Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hangi taktiği beğendiniz?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Baldemir 4-3-3

3 27.27%
  • Baldemir 4-2-3-1

6 54.55%
  • Baldemir 4-3-1-2

2 18.18%
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 78 sonuç

Konu: Baldemir Tak Tik Tak | 3 Farklı Sistem

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arrow Baldemir Tak Tik Tak | 3 Farklı Sistem

Arkadaşlar Merhaba,

Bu sezon en fazla sıkıntı çektiğimiz konu tabiki yenilenen maç motoru ve yaşanan sorunlar oldu, Özellikle maç motoru konusunda belki de FM'nin en fazla güncellemeye uğradığı serilerden biri olduğunu söyleyebilirim. Her güncelleme yaptığımız ve zorla oturtmaya çalıştığımız taktikleri sıfır noktasına itti ve tekrar dizayn etme süreci başladı. Bu yüzden güncellemeler arasında belli bir düzene oturttuğum taktikleri paylaşmaktan kaçındım çünkü her değişen motor düzeni, oluşturulan oyun düzenine farklı bir renk kattı.

Kariyerlerimde dizayn ettiğim ve en çok kullandığım 3 farklı taktiğimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Taktiğin özelliği ; Paylaşacağım taktikler arasında oyun düzeni en dengeli olan taktiğim, hem hücum yönünde hem de savunma yönünde güven veren bir oyun anlayışı üzerine kurulmuş durumda. Oyunu geniş alanda oynayan, Kısa pasa dayalı, Alan ve Bölge kontrolü birebir koordine edilmiş, Beklenmedik kontralara el vermeyen ve hızlı oyunculara sahipseniz hızlı ataklarla kaleyi bulacağınız bir dizilim.

Taktiğin 3 kilit rolü ise, Defansif Oyun Kurucunuzun niteliklerinin iyi olması, Kanatların hızlı ve üretken yapıya sahip olmaları ve son olarak Pivot Santraforunuz iyi bir duvar rolü görmesi gerekiyor. Uzun boylu, zıplaması ve kafa topları iyi olan Santrafor işinizi görecektir.

Güçlü rakiplere karşı Markaj yolunu kullanarak rakipleri engellemenin yolunu kullanabiliriz, Ancak doğru kişiye doğru markajı uygulamakta ve maç içinde rakibin hamlelerini iyi takip etmekte yarar var.

Taktiğin özelliği ; Bu sezon en fazla kullandığım taktiğim diyebilirim. Oynadığım takımları bu taktiğe göre şekillendiririm. Oldukça dinamik bir oyun yapısına sahip olan taktiğimizde oyunu oldukça hızlı ve tempolu bir şekilde oynarsınız, Alan parsellemesi çok iyidir ve sahanın her bölgesinde hakim bir oyun anlayışınız olur, Hücuma ve Savunmaya takımca çıkan ve dönen bir mekanizma içinde en önemli gerekliliğimiz özellikle kanatlarda hızlı oyunculara sahip olmamızdır. Taktiğe uygun oyuncularınız varsa, zevk veren bir futbol izlemeniz kaçınılmaz. Özellikle deplasman maçlarında hızlı kontra oyunumuz ile oldukça etkili.

Taktiğin özelliği ; Kanat futbolu oynamayanlar tercih edebileceği bir sistem, bu sezon genelde kanat oyunu oynamayı tercih ettiğimden fazla kullanmadığım ancak kanat futbolu oynamayan ve ortasahayı kalabalık tutan rakiplerin etkinliğini kırmak ve yavaş bir futbol oynayarak oyunu rolantiye almak adına dizayn ettiğim bir sistem.

Kontrol futbolu ön planda ve yavaş bir tempoda oynuyoruz, Ortasahalarımız tamamen baskı unsuru ve savunmayı önde kurmaya planlanmış durumda. Diğer iki sistemimizde DMC kullanmamıza rağmen bunda DMC kullanmayarak Orta Alan oyuncularının o bölgeyi parsellemesine göre düzenledik ve daha çok pas yapmaya ve oyunu kontrol altına almaya çalıştık. Kanat kullanmayan takımlara karşı uygulayabileceğiniz makul bir sistem.

Tabi ki oyunda her şey oyuncuların yerlerini dizmek ve yerleştirmekle bitmiyor. Özellikle yeni devraldığınız takımların çoğunun yeni transferlerle beslenmiş olduğunu, sizin yapacağınız transferlerle beraber bu ayrışmanın fazlalaşacağını unutmamak gerek, Ayrıca takımların mevcut oyun yapılarını sistemlerinizle tamamen değiştireceğinizi ve takımların bu futbolu uyum sağlamasının zaman alacağını da belirtmek gerek.

Bu süreçleri kısa tutmanın en iyi yolu antrenman bölümümüzdeki tercihlerimizle adaptasyonu sağlamak olacak. Yeni Transferlerle güçlendirdiğiniz takımı bir bütün haline getirmenin en iyi yolu sezon başında 4-6 hafta üst üste "Takım Çalışması" düzenlemek olacak. Bu yeni ve eski oyuncuların birbirlerine alışması için en iyi yol.

Oyuncular birbirine alıştıktan sonra iş taktiğe alışma sürecine geçecek ve Antrenman bölümünde Maç antrenmanını "Sadece Taktikler" Program yoğunluğunu ise daha çok "Daha fazla maç antrenmanı" olarak seçersek taktiğe adaptasyon ve uyum sürecini hızlandırmış olacağız.

Umarım yönettiğiniz takımlara çare olabilecek sistemler konusunda yardımcı olabilirim, Bol Fm'li günler...
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

El emeği göz nuru,birbirinden güzel taktikler;ellerine sağlık abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Teşekkürler Ertan.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Taktikleri yükleyip kullananlar varsa aldıkları reaksiyonu belirtirse daha kolay yardımcı olabilirim.
    ...

Kadrom

Sonuçlar

Lig Tablosu

Taktikle ilgili ise , güzel fakat beklediğimden az gol atıyorum ayrıca az da gol yiyorum. Ama genel olarak başarılı. Oyun üstünlüğü ise ligde 2 maç hariç hep bendeydi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@TheConquerost

Fena değil ama daha iyi olabilir, kadrondaki oyunculardan 1-2 isim dışındakileri pek tanıdığım söylenemez defansif anlamda ve oyunu tutmada iyi sonuçlar elde etmişsin ancak skor yönünden dediğin gibi daha iyi olabilirdi, Bunu sağlayacak ise gol yollarının kilit oyuncuları olan MR ve ML'de oynattığın oyuncuların nitelikleri. Pivot'umuz oyuncu komutlarıyla beraber hem Pasör görevi görmekte hem de savunma arkasına sarkmakta, Pasör görevini gördüğü zaman kanatların hızlı oyuncular olması bizim yararımıza.

4-3-3 Baldemir olan sistemi de denemeni tavsiye ederim, Hücum adına daha etkili bir sistemdir, özellikle deplasmanlarda kontra futboluyla etki yaratır.
    ...

Peki , o taktiği deneyeyim o zaman daha yararlı olursa onunla devam ederim. Ancak kanattaki oyuncularım aslında hızlılar ama takımda galiba genel bi sorun var kanat oyuncularım top sürüyorlar adamlarıda geçebiliyorlar rahatça , ancak ceza sahasına girmekte çok zorlanıyorum bir maçta 700 den fazla pas yaptığım oluyor fakat hep ortasaha ile ceza sahası arasında içeri giremiyorum bunun için bi önerin var mı ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

TheConquerost

4-2-3-1'de oyun yavaş tempoyla oynandığından ve kısa pasa dayalı bir futbol oynadığımızdan dolayı hem topa hakim olmada hem de pas sayısından yüksek yüzdelere ulaşmamız mümkün ancak kaleye daha etkin bir şekilde gitmek ters orantı yaratıyor, bu daha çok oyuna hakim olmaya ve defansif yönde sağlam olmaya yönelik dizayn ettiğim bir sistem.

Beklentini karşılayacak ise 4-3-3 sistemin, oyun temposunun yüksek olduğu, daha seri ve akışkan bir pas trafiğiyle konta hücumu da katarsak karşı kaleye daha hızlı bir şekilde giden bir oyun anlayışını taşıyor, pas oranı ve oyunu tutmada yüksek yüzdelere ulaşmasak da kaleye gidebilmek adına daha etkili.
    ...

Şimdi baldemir 4-3-3 ü indirip hazırlık kampında kullanamadan denedim. İlk maç içerde BJK ileydi. 1-0 yendim fakat 7+2 sarı kart (+2 sarılardan kırmızı gördüler) gördü takım bu normalmi gerçi henüz 1. maç oynadım ama. Birde deplasmandada bu taktik ile eğerki rakip çok güçlü değilse akıcı ve hücüm oynamaya devam mı edeyim yoksa kontra mı oynatayım saygılar=)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

4-2-3-1 olanı indirdim şimdi onu deneyeceğim. takım FB 2 tane transfer yaptım. Birisi Veysel Sarı diğeri Chidi Odiah. ilk yarı sonuna kadar bakalım ne oalcak 3 taktiğini de deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Şimdi baldemir 4-3-3 ü indirip hazırlık kampında kullanamadan denedim. İlk maç içerde BJK ileydi. 1-0 yendim fakat 7+2 sarı kart (+2 sarılardan kırmızı gördüler) gördü takım bu normalmi gerçi henüz 1. maç oynadım ama. Birde deplasmandada bu taktik ile eğerki rakip çok güçlü değilse akıcı ve hücüm oynamaya devam mı edeyim yoksa kontra mı oynatayım saygılar=)
    O sistemde oyunu agresif olarak oynarız ancak şöyle bir durum var, Takımında hırçınlığı yüksek (gizli özelliktir editörden görülebilir) oyuncular varsa oyunu agresif oynamak kart olarak geri dönüş yapar, bunu düzeltmenin yolu Takım ayarlarına girip "Daha Agresif" olan seçimi "Daha Dikkatli" olarak düzeltmek olsun, çare olacaktır.

Akıcı-Hücum olarak oynarsan kafi, Kontra Atak zaten seçili, Kontra futbol anlayışına gerek yok.
    Quote Originally Posted by ancar View Post
    4-2-3-1 olanı indirdim şimdi onu deneyeceğim. takım FB 2 tane transfer yaptım. Birisi Veysel Sarı diğeri Chidi Odiah. ilk yarı sonuna kadar bakalım ne oalcak 3 taktiğini de deneyeceğim.
    Fenerbahçe'yi yönetiyorsan 4-3-3'ü tavsiye ederim, 4-2-3-1'e uygun MR ve ML iş görmez ayrıca Fenerbahçe'ye göre biraz defansif kalır, Fenerbahçe'de ancak 4-3-3 ile coşkulu bir futbolu sahaya yansıtabilirsin.

GK: Volkan
    DMR: Gökhan
    DC: Egemen
    DC: Yobo
    DML: Hasan
    DMC: Topal
    MC: Meireles
    MC: Emre
    AMR: Krasiç
    AML: Stoch
    FC: Kuyt

Özellikle Pivot Santrafor oyununda Kuyt, Sow'a nazaran daha çok iş yapar, zaten oynatırken göreceksin daha iyi atacağını.
    ...

Valla taktik çok güzel her maç topla oynama oranım çok yüksek kaleye çekilen ve kaleyi tutan şut oranımda güzel ama gençlerbirliği maçı harici çok gol atamadım.(standar maçını saymıyorum zaten oynadığı ilk 2 maçta 9 gol yiyip gol atamadılar). Sorum şu oyun kurucu pozisyonu yok acaba gerekirmi? ve ek olarak pivot santrafor yerine mevkiyi fırsatçı golcü yapsam gene sence iş yaparmı taktik? Saygılar=)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@bhll

Dizayn ettiğim Pivot Santrafor zaten Fırsatçı Golcü görünümlü Pivot Santrafor "Doğan görünümlü Şahin gibi" : )

Bu bağlamda Pivot Santrafor pozisyonunda oynattığın adam çok önemli, Tavsiyem Pivot Santrafor özelliklerini taşıyan, Özellikle boyu 1.82 üzeri, Zıplaması, Bitiriciliği, Kafa Topları ve İlk Kontrolü yüksek olan bir oyuncu bu sistemde kral olur. Yukarıda diğer arkadaşa cevap verirken söyledim, Kuyt bu özellikleri daha iyi taşıdığından Sow'dan daha iyi atar. Mesela Turksportal düzenlediğimiz online ligde bir önceki sezon Fenerbahçe'yi yönetiyordum, Sow'u satıp Kuyt'ı bu pozisyonda kullanıyordum ve ;

Sadece Kuyt'la bitmiyor tabi, kanatlarda çok etkin olmak zorunda çünkü Pivot'un servislerini en iyi şekilde değerlendirebilme şansına sahip en yakın oyuncular onlar olacak. Oyun Kurucu'ya gerek yok, dinamik,hızlı ve tempolu bir oyun oynuyoruz, kadronu genelde fizik kuvveti yüksek oyunculardan seçmeye, böyle oyuncular transfer etmeye bak, çünkü sistemde herkese iş düşüyor.

Sonuçlar fena değil ama daha iyi olabilir.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

4-3-3 Sistemimizi 1 maçlık denemeye tabi tuttuk, Deneme yaptığım takım Galatasaray, Rakip Fenerbahçe yer; Şükrü Saraçoğlu.

İlk 11 ve Oyuncuların dizilimi

Maç Sonucu

Gol anlarında oyuncuların sahadaki pozisyonları ve kombine hareketlenme

Elmander'in Golü

Amrabat'ın Golü

Golllere özellikle baktığımız zaman top ayağımızda olmasına rağmen olası top kayıplarında bile oyuncuların kontraları karşılama adına alanları en iyi şekilde muhafaza ettiğini, AMR-AML ve FC'nin boşluklardan en iyi şekilde yararlanmak için bindirmelerini görebilirsiniz. Tabi taktik uyumu, takım uyumu ve zamanla daha iyi şekilde kombine ataklar için ideal olacaktır, bu maç sadece denemeydi özellikle Fenerbahçe deplasmanını seçtim çünkü Galatasaray adına kolay olmayan bir deplasmandan temiz bir şekilde çıkmayı öğrendik : )
    ...

Vallahi kadrom şu şeklide sence senin taktiğine uygunmudur ki? Pivot olarak elimde carroll var tek etkili olarak, Cenk Tosun da var ama o ancak sakatlık cezalı durumunda işe yarar yada küçük takımlara karşı. Ayrıca maçlarda genelde forvetlerim pek iş yapmadı bu taktikten sonra sanırım kanatlarım çok iyi değil ondan. Genelde ya orta sahadakiler yada kanattaki adamlarım gol attı=)
    Sow'un attığı goller genelde sos pozisyonunu ok yapıp ps yi de fg ye çevirerek attırdım=)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Andy Carroll'ın çabukluk değerleri (hız-hızlanma) nasıl ? Cenk ve O çok rahat Pivot Santrafor rolünü üstlenebilir, Sow da yapabilir ama tam anlamıyla bu role yatkın bir isim değil. Lacine Traore var alabiliyosan leblebi gibi gol atar ama almak için biraz geç kalmış olmalısın fiyatı tuzlu gelebilir : )
    ...

Hiz 14 hizlanmasi 11 evet dedigin adam 15 m € olmud bile)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by bhll View Post
    Hiz 14 hizlanmasi 11 evet dedigin adam 15 m € olmud bile)
    Paran varsa kıy paraya al derim (: Bu taktik için çok lüks bir oyuncu, Arsenal ile oynarken 2018'de kadroma dahil etmiştim, Premier Ligde leblebi gibi gol atıyordu, Premier Ligde bu sistemde bu kadar rahat gol atan adam Türkiye Liginde ne atmaz ?
    ...

4-3-3'ü Athletic Bibao'da denedim, ard arda çok önemli maçlar yaptim ve çok iyi sonuçlar aldim(Barca 1-0, Real 0-0, Manu 0-0, Dortmund 2-0(deplasmanda kazandim)) ama Llorente'nin gol orucunu bozamadim, adam yaklasik 13 saattir gol atamiyor, ya kanatlardan, yada ortasaha/defanstan geliyor goller.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    4-3-3'ü Athletic Bibao'da denedim, ard arda çok önemli maçlar yaptim ve çok iyi sonuçlar aldim(Barca 1-0, Real 0-0, Manu 0-0, Dortmund 2-0(deplasmanda kazandim)) ama Llorente'nin gol orucunu bozamadim, adam yaklasik 13 saattir gol atamiyor, ya kanatlardan, yada ortasaha/defanstan geliyor goller.
    Bazen Pivot oyuncular sistem içinde sahte rol üstlenebiliyor bu da tamamen diğer oyunculara yer açma babında önemli bugün oynadığım bir karşılaşmada 2 gol örneği gösterecem ; Kuyt Pivot olarak oynuyor ;

Birinci gol de kendisini marke eden oyuncuyu kendisiyle aynı bölgeye çekip boşalttığı bölgedeki oyuncuyu topla buluştururken ikinci golde tamamen geri koşu yapıp içeri hareketlenen adamın alanını boşaltıyor, her iki pozisyonda kaleciyle karşı karşıya ve gol olarak tamamlanıyor. Bazen Pivotlarımız bu rolleri de üstleniyor bu da diğer oyuncuların tabelada daha çok isminin görünmesine yarıyor. Eğer Pivot çok özellikli bir oyuncuysa hem bunu hem de atan oyuncu oluyor ki o zaman skorlar hem yüksek hem de seri oluyor. 4-3-3 en ideal sistemimizdir.

Hotfile'de sorun yaşayanlar için diğer indirme adresleri ;

4-3-3
    http://uploaded.net/file/iy6t3qqx

4-2-3-1
    http://uploaded.net/file/y7krcxk4

4-3-1-2
    http://uploaded.net/file/2xvb1jn2
    ...

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

4-2-3-1'i 5 maçlık denemem oldu,5 maçta 4 g 1 b tek puan kaybıda çok şanssız bir maçtı;Taktik kaliteli bir takım nasıl oynamalıysa öyle oynuyor,tekrardan eline sağlık abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    4-2-3-1'i 5 maçlık denemem oldu,5 maçta 4 g 1 b tek puan kaybıda çok şanssız bir maçtı;Taktik kaliteli bir takım nasıl oynamalıysa öyle oynuyor,tekrardan eline sağlık abi
    Teşekkürler Ertan, ben de şuan Fenerbahçe kariyerimde 4-3-3 ağırlıklı olmak üzere 4-2-3-1'le beraber her iki sistemi kullanarak oynuyorum, şuana kadar sadece Chelsea deplasmanında fire verdik, takımın büyük çoğunluğunun ilk sezon yeni transfer görünümde olduğunu, sisteme, düzene ve takıma alışma süreçlerini de etkili olduğunu düşünürsek kısa sürede etkili sonuçlar almayı başardık.

...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Hocam taktiğinizin 4-3-3 modunu 'M.City' ile deniyorum. Taktik için bir önerinizi almam gerek. Taktikte bulunan bekler (Beklerim Zabeleta-Baines) aksıyor bana göre genellikle yediğim goller kanatlardan açılan ortalardan yeniliyor. Özellikle rakip takımının taktiğinde AMR/L varsa bu yenilen gol şekli daha çok oluyor. Taktiğin defansif kısmını da yazayım ona göre değerlendirmede bulunursunuz.

Hart
    Zabeleta-Dede-Nastasic-Baines
    Y.Toure

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

@MuraTBudaN

City için 4-3-3 uygun gelir mi bilemem zira Aguero, Tevez gibi oyunculara kadroda yer açmak gerek, bazen sistemlerimizi takımımızda bulunan oyunculara göre inşa ederiz, bazen sisteme göre takım inşa ederiz. City için hem hücum hem de savunma yönünde kuvvetli bir sistem arıyorsan, şuan senin için dizayn ettiğim şu sistemi kullanabilirsin.

Pivot arkasına koyduğumuz 3 oyuncu da skor üretme adına etkili isimler, Pivot'un en büyük özelliiği özellikle içe kat edecek oyunculara servis yapması olacak, oynarken göreceksin bu isimler yeri gelecek Pivot'tan daha çok gol atacak. Sistemi, sezon öncesi oyunu açar açmaz Lyon'a karşı (hazırlık maçı yapmak isteyenler arasında en üst takımdı) hem evde hem de deplasmanda denedim. Sonuçları paylaşmadan önce şuna değinmem gerek, bu kadar çok savunma yönlü dizilim oyuncusunun olduğu seni yanıltmasın, kalende daha az tehlike görmek istiyorsan, bu sistemde Markaj'ı iyi bir şekilde kullanman gerekecek.

Rakip AMR-FC-AML oynuyorsa ;

Rakip Çift Forvet (klasik 4-4-2) oynuyorsa ;

Ve en önemlisi, Oyuncu komutlarında Markajı verirken "Sıkı Markaj" Hayır olarak işaretlensin, çünkü eğer rakip pozisyon ve yer değişimi ile oynuyorsa, marke eden oyuncumuz pozisyonunu kaybetmesin.

Lyon bize karşı her iki maçta da 4-4-2 çıktı, her iki forvetini de savunma oyuncularımızla tutturduk ve her iki maçıın sonucu, defansif ve ofansif performanslar (Oyuncuların sezon başı formsuz olmasını, takıma, sisteme ve oyun düzenine daha hazır olmadığını da düşünmek gerek)

Taktiğini İndirmek İçin ; https://hotfile.com/dl/236273392/87cf8c6/City.tac.html

...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Taktik sağolasın hocam deneyip sonuçları tekrar dönerim.

Şu an Sivasspor ile yeni bir kariyere başladım senin 3 taktiğin ile. İlk sezon bitsin sonuçları paylaşacağım=)

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Milan ile şuan kariyere başlıyorum. Sonuçları aktarırım ama bir sorum var . Taktikte kenar talimatları ile ilgili bir tavsiyen var mı. Ve Balotelli Pivot oynar mı sence ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Milan ile şuan kariyere başlıyorum. Sonuçları aktarırım ama bir sorum var . Taktikte kenar talimatları ile ilgili bir tavsiyen var mı. Ve Balotelli Pivot oynar mı sence ?
    Balotelli'yi bir çok takımda oynatma şansım oldu, çok sorumsuz bir oyuncu 1 var 5 yok tavsiyem satman yönünde. Kenar talimatları maç akışına göre sana kalmış bir şey ancak hem takım hem de oyuncu komutları ayarlandığından dolayı ben pek kullanmıyorum. Ancak Pivotla oynadığımız için puan ve puanlar için son dakikalara girdiğimizde Topu İleriye Oyna, Ceza sahasına Uzun Oyna, Tüm hatlarla yüklen gibi seçenekleri kullanabilirsin.
    ...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Balotelli'yi bir çok takımda oynatma şansım oldu, çok sorumsuz bir oyuncu 1 var 5 yok tavsiyem satman yönünde. Kenar talimatları maç akışına göre sana kalmış bir şey ancak hem takım hem de oyuncu komutları ayarlandığından dolayı ben pek kullanmıyorum. Ancak Pivotla oynadığımız için puan ve puanlar için son dakikalara girdiğimizde Topu İleriye Oyna, Ceza sahasına Uzun Oyna, Tüm hatlarla yüklen gibi seçenekleri kullanabilirsin.
    Ben de bir tek o konuda biraz sıkıntıya düştüm . Satalım ama para yok hiç Milan da. Kimi almamı önerirsin pivot olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İsim olarak kimler Milan'a gelir ne kadar bütçen var ve kimi getirebilirsin bilmiyorum ama

Bitiricilik
    Kafa
    İlk Kontrol
    Çabukluk
    Zıplama
    1.85 ve üzeri boy

Değerleri makul olan, Zihinsel yetenekleri önde olan tecrübeli bir oyuncu Milan forması ağırlığını ve sistemin gereğini taşıyabilir.
    ...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri