Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Yabancı transferinde hangi politika izlenmeli ?

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Dünya çapında yıldız oyuncular transfer edilmeli

11 61.11%
  • Genç ve potansiyeli yüksek yıldız adayları transfer edilmeli

7 38.89%
Sayfa 1 / 30 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 897 sonuç

Konu: Ya ben Avrupa kupasını alırım ; ya da o beni | Fenerbahçe | IV.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Ya ben Avrupa kupasını alırım ; ya da o beni | Fenerbahçe | IV.Sezon

*kuralları okudum ve kabul ediyorum

Yanılmıyorsam ilk kez tuttuğum takımla bir kariyer paylaşma fırsatı yakalıyorum bu da forumda bu seride paylaşacağım son kariyer olsun : ) Oyun yaz transfer güncellemesi dahilinde kurulu ve Özel veritabanına sahip, 55 bin kişi/personel oyunda aktif durumda.

İlk Sezon Planlaması
    • 27 Kişilik kadroyu 22 kişiye düşürmek
    • Transfer yapmadan ilk sezonu geçirmek
    • Ligde ve Kupada Şampiyonluk Mücadelesi
    • Avrupa Kupalarında Nisan ayını görmek

5 Sezonluk Planlama
    • Türkiye liglerini domine etmek
    • Kaliteli Türk oyuncuları ve Yıldız statsündeki Yabancı oyuncuları kadroda barındırmak
    • Avrupa Kupalarında şampiyonluk yaşamak
    • Sportif başarıları daim klılıp borçları ertimek
    Last edited by ReaList : 25.Temmuz.2013 at 18:56
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Başarılar.

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladık, hayırlı olsun. Öncelikle ilk yaptığımız iş basınla konuşmak oldu, Yaptığımız toplantıdan bazı bölümler ;

Basın toplantısında da dile getirdiğimiz gibi Aykut Kocaman döneminden kalan neredeyse tüm antrenörlerin sözleşmeleri fesh ettim. Kısa sürede kendi ekibimizi oluşturmak adına bir planlama yaptım, Leo Beenhakker, Mehmet Özdilek gibi kaliteli isimleri aramıza alarak çok kaliteli bir teknik ekip oluşturduk.

Teknik Ekipler her zaman önemlidir, İyi bir takımda olmazsa olmaz dediğimiz noktada buluşurlar. Takım planlamasında bize yardımcı olacak bir futbol direktörü, oyuncularla iletişimde kontak kuracak ve saha kenarında yanımızda direktifleri iletecek bir Asistan Menajer, Oyuncuların sağlık durumlarını kontrol edecek bir Fizyoterapist, onların fizik kuvvetlerini hazırlayacak bir Kondisyoner veya bize Dünyanın bir başka ucundan genç yetenek bulup getirecek bir Gözlemci... Bunlar kristali oluşturacak diğer parçalar.

...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Takımla ilk çalışmayı yaptıktan sonra gelecek sezon bizlerle olacak oyuncuları belirledim, 22 kişilik bir kadro bu sezon bizim işimizi görecektir. Transfer yapmayı düşünmüyorum zaten içeride 5 milyon € civarı bir bütçe var. Bu paranın içeride durması ve gelecek sezon üzerine koyacağımız miktarla katlanması şimdilik daha makul gibi görünüyor. Aramızdan 5 oyuncu ayrılacak, mevcut yapılanma programıma göre kalacak ve gönderilecek isimler...

2012-2013 Sezonu Kadrosu

Gönderilecekler

...

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Başarılar Hocam..

Başarılar Dilerim.
    ''Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz.'' Hz Ömer (ra)
    Ağ ve Sistem Uzmanlığı
    Gerede Rehberi
    Kişisel Web Sitem

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni Sezon Kampı Amerika'da

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapacağımız kamp ve hazırlık maçı takvimini belirledim. Kamp yeri olarak Amerika'yı tercih ettik. Bundan böyle Amerika, Çin gibi pazarı olan ülkelere daha çok açılıp kulübü tanıtmak adına organizasyonlar içinde olacaz. Program dahilinde Dallas, Orlando, Philedelpia ve Toronto ile 4 hazırlık maçı oynayacaz.

Takımımızda bir çok yeni oyuncu olduğundan dolayı Genel Antrenman düzeyini "Takım Uyumu" olarak ayarladım, bir kaç hafta bu şekil olacak çünkü takımı birbirine kısa sürede adapte edebilmek ve bir takım oluşturabilmek adına bu süreç şart. Ayrıca maç çalışmalarında da Takım Çalışması olacak. Amerika kampı dönüşünde bir takım havası içinde olmamız gerekiyor.

Bireysel oyuncu antrenman programımızda hazır, Oyuncuların düzeylerine göre belirledim, Genelde çoğu oyuncu profili oturduğundan dolayı daha çok rol antrenmanı çalışacak Recep Niyaz, Salih Uçan gibi potansiyeline erişmemiş oyuncuları ise birebir odak antrenmanlarıyla geliştirme yoluna gidecez.

Antrenörlerimiz antrenman sahasında gelişim bölümlerine ayrılarak koordine edebilecekleri en iyi alanlara ayarlandı. Böylelikle genel ve bireysel antrenmanlarda oyunculara daha iyi bir gelişim ve hazırlama düzeyine erişmiş olacaz.
    ...

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Başarılar hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yeni Sezonda Kullanacağımız Taktikler

Bu sezon 2 taktik üzerinde çalışıp bunlara yoğunlaşarak, bu 2 taktiği kullanmayı düşünüyoruz. Genel olarak 4-3-3 oyun düzeninde oynamayı ancak özellikle Avrupa kupalarında güçlü takımlara karşı 4-2-3-1 düzeninde oynamayı düşünüyoruz. Taktikleri neredeyse aylar süren birikimlerin bir karşılığı olarak oluşturduğumu belirtmemde yarar var, geriye sadece takımın ve oyuncuların taktiğe nasıl reaksiyon göstereceği kalıyor. Her iki oyun düzeninde de oynayabilecek oyuncularımızın olması bizim için avantaj.

Taktiklere ulaşmak için ; http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=115617
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şampiyonlar Liginde grup elemesi öncesi 2.tur kura çekimi gerçekleşecek, Torbalar ;

Eşleşmeler ;

Uefa Listemiz ;

...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar İbrahim (:

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Başarılar İbrahim. Bizleri yine keyifli ve okumaktan sıkılmayacağımız bir kariyer bekliyor
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

başarılar o 5 oyuncuyu göndererisen çok iyi olur fazlalık onlar 27 kişi fazla geniş 22 23 kiişilik kadrolar bence daha iyi yine gayet keyifli bir giriş olmuş kariyere

Nesil
    2012

Başarılar , Yobo ilk sezon gitmiyor devre arası ancak

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Başarılar abi,Baroni'yi bende hep satıyordum ama oynatınca gayet güzel bir oyun oynadığını fark ettim ilk sezon tutulabilir en azından.

Başarılar dilerim, kariyerlerini keyifle takip ettim hep, nihayet yeni bir kariyerle karşımızdasın. Ayrıca satılık listen çok doğru olmuş, gerçekte de böyle bir revizyon yapılması lazım Fenerbahçe'ye.

Nesil
    2011
    Yer
    Gönen

başarılar sistemli bir şekilde yürümeni takdir ediyorum kisa sürede başarılı olabilirsin hocam

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by Marco Reus View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Başarılar Hocam..
    Quote Originally Posted by ilhancicek View Post
    Başarılar Dilerim.
    Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Başarılar hocam
    Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar İbrahim (:
    Quote Originally Posted by xRa View Post
    başarılar sistemli bir şekilde yürümeni takdir ediyorum kisa sürede başarılı olabilirsin hocam
    Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Başarılar İbrahim. Bizleri yine keyifli ve okumaktan sıkılmayacağımız bir kariyer bekliyor
    Teşekkürler, Şuan yapmış olduğunuz yaz transfer sezonu güncellemesi ile oynuyorum, bunu da eklemiş olalım.
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    başarılar o 5 oyuncuyu göndererisen çok iyi olur fazlalık onlar 27 kişi fazla geniş 22 23 kiişilik kadrolar bence daha iyi yine gayet keyifli bir giriş olmuş kariyere
    Teşekkürler, Selçuk gitti darısı diğer 4'ün başına : )
    Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Başarılar , Yobo ilk sezon gitmiyor devre arası ancak
    Evet bonservisi yeni alınmış göründüğü için satılmaz büyük ihtimalle kiralık olarak göndermeyi deneyecez.
    Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Başarılar abi,Baroni'yi bende hep satıyordum ama oynatınca gayet güzel bir oyun oynadığını fark ettim ilk sezon tutulabilir en azından.
    Antrenmanda göz göz gelince hemen sarılmak istedi "Seni hiç sevmedim süt oğlan" dedim ve uzaklaştım, göndermek en iyisi nerde görse sarılmak istiyor : )
    Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Başarılar dilerim, kariyerlerini keyifle takip ettim hep, nihayet yeni bir kariyerle karşımızdasın. Ayrıca satılık listen çok doğru olmuş, gerçekte de böyle bir revizyon yapılması lazım Fenerbahçe'ye.
    Teşekkürler, keşke olsa ama bakalım bir kaç haftaya belli olur.
    ...

Hocam bir şey sormak istiyorum, yukarıda gösterdiğin antrenman türü ve yoğunluğu ile taktik anlayışı sezon başlayana kadar doluyor mu? Bazen anlamadığım şekilde taktiğimi oyunculara anlatamıyorum, alışamıyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Hocam bir şey sormak istiyorum, yukarıda gösterdiğin antrenman türü ve yoğunluğu ile taktik anlayışı sezon başlayana kadar doluyor mu? Bazen anlamadığım şekilde taktiğimi oyunculara anlatamıyorum, alışamıyorlar
    O biraz takımın -varsa- daha önceleri oluşturmuş olduğu sistemle alakalı bir durum. Örneğin, 3-5-2 formasyonunu kendine takım sistemi olarak edinmiş bir ekipte bu dizilime yakın bir taktik oluşturursan, sisteme adaptasyonun orta düzeylere yakın bir seviyede olduğu hemen gözüne çarpar ancak 4-4-2 veya 4-5-1 gibi özellikle savunma yönü tamamen farklı dizilimleri monte etmeye çalışmak biraz zaman alacaktır. Farklılığı oluşturan bu. Sezon başına kadar büyük oranda sistem adaptesi yerleşmiş olacaktır.
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İlk resmi maçımızı Vaslui'ye karşı oynadık. Oyunun genelinde tek kaleye dönen bir maç gibiydi, Kaleyi tutan tek topun gol olması ve bu golü çıkarmak adına oyuncuların aşırı stres yapması skoru bir anlamda kilitlese de Bruno Alves kalitesiyle ilk maçında 2 gol atarak maçı kazanmamıza yardımcı oldu. Deplasmanda kapanmak yerine biraz daha önde Vaslui olursa skora gitmede daha rahat bir görüntü çizebiliriz.
    ...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Güzel maç çıkartmışız.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tam da beklediğim gibi bir maç oldu, Vaslui iç sahada diye önde bastı ve bu bize geniş alanlar sağladı. Kaliteli oyuncularımızın ayağından bulduğumuz gollerle rahat bir galibiyet alarak bir üst tura yükseldik. Bruno Alves gerçekten savunmaya çağ atlatmış gibi görünor, hoş bunu gerçekte de görüyoruz : )
    ...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Alves çok iyi oyuncu gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Alves çok iyi oyuncu gerçekten.
    Alves > Bekir + Serdar + Egemen
    ...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Pilot Takım Seçimi ve Şampiyonlar Ligi Playoff Eşleşmesi

...

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Başarılar İbo!

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Süper Kupaya Doğru (Maçı Canlı Anlatılma Sunuyorum)

...

Sayfa 1 / 30 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri