Sayfa 51 / 66 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
1,501 ile 1,530 arası toplam 1965 sonuç

Konu: İçimizdeki Ternanalılara Irkçılık Yapıyoruz | Türkiye ile Hedef 2038 Dünya Kupası

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hajduk ile bu sezonki maçları asistana bırakıcam pek bi hedef kalmadı takım değiştirdiğimiz için 2.Sıradaki Zadar'ı bıraktık 4.Sıradaki hajduk'a geldik ya daha ne olsun

Gelecek sezon hırvatistandaki bütün kupalara göz koydum gelecek sezon sonu hajduktaki görevim son bulacak ayrıca 4 ay sonra dünya kupası var bu dünya kupasını alabilirmiyiz pek sanmıyorum güney korede kaliteli oyuncular olmasına rağmen ne kadar mücadele edebiliriz bilmiyorum o yüzden bu dünya kupası sonunda güney kore görevimdende ayrılacağım.

Dünya kupasını kadromu oluşturmaya başlıyorum bazı hazırlık maçları ayarladım o maçlarda dünya kupasında oynayacağımız taktiği netleştirip kadroyu şekillendireceğim umarım sakatlık yaşanmaz sakatlıklar gerçekten can sıkabiliyor milli takımda ayarladığım hazırlık maçlarını şimdiden paylaşalım.

Kadroyu ve dünya kupası özel postunu atarım yakında.
    Ayrıca dünya ülkeleri sıralamasında enteresan sıralamalar var onlarıda paylaşalım demekratik kongo dünya 3.sü gözüküyor afrika kupası falan kazandı galiba.

Ayrıca kariyerin nasıl şekilleneceği ne tür başarılardan sonra son bulacağınıda yakın zamanda sizlerle paylaşıcam.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar kariyerin gidişatı hakkında hem biraz bilgi vereyim hemde sizlere bazı şeyleri danışayım istedim. Bundan sonra oynamak istediğim ligler ve bazı hegomanyalara son vermek istediğimde o ligin kuvvetli takımlarınının menajerlerini kovmasını bekleyeceğim yani zadar gibi bir facia yaşamak istemiyorum dinamo'nun 30 yıldır şampiyon olduğu ligde en dandik takımı alıp şampiyon yapabilmek hemen ertesi sezon olacak iş değil zaten bu noktada bazı hatalar yaptım 2 sezon boşa gitti sanki işsiz bekleyip hajduk veya rijekanın menajer kovmasını bekleyip ya da beyaz rusyada shakter soligorsk dinamo minsk'in menajer kovmasını beklesek daha mantıklı bir hamle olurdu yıllar ilerliyor çünkü. Gelecek sezon Hajduk ile şampiyon olacağımı varsayarsam kendime bi rota belirlemeye çalışıyorum. FM2014 Çıkmasına 1-2 hafta kalana kadar bu kariyeri devam ettirsem 2100 ü görürüm heralde fm14'ün resmi çıkış tarihi belli değil diye biliyorum kasımdan önce çıkmaz genelde ekim sonu kasım başı falan çıkıyor. Hırvatistan liginden sonra bazı rotalar belirledim şimdi onları sizlerle paylaşalım hemde bilgi alışverişi yapalım nede olsa aile olduk burda

Öncelikle kendime belirlediğim liglerde şu kriterleri baz aldım.
    - Tek bir takımın yıllardır uzun süre şampiyon olması.
    - 3-4 takımdan başka şampiyon olamayan ülkeler.
    - Kıtaların Büyük Kupaları

BELARUS

BELÇİKA LİGİ

FRANSA

İSKOÇYA

İSVİÇRE

PORTEKİZ

UKRAYNA

YUNANİSTAN

ÇİN

Kariyerin nasıl son bulacağını ve nasıl bir rota izleyeceğimizi ufaktan bahsedelim.
    Yukarıda bazı liglerin ss'lerini attım bu liglerde ya tek takım yada 2-3 takımdan başka şampiyon çıkmıyor son 10 yılda falan.

Önceliğim belarus ligi olacak BATE Borisov 30 yıldır şampiyon aynı dinamo gibi. Beyaz rusyadan sonra iskoçya ligi düşünüyorum ordada celtic rangers'tan başka şampiyon çıkmıyor. Yunanistan, çin falanda öyle yukarıdaki ligler yani.

Kafamda netleşen rota şu şekil.

- Hırvatistan
    - Beyaz Rusya
    - İskoçya

bu liglerde bi takım alıcam fakat üst teki ülkelerden eklemeler yapıcam.
    belirlediğim liglerin şampiyonluğunu elde ettikten sonra kıtaların şampiyonlar ligi olabilir aslında örneğin güney amerika copa libertadores falan tam netleştiremedim daha bi liste olarak atıcam ve o rota üzerinden devam edicem olmazsa olmaz belarus ve hırvatistan ligi dünya kupası ve mantova ile cl kupasını kaldırmak şimdilik bu kadar sizde görüşlerinizi fikirlerinizi paylaşın belki rotayı hafif kaydırırız

Belarusta shaktar soligorsk yerine dinamo minsk i öneririm daha oturmuş bir takım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ismaelbouzid View Post
    Belarusta shaktar soligorsk yerine dinamo minsk i öneririm daha oturmuş bir takım
    Bi şu hırvatistanı yakalımda sonrası önemli değil Belirlediğim liglerde kafama yatan takım boşta olursa direk kapak atıcam illa sırada belarus var demeiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kalan lig maçlarını asistana bıraktım Dinamo geçen sezondan 4 puan daha fazla puan toplamışlar.

Şimdi dünya kupası var bunun yanı sıra transfer harekatlarınıda ikisini birlikte sürdürmek gerek zorlu bi yaz dönemi olacak. Kilit 4-5 oyuncuyu belirleyip geri kalan herkesi zatıp ciddi bir bütçe elde etmemiz gerekiyor.

Mantovada işlenmeye hazır "maden" bıraktığım için şampiyon olduk yine forzaaa !!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet 2030 İTALYA yaklaşıyor grupları paylaşalım her ülkenin kilit oyuncularını falanda paylaşalım.

hocam grup zor 3. olursun bence

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İSVEÇ

MENAJER HAGLUND

KİLİT OYUNCULARI

İNGİLTERE

MENAJER : OLE SOLSKJAER

KİLİT OYUNCULARI

İTALYA

KİLİT OYUNCULARI

FRANSA

KİLİT OYUNCULARI

İSPANYA

KİLİT OYUNCULARI

BREZİLYA

KİLİT OYUNCULARI

ARJANTİN

KİLİT OYUNCULARI

VE BİZİM KİLİT OYUNCULARIMIZ

GÜNEY KORE

KİLİT OYUNCULARI

En iyi regenler brezilya ve almanyada gözüküyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    hocam grup zor 3. olursun bence
    Bize bunumu yakıştırıyosun ayıp sana

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bir yandan Hajduk Split'e adam gibi kadro kurmaya çalışırken biryandan güney kore ile hazırlık maçlarına ve dünya kupasına odalanmış durumdayız. hajduk Splitte çok fazla maaş isteyen transferlerin maaşını azaltıp gelecek sezon maaşına %50 zam şeklinde oyuncu transfer ederek maaş bütçesinden kaanmaya çalışırken gelecek sezon şampiyon olsakta kulüpten ayrıldığımızda kulüp batacak

THE THELEGRAPH "GÜNAHKAR ÇALGICI ÇALLLLLL"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi güney kore ile hazırlık maçlarına başlayacağız taktik üzerinde duruyorum fakat şu takıma ne oynatıcan ağa ya ? takımdaki oyuncuların %60'ının takım oyunu en zayıf bölgeleri zaten ırk olarak boyda yok havadanda etkisiziz kompakt bi oyunda çıkmaz uyum sağlanmaz etmez tek birşey geliyor aklıma seri futbolla ölüm vuruşu yapıcaz kihkih napalım arkadaş

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk hazırlık maçında 2 sakat verdik takımın xavisi 6 ay sakat işimiz öyle bi yaşki sormayın gitsin

Last edited by sowkay : 03.Eylül.2013 at 21:03

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hazırlık maçları ayarlarken tarihlere hiç dikkat etmemişim gün aşırı maç yapan takımda 6-7 sakat var ispanya maçına çıkıyoruz hiçmi hiç şansımız yok ne bek kaldı ne göbek ne stoper elde avuçta yok kalmadı.. Karambolden falan atarız ancak

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

O kadar sakatımız varki hırvatistanı nasıl yenicez bende bilmiyorum 4 puan bizi çıkartırmı acaba.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hırvatistanı yenemedik artık son maç mısırı yenmekten başk çaremiz kalmadı hemde farklı yenmemiz gerekecek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güney Kore Maceramız bitti artık daha elit bi ülkeye geçmemiz gerek.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

beceremiyon sen milli takım işini

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    beceremiyon sen milli takım işini
    Yoğunlaşamıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Birçok transfer yaptık biraz daha kaynak sağlamak için ortasaha var bitane terek e 7.5 milyona okuttuk o para gelsin işlem tamam olur dinamo falan yarışamaz bizimle

Transferler bitince toplu olarak post girerik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yoğun bir transfer dönemi geçirdik terek grozny'e 7.25 milyon euroya oyuncu satarak neredeyse tamamen istediğimiz oyuncuları aldık sayılır kadroda çok büyük değişimler yaptık gelen-giden çok oldu. Ligdeki kadroların kıyaslamasını koydum fakat ona aldanmayın rakiplerin kadrosunda genç oyuncular çoğunlukta olduğu için en iyi takımmışız gibi gözüküyor şahsi görüşüm zagreb hala bizden iyi durumda fakat bu sezon şampiyon olacağımıza inancım var. Bazı hesaplamalar yaptım şampiyonluğun anahtarı zagreb ile oynayacağımız maçlarda yani kilit bu maçlarda çözülecek çünkü 4 kere dinamo zagreb ile maça çıkacağız öncelikle 4 maçtan daha fazla puan alan taraf biz olmalıyız kolay maçları rahat kazanıp minimum puan kaybını yaşamamız lazım zira dinamo 2 yıldır 90 puanın üzerinde görüyor puan kaybettiği maç 36 maçta 4-5 i geçmiyor darbeyi biz vurursak bu iş biter.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

şu 7.5 luk adamı atsana bi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    şu 7.5 luk adamı atsana bi
    Asrın kazığını attım ruslara

terek telef olcak kihkih

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

ruslarda para var hocam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    ruslarda para var hocam
    Para olduğu o kadar belliki

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hajduk Splitte sezonu yarıladık. İlk başlarda facia gibi gittik. Dinamo bildiğiniz gibi gelene vurdu gidene vurdu tabi. En sonunda taktiksel bi değişime gittik ve bizde seriye bağladık yoksa işimiz harbiden bitmişti.

FACİA GİBİ BAŞLADIĞIMIZ SEZONUN İLK MAÇLARI

TAKTİKSEL DEĞİŞİMDEN SONRA TUTTUĞUMUZ FORM

PUAN DURUMU

BUDA KALAN MAÇLARIMIZ

Geriye kalan 18 maç var. 9'u içerde 9'u dışarda. ilk 8 maçımızın 6 sı içerde dinamoda var tabi fikstürde en kötü tarafı ligin sonunun çetin geçeceği eğer iyi gidersek tabi 4 hafta üst üste deplasmana gideceğiz dinamo deplasmanıda var öncelikle 2 dinamo maçını içerdekini kazanıp deplasmanda kattiyen yenilmemek gerek 6 puanlık maç olacak deplasmandaki mücadelemiz

Şampiyonluk çok zor son haftalardaki formumuzun berbat olacağı belli zaten

27. Default

O sene bu sene! Haydi Hajduk!

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam şampiyonluk zor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ismaelbouzid View Post
    Şampiyonluk çok zor son haftalardaki formumuzun berbat olacağı belli zaten
    Quote Originally Posted by bucuklubisey View Post
    O sene bu sene! Haydi Hajduk!
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    hocam şampiyonluk zor
    Bi gaz verin arkadaş hep köstek hep köstek ha inandık biz

hocam okumaya başladım ama bitiremedim 16. sayfada kaldım uykum geldi biraz
    2030 a kadar ilerlediysen bişeyler yapmışsındır diye düşünüyorum yoksa boş yere okumayalım

Sayfa 51 / 66 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Mesaj Yetkileri