Taktiğin Ana Felsefesi :

Yapmış olduğum bu taktik genelde topu rakibin ayağına veren ancak katı savunma anlayışı sayesinde çok az gol yemeyi amaçlayan bir taktiktir. Stoke City ile 2.5 sezon Barcelona ile yarım sezon denedim aynı kariyer içinde.

Stoke City :

Denediğim iki sezondada ligi 2. sırada bitirdim. Özellikle 2. sezonumda şampiyonluğu son maçta verdim. Taktiği Stoke'a özel hazırlamıştım ancak çok başarılı olunca diğer kariyerlerimdede kullanmaya başladım biraz editleyerek.

Genel Başarılar :

Stoke City ile 2 FA Cup ve 2 Community Shield kazandım. Barcelona'da kazandıklarımı fazla büyütmeye gerek yok o başarıları herhangi başka bir taktiklede kazanabilirsiniz.

Diziliş :

Bu taktiği normalde Barça ile bu şekilde kullanmadım. Ancak taktiğin orjinal dizilimi bu şekildedir. Özellikle topa vurmayı bilen MC'leriniz varsa çok gol atabilirler.

Lodi iyi bir futbolcuydu ancak FM'de ben bir ortasaha merkez oyuncusunun bir sezonda 20 gol attığını hatırlamıyorum. Özellikle box to box için önerebileceğim bir isim. Gerçi ben Stoke'tan gittikten sonra satmışlar ancak siz yinede kıymetini bilin.

Gol Yememek :

Katı savunmayla övünebilirim. 2013 gibi çok gol yenen bir seride 20 maçta 2 gol yenmiş sadece. Vasatın üzerinde bir kaleciniz varsa sizde gol yemeden maçları tamamlamaya hazır olun diyebilirim.

Birkaç Maç :

Link :

http://www.dosyasitesi.com/download....48f51beda0e3dd