Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 44 sonuç

Konu: Arrigo Sacchi's 4-4-2 DM | High Pressure !

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Default Arrigo Sacchi's 4-4-2 DM | High Pressure !

Merhabalar arkadaşlar,sizlere uzun zamandır kullanmış olduğum yabancı forumlardan bulduğum taktiği paylaşmaya karar verdim taktiği kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum taktiği istatistiklerle anlatacağım umarım yararını görürsünüz.
    • Diziliş

Taktiğimiz klasik 4-4-2 dizilişinin defansif halini yansıtıyor 4-2-2-2 de denilebilir. Stoperlerimiz defansın arkasına uzun toplar atarak hücumcularımızı topla buluşturmaya çalışıyorlar genellikle. Taktiğimizin en önemli noktası kanatlarımızı doğru seçebilmek kanat oyuncularımız genelde topla birlikte ceza sahasına girerek arkadan bindirme yapan oyunculara ara paslar atıyor ve kaleciyle karşı karşıya kalmasını sağlıyor. Taktiğimiz aşırı hücum düşünen bi taktik olmasına karşın savunma yaparkende çok iyi kapanıyor rakibe geçit vermiyor.

Takım komutlarımız ise şu şekilde ;

Maç Antrenmanını sezon başlayınca şu şekilde ayarlayın ;

Her maç başında rakip talimatlarını verirken her oyuncuyu inceleyerek seçin bunun size çok faydası dokunacaktır eğer uğraşmak istemiyorsanız Taktiksel Bilgi Birikimi +15 olan bir Asistan bulun kendinize ve ona verin bu görevi.

Ve gelelim istatistiklere . İşte taktiğimizin farklı takımlarda yansıttığı sonuçlar;

İşte yıldızlaşan oyuncular ;

Son olarak mevkiler için gereken özellikleri tek tek belirtmeyeceğim hangi mevkide hangi rolde oynatacaksanız oyuncu profilinde ''Rol için önemli özellikleri belirt" seçeneğinden bakıp ona göre ayarlamalar yapabilirsiniz .

Yorumlarınızı bekliyorum memnun kalacağınızdan eminim

Buradan indirebilirsiniz ;

http://www.sendspace.com/file/ams9hr

malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2021'deki bir kariyerimle denedim. Son derece oturmuş bir kadrom var. Bu taktik başarılı oldu o takım üzerinde. Bir de oyuna yeni başlayıp denemek lazım.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu taktik Modern Warfare ile beraber bu senenin en iyi taktiği bence zaten ikisinin de komutları aynı bunda 2 DM onda 2 MC var sadece farkları o, bir çok takımda bunu kullandım hep başarılı oldu özellikle önliberolarınız iyiyse herkesi yenebilirsiniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taktik çok başarılı. 2013 serisinde kullandığımı en iyi taktik açık ara.

FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bende böyle bir taktikle uğraştım takım komutlarında bazı farklar var ama benim taktikle baya benzer.Benimki iyi olmuştu bu daha uğraşılmış hali.Çok daha başarılıdır.Kullanmadım ama kendi taktiğimden yola çıkarak iyi taktiktir diye düşünüyorum.

Denemek lazım güzele benziyor=)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

dizilişle defansı ,takım komutlarıyla da hücumu sağlamış eleman.çok mantıklı denemedim ama görüntüden de kalitesi anlaşılıyor
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güncel olarak olanları paylaşıyorum. İspanya 3. Liginden Gimnastic ile oynuyorum, Ligi puan rekoru kırarak birinci bitirdim ve playofflarda da 4/4 yaptım. Liga Adelante'de şu anda durumum. Bu gidişle 2 yılda La Liga olacak. Taktik çok sağlam.

FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Taktik çok başarılı arkadaşlar bu yüzden daha süper ligdeki ilk sezonumda şampiyonluk yarışındayım bi yere gelince sıkıyor o yüzden taktiği genelde ilk 2 sezon yükselişe geçmek için kullanmanızı tavsiye ederim özellikle alt liglerde oynayanlar için en üst lige çıkana kadar bunu kullanıp sonra taktik değişikliğine giderlerse daha güzel olur çünkü bi yere gelince artık galibiyet galibiyet sıkılıyorsunuz
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

İşte buda takımın vazgeçilmezi Cenk Güvenç . CA 106 ve değeri 1.3 Milyon Avro

malatyAdana!

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Modern Warfare taktiğine çok benziyor. Onun kadar başarılı mı acaba ne dersiniz. Bir de alt lig takımlarında işe yarar mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Modern Warfare taktiğine çok benziyor. Onun kadar başarılı mı acaba ne dersiniz. Bir de alt lig takımlarında işe yarar mı ?
    Kesinlikle. Kendim malatyasporda kullandım çokta verim aldım hatta galibiyetlerden sıkıldım.
    malatyAdana!

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

OOoooo o zaman harika olur. Alt liglerde takım tavsiyen varsa söyle hemen oyuna dalalım

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    OOoooo o zaman harika olur. Alt liglerde takım tavsiyen varsa söyle hemen oyuna dalalım
    erzurumspordan başlayabilirisn bence
    yad akocaeli sakarya

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    erzurumspordan başlayabilirisn bence
    yad akocaeli sakarya
    Erzincanlıyım erzurum olabilir kocaelide bu aralarki kaldığı zor durumdan dolayı seçilebilir. Bilmiyorum ne kadar zor o kadar eğlenceli tavsiyen için teşekkürler

Bu taktik galatasaray gibi büyük takımlarda da işe yarar değil mi ? sanki daha çok kapanıyormuşuz gibi geldide

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Taktik çok başarılı. 2013 serisinde kullandığımı en iyi taktik açık ara.
    +1 diyorum

Simdiye kadar kullandigim en iyi taktik icerde elimi surmeden banko kazaniyorum deplasmamda rakip guclu ise kf yi oos yapip dengeli standart oynayarak gereken sonucu aliyorum. sivasla iki sene oynadim hep 5. Sirada bitirdim bu taktikle simdi ise 20.haftada 4 puan onde liderim egerki gs yi yenersem fark 7 ye cikacak. cok uzattim sozun ozu taktik mukemmel otesi

Galatasarayla 2.sezonda şampiyonlar ligini kazandım vallahi mükemmel ötesi bir taktik

Sezonu şampiyon kapattım. Uefada yarı finalde adamın kırmızı kart görmesi sonucu elendim görmese maçı çevirebilirdim. Türkiye kupasındada yarı finalde saçma bir şekilde elendim=) Eve gidince fikstürü eklerim.

21. Default

link ölmüş

Nesil
    2006
    Yer
    Konya/Elazığ

Link gitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Gerçekten başarılı bir taktik tebrikler.

Fm 2013 ü yeniden oynattı bana taktiği denemek için oyuna girdim ve yeniden oyun sarmaya başladı. Dortmund için gayet güzel

Bu taktik sayesinde Milan ile 3. sezonumda tek mağlubiyet ile Seria A'yı ve ardından da İtalya Kupası'nı aldım. ŞL'de çeyrek final mücadelesinde deplasman golüyle elendim. Süper Kupa'yı da rahatça kazandım. 4. sezonumda ise şu an ligde liderim, namağlup gidiyorum. Bitime 5 hafta kaldı sanırım. Kadromda birçok genç oyuncu var zaten, yaş ortalaması 24. İtalya Kupası'nda finale çıktım. Büyük ihtimalle onu da alırım zaten. ŞL'de yine deplasman golüyle çeyrek finalde elendim ne işse. İlk sezonumda 3. oldum, 2. sezonumda 2. oldum ve İtalya Kupası finalini kaybettim. ŞL'de de gruptan çıktım sadece. Zaten ne hikmetse ya çok zor gruba düşüyorum ya da gruptan çıksam bile karşıma güçlü takımlar geliyor direkt, ligde gayet istikrarlıyım hatta 60 maçtır yenilmiyorum YF için Mbaye Niang-Lukaku, KF içinse Lukaku-Libor Kozak çok iyi gidiyor

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Link ölü sanırım
    Bir Dost

Hellbells

Sivas ile yaptığım kariyerde 1 sezon boyunca kullandım ve aldığım sonuçlar bu şekilde.

Bir kaçta maç koyalım.

Hiç süpheniz olmasın arkadaşlar , indirdiğim yahut kendi yaptığın taktikler dahil en iyisi. Yapan kardeşimin ellerine sağlık , mükemmel.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri