1 ile 30 arası toplam 1192 sonuç

Konu: Sentugo - Bursaspor Kariyeri

Hybrid View

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaptığın rehberleri pratiğe dökülmüş hali olmuş, ki bence çok daha faydalı olmuş. İyi işler yapıyorsun dostum tebrikler. Bende çok şey öğreniyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ralf View Post
    Yaptığın rehberleri pratiğe dökülmüş hali olmuş, ki bence çok daha faydalı olmuş. İyi işler yapıyorsun dostum tebrikler. Bende çok şey öğreniyorum.
    Amacım biraz da pratiğe dökmek, teşekkürler.

Quote Originally Posted by Chakemate View Post
    Başarılar diyeceğim de oyunun ehli olmuşsun gibi bişey Heralde bayagı bişey öğreneceğime benziyor
    Oyunun ehli falan değilim ha yanlış anlaşılmalar olmasın.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Enes'i ilk sezondan kullanarak risk alıyorsun.İlk taktik de fazla ofansif geldi onun dışında iyiyiz.İki soru soracağız birincisi transfer düşünüyor musun,ikincisi ise iki forvetin de fırsatçı iyi verim alabiliyor musun genelde forvetlerin rolleri farklı olsun diyorlar da bir bildiğin var heralde böyle yapmışsın.Aydınlatırsan sevinirim
    Açıkçası transfer düşünüyorum. Yoksa anca 3. falan oluruz. Enes'i transfer yapmazsak ilk 11 oynatacağım. Yapacak bir şey yok Sestak oynasa kaç gol atacağı belli değil.

İki forvetim de fırsatçı evet. Ben de birbirinden farklı görevlerde bir sürü şey denedim. Pivot-Fırsatçı, Komple-Fırsatçı, Yaratıcı-Fırsatçı, Pivot-Yaratıcı falan ama verimli olamadım. Daha doğrusu hücum oyuncularının gol ortalamaları düşük çıktı. İkisi de fırsatçı olunca en az 20 tane atıyorlar kişi başı. Epey hızlılarsa bu gol sayıları 30 lara kadar çıkıyor. Oyun içi tercihlerinden de belli özellikleri varsa tadından yenmiyor. Sadece sol fırsatçının sol ayaklı, sağ fırsatçının sağ ayaklı olması gerekiyor. Hepberaber göreceğiz...

Hele ikinci taktikte ileri 3'lü takımın gol yükünü tamamen üstleniyorlar. Batalla bile 15 golü falan bulabiliyor...
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri