Sayfa 65 / 66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon
1,921 ile 1,950 arası toplam 1965 sonuç

Konu: İçimizdeki Ternanalılara Irkçılık Yapıyoruz | Türkiye ile Hedef 2038 Dünya Kupası

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

bu aralar siteye girmiyorum ama kariyerler de hiç ilerlememiş senin kariyer kalmış bi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    bu aralar siteye girmiyorum ama kariyerler de hiç ilerlememiş senin kariyer kalmış bi
    Bizde eskisi gibi zaman bulamıyoruz o ara iyi yardırdık zaten

hocam biraz hızlı olabilsek fm 14 çıkmadan alalım şl yi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

mitu transferi yalan oldu kaptılar bizden mevzu var toplanın mantovalılar taş sopa ne bulursanız gidiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Dünya kupasına göz diktik ama öncelik mantova ile cl kupası. Kariyeri kapatabiliriz gelecek sezon.
    Üzülmeyelim. Mantova ile mazimizi fm14 ilede devam edebiliriz. Kapanıyor diye büyük yüreklerinizi burkmayın MANTOVALILAR!

Kim Mevzu Yapmış

nese çok iyi ilerdeik en iyi kariyerlerden biri oldu tartışmasız bravo sowkay bravo mantova

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlerlicez ilerlicez dedik ilerliyemedik daha. Yıl 2033 mantovalılar hak verin yorulduk artık çizme yordu bizi oyuna girmeyi ilerlemeyi denicem sabredin

oyun kimbilir nası yavaşlamıştır açılması kaç saat sürüyo hocam

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by tevez15 View Post
    oyun kimbilir nası yavaşlamıştır açılması kaç saat sürüyo hocam
    3 saattir yükleniyo

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

kariyeri kapasak nasıl olur gençler ?

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    kariyeri kapasak nasıl olur gençler ?
    FM 14'de devam edeceksek kapanabilir Efsane kariyer oldu ama

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    FM 14'de devam edeceksek kapanabilir Efsane kariyer oldu ama
    Bi bitiriş postu girerim. Efsane başladık, efsane bitirmek gerek.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yada milli takımdan istifamı verip 1 sezon daha forzaMantova deriz. FM14'de bakarız artık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Herkese iyi geceler. Bitiriş postunu girmek istiyorum. İzinli günüm 1-2 saat sürebilir. Efsane başladık, efsane bitirelim. Tek solukta son kez mantova ruhu!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Herşey İtalyada başlamamıştı aslında. Herşey Türkiyede, Türklere özgü "gaz" vermeyle başlamıştı. İşsiz işsiz dolaştığımız günlerde "bişeyler yapmam gerek" "yaparsın sen" "canavarsın sen" "hadi oğlum" diyerek başlamıştı. Gazı fena vermiştim kendi kendime. Bunu ancak bir türk yapabilirdi zaten. Herkes bilirki zorluk çekmeden başarı gelmez, acı çekmeden gülemezsin. İlk zorluğumuz varımızı yoğumuzu satıp almanyanın yolunu tutup antrenörlük lisanslarını almak için kıçımızdan terler gelmesiyle başladı. Ne zorluklar çektiğimi anlatmiyacağım zaten biliyorsunuz. Kuru ekmek, su, harap bitkin günler.. Bunların hepsi gelecek içindi. İçimizdeki futbol sevdası içindi. Çünkü yapıcaktım. Kafamdaki futbol anlayışını bütün dünyaya yaymam gerekiyordu. Biyerde efsane olmak. Öldükten sonra bile hatırlanmak en büyük hayat mottolarından.

Lisans sonrası ömer rıza'yı arayıp onunda yardımıyla ingiltereye gittik. Tutunamadık tabi. Bize ters geldi oralar. İtalya Türkiyeye benzer biraz. Daha ateşli hırçın taraftarlar. Daha sert maçlar. Daha çirkef takımlar daha çirkef medya. İtalyanında gazla çalışan bi mekanizması vardı. İtalya doğru seçimdi. Ve mantova..

Kimseler bana güvenmiyordu neler yapabileceğimiz hakkında en ufak bir duyguları, beklentileri bile yoktu. Burada ne yapacaksak ekmeğimizi "taştan" çıkarmamız gerekiyordu bunu çok iyi biliyordum. En dipten takım. Parasız, pulsuz açlıktan ağzı kokan biyer. İşimiz çok zordu..

İlk sezon 2012-2013 Mantova Serie-C2

İlk sezonda anladıkki çok zor olacaktı. Başarımızı istemeyenler ittifaklar kuranlar dha ilk yıldan belliydi.
    Pro Patria takımı son 19 maçta 16 galibiyet 3 beraberlik almış.
    Castiglione ise son 16 maçta 12 galibiyet 4 beraberlik almış.

Ne tür zorluklarla başladığımız belli değilmi ? Adeta istesenizde olmayacak diyorlardı. Gözümüz korkmuyor değildi fakat biz başarıcaksak zoru başarıcaktık. Zorluklarla başa çıkacaktık. Sadece bir takımı değil tüm ülkenin bize karşı birliğini yenmemiz gerekiyordu. Ve playofftan serie-c1 ' e yükseliyorduk bu ilk adımdı..

2013-2014 Mantova Serie-C1

Son haftaya kadar playoff iddaamızı sürdürsekte birden fazla takımla yarıştığımız için saf dışı kalmamız kolay olmuştu.

2014-2015 Mantova Serie-C1

2.Sezonda serie c1 ' de terfi dedik. Bu bize özgüven vermişti. Artık Serie B'deydik. İşimiz gün geçtikçe zorlaşıyordu.

2015-2016 Mantova Serie-B

İlk sezon terfi dedik. Bu şahaneydi, enfesti. Gurur duyulacak "mantovanın" ilk adımı buydu. Herşeyin habercisi bu sezondu. Artık Serie-A ' da denizdeki ufak bir balıktık sadece..

2016-2017 Mantova Serie-A

İlk sezon çizmede 14. olduk bu sezon son maçları asistana bırakmıştık yoksa 4-5 basamak yukarıda olabilirdik.

2017-2018 Mantova Serie-A

Serie-A 'daki 2.sezonumuzda küme düşmüştük. Ternana öfkesi, düşmanlığı burada başlamıştı. Milan gol atıcak deridermanı olmayan ternanaya öyle bi yatıyorduki bizi kümeye gönderiyordu. Biz hiçbirşeyi unutmicaktık. Gün gelecek hesap sorulacaktı.
    Küme düşüp kupadan avrupa kupalarına gitmiştik.

2018-2019 Mantova Serie-A

Ait olduğumuz yere çabuk dönmüştük. Avrupa liginde çeyrek final görsekte montpellier'e elenmiştik.

2019-2020 Mantova Serie-A

Gün gelir devran döner ternana.. Çünkü tarih "onurluları" yazar. Tarih bizi yazdı. Siz sadece ufak bir sinek gibiydiniz, maşaydınız. Hepte öyle oldunuz.

2020-2021 Mantova Serie-A

Güzel bir sezon. Artık yükseliyorduk. Başarıya kürek çekiyorduk, ufak ufak.

2021-2022 Mantova Serie-A

4.Olup şampiyonlar ligi arenasında boy gösterecekti mantova!

2022-2023 Mantova Serie-A

İlk kez katıldığımız şampiyonlar liginde yarı finali gördük fakat barçalandık.
    Ligi ise 2. bitirdik. Juventusa direnemiyorduk gelene gidene vuruyorlardı. Fakat son sözümüzü söylemedik hiçbirzaman sükünetle bekledik, bekledik.

2023-2024 Mantova Serie-A

Ve final. Serie A. Çizmeyi yaktık sonunda. geç oldu, zor oldu. OLDU MANTOVA!

Artık yorulmuştuk. İtalya bizi çok yormuştu gözlerimizde yaşla veda ettik mantovaya bırakmak nasıl zor oldu kelimelerle anlatamam fakat birgün gelecektik yine.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kariyeri okuyan ve mesaj atan herkese teşekkür ederim. Umarım benim aldığım zevk sizede yansımıştır. Kariyer kapanıyor diye kimseler üzülmesin, sadece durulduk.

Pes Etmek Yok Asla.

Kendinize iyi bakın yo!

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Hocam gözümden yaş geldi ya la.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Damigol View Post
    Hocam gözümden yaş geldi ya la.
    Sadece durulduk Damigolüm..

Kariyeri baştan sona okudum ve takip ettim hocam emeğine sağlık. Her ne kadar rakip olsakta bir Ternana taraftarı olarak ''Respect'' diyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Raul Meireles View Post
    Kariyeri baştan sona okudum ve takip ettim hocam emeğine sağlık. Her ne kadar rakip olsakta bir Ternana taraftarı olarak ''Respect'' diyorum
    Bir ternanalıdan bile "saygı" görüyorsak. Misyonumuz "saygı duyulan mantova" hedefine ulaşmıştır.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

hocam şu anda evde ağlıyorum çok üzüllldüm ama bravo sowkay abi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    hocam şu anda evde ağlıyorum çok üzüllldüm ama bravo sowkay abi
    Ben zor tutuyorum kendimi hele böyle yorumları görünce. Sakin olalım biz. Bitmedi, durulduk.

bravo vallaha 2033 kadar gelmemk herkesin yapabileceği bişey deil yılmadan çalıştın durulduk ama fm 14 gelince biter ztn bi dahaki kariyerde başarılar hocam ben yin etakip ederim

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Aga bi amacımız vardı hatırla hani şu 2038 Dünya Kupası Bende üzüldüm.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ismaelbouzid View Post
    bravo vallaha 2033 kadar gelmemk herkesin yapabileceği bişey deil yılmadan çalıştın durulduk ama fm 14 gelince biter ztn bi dahaki kariyerde başarılar hocam ben yin etakip ederim
    Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Aga bi amacımız vardı hatırla hani şu 2038 Dünya Kupası Bende üzüldüm.
    Orası öyle tabi 2038. Yorgunuz mantovalılar

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

artık hangi kariyeri açsanız takip ederim

Nesil
    2013
    Yer
    İzmir

Şimdi 2033 yılından FM 14'te 13'e dönmek.Yeniden gerçek oyuncular ile oynamak nasıl bir his olacak acaba

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    artık hangi kariyeri açsanız takip ederim
    Umarım bu kariyerim gibi uzun soluklu ve zevkli olur.

Quote Originally Posted by Damigol View Post
    Şimdi 2033 yılından FM 14'te 13'e dönmek.Yeniden gerçek oyuncular ile oynamak nasıl bir his olacak acaba
    Bi oyun çıksın elbette açıcaz bi kariyer

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Forza Sowkay Abi

Sayfa 65 / 66 İlkİlk ... 155563646566 SonSon

Mesaj Yetkileri