Sayfa 52 / 66 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
1,531 ile 1,560 arası toplam 1965 sonuç

Konu: İçimizdeki Ternanalılara Irkçılık Yapıyoruz | Türkiye ile Hedef 2038 Dünya Kupası

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam okumaya başladım ama bitiremedim 16. sayfada kaldım uykum geldi biraz
    2030 a kadar ilerlediysen bişeyler yapmışsındır diye düşünüyorum yoksa boş yere okumayalım

Eğer okumaktan zevk alıyosun devam et bişey yapmaya gerek yok zevk alıyosan iş tamamdır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Öncelikle transfer dönemine gireceğiz. Şampiyonlukta şansımız olması için yönetimin arkamızda olması gerekiyor. Transferden gelir yüzde % 25 şuanda devre arası bütçesi ayarlandığında düzeltilecektir diyedüşünüyorum(öylede umuyorum) 5 milyon euroya bi oyuncu 3.1 milyon euroya bi oyuncu satıyodum sırf transferden gelir yüzdesi yüzünden iptal ettim ocak ayını gördüğümüzde transfer bütçesine hatırı sayılır bir bütçe yansıyacağını düşünürsek bu 2 oyuncuyu satıp transfere yoğunlaşıcaz.

Hocam biz italyadan geliyoruz. La gazetta dello sport adına birkaç sorumuz olacaktı.
    - Buyrun
    Öncelikle mantovadaki görevinizi bırakıp izlandaya gittiniz ordan kalkıp hırvatistana ne ayaksınız hocam kariyerinizi yakma peşindemisiniz ? ne işiniz var kervan geçmez yerlerde mantova taraftarı sizi çok özledi.
    - Ben sadece kafamı dinlemek istedim. İzlandaya gitmem sırf bunun içindi biraz doğa ortamında sessiz sakin biryerde kafamı dinleyip üzerimdeki kötü enerjileri bir türlü atmam gerekiyordu Fram bu konuda bana iyi geldi, pişman değilim.
    Peki hocam bundan sonraki hedefiniz nedir ?
    -Şuanda hırvatistandayım. Hajduk kulübüyle profesyonel çerçevede bi sözleşmemiz var gelecek sezon için ne olur bilememde bu sezon sonuna kadar buradayım gelecek sezonlarda ne olacağını konuşuruz.

şampiyonluk yatar ben size diim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    şampiyonluk yatar ben size diim

Damarlarımı kesseler yeşil kırmızı ternana akar diyen carlos teveze alkış

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Hocam biş ey soracam bu Güney Korelilerin ismini nasıl aklında tutuyosun yaw

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Hocam biş ey soracam bu Güney Korelilerin ismini nasıl aklında tutuyosun yaw
    Valalhi onu bende bilmiyorum seohyeon ile hala ilişkimiz sürüyo

koreden sonra hajduktada asistanım seohyeon h

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mali durumun kötüye gitmesi transfer gelir yüzdemizi düşürdü 2 oyuncu satacaktım iptal ettim sanıyordum 3.1 milyon euroya bi oyuncu satışı gerçekleşti fakat daha oyuncu gitmedi. 5 milyon euroluk forveti satmaktan vazgeçtim çünkü transfere fazla yansımayacak diye.

3 milyon euroyu iptal edemeyeceğimiz için 750 bin euro gelecek buradan yok para cidden 1.5 milyon şuanda var 750 bin daha katarsak 2-3 oyuncu alabiliriz aslında ya da kalitel oyuncu bulursak bütün parayı tek bir topçuya sayabiliriz.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

baştan takip edemediğime üzüldüğüm bir kariyer, 52 sayfa kariyer mi olur ama baştan başlamaya kalsam 1 kitap bitirmiş kadar olurum alıdığın kupalar ve çalıştırdığın takımların olduğu profili atar mısın?

bu arada merak ettiğim birşey var hakemler emekli oluyor mu? mesela Cüneyt Çakır felan hala var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    baştan takip edemediğime üzüldüğüm bir kariyer, 52 sayfa kariyer mi olur ama baştan başlamaya kalsam 1 kitap bitirmiş kadar olurum alıdığın kupalar ve çalıştırdığın takımların olduğu profili atar mısın?

bu arada merak ettiğim birşey var hakemler emekli oluyor mu? mesela Cüneyt Çakır felan hala var mı?

Öyle kupa koleksiyonu yapabilmiş değiliz 5-6 kupamız ancak var
    Aslında mantovayla devam etseydik kupaları dizebilirdik işte sezonluk çarşaf gibi takım değiştiriyok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Serie c kupaları vardı onları koymamışlar bile kupadan saymıyorlar

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

vay be dünya'yı dolaşmışsın peki hakemler aynı mı hiç emekli olan hakem görmedim niye kafama takıldı bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

vay be dünya'yı dolaşmışsın peki hakemler aynı mı hiç emekli olan hakem görmedim niye kafama takıldı bilmiyorum
    Aslında şuanki zamanımızdaki oyunculardan, menajerlerden kalanları oyuncu olup menajerliğe geçenleri araştırabilirim. Kariyerin sonunda düşünüyodum böyle bişeyi. Mesela volkan demirel atletico madridde menajerdi kovulmak üzereydi gerçi

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    Aslında şuanki zamanımızdaki oyunculardan, menajerlerden kalanları oyuncu olup menajerliğe geçenleri araştırabilirim. Kariyerin sonunda düşünüyodum böyle bişeyi. Mesela volkan demirel atletico madridde menajerdi kovulmak üzereydi gerçi
    ahaha volkan teknik direktör hemde atletico da kötü oynayanı evinden aldırır

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ahaha volkan teknik direktör hemde atletico da kötü oynayanı evinden aldırır

volkanı kovmuşlar cristiano ronaldo yu menajer yapmışlar

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Çok ilginçtir yaw oyuncuları menajer görmek . Messi napıyor? Oda barçayı mı yönetiyor?

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

kritik soruyu soruyorum, reyiz napıyor

birde selçuk şahin?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Çok ilginçtir yaw oyuncuları menajer görmek . Messi napıyor? Oda barçayı mı yönetiyor?
    lionel messi arjantinde instituto
    villas boas man city
    guardiloa juve
    hulk atletico paranaense
    yarmolenko aston villa
    akinfeev sociedad
    alvaro negredo barcelona
    rakitic pescara
    solkjaer napoli

bazıları bizim türkler ne alemde bakmak gerek

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

kritik soruyu soruyorum, reyiz napıyor

birde selçuk şahin?
    ölmüş olabilirler yoklar

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    ölmüş olabilirler yoklar
    iyi bari futboldan uzak durmuşlar sabri yorumcu olmuştur selçuk'u bilmem

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lige neredeyse 3 ay ara verildi bazı hazırlık maçlarıyla tekrar takımın form tutmasını sağlamaya çalıştık. Kullanacağımız taktiğe gelirsek son 7 lig maçını bu taktikle kazanmıştık hazırlık maçlarındada iyi performans sergiledik. Amacımız topu ayağımızda eveleyip gevelemeden ileri uçtaki adamlara en hızlı şekilde gönderip golle buluşmak.

Hayatım boyunca okuduğum en güzel kariyer...1 sen 2 sentugo 3 webcagrı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emirby View Post
    Hayatım boyunca okuduğum en güzel kariyer...1 sen 2 sentugo 3 webcagrı
    Çok sağol dostum baya duygulandırdın beni zaten kariyeri bitirdiğimde oturup ağlarım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Uzun bir adan sonra lige döndük, iyi döndük

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Ligi gruplarında çok traş takımlar vardı. Dinamo Zagreb'in ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu burdanda anlıyoruz şampiyonlar liginde gruptan çıkmışlar çok fena bi takım gerçekten işimiz şansa kalmış.

hocam sonunda aralıklarla okumayı başardım kariyeri ya nasıl dayanıyorsun anlamıyorum 5 bilemedin 6 sezon sonra bıkıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam sonunda aralıklarla okumayı başardım kariyeri ya nasıl dayanıyorsun anlamıyorum 5 bilemedin 6 sezon sonra bıkıyorum
    Bi hedef belirleyip ve bundan şaşmadığın sürece dayanıyosun

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam zagrebin değerini merak ettim bi bakarmısınız

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Jose Mourinho gibi medyayı kullanarak en yakın rakibimizin sinirleriyle oynamaya çalışıyoruz Lige 9 maçtır kazanıyoruz bu bize çok güven veriyor bu özgüvenle traşa bağlamazlar iyidir.
    Önümüzdeki 6 maç bence final olacak dinamo zagreb'e kaybedersek zaten hiç oynamayalım kulübün kepengini indirip şimdiden tatile çıkmamız en makbulü olur. 6 Maçtan maksimum 18 puan olarak bakarsak bizim 16 puan almamız gerek oda en kötü 5 galibiyet 1 beraberlik olarak hesapladım en kötü hesap olarak. Çünkü 4 maç içerde içerdeki her maçımızı almamız gerek. Yoksa şampiyonluk uzak çorbaya biraz tuz at oluruz yoksa split'i yakarız !!!

Sayfa 52 / 66 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Mesaj Yetkileri