1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: 7. Ligden kendin kurduğun kulübünlen başla

Threaded View

Default 7. Ligden kendin kurduğun kulübünlen başla

Bu bir sıfırdan başlamak, kendi kulübü kurmak tarifi.

Kendim yaptığım iki farklı editör-dosyası paylaşmak istiyorum.

Birinci normal adlı link, orijinal takımlarla ve en düşük oynanabilen 7. lig.

Ikici özel adlı link kendi takımızını kurupda sıfırdan 7. Ligde başlamak için.

Linkler:

Normal:
    >>>http://rapidshare.com/files/4217497832/T%C3%BCrkiye%207.%20Lig%20normal.rar<<<

ÖZEL
    >>>http://rapidshare.com/files/3122606326/T%C3%BCrkiye%207.%20Lig%20%C3%B6zel.rar<<<

Dosyalar indirdikten sonra, açtıktan sonra nereye yerleştirecek?
    -Sports Interactive/Football Manager 2013/editor data

Kulüb kurma tarifi:

-orijinal FM 2013 Editoru aç. >>> 1. Veritabanı yükleme... >>> 2. tamaladıktan sonra oyunun orijinal Veritabanı ayarlanmış oluyor. >>> 3. yeniden "Dosya" tıklayıp bu sefer "Editör Verisi Yükle..." >>> 4. "Türkiye 7. Lig özel" seç. bu farkli bi Veritabanı yüklüyor.

- 1. "Veritabanı" tıkla >>> 2. yeni açılan aşadaki listeden "Kulüpler" tıkla >>> 3. arayıcı yere "davutdede" yaz >enter >>> 4. bulmuş "Davutdede" Kulübü çift tıkla
    (Bursa Davutdede Kulübü benim kendi kurduğum, 7. Lige bağlı Kulüb ve o Kulübü sizinkinize değiştirmek lazım)

- 1. Kulübün ismi. burası pek yardım istemez heralde. >>> 2. Şehir ayarı. > "ara" >>> 3. (ben bu tarifde örnek olarak Izmir seçtim) arayıcı yere şehirizini yazın >enter >>> 4. Aşadaki listeden seç.

- Stadyumu kurcalamadan önce formaları kafanısa göre ayarlayın. Benim tavsiem:ben başka yerden indirdiğim forma paketinden, milli takımın formalarını kullanıyorum. o halden tek shortların ve çorapların renkleri ayarlamak ister. Kalecinin iç saha ve deplasman reklerini farklı ayarlamakda gerekir.

-Listeden "Stadyum" tıkla >>> öncelikle yedek stadyumu seçelim. O sizin kendi stadınız inşaat olunca oynama yeri. >>> 3. Teminkine benzeyen açılan pencereye yeniden şehiri arıyoruz >>> 4. Stadı aşadaki listeden seçiniz. Bu örnekde Izmir Atatürk stadı. >>> (5a gerçek stad seçmek için) 5. Sıra kendi stadımızda. "Yıldırım Parkı" çift tıkla.

- 1. Stadın ismi >>> 2. Stadın yeri. Artık tarif istemez. Aynısı zaten. >>> 3. "Yakınındaki Stadyum" ayarı unutmayın. (resime sığmadı kusura bakmayın arkadaşlar) >>> 4. Bence aynı yedek stadı seç.
    Diğer seçenekleri ayarlamaya tabiki serbestsiniz.

- Aslında hepsi bu kadar. "Ülke Kuralları - Türkiye" tıkla.

- "Ülke Kuralları Testi" yaptıktan sonra editörünü farklı kaydet. >>> Editörden çık.

- Yeni oyun aç. Veritabanı penceresinde "Değiştir" ayarla.

- Sizin farklı kaydetiğiniz dosyayı seçin.

- En düşük aktif lig, yerel futbol seçin.

- Ben kendi Kulübümü 3. grupta buldum.

Yükseldikten sonra altdaki ligleri kapatmak tercih ederim.

2012-2013

2013-2014

2014-2015

2015-2016

2016-2017

2017-2018

2018-2019

selamlar Davutdede
    Last edited by Davutdede : 20.Temmuz.2013 at 06:32 Reason: resimler olmadı

Mesaj Yetkileri