Sayfa 56 / 66 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon
1,651 ile 1,680 arası toplam 1965 sonuç

Konu: İçimizdeki Ternanalılara Irkçılık Yapıyoruz | Türkiye ile Hedef 2038 Dünya Kupası

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Üşenmeden baştan sona kadar okudum.Helal olsun valla ne diyelim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Damigol View Post
    Üşenmeden baştan sona kadar okudum.Helal olsun valla ne diyelim.

Zevk alabildiysen ne mutlu bana

mantovadan önce bir dünya sınıfı takıma gitsen fena olmaz hani

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    mantovadan önce bir dünya sınıfı takıma gitsen fena olmaz hani
    PLanlarımızı sezonluk yapıyoruz, medine dilendilerine döndük rusyada soğuktan gebericem

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şimdi diyeceksinizki hep asistanlarını hatunlardan seçiyosun ne ayaksın ? Öyle değil işte.
    Bayanlardan seçmemin tek sebebi işlerine "iki elle" sarılmaları
    Daha ilgili ve herşeylerini verecek gibiler o yüzden yani başka bi neden aramayalım.
    Güney Korede Seohyeon vardı onunla Hajduk Split'de de görev yapmıştık fakat evli barklı hamile şuanda devam edemeyeceğimizi söyledi el sıkıştık teşekkür ettim ona. beyaz Rusya'ya geldiğimde buradan birini seçmeye karar verdim farklı bir medeniyet tabiki. Olga'da karar kıldık yönetimin tavsiyesi üzerine kendim arayacak değilim.

Şuana kadar gerçekleşen transferlerimizden biraz bahsedelim daha çok belaruslu topçulara yöneldik yabancı sınırı var zaten kadroda 9 yabancı var yabancı transferini kapattık artık oynatamayacağımız adamı takıma sokmayalım. Yerli adamda yokki anasını satim takıma gelenleri aldım zaten dinamo minsk ve özellikle batede çok sağlam belarus topçular var fakat teklif için gitsek kapıdan içeri sokmuyorlar.

DARIO GARCIA

DUBINA

KOVALIEVICH

LEDENEV

LILLEBRATAN

MOLOS

NIKOLAY

PAVLOV

Transferi kapattım gibi daha ocak ayındayız lig nisanda başlıyor ölme eşeğim ölme. 5-6 ay ara verildi lige. Bu sezon şampiyon olalım bari yoksa çekilmez buralar biran önce kaçmam lazım sevemedim buraları hırvatistan daha iyiydi. Sanki bi iş yapıcaz he burdan gideriz çine mine çekik gözlülerin arasında sokakta dikkat çekeriz. Çok iş..

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

kimden hamile

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    kimden hamile

Böyle sorular sakıncalı aslında. Evli diyorum benle bi alakası yok fakat iki korelinin çocuğu çekik gözlü olmayabilir diimi ama, yinede benle bi alakası yoktur burdan duyuralım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lige ara verilmişken sonuçları paylaşalım ve gidişat hakkında durum değerlendirmesi yapalım.
    Hazırlık maçlarını asistana bırakmakla ilk 2 maçta 5 puan bıraktık haliyle maç kondisyonu kazandıramamış embesil asistan, dikkat etmeliydik benim hatam fakat şu varki ilk defa bi ligden zevk alamıyorum soğuktanmıdır nedir iskoçyaya gideydik motherwell falan neyse.

Bazı takımların bize direnmesi çok zor. Sorun çıkarabilecek birkaç takım var sadece. Fakat sakatlık veriyoruz sakatlanan tekrar sakat sakatlanma eğilimlerine bakmadım bu yazıdan sonra ilk işim takımdaki oyuncuların sakatlanmaya eğilimli olup olmadıkları olacak, sonra fizyoları değiştiririz olmazsa çünkü benim bugüne kadar bu kariyerdeki çalıştırdığım takımlarda fazla sakatlık sorunu yaşamazdım. Bunlar bizi engelliyor tam olmalıyız 20 gün ara verildi maç kondisyonu olmayan oyuncuları b takıma gönderdim biraz kondisyon yapsınlar sonra topu görünce armutmu bu diye bakmasınlar oyuna her koyduğumuz adamdan randıman almamız gerek, yoksa bateyi nasıl geçeceğiz. Birde bu sezon şampiyon olsakta olmasakta bu ligden ayrılacağız. Yapamayacağımızdan değil sadece ligi sevmedim yoksa şampiyonluk zor değil.

Ligde fazla kalite olmadığı için haliyle pas hatası çok oluyor içerde oynarken özellikle alt sıra takımları %50 pas oranı yakalarlarsa iyi. Dinamo minsk'i yenmek çok çok önemliydi heleki deplasmanda. İçerdeki her maçı almamız gerek deplasmanda çok fazla yenilgi almayız bundan sonra.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam san marino kaıncı sırada iyi bi regen çıkmış mı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    hocam san marino kaıncı sırada iyi bi regen çıkmış mı
    a takımda toplam 4 oyuncu var sen düşün artık çıkmışmı çıkmamışmı

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    a takımda toplam 4 oyuncu var sen düşün artık çıkmışmı çıkmamışmı
    yuh peki kaçıncı sıradallar

hocam bıkmadın mı şu tek yumurta ikizlerden

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben ayrılınca Gazzi gelmişti başa şampiyon yaptı Juventusa kaçtı, thiago alcantara geldi şampiyon yaptı Juveye kaçtı. Sonra yönetim tekrar gazziyi getirdi sonlardayken onuda kovdular monaconun menajerini getirdiler 4.bitirmişik ligi. Başkana napsam yazımı yazam gidip ofisinimi basim gazzi ve thiago gibi adamların bu harika kulüpten içeri sokmamaları gerek !

Ternanayı düşürdük adamlar bi çıktı çizmenin kalburüstü takımı oldular anasını satim. İnter bildiğin asansör takım oldu 3 sezonda 2.düşüşleri çıkar düşerler yine. Milanda traş zaten

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam bıkmadın mı şu tek yumurta ikizlerden

Bıkmakmı ? Ayıp ediyorsun şimdi. Başarımızın sırrı başka ney zannediyordun ?? Bak sırrıda verdik.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

İnter'in hali darma duman bir ara onuda al :P

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    İnter'in hali darma duman bir ara onuda al :P
    Alt ligde cebelleşşin biraz

hocam bu sene şampiyonuz kesin seneye nereye ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    hocam bu sene şampiyonuz kesin seneye nereye ?
    vallahi benim kariyerde yarım saat sonrasında ne olacağını kestirmek için fal bakmak, yazı tura atmak gerekli

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dik oyna Sakter dik oyna.
    Yan pas yok dik oyna Sakter dik oyna.
    Kaleye geri dönmek yok dik oyna Sakter dik oyna.
    Vur, vur her vurduğun gol olsun Sahkter Soligorsk.
    Yan pas yok dik oyna Sakter dik oyna!!

2 Gündür Okuyorum Anca Bitirebildim Çok Zevkliydi Hocam.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 16arda16 View Post
    2 Gündür Okuyorum Anca Bitirebildim Çok Zevkliydi Hocam.

teşekkür ederim, takibe devam

yeni takım fenerbahçemi yoksa ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    yeni takım fenerbahçemi yoksa ?
    Ölsem yine gitmem

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Planlarımız aranızda ispanya ligi yoktu fakat hem istediğimiz ligin takımları menajer aramazken, hem ispanya liginde kıyasıya bir çekişme varken, hemde valencia "bizi koltuklarının altına al" diyince kıramadık.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ALBERT BONE 14 MİLYON € KARŞILIĞINDA VALENCIA'DA.. 2.04 BOY VAR PIVOTA KOYDUNMU TAMAMDIR

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam ispanya liginin son şampiyonlarını paylaşırmısınız

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    ALBERT BONE 14 MİLYON € KARŞILIĞINDA VALENCIA'DA.. 2.04 BOY VAR PIVOTA KOYDUNMU TAMAMDIR

hey yavrum be

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    hocam ispanya liginin son şampiyonlarını paylaşırmısınız
    pc'ye reset attım oyuna girince paylaşırım takip ediyorum zaten. barcelona, real, atletico ve levanteden başka şampiyon çıkmadı diye hatırlıyorum. Yani oyunun başından beri.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

- Hocam Marca gazetesinden geliyorum sizinle röpörtaj yapmak istiyoruz.
    Tabii.
    - Valencia kulübü Shakter Soligorsk gibi vasat bir takımdan ayrılan menajeri neden kapmak istedi ? Çok ısrarcılardı. Acaba siz valencia'ya gelmek içinmi Shakter Soligorsk'u bıraktınız ?
    Bu nasıl bir soru. Ben başka bir kulüp için bulunduğum takımı bırakacak değilim. Anlaşmamız sezon sonuna kadardı sezon bitince ayrıldım bundan doğal ne olabilir. Şimdiden söyleyeyim valencia ile anlaşma yarım sezonluk.
    - Peki hocam. Birçok ülkenin basınında sizi çözemediklerini söylüyorlar. Sizin ne yapmak istediğinizi kimse bilmiyor. Sabah bulunduğunuz yerde akşam biranda yok olabiliyorsunuz. Ne ayaksınız hocam. Bazı basınlar beyaz rusya'ya kadınlar için gittiğinizi söylüyor doğrumu bu ?
    İspanyol basının ne kadar çirkef zihniyetli olduğunu söylemişlerdi şuanda bu konuşmayla bunuda tescillemiş olduk. Gidin barcelona ve real madrid'i eleştirin bence şuanda ilk iki sırada espanyol ve real betis var. Bidaha sizin gazetenize herhangi bir demeç vermeyeceğim şimdi ofisimden çıkarmısınız.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Abi Ternana bildiğin italyanın kalburüstü takımı oldu milanın interin yerine geçti, ne illet takımmış serie a'da bi bulaştılar bize heryerde karşımıza çıkıyorlar portoyu elese bari diğerinide rakip olsak ne güzel olur şu fm'de oyun içinde kendinize bi amaç belirlemeden zevk alamıyosunuz ya

Benim en büyük düşmanım ternana oldu adamları küme düşürdük çıktılar yıkamadık edemedik. Benden sonra 2 puanla şampiyonluğu kaptırmışlardı. Bildiğin elit takım oldular ya la adamlar hersezon avrupaya kapak atıyo ligde herkezi zorluyor ne çektin be anıl

Sayfa 56 / 66 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonSon

Mesaj Yetkileri