1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: 7. Ligden kendin kurduğun kulübünlen başla

Default 7. Ligden kendin kurduğun kulübünlen başla

Bu bir sıfırdan başlamak, kendi kulübü kurmak tarifi.

Kendim yaptığım iki farklı editör-dosyası paylaşmak istiyorum.

Birinci normal adlı link, orijinal takımlarla ve en düşük oynanabilen 7. lig.

Ikici özel adlı link kendi takımızını kurupda sıfırdan 7. Ligde başlamak için.

Linkler:

Normal:
    >>>http://rapidshare.com/files/4217497832/T%C3%BCrkiye%207.%20Lig%20normal.rar<<<

ÖZEL
    >>>http://rapidshare.com/files/3122606326/T%C3%BCrkiye%207.%20Lig%20%C3%B6zel.rar<<<

Dosyalar indirdikten sonra, açtıktan sonra nereye yerleştirecek?
    -Sports Interactive/Football Manager 2013/editor data

Kulüb kurma tarifi:

-orijinal FM 2013 Editoru aç. >>> 1. Veritabanı yükleme... >>> 2. tamaladıktan sonra oyunun orijinal Veritabanı ayarlanmış oluyor. >>> 3. yeniden "Dosya" tıklayıp bu sefer "Editör Verisi Yükle..." >>> 4. "Türkiye 7. Lig özel" seç. bu farkli bi Veritabanı yüklüyor.

- 1. "Veritabanı" tıkla >>> 2. yeni açılan aşadaki listeden "Kulüpler" tıkla >>> 3. arayıcı yere "davutdede" yaz >enter >>> 4. bulmuş "Davutdede" Kulübü çift tıkla
    (Bursa Davutdede Kulübü benim kendi kurduğum, 7. Lige bağlı Kulüb ve o Kulübü sizinkinize değiştirmek lazım)

- 1. Kulübün ismi. burası pek yardım istemez heralde. >>> 2. Şehir ayarı. > "ara" >>> 3. (ben bu tarifde örnek olarak Izmir seçtim) arayıcı yere şehirizini yazın >enter >>> 4. Aşadaki listeden seç.

- Stadyumu kurcalamadan önce formaları kafanısa göre ayarlayın. Benim tavsiem:ben başka yerden indirdiğim forma paketinden, milli takımın formalarını kullanıyorum. o halden tek shortların ve çorapların renkleri ayarlamak ister. Kalecinin iç saha ve deplasman reklerini farklı ayarlamakda gerekir.

-Listeden "Stadyum" tıkla >>> öncelikle yedek stadyumu seçelim. O sizin kendi stadınız inşaat olunca oynama yeri. >>> 3. Teminkine benzeyen açılan pencereye yeniden şehiri arıyoruz >>> 4. Stadı aşadaki listeden seçiniz. Bu örnekde Izmir Atatürk stadı. >>> (5a gerçek stad seçmek için) 5. Sıra kendi stadımızda. "Yıldırım Parkı" çift tıkla.

- 1. Stadın ismi >>> 2. Stadın yeri. Artık tarif istemez. Aynısı zaten. >>> 3. "Yakınındaki Stadyum" ayarı unutmayın. (resime sığmadı kusura bakmayın arkadaşlar) >>> 4. Bence aynı yedek stadı seç.
    Diğer seçenekleri ayarlamaya tabiki serbestsiniz.

- Aslında hepsi bu kadar. "Ülke Kuralları - Türkiye" tıkla.

- "Ülke Kuralları Testi" yaptıktan sonra editörünü farklı kaydet. >>> Editörden çık.

- Yeni oyun aç. Veritabanı penceresinde "Değiştir" ayarla.

- Sizin farklı kaydetiğiniz dosyayı seçin.

- En düşük aktif lig, yerel futbol seçin.

- Ben kendi Kulübümü 3. grupta buldum.

Yükseldikten sonra altdaki ligleri kapatmak tercih ederim.

2012-2013

2013-2014

2014-2015

2015-2016

2016-2017

2017-2018

2018-2019

selamlar Davutdede
    Last edited by Davutdede : 20.Temmuz.2013 at 06:32 Reason: resimler olmadı

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Hocam baya iyi olmuş ya. çok emek vermişsin. teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Emek vermişsiniz baya öncelikle ellerinize sağlık. Bir sorum olacaktı, acaba transferler güncel mi oyunda?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Paylaşım için teşekkürler.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Acaba oyun hızlı ilerliyor mu ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Leys View Post
    Aynı düzeyde bir çok farklı lig maçları aynı vakitte oynarsa maçların geçiş süresi biraz zaman alabilir.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Of ya kötü olmuş bu yanı

Ilginiz için teşekkürler.

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Emek vermişsiniz baya öncelikle ellerinize sağlık. Bir sorum olacaktı, acaba transferler güncel mi oyunda?
    Değil. Geçen kışın transferleri. Bence gerekli de değil. Çünkü amaç kendi kulüblen sıfırdan başlamak. En baştan üst liglerini oynamak bu paketle tercih etmem...

Quote Originally Posted by Leys View Post
    Ilk 3 sene çok yavaş! Hele Transferpencere arasında. Benim tercihim oyun başında tek Türkiye seçmek ver her yükselişte altdaki ligi kapatmak. Bölgesel Amatör ligini kapatıktan sonra oyun normal hıza dönüyor. Süper Lige çıktın mı, PTT 3ün altı zaten lazım olmuyor ve yabancı liglerde acılır.

Default Yeni linkler

Türkiye 7. Lig normal

Indir

Türkiye 7. Lig özel

Indir

10. Default

Başkan Türkiye liginden Başka bir ligde Açabiliyorumusun takımı ?

Mesaj Yetkileri