Sayfa 4 / 40 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1192 sonuç

Konu: Sentugo - Bursaspor Kariyeri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Deneyeceğim... Şimdi daha çok gol atmak için, uzun taçlar ve korner taktiklerimi de düzenliyorum. İnşallah daha çok gol bulacağız artık ve az yeriz umarım.

Yoksa ligi kaybederiz böyle giderse...

Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu yeni taktikleri denemek için bir hazırlık maçı yaptık.

Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

En azından büyük takımlara yenilmediğimiz için hala lig yarışı içerisindeyiz. Fener maçı alırsa 20 puan olur... Şimdilik sıkıntı yok gibi gözüküyor.
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şakadır ha.. Yanlış anlaşılmalar olmasın.

[YOUTUBE="p-xVoSHgiec"]Belluschi'nin mükemmel golü[/YOUTUBE]
    Sentugo.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Maçlar güzel.Yenilmemen de iyi birşey sonuçta

Hedefler ve anlatımın ilgi çekici. İyi bir FM oyuncusu olduğunu belli ediyorsun. Takipteyim...

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

En azından yenilmiyorsun oda var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Maçlar güzel.Yenilmemen de iyi birşey sonuçta
    Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    En azından yenilmiyorsun oda var.
    Yenilmiyorum ama ezilmiyorum zaten. Hep rakiplerden iyi durumda oluyorum. Kornerden gol yiyince çıldırıyorum.

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Hedefler ve anlatımın ilgi çekici. İyi bir FM oyuncusu olduğunu belli ediyorsun. Takipteyim...
    Normaldeki hedeflerim bunlar. Kimse takip etmese de ben gerçekleştireceğim zaten. Kaç kere gerçekleştirdim eskiden

Kariyer devam ediyor...

SONUÇTA TEK YENİLDİĞİMİZ TAKIM

Sentugo.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

serdar batalla ibrahim sakatlıklar hep çok ciddi çıkıyom personelleri bi göz at kimse gelmiyo falan diyosun ama

Hocam ne zaman açılıyo transfer sezonu sana defans forvet lazım ya

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Antrenman seviyen çok yüksek olduğu için sakatlar çok olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    serdar batalla ibrahim sakatlıklar hep çok ciddi çıkıyom personelleri bi göz at kimse gelmiyo falan diyosun ama
    Antrenman seviyen çok yüksek olduğu için sakatlar çok olabilir.

Sevgili Burak, Antrenman seviyem "Çok yüksek" ancak toplam iş iyükü "Hafif". Bu sebeple sakatlıkların o sebepten ötürü olması olası değil.

Sakatlıkların çok gözükmesinin sebebi en iyi fizyoterapistimin fizyoterapi seviyesinin 11 olması. Bu sebeple aslında daha kısa olan sakatlıkları uzunmuş gibi söylüyorlar.

Sadece Serdar Aziz'de biraz yokluğunu hissettik. Onda da Civelli beklediğimden çok daha üstün bir performans sergiliyor.

Quote Originally Posted by Kanoleite View Post
    Hocam ne zaman açılıyo transfer sezonu sana defans forvet lazım ya
    Bize her zaman transfer sezonu. Oyuncu aramadan geçirdiğim bir maç arası yok benim

Mustafa Pektemek ile oynayanlar ne diyor ? İyi oyuncu mudur oyunda ? Gelişir mi ? Örnek gösterebilir misiniz ? 3.5 milyon euroya satış listesine koymuşlar. Alabilirim sanırım...

Aslında seneye için bir defans oyuncusu, bir kaleci (Yamada Frey gelecek sene Türk oluyor, ben bunu kabul edemem.Ya da bir eksik yabancı oynatırım...) lazım. Her zaman iyi fırsatçı golcülere açığım. Lütfen transfer tavsiyelerinizi devamlı olarak paylaşınız. Transfer sezonu başladı Hatta sol ayaklı bir forvet önerirseniz sevinirim.
    Sentugo.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Sevgili Burak, Antrenman seviyem "Çok yüksek" ancak toplam iş iyükü "Hafif". Bu sebeple sakatlıkların o sebepten ötürü olması olası değil.

Sakatlıkların çok gözükmesinin sebebi en iyi fizyoterapistimin fizyoterapi seviyesinin 11 olması. Bu sebeple aslında daha kısa olan sakatlıkları uzunmuş gibi söylüyorlar.

Sadece Serdar Aziz'de biraz yokluğunu hissettik. Onda da Civelli beklediğimden çok daha üstün bir performans sergiliyor.

Bize her zaman transfer sezonu. Oyuncu aramadan geçirdiğim bir maç arası yok benim

Mustafa Pektemek ile oynayanlar ne diyor ? İyi oyuncu mudur oyunda ? Gelişir mi ? Örnek gösterebilir misiniz ? 3.5 milyon euroya satış listesine koymuşlar. Alabilirim sanırım...

Aslında seneye için bir defans oyuncusu, bir kaleci (Yamada Frey gelecek sene Türk oluyor, ben bunu kabul edemem.Ya da bir eksik yabancı oynatırım...) lazım. Her zaman iyi fırsatçı golcülere açığım. Lütfen transfer tavsiyelerinizi devamlı olarak paylaşınız. Transfer sezonu başladı Hatta sol ayaklı bir forvet önerirseniz sevinirim.

Sakatlık sıkıntısı yaşamazsa muhteşem oynuyor Mustafa.Beşiktaş'la oynadığımda 4 senede 2 kere gol kralı yapıp 12 milyon euro ya Twente'ye satmıştım.Bitiriciliği filan 17 olmuştu ama şansıma hiç sakatlanmamıştı sakatlanırsa ne olur bilemem.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sentugo.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bence harika gidiyoruz

Ligde henüz yenilgimiz yok, Betis de bence elenmeyecek bir takım değil.

Batalla'nın sakatlığı kötü olmuş sadece.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Sakatlık sıkıntısı yaşamazsa muhteşem oynuyor Mustafa.Beşiktaş'la oynadığımda 4 senede 2 kere gol kralı yapıp 12 milyon euro ya Twente'ye satmıştım.Bitiriciliği filan 17 olmuştu ama şansıma hiç sakatlanmamıştı sakatlanırsa ne olur bilemem.
    Değer diyorsunuz yani Mustafa Pektemek 3.5 milyona.

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Bence harika gidiyoruz

Ligde henüz yenilgimiz yok, Betis de bence elenmeyecek bir takım değil.

Batalla'nın sakatlığı kötü olmuş sadece.
    Batalla sadece asist yapabiliyor. Aynı mevkide oynattığım Belluschi daha çok gol atıyor. Eksikliği pek hissetmedim.

Satacak oyuncularımız var. Onları iyi fiyatlara okutursak, yerlerine kaliteli isimleri transfer edeceğiz...
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

waris majeed'i yokla. kesinlikle daha ucuz ve daha verimli olabilir. gözlemci gelmez demiş ama avrupa'da gruptan çıkmışsın.

bence bir teklif götür.
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    waris majeed'i yokla. kesinlikle daha ucuz ve daha verimli olabilir. gözlemci gelmez demiş ama avrupa'da gruptan çıkmışsın.

bence bir teklif götür.
    Deneyeceğiz ama Değeri yüksek bir arkadaş. 3.5 milyon değeri var....

Denedik kulübü 7.5 millyon euro istiyor. ve oyuncu geliyor. Ama bonservisi karşılayamayız.
    Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Allione'de çok iyidir.

"Sevgili Burak" çok resmisin abi.

Çok güzel gidişat var ligde.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Listedeki oyuncular çok iyi.Avrupa'da ise Betis'i geçeriz fakat sonraki tur çok zor.
    Gerekli yerlere takviye yapacağını düşünüyorum.Stopere şart gibi duruyor gol yeme sorununu çözmek için.Sakatlıklar da can yakmış.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Allione'de çok iyidir.

"Sevgili Burak" çok resmisin abi.

Çok güzel gidişat var ligde.
    Çok samimi olamadığımız için yanlış anlaşılabilir bazı söylediklerim. Bu sebeple kimseyi kırmak istemediğimden öyle konuşurum. Yoksa maç görsellerinde ileride "lan" lı "lun" lu şeyler paylaşacağız. Samimi ortamı yakaladıktan sonraki kolay.

Listedeki oyuncular çok iyi.Avrupa'da ise Betis'i geçeriz fakat sonraki tur çok zor.
    Gerekli yerlere takviye yapacağını düşünüyorum.Stopere şart gibi duruyor gol yeme sorununu çözmek için.Sakatlıklar da can yakmış.
    Gol yeme problemimiz yok sanki. Gol atma sorunumuz var. Epi topu 13 gol yemişiz, Fb ve Gs'den sonra en az gol yiyen takımız. Attığımız gol 33. En çok gol atan ikinci takımız ama bu değer benim standartlarıma göre az.

Enes Ünal ligte 13 maçta 2 gol 2 asist yapabilmiş.. Pinto 9 gol atabilmiş... Forvet sıkıntımız var.

Betis'i de öyle kolay kolay geçemeyiz. Çok gol atamıyoruz Avrupada...
    Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Çok samimi olamadığımız için yanlış anlaşılabilir bazı söylediklerim. Bu sebeple kimseyi kırmak istemediğimden öyle konuşurum. Yoksa maç görsellerinde ileride "lan" lı "lun" lu şeyler paylaşacağız. Samimi ortamı yakaladıktan sonraki kolay.
    Haklısın normal. Bekliyoruz transferleri "Agustin Allione" bak bu adama abi.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Corentin Jean iyi olabilir fakat fazla genç.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Allione çok iyi. Olası bir transfer olabilir. Ama bir sorum var. Bu adamın sözleşmesi gelecek sene bitiyormuş. Bu devre arasında değil de gelecek sene başında alırsam daha ucuza kapatabilir miyim ? Bilmiyorum. Bu konudaki görüşleriniz nedir.

Gelecek sene için bizde sudan ucuza oynayacak bir transferi gerçekleştirdik.

Çoğunuz tanıyorsunuzdur. Bu oyuncuyu gelecek sene oynatamayabilirim. Yabancı kontenjanından dolayı, kiralayabilirim. Bosman ile Al-Kirala-Sat taktiğidir bu. Çok yapacağım...

Corentin Jean iyi olabilir fakat fazla genç.
    Bu oyuncu çıkmadı.

Mustafa Pektemek için kulüple anlaşmaya çalışıyoruz. Cenk Gönen'in performansı nasıl ?
    Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Allione için bir fikrim yok Estigarriba çok iyi transfer.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Estigarribia'yı 2 sezon kullan 7.5m'ye falan okutursun tahminen sonra en az.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Allione için bir fikrim yok Estigarriba çok iyi transfer.
    Allione'nin yararlı olacağını düşünüyorum. Daha önceden sanırım 1 kez denemiştim.

Estigarribia'yı 2 sezon kullan 7.5m'ye falan okutursun tahminen sonra en az.
    Seneye olacak yabancı durumumuz bunu belirleyecek.

Arkadaşlar Geleneksel Transfer Döneminde Q7'yi satmak istiyorum. Hiç bir katkısı olmadı bize. Alıcısı çıkarsa satacağız. Kulübe para kazandırarak gidecek olur. Bu durumda tavsiyelerinize ihtiyacım olacaktır. Türk oyuncular da önerebilirsiniz.
    Sentugo.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Q7 yine etki bırakmış.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Geçen yarım sezonda ligde etki bırakan yada Bank Asya'nın tozunu attıran adamlara bakabilirsin oyun için.Yerli olarak klasik tavsiyem Serdar Gürler tabi sağ tarafa.Stoperde ise Sezer Özmen veya Kemal Tokak yerli olarak ideal gibi.

Nesil
    2013
    Yer
    Antalya

Q7 yine etki bırakmış.
    maaşı çok yüksek değildi galiba Beşiktaş'taki etkiyi bırakamamış

Sayfa 4 / 40 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri