1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: 4-3-2-1 Savaşan ve Oyuna Hükmeden Taktik

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Default 4-3-2-1 Savaşan ve Oyuna Hükmeden Taktik

En önemli bölgeler kesinlikle defans 4lüsü bu 4lüyü iyi kurun gerisi önemli değil.

GK :Konsantrasyonu yüksek ve iyi oyun kuran bi kaleci olması yeterli.

Sağ Stoper : Pas Dağıtan Stoperimiz hız,teknik,pas,markaj,konsantrasyon özellikleri yüksek olmalı

Sol Stoper : Sigorta görevi gören stoperimiz konsantrasyon,ön sezi,markaj,kafa,zıplama,pas,teknik özellikleri yüksek olmalı (gerektiğinde oyun kurabiliyor).

Sağ Ofansif Bek : Orta açma,teknik,pozisyon alma,konsantrasyon,hız,pas özellikleri yüksek olmalı

Sol Ofansif Bek : Orta açma,teknik,pozisyon alma,konsantrasyon,hız,pas özellikleri yüksek olmalı..Ayrıca bitiricilik ve uzaktan şutlarda yüksek olursa bu 2 bekte sezonda en az 10 gol atıyorlar.

Ortadaki Orta Saha : Savaşcı orta saha markaj,top kapma,zıplama,kafa,yaratıcılık,pas,teknik,çalışkan lık,dayanıklılık,ön sezi kesinlikle yüksek olması gereken özellikler.

Sağ ve Sol Orta Saha : 2 yönlü orta sahalarımızda ofansif özellikler ağırlıklı ama güç,markaj,top kapma,dayanıklılık özellikleride yüksek olmalı

Sağ ve Sol Açıklar : Güç,Topsuz Alan,Top Sürme,Yaratıcılık,Hız,Orta Açma,Soğuk kanlılık,Karar verme,Kararlılık,Denge bu özellikleri yüksek olursa iyi olur.

Forvet : Ben pivot olarak oynatıyorum ama siz elinizdeki forvetin özelliklerine göre istediğiniz rolü verebilirsiniz.(Hedef Adamımızdır)

http://www.mediafire.com/download/r9...mez_Taktik.tac
    Last edited by bojan54 : 30.Temmuz.2013 at 00:38

Taktiğin yapımında emeği geçen kişilere teşekkür ediyorum ve taktiğin son sürüm için en iyi taktik olduğunu iddia ediyorum.Diğer taktikler başarılı olsalar bile belli bir süre geçtikten sonra çözülüyorlardı.Bu taktikle ilk sezon şampiyonluğa oynuyorum.Taktik kaya gibi sağlam diğer çıtkırıldı taktiklere hiç benzemiyor.

Hiç bir sipesifik ayarlama yapmadan maç antrenmanını ve diğer antrenmanı asistana bırakarak doludizgin gidiyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by abdulmuttalip View Post
    Hiç bir sipesifik ayarlama yapmadan maç antrenmanını ve diğer antrenmanı asistana bırakarak doludizgin gidiyoruz.
    Sslerle desteklersen konuyu sevinirim

bide duran top taktiği nasıl? işe yarıyor mu buglu yapmadım

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

ve aylar sonra Beşiktaş'la ilk defa ilk sezon şampiyon oldum

link ölü kardeşim

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Napoli kariyerim için kullanıcam,teşekkürler.

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by tarik0618 View Post
    Napoli kariyerim için kullanıcam,teşekkürler.
    Konuyu sslerle desteklersen sevinirim.

Mesaj Yetkileri