1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Bir Dünya Takımı Yaratmak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lightbulb Bir Dünya Takımı Yaratmak

Yazıyı okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://www.turksportal.net/fmhaber/3...i-yaratmak.htm
    FM Gazetesi

2. Default

Eline sağlık güzel bir yazı olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Peki şöyle bir soru yönelteyim sizlere;

Biz takımınız var ve yaklaşık 8 yıldır başındasınız. Stad kapasiteniz 44.000 ancak max %70 doluluk ile maçlara çıkıyorsunuz. Kombine deseniz 20.000 ancak satılıyor. Takımı 2 üst lige çıkarttığımı ve üst lige çıktığım sezonun hemen ertesi sezonu Avrupa kupalarına katıldığımı da belirteyim. O maçlarda max %80 doluluk sağlayabildik. Sadece Uefa Kupası çeyrek ve yarı finali maçlarında tam kapasite oynadım.

Seyircilerin ligdeki hemen hemen her maçta stadı doldurmalarını nasıl sağlayabiliriz bir yolu var mı?

Finansal açıdan, tanınırlık açısından, başarı açısından takımı Dünya'da iyi sıralara yükselttim. Dünya takımı olma yolunda ilerliyorum ancak stad tıklım tıklım olmayınca diğerleri benim için hiçbir şey ifade etmiyorlar
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Peki şöyle bir soru yönelteyim sizlere;

Biz takımınız var ve yaklaşık 8 yıldır başındasınız. Stad kapasiteniz 44.000 ancak max %70 doluluk ile maçlara çıkıyorsunuz. Kombine deseniz 20.000 ancak satılıyor. Takımı 2 üst lige çıkarttığımı ve üst lige çıktığım sezonun hemen ertesi sezonu Avrupa kupalarına katıldığımı da belirteyim. O maçlarda max %80 doluluk sağlayabildik. Sadece Uefa Kupası çeyrek ve yarı finali maçlarında tam kapasite oynadım.

Seyircilerin ligdeki hemen hemen her maçta stadı doldurmalarını nasıl sağlayabiliriz bir yolu var mı?

Finansal açıdan, tanınırlık açısından, başarı açısından takımı Dünya'da iyi sıralara yükselttim. Dünya takımı olma yolunda ilerliyorum ancak stad tıklım tıklım olmayınca diğerleri benim için hiçbir şey ifade etmiyorlar
    Bu çok uzun vadede olacak bir şey. 8 yıl bunun için bir nevi yeterli diyebiliriz ancak sadece bir etkende yok, bir çok etken var. Mesela;

* Seyircileri stadyuma çekecek yıldız transferler
    * Avrupa'da getirdiğin başarılar
    * Yönettiğiniz kulüp taraftarlarının profili de büyük önem göstermekte. Mesela bu Beşiktaş taraftarının profili:

Bu özellikler de kulüp taraftarının kulübe ne kadar bağlı olduğunu ve taraftar yapısının genel kişiliğini gösteriyor.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

gs ve fb nin taraftar profili de ayni mi acaba, merak ettim bak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    gs ve fb nin taraftar profili de ayni mi acaba, merak ettim bak
    Fenerbahçe:

Galatasaray:

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

konu disi ama gsnin sabir "1" cok ilginc olmus. ayrica besiktas da fakir ama gururlu kitlenin takimi sanirim (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    konu disi ama gsnin sabir "1" cok ilginc olmus. ayrica besiktas da fakir ama gururlu kitlenin takimi sanirim (:
    Demin ters koymuştum, şimdi düzelttim Bir daha bak istersen.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

bu sekilde daha uygun oldu gibi sabir konusunda dogruluk payi var fenerbahce adina.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Bu çok uzun vadede olacak bir şey. 8 yıl bunun için bir nevi yeterli diyebiliriz ancak sadece bir etkende yok, bir çok etken var. Mesela;

* Seyircileri stadyuma çekecek yıldız transferler
    * Avrupa'da getirdiğin başarılar
    * Yönettiğiniz kulüp taraftarlarının profili de büyük önem göstermekte. Mesela bu Beşiktaş taraftarının profili:

Bu özellikler de kulüp taraftarının kulübe ne kadar bağlı olduğunu ve taraftar yapısının genel kişiliğini gösteriyor.
    Lig kupası sayesinde UEFA' ya katılıp üstüne final oynadık daha napayım 9. sezonda %90 lara çıktık. Umarım önümüzdeki sene tam kapasiteye ulaşırız.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Fenerbahçe:

Aykut Kocaman'dan sonra sabır taşı olduk. Bu sene 10 yapılsa yeridir.

Mesaj Yetkileri