Sayfa 38 / 40 İlkİlk ... 283637383940 SonSon
1,111 ile 1,140 arası toplam 1192 sonuç

Konu: Sentugo - Bursaspor Kariyeri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    hocam paraya doymandın mı hala as oyuncu satıyosun
    Doymadım yicem hepsini

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    o sağ bekin hala gelişmeye ihtiyacı var özellikle orta açma ve hızlanmada ama daha 17 yaşındaymış sen o çocuğu 19 yaşında dünya yıldızı bir sol bek yaratırsın
    İşte oynata oynata geliştiricem kendisini

Quote Originally Posted by lenardo69 View Post
    oyunun en son save ini bulamadım link atarsanız sevinirim.
    Doğru söylüyorsun. Bu sezon sonu ekliyorum şimdi save dosyasını. Bugün eklerim.

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Hocam nasıl öyle gelir yaptın helal valla
    Herşeyi paylaştım valla Bizde yalan yok.

Quote Originally Posted by Ziege View Post
    regenler süper 2 sene sonra uçar onlar
    Döngü içerisine sokuyorum oyuncuları. Her sene belli sayıda oyuncu satılıp yerlerine daha önceden alınan regenleri koyuyorum. Takımın iskeleti belli olduğu için takım performansında bir düşüş olmuyor.

Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçen sene finade karşılaşıp kupayı ellerinden aldığımız Chelsea'yi bu sefer de yeneriz gözüyle bakıyorum. Malesef bu sefer olmadı. Aslında 1-1 avantajlı bir skordu ama bu sefer şans bizden yana değildi. Elendik. Hatta erken bile elendik. Demek ki adamlar hırs yapmış Son dakikalar golü yemesek tur bizdeydi..
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Sen misin dalga geçen

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

şlnkfng

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ligteki performansı daha ayrıntılı incelemek isteyenler için;

Lig şu aşamadan sonra pek bir önem teşkil etmiyor.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sentugo.

hocam saveyi merakla bekliyorum bir de verdiğin saveyi kullanmak için transfer yamasını da kurmak gerekir mi?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Durum böyle olunca bu mesaja oyunvu değerleri gibi şeyleri de eklemek gerekiyor..

Oyuncuları daha iyi değerlendirebilimek ve takım analizi yapabilmek için güzel bir görsel hazırlıyorum.

Kayıtlı oyun dosyasını imndirenlerin yapması gereken şey, gözlemcilerin yorumları bitince, oyuncu arama kısmından 4,5 yıldız ve üstü olan oyuncuların hepsini seçip Potansiyel değerlendirmesi 20 olan gözlemcilerden bir daha rapor istenmesi...
    Sentugo.

yok hocam senin krallığını bırakıp beşiktaşın başına geçiyorum ben bakalım bu krallığı kaç senede yıkabilirim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul - Üsküdar

Avrupa kuğası kalmış :P

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Maç oynama sayısına göre oyuncular baştan aşağı sıralanmıştır. Bu sayılar Lig+Kupa+Avrupa olarak belirleniyor.

İlk önce gözüme çarpan Uğur Can Montero*'nun Dünya Çapında Bir itibara sahip olması Bu da satıldığı zaman taraftarın üzüleceği anlamına geliyor. Dünya Çapında olmasının sebebi geçen sene en çok maçın adamı seçilmesiydi.

Daha sonra en çok maç oynayan kişilerin yaşlarının çok genç olması göze çarpıyor. Yaş ortalamasını sağ bekimiz bozuyor.

Hazır sağ bek demişken bu sene takımdaki skora katkıyı en çok bu adam sağladı. Dikkat edilirse bir sağ bekten 12 gol 11 asist lik bir performans bekleyemesiniz. Bizim adam nedense bu sene coştu. Gerçi attığı gollerin 6 tanesi penaltıdan oldu. Ancak kullandığı hiç bir penaltıyı kaçırmadı. bu da hayatımda ilk defa gerçekleşiyor

En çok maç kazanan kişiye bakmaktansa en az maç oynayıp, en çok maç kazanan oyuncuya bakmak gerekir. Burada Emre Can ve Okay Yokuşlu fark yaratıyor. Yani bu adamlar oynadıkları zaman maçı kaybetmemişiz. Yoksa en çok maçı kaleci Burak kazanmış.

Hazır kaleci demişken kalecimiz oynadığı 46 maçın 26 maçında gol yememiş. Geri kalan 20 maçta ise 30 gol yemiş. Aslında bu yediği gol sayısını düşürmemiz gerekebilir. Ligte 19 gol, Avrupada 9 gol yemiş. İyi bir sayı açıkçası.

Zaten en çok gol atan adam Kaan oldu. Enes'in daha az hol atmasının sebebi sürekli sol forvet olarak oynaması. Taktiğimde sol forvet oynayan kişinin kesinlikle solak olması gerekiyor. Enes sağ ayağını kullanıyor. Bu sebeple gol sayısı biraz düşük kalmış. Yoksa özellikleri Kaan'dan daha iyi. Ancak Enes geçen seneye göre gol sayısını çok yükseltti. Kaan'a laf yok zaten...

Asistlere gelecekse geçen seneki Halilovic'in eksikliği hissetmedik diyebilirim. Wonderkid sağ açığımız Kaan Oğulcan Başar* 18 asist ile takımda en çok asist yapan oyuncu oldu. Sol kanat oyuncumuz ise Dudu'yu aratmadı. Neredeyse aynı istatisikleri yatı.

Oyuncuların bireysel zayıf yönleri de var. Antrenmandan onların üzerine gideceğim biraz...

Ligte biraz rotasyon ile oynadığım için ki bu belli oluyor zaten gol sayımı bir türlü 100 yapamadım. Gerçekten amacım artık 100 golü geçmek. Enes'in ayağı sol olsaydı bu sayı 120 falan olmuştu

Ligte en çok gol atıp-en az gol yiyen takım olduk. Bu da ilk defa gerçekleşiyor. Genelde en çok gol atan takım olurduk da en az gol yiyen takım olamazdık...

Transfer Sezonu Açılmıştır. Bu transfer sezonunda izleyeceğimiz yol aynı. Eldeki regenlere bakıp, ona göre ilk 11 oyuncularımızı iyi fiyatlara satacağız, satamazsak kiralayacağız. Ve her sene olduğu gibi bu sene de bir önceki seneden daha fazla satış yapmak gibi bir isteğim var.

Bu sene ekstra olarak sezon başında mevki mevki tüm oyuncularımı göstereceğim. Ve her sene yaptığım gibi geliştirmek istediğim genç oyuncuları da sizinle paylaşacağım.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ziege View Post
    Avrupa kuğası kalmış :P
    Hangi Avrupa kupası ? UEFA kupası mı ?

Onu bence artık istesek de alamayız. UEFA'ya düşmeyeceğiz ki
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

11 gol 18 asist iyi oynamışım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tüm dünyada 14. en iyi kulübüz

Tüm dünyada en zengin 9. kulübüz.

Uğur Can Tottenham'da. 28.5 milyon euro + %50 gelecekten net pay olmak üzere sattık kendisin. En iyi teklif bu kulüpten geldi...
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gelmişiz 7 sezona. Kazanmadığımız başarı yok, taraftar her maç stadı tamamen dolduruyor ama sattığımız kombine sayısı ve fiyatları değişmiyor Oyun zekası geliştirilmeli derken bunlardan bashediyoruz işte. Allah'tan seney Bursaspor'un sattığı kombine sayısı 20000 falan olacak da gelecek senelerde de 20000 üstü kombie satmış sayılacağız...

Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

oynamadan ikinci kaptan olmuşuz

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    oynamadan ikinci kaptan olmuşuz
    Baktım liderlik özelliğin 16. Takımdaki en iyi liderlerden birisin Hatta En yüksek değer zaten 16'ydı yani

Şimdi gidenleri açıklayacağım.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

2018-2019 Sezonu Transfer Dönemi

GİDENLER

Arkadaşlar üşenmedim saydım, Tam 73 oyuncu ile yollarımız bir şekilde ayrılmış.
    Bunlardan 13 tanesi serbest kalan dandik oyuncular.
    Bu da demek oluyor ki tam 60 kişiyi ya satmışız ya da kiralık göndermişiz.
    Kiralık gönderdiğimiz oyunculardan 11 tanesinden aylık ücret istememişiz ve ilk 11 oynasınlar diye yollamışız.
    Böylece elimizde tam 49 oyuncu kalır buraya paylaşmak için

Bu sayı da biraz fazla geldi bana Onun yerine bir görsel hazırladım. Sattığım oyuncuları kırmızı bir ovalin içine koydum ve miktarı belirttim. Yine aynı şekilde kiraladığım oyunculardan aldığım aylık geliri de turuncu kutulara aldım. Görseli dörde böldüm ve tarihler saat yönünde ilerliyor... Bu görselde eksik kalan şey gelecekten pay alıp almadığım.

Gelecekten pay aldığım transferlerde eğer madde aktif hale geliyorsa genelde o tazminatı kabul ediyorum zaten. Yoksa çoğu oyuncu başka bir takıma transfer olmuyor. Eğe bu oyuncu genç bir oyuncu ise Uğur Can Montero* gibi o zaman zaten paylaşıyorum. Oyun içinde başka bir takıma satılırsa zaten paylaşacağım. Henüz öyle bir durum olmadı ama

Bu sefer 215,8 milyon euro luk toplam satışımız oldu. Geen sene 180 li bir rakam satabilmiştik. Her sene arttırdığımız satış gelirimizi bu sene de arttırdık diyebilirim Hatta sanırım her sene 30 milyonluk bir artış olabiliyor

Kiraladıklarımız arasında henüz tanıtmadığım oyuncular da var. Gelenleri de ekleyeceğim bugün yarın. Profilleri, sözleşmeleri ve neden alındıkları ile ilgili yorumu bir arada bulunduran görselleri hazırlamaya başladım.
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

vay bee

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Maşallah sen bu işi biliyorsun hocam

Nesil
    2012
    Yer
    Tekirdağ / Çorlu

Hocam sağ bekini vermeseydin keşke. İstatistiği görünce ucuza gitmiş gibi geldi vallaha

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaanb View Post
    vay bee
    Bu sene hedefim en zengin 7. kulüp olmak

Quote Originally Posted by Mustafa Diler View Post
    Maşallah sen bu işi biliyorsun hocam
    aynen aynen. Bu sene senin oyuncunun sakatlığı geçti gibi. 11 ay sakatlanmıştı geçti herhalde. Bakalım nasıl oynayacaksın.

Quote Originally Posted by karayer View Post
    Hocam sağ bekini vermeseydin keşke. İstatistiği görünce ucuza gitmiş gibi geldi vallaha
    Hİç sorma hem ucuza gitti hem de yerine adam bulamadık Bildiğin dndik bir sağ bek ile oynayacağız bu sene
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Durum böyle olunca Türkiye Süper Kupası'nı bir kez daha aldık

Hazır paylaşıyorken bir de Şampiyonlar ligi grubumuzu da paylaşayım....
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Formayı verirsen oynarız hoca

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

GELENLER

GENÇ TÜRKLER

Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Mecvut durum şöyle; Lütfen görseli büyütüp okuyunuz...

Last edited by sentugo : 30.Ağustos.2013 at 22:34
    Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    Kariyer Hikayeleri

Bu regenler bir harika.

Sayfa 38 / 40 İlkİlk ... 283637383940 SonSon

Mesaj Yetkileri