Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hacı bence ......

Voters
18. You may not vote on this poll
  • Gerçekçiliği bozdun, yapmasaydın keşke.

4 22.22%
  • Teknik Direktörleri abartmasaydın daha iyi olurdu.

4 22.22%
  • Çok yerinde bir hamle olmuş, böylece oyunu daha keyifli hale getirdin. Helal olsun

10 55.56%
Sayfa 1 / 27 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 788 sonuç

Konu: Yaramaz Çocuklar Büyüdü, Türkiye Ligi Şenlendi. | Galatasaray 7.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Default Yaramaz Çocuklar Büyüdü, Türkiye Ligi Şenlendi. | Galatasaray 7.Sezon

GALATASARAY'DA O.HAL İLAN EDİLDİ

Bu gece yarısı Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında transfer zirvesi gerçekleşti. Fatih Terim'in aklı hala, geçen yıl alınamayan Kaka'da idi. '' Israrla Kaka'yı istedim, siz bana gittiniz Şıraydırı aldınız. '' diye serzenişte bulundu, bunun üzerine Ünal Aysal '' Ben Şıraydır'ı bu takımın Hagi'si olsun diye getirdim, egonu tatmin etmeyi bırak ve işini yap! '' çıkışını gerçekleştirdi. Tam bu konuşmanın geçtiği sırada, toplantının olduğu odanın önünden geçerken, ister istemez kulak misafiri olan Fulya Terim ise odaya bir hışımla girdi ve babasından harçlık istedi. Fatih Hoca'nın sert bakışlarına maruz kalan Fulya Terim'in kullandığı tek cümle ise '' Nys sn mşglsn glb .s.s.s'' oldu. Bu tavrı takınan Fulya Terim'i gören Ünal Aysal, kızın bir dert sen ayrı bir dertsin be hoca. Tamam, bizim efsanemiz olabilirsin ama seninle daha fazla yürütemeyeceğiz bu işi diyerek rest çekti. Fatih Hoca durur mu, yapıştırdı hemen cevabı '' Ben zaten İtalya'ya gitmek istiyorum. Floransadan teklifler var, değerlendireceğim. '' Bu konuşmanın ardından Fatih Terim istifasını sundu ve jet hızıyla istifası kabul edildi. Ertesi sabah Fatih Terim basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve İtalya'ya dönmek istediğini belirtti.

Bu gelişmelerin ardından menajer olarak kimi getirebiliriz soruları ise yönetim kurulunu oldukça düşündürdü. Bir kongre üyesinin ani çıkışı ise oldukça ilgi uyandırdı. '' Ben yıllardır How i Met Your Mother'ı izlerim ve o dizi efsane bir dizidir. O efsane dizinin efsane oyuncusu ise Barney Stinson'dır. Ve bu herif normal hayatında futbolla ilgilidir bence, başa getirirsek büyük ilgi toplarız ve Amerika başta olmak üzere tüm dünya ülkelerinde ilgiyi üzerimize çeker ve yeni taraftarlar kazanabiliriz. Bu da bizim mali açıdan gelişmemizi sağlar.'' Bu çıkışın üzerinden Barney Stinson'ı başa getirme çabaları başlamıştır. Ünal Aysal çok geçmeden Amerika'ya uçar ve dizi çekimlerinin ortasına dalar.

Ünal Aysal'ın kurduğu ilk ve tek cümle, Barney'i ikna etmeye yetmiştir. İşte o sihirli cümle : '' Barney, takımlarını giyin ve hazırlan; Galatasaray'ın patronusun artık.''

Barney hiç düşünmeden teklife evet yanıtını vermiştir. Ertesi gün resmi sözleşmeyi imzalayıp, Galatasaray'ın yeni patronu Barney Stinson olmuştur.

Amerika'da büyük yankı uyandıran bu gelişme, basına da malzeme olmuştur. İşte en çok ilgi çeken bir kaç gazeteden alınmış olan fotoğraflar;

Ve böylelikle Barney Stinson'ın Galatasaray macerası başlamış olmaktadır..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128 okudum,onayladım.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Takımda çok büyük değişiklikler yapmak istemeyen Barney Stinson, sadece yaş ortalamasını düşürmek ve maaş&transfer bütçesini biraz rahatlatmak adına hamleler yapacağının sözünü verdi.Bu sözünün ardından Tomas Ujfalusi'yi Fulham'a 600.000 € bedelle sattı.

Defansın sağında Eboue'nin yokluğunda Sabri'ye güvenemeyeceğini bilen Barney, Milan'ın alt yapısından De Sciglio'yu kiralık olarak kadrosuna kattı. Kiralama ücreti ise ödenmedi.

Johan Elmander 1.100.000 € peşin olmak üzere toplam 3.600.000 € bedelle Leverkusen'e satılmıştır.

Orta sahanın ortasına bir transfer yapan Galatasaray, Sneijder'den tutoring yaptırmasını isteyecek. Alen Halilovic 1.500.000 € karşılığında Galatasaray'da ! Bu transfer 2 yıl sonra gerçekleşecek.

Elmander'in gidişiyle alternatif forvet arayışına giren Galatasaray ise Bard Finne'yi 200.000 € karşılığında kadroya kattı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ünal aysal böyle bi menajer getirseler havaalanında boğarlar

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

TÜM TRANSFERLERİMİZ

Personel Kadromuzu Tepeden Tırnağa Yeniledik

Bu hamle ile maaşı rahatlattık, transfere bütçemize para aktardık ve nokta transferler yaptık.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Başarılar. Haliloviç bazen verimli olmayabiliyor her kariyerde farklı etkileşim gösteriyordu bende.

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Başarılar. Haliloviç bazen verimli olmayabiliyor her kariyerde farklı etkileşim gösteriyordu bende.

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

SÜPER LİGİ SÜPER AÇTIK

Barney Stinson yönetimindeki Galatasaray, sezona bomba gibi girdi. Yeni transferlerin itici güç oluşturduğu, eski oyuncuların destekçisi olduğu sarı-kırmızılı ekip, deyim yerindeyse ilk 3 haftada şov yaptı!

Bunların yanı sıra Şampiyonlar Liginde gruptaki rakiplerimiz de belli oldu. Gruptan çıkma yolunda, omuz omuza mücadele edeceğiz! Haydi Galatasaray

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    ünal aysal böyle bi menajer getirseler havaalanında boğarlar
    yok la, bildiğin omuzlarda taşırlar

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    kellesini alırım gerekirse Teşekkür ederim

Nesil
    2012
    Yer
    Rize

Grup ideal olmuş heyecanı bol olacak

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by 53Erdogan View Post
    Grup ideal olmuş heyecanı bol olacak
    ilk maçtan puan alırsam çıkarım gruptan, yok alamazsam uefa'ya gider yolumuz

Wellington Nem biraz kötü olmuş.Yedek kulübesinde de takım elbise ile duruyor Barney reyiz acaba :P

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Gannicus View Post
    Wellington Nem biraz kötü olmuş.Yedek kulübesinde de takım elbise ile duruyor Barney reyiz acaba :P
    Hem Amrabattan şu haliyle iyi hem de gelecek vaadettiği için paraya kıyıp aldım valla Yatarken bile takımla yatıyor mübarek

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Başarılar kardeşim para harcamışsın baya uzun olsun bu

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖNCESİ TATSIZ PROVA
    Galatasaray, Gençlerbirliğine konuk oldu. Kaybedilen sadece 2 puan değil, Sneijder,Drogba ve Melo'da oldu. 3 futbolcumuz da 2 hafta yeşil saharlardan uzak kalacak. İşin kötü yanı ise Almanya'ya Bayern deplasmanına gidiyoruz. Allah yardımcımız olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Mustafa Diler View Post
    Başarılar kardeşim para harcamışsın baya uzun olsun bu
    Uzun olması tek dileğim ki uzun olur heralde yahu

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Bayern Münih - Galatasaray

Bayern Münih, Galatasaray'ı 4'ledi !

Temsilcimiz Avrupa yolunda ilk maçına Bayern deplasmanında çıktı. Oyun dengede giderken peşpeşe yaptığımız 2 bireysel hata skoru 2-0'a getirdi. Daha sonrasında ise oyunun kontrolünü tamamen kaptırdık ve Bayern Münih bizi ciddi anlamda perişan etti. Drogba,Sneijder ve Melo'nun yokluğunu çok fena hissettik.

Taraftarlar yine yalnız bırakmadı!

Maçtan sonra mikrofonlara konuşan Barney Stinson ise şunları söyledi ve basın toplantısının sonunda yaptığı hareket ise oldukça konuşuldu.

Öncelikle hepinize iyi geceler diliyorum. Biliyorum, pek iyi olduğumuz söylenemez. Mazeret de aramıyorum, Bayern Münih çok iyiydi ve galibiyeti fazlasıyla hak etti. Bizim yapmamız gereken tek şey, formaları çıkartıp takımlarımızı giymek olacak. Yolun başındayız ve çok daha iyi olacağız.

Maçı izlemeye gelen ahbapları ise, en azından beraberlik beklerken, bu şok edici mağlubiyetin ardından şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Dipnot: Galatasaray ile yakın ilişkileriyle bilinen Jose Mourinho'nun verdiği demeç ise düşündürücüydü. Maç boyu Galatasaray'ı desteklediğini söyleyen Mourinho, LigTv kameralarına böyle konuştu.

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=f5PG_PwhApE"]Jose Mourinho - LigTv[/YOUTUBE]

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

barney "tecavüzdne zevk aldık"

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

barney "tecavüzdne zevk aldık"
    Almaya çalıştığımız doğrudur

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Ş.L

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Hadi hadi hadi olacan adam sen

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Oooooo Milli Takııım Oleeeeey

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Başarılar dostum.Bayern fena şamarlamış.Avcı ise coşuyor Türkiye ile

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Başarılar dostum.Bayern fena şamarlamış.Avcı ise coşuyor Türkiye ile
    Bayern cidden fena şamarladı hacı ya Oyunun en iyilerinden bence Bayern.

Antep Usulü Kebap

Şampiyonlar Ligi maçımızdan önce Antep'e konuk olduk. Mükemmel bir maç oldu, seyir zevki ciddi anlamda harikuladeydi. Ve galip gelmiş olmamız ise pastanın çileği oldu
    Engin Baytar çok iyiydi. Bard Finne'ye ayrı bir parantez açmak gerekirse, takıma yavaş yavaş adapte oluyor sanırım. Attığı gol plaseler kralıydı, nefisti. Takım güzel yolda..

Man of the match

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

ŞAMPİYONLAR LİGİ 3.HAFTA

Gerçekteki Manchester United-Galatasaray maçı gibi oldu. (Old Trafford'da oynanan) inanılmaz pozisyonlar harcadık. Oyun kontrolü de bizdeydi. Son dakikalarda takımı iyice öne çıkarttım, yine gol kaçırdığımız bir pozisyon bu defa döndü dolaştı ve bizim kaleye gol oldu. Futbolda böyle şeyler de var tabi. Atamayana atarlar. İçerdeki maçı kazanıp iddiamızı sürdürmek istiyoruz fakat realist yaklaşıcak olursak, ilk sezon için Uefa hedefi koymamız daha mantıklı olur. En azından final oynayabiliriz diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İstifa et 2.kariyeri açtım san marino ligi beklerim her istediğin adamı alabiliyosun valla bak herkes amatör topçu 1 hafta tatile gitsen takımda adam kalmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

İstifa et 2.kariyeri açtım san marino ligi beklerim her istediğin adamı alabiliyosun valla bak herkes amatör topçu 1 hafta tatile gitsen takımda adam kalmaz
    yek yeaa niye istifa edicekmişim banane onlar istifa etsin

Ligde iyisin ama şampiyonlar liginde toparlanman gerek

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Lig & Şamp.Ligi

Ligde herşey takır tukur işlerken, Avrupada bir şanssızlık aldı başını gidiyor. Ne kadar baskı kursak da boşa.. İlginç şeyler oluyor. Hayırlısı

Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    Ligde iyisin ama şampiyonlar liginde toparlanman gerek
    Var bir şanssızlık.. Birine patlayacağız ama ne zaman

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

seneye avrupada kupa getirmezsen kulüp binasında baltayla beklicem seni

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin