azofeifa , Cem Can , Bojan Jorgacevic , Björn Vleminckx to Kayseri Erciyesspor

Leonard Kweuke (4 years contract ) , Necati Yılmaz , Uche Kalu ,Mariusz Pawelek , Kivanc Karakas , Ludovic Sylvestre , Ousmane Viera , Kagan Söylemezgiller , Tevfik Köse , Koray Altinay to Çaykur Rizespor

Aykut Demir , Batuhan Karadeniz , Abdullah Karmil , Kadir Keles , Fatih Öztürk , Abdulkadir Özdemir to Trabzonspor

Eren Aydin , Hernan Rengifo , Uğur Akdemir , Abdurrahman Dereli , Burhan Eser , Ahmet Aras , Cicinho to Sivasspor

Deniz Yilmaz , Deniz Butowski , Caglar Birinci , Semih Aksoy , Noyan Öz , Özgür Özkaya , Zülküf Özer , Gökhan Korkmaz , Onur Ayik , Abdullah Topkara , Serdar Özkan to Sanica Boru Elazığspor

Sedat Bayrak , Mervan Celik , Deniz Naki , Nizamettin Çalışkan , Serkan Yanik , Milan Smiljanic , Ferhat Görgülü , Ümit Eminoglu to Gençlerbirliği

Sezer Öztürk , Ömer Sismanoglu , Pedro Franco , Günay Güvenç , Gökhan Töre(1 year loan) to Beşiktaş

Marc Kibong Mbamba , Elvis Kokalovic , Mehmet Uslu , Ezechiel Ndouasel , Tomas Borek to Torku Konyaspor

Milan Baros , Serkan Balci , Saso Fornezzi to Medical Park Antalyaspor

Jaja(1 year loan) , Cüneyt Köz , Srdjan Mijailovic , Marcio Nobre , Bilal Gülden , Taner Yalcin to Kayserispor

Bienvenu to Eskişehirspor

Orhan Sam , Ezequiel Oscar Scarione , Sanharib Malki , Batuhan Isciler , Ryan Babel , Kubilay Aktas , Ryan Donk to Kasımpaşa SK

Samba Sow , Emre Özkan to Karabükspor

Mehmet Akyüz , Bruno Mezenga , Kerim Zengin to Akhisar Belediyespor

Umut Bulut(3 year contract) , Aurelien Chedjou , Erman Kilic to Galatasaray SK

Bütün transferler burda . Yabancı bir adama atmıştım yaması için.

Sayfa 1 / 16 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri