Sayfa 51 / 65 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
1,501 ile 1,530 arası toplam 1965 sonuç

Konu: İçimizdeki Ternanalılara Irkçılık Yapıyoruz | Türkiye ile Hedef 2038 Dünya Kupası

Hybrid View

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

beceremiyon sen milli takım işini

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    beceremiyon sen milli takım işini
    Yoğunlaşamıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Birçok transfer yaptık biraz daha kaynak sağlamak için ortasaha var bitane terek e 7.5 milyona okuttuk o para gelsin işlem tamam olur dinamo falan yarışamaz bizimle

Transferler bitince toplu olarak post girerik

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yoğun bir transfer dönemi geçirdik terek grozny'e 7.25 milyon euroya oyuncu satarak neredeyse tamamen istediğimiz oyuncuları aldık sayılır kadroda çok büyük değişimler yaptık gelen-giden çok oldu. Ligdeki kadroların kıyaslamasını koydum fakat ona aldanmayın rakiplerin kadrosunda genç oyuncular çoğunlukta olduğu için en iyi takımmışız gibi gözüküyor şahsi görüşüm zagreb hala bizden iyi durumda fakat bu sezon şampiyon olacağımıza inancım var. Bazı hesaplamalar yaptım şampiyonluğun anahtarı zagreb ile oynayacağımız maçlarda yani kilit bu maçlarda çözülecek çünkü 4 kere dinamo zagreb ile maça çıkacağız öncelikle 4 maçtan daha fazla puan alan taraf biz olmalıyız kolay maçları rahat kazanıp minimum puan kaybını yaşamamız lazım zira dinamo 2 yıldır 90 puanın üzerinde görüyor puan kaybettiği maç 36 maçta 4-5 i geçmiyor darbeyi biz vurursak bu iş biter.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

şu 7.5 luk adamı atsana bi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    şu 7.5 luk adamı atsana bi
    Asrın kazığını attım ruslara

terek telef olcak kihkih

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

ruslarda para var hocam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    ruslarda para var hocam
    Para olduğu o kadar belliki

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hajduk Splitte sezonu yarıladık. İlk başlarda facia gibi gittik. Dinamo bildiğiniz gibi gelene vurdu gidene vurdu tabi. En sonunda taktiksel bi değişime gittik ve bizde seriye bağladık yoksa işimiz harbiden bitmişti.

FACİA GİBİ BAŞLADIĞIMIZ SEZONUN İLK MAÇLARI

TAKTİKSEL DEĞİŞİMDEN SONRA TUTTUĞUMUZ FORM

PUAN DURUMU

BUDA KALAN MAÇLARIMIZ

Geriye kalan 18 maç var. 9'u içerde 9'u dışarda. ilk 8 maçımızın 6 sı içerde dinamoda var tabi fikstürde en kötü tarafı ligin sonunun çetin geçeceği eğer iyi gidersek tabi 4 hafta üst üste deplasmana gideceğiz dinamo deplasmanıda var öncelikle 2 dinamo maçını içerdekini kazanıp deplasmanda kattiyen yenilmemek gerek 6 puanlık maç olacak deplasmandaki mücadelemiz

Şampiyonluk çok zor son haftalardaki formumuzun berbat olacağı belli zaten

11. Default

O sene bu sene! Haydi Hajduk!

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam şampiyonluk zor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ismaelbouzid View Post
    Şampiyonluk çok zor son haftalardaki formumuzun berbat olacağı belli zaten
    Quote Originally Posted by bucuklubisey View Post
    O sene bu sene! Haydi Hajduk!
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    hocam şampiyonluk zor
    Bi gaz verin arkadaş hep köstek hep köstek ha inandık biz

hocam okumaya başladım ama bitiremedim 16. sayfada kaldım uykum geldi biraz
    2030 a kadar ilerlediysen bişeyler yapmışsındır diye düşünüyorum yoksa boş yere okumayalım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam okumaya başladım ama bitiremedim 16. sayfada kaldım uykum geldi biraz
    2030 a kadar ilerlediysen bişeyler yapmışsındır diye düşünüyorum yoksa boş yere okumayalım

Eğer okumaktan zevk alıyosun devam et bişey yapmaya gerek yok zevk alıyosan iş tamamdır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Öncelikle transfer dönemine gireceğiz. Şampiyonlukta şansımız olması için yönetimin arkamızda olması gerekiyor. Transferden gelir yüzde % 25 şuanda devre arası bütçesi ayarlandığında düzeltilecektir diyedüşünüyorum(öylede umuyorum) 5 milyon euroya bi oyuncu 3.1 milyon euroya bi oyuncu satıyodum sırf transferden gelir yüzdesi yüzünden iptal ettim ocak ayını gördüğümüzde transfer bütçesine hatırı sayılır bir bütçe yansıyacağını düşünürsek bu 2 oyuncuyu satıp transfere yoğunlaşıcaz.

Hocam biz italyadan geliyoruz. La gazetta dello sport adına birkaç sorumuz olacaktı.
    - Buyrun
    Öncelikle mantovadaki görevinizi bırakıp izlandaya gittiniz ordan kalkıp hırvatistana ne ayaksınız hocam kariyerinizi yakma peşindemisiniz ? ne işiniz var kervan geçmez yerlerde mantova taraftarı sizi çok özledi.
    - Ben sadece kafamı dinlemek istedim. İzlandaya gitmem sırf bunun içindi biraz doğa ortamında sessiz sakin biryerde kafamı dinleyip üzerimdeki kötü enerjileri bir türlü atmam gerekiyordu Fram bu konuda bana iyi geldi, pişman değilim.
    Peki hocam bundan sonraki hedefiniz nedir ?
    -Şuanda hırvatistandayım. Hajduk kulübüyle profesyonel çerçevede bi sözleşmemiz var gelecek sezon için ne olur bilememde bu sezon sonuna kadar buradayım gelecek sezonlarda ne olacağını konuşuruz.

şampiyonluk yatar ben size diim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    şampiyonluk yatar ben size diim

Damarlarımı kesseler yeşil kırmızı ternana akar diyen carlos teveze alkış

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Hocam biş ey soracam bu Güney Korelilerin ismini nasıl aklında tutuyosun yaw

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Hocam biş ey soracam bu Güney Korelilerin ismini nasıl aklında tutuyosun yaw
    Valalhi onu bende bilmiyorum seohyeon ile hala ilişkimiz sürüyo

koreden sonra hajduktada asistanım seohyeon h

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mali durumun kötüye gitmesi transfer gelir yüzdemizi düşürdü 2 oyuncu satacaktım iptal ettim sanıyordum 3.1 milyon euroya bi oyuncu satışı gerçekleşti fakat daha oyuncu gitmedi. 5 milyon euroluk forveti satmaktan vazgeçtim çünkü transfere fazla yansımayacak diye.

3 milyon euroyu iptal edemeyeceğimiz için 750 bin euro gelecek buradan yok para cidden 1.5 milyon şuanda var 750 bin daha katarsak 2-3 oyuncu alabiliriz aslında ya da kalitel oyuncu bulursak bütün parayı tek bir topçuya sayabiliriz.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

baştan takip edemediğime üzüldüğüm bir kariyer, 52 sayfa kariyer mi olur ama baştan başlamaya kalsam 1 kitap bitirmiş kadar olurum alıdığın kupalar ve çalıştırdığın takımların olduğu profili atar mısın?

bu arada merak ettiğim birşey var hakemler emekli oluyor mu? mesela Cüneyt Çakır felan hala var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    baştan takip edemediğime üzüldüğüm bir kariyer, 52 sayfa kariyer mi olur ama baştan başlamaya kalsam 1 kitap bitirmiş kadar olurum alıdığın kupalar ve çalıştırdığın takımların olduğu profili atar mısın?

bu arada merak ettiğim birşey var hakemler emekli oluyor mu? mesela Cüneyt Çakır felan hala var mı?

Öyle kupa koleksiyonu yapabilmiş değiliz 5-6 kupamız ancak var
    Aslında mantovayla devam etseydik kupaları dizebilirdik işte sezonluk çarşaf gibi takım değiştiriyok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Serie c kupaları vardı onları koymamışlar bile kupadan saymıyorlar

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

vay be dünya'yı dolaşmışsın peki hakemler aynı mı hiç emekli olan hakem görmedim niye kafama takıldı bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

vay be dünya'yı dolaşmışsın peki hakemler aynı mı hiç emekli olan hakem görmedim niye kafama takıldı bilmiyorum
    Aslında şuanki zamanımızdaki oyunculardan, menajerlerden kalanları oyuncu olup menajerliğe geçenleri araştırabilirim. Kariyerin sonunda düşünüyodum böyle bişeyi. Mesela volkan demirel atletico madridde menajerdi kovulmak üzereydi gerçi

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    Aslında şuanki zamanımızdaki oyunculardan, menajerlerden kalanları oyuncu olup menajerliğe geçenleri araştırabilirim. Kariyerin sonunda düşünüyodum böyle bişeyi. Mesela volkan demirel atletico madridde menajerdi kovulmak üzereydi gerçi
    ahaha volkan teknik direktör hemde atletico da kötü oynayanı evinden aldırır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ahaha volkan teknik direktör hemde atletico da kötü oynayanı evinden aldırır

volkanı kovmuşlar cristiano ronaldo yu menajer yapmışlar

Sayfa 51 / 65 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Mesaj Yetkileri