Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516
451 ile 476 arası toplam 476 sonuç

Konu: Football Manager 2014

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Böyle saçma sapan hatalara çok sinir oluyorum. Yanlış yere göndermek nedir arkadaş
    Quote Originally Posted by manager725 View Post
    Arkadaş Elazığ'da oturuyor olabilir.
    Evet Elazığ'da oturuyorum sorun sadece, kargo şubeye gelmesine rağmen gönderilmedi.
    Quote Originally Posted by gncilker View Post
    Bugün kargo şubeleri kapalı diye biliyorum.
    Az önce telefonla aradım cevap vermediler, dediğin gibi galiba.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Destek bölümüne mesaj göndermiştim Cumartesi akşamı bu sabah yanıtlamışlar. 1 kasımda kargolamışlar kargo takibine baktım bu sabah bizim buraya ulaşmış sanırım yarın elimde olur artık .

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

FM2014'ün 10 milyon korsan kopyası indirilmiş, 1.Çin 3.2 milyon 2.Türkiye 1.05 milyon, 3 Portekiz 780 bin

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Cin yine lider ))

Avea inTouch 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skidrow'a yedirmedi bu sene sanırım si games ondan bu halde.
    10 milyon kopya nedir yahu. Ortalama fiyat 40 lira desek pühhh

Quote Originally Posted by byariff View Post
    FM2014'ün 10 milyon korsan kopyası indirilmiş, 1.Çin 3.2 milyon 2.Türkiye 1.05 milyon, 3 Portekiz 780 bin
    kaynak neresi acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byariff View Post

Bu söylediğin FM2013 sayıları

Ekteki makalede geçiyor:

http://metro.co.uk/2013/11/14/footba...times-4186446/

Elemanın teki de Vatikan'dan indirmiş korsan oyunu
    Last edited by Flammable : 14.Kasım.2013 at 16:54 Reason: Ek bilgi

Lisanslı oyun satış rakamlarını da açıklasalar ya, onu neden açıklamıyorlar

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by Flammable View Post
    Bu söylediğin FM2013 sayıları

Ekteki makalede geçiyor:

http://metro.co.uk/2013/11/14/footba...times-4186446/

Elemanın teki de Vatikan'dan indirmiş korsan oyunu

aynen yanlis yazmisim

Nesil
    2013
    Yer
    Coventry/UK

Birkaç gündür internette oyunla ilgili eleştrileri okuyup kendi kendime yine tam çıkaramamışlar oyunu diyip durdum. Sonunda ne oldu idman sonrası kendimi yine d&r da buldum. Ne olursa olsun insan merakını dindirmeden duramıyor.

fm hastalık gibi bir şey yenı patch e kadar oynamadan bekliyorum fakat hiç bir oyun fm nin yerini tutamıyor nedense..

Beyler yeni bir facepack hazırlıyorum. İsteyen olursa mesajla ulaşsın bitirince isteyenlerle paylaşabilirim zevkle. Kendime Müslüman olmayayım dedim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tamamen yanlış bir olayı mı hatırlıyorum bilmiyorum ama daha önceki bir seride ayarlardan renk körleri için bir değişiklik yaparak daha rahat oynamayı sağlıyorduk sanki.

Şimdi ayarları kurcaladım ama bir türlü bulamadım, FM'de değil miydi bu özellik yoksa vardı da bu seride mi yok?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Barb92 View Post
    Beyler yeni bir facepack hazırlıyorum. İsteyen olursa mesajla ulaşsın bitirince isteyenlerle paylaşabilirim zevkle. Kendime Müslüman olmayayım dedim
    http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=1430

Bu bölüme konu açarak kendinize Müslüman olmayabilirsiniz
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Tamamen yanlış bir olayı mı hatırlıyorum bilmiyorum ama daha önceki bir seride ayarlardan renk körleri için bir değişiklik yaparak daha rahat oynamayı sağlıyorduk sanki.

Şimdi ayarları kurcaladım ama bir türlü bulamadım, FM'de değil miydi bu özellik yoksa vardı da bu seride mi yok?
    Serkan abi bence karıştırıyorsun başka bir oyundur o.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Serkan abi bence karıştırıyorsun başka bir oyundur o.
    2013'ü pek oynamadım, şimdi bakındım, betada dikkatimi çekmiş ama tam anlamıyla nasıl bir şeydi hatırlamıyorum ben de şu anda, 2013'e girip bakmam lazım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O zaman 2013'ün betasında ingilizceydi sanırım, ben farklı yorumlamışım, şimdi tercihlerde yine var, alternatif renk taslağı kullanmak ama bu tam anlamıyla istediğim şey değil.

Örneğin maç oynanırken topu görmekte oldukça zorlanıyorum, bu da oynama isteğimi kaçırıyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Beyler oyun steamda yüzde 50 indirimde.30 saat küsür kaldı. kaçırmayın alacaklar.

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Beyler oyun steamda yüzde 50 indirimde.30 saat küsür kaldı. kaçırmayın alacaklar.
    42 Tl Olmuş Çok İyi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Oyunun şu transfer mantığını bir türlü anlamadım. Barca'daki Montoya'yı almak için 8m bonservis ödüyorum, oyuncuyla sözleşme imzalamaya gelince 3-4m imza parası + temsilci için 2m komisyon istiyorlar. Tamam adamın bonservisi elinde olur, bu paraları istemelerini anlarım da ben zaten kulübüne o parayı saymışım. Nedir yani bu kadar para istemek? Sanki Ronaldo'yu getiriyoruz arkadaş. Şu temsilciler de ayrı bir olay zaten. Temsilci oyuncuyu bana önerse alsın komisyon, helal hoş olsun eyvallah ama ne yapmış da komisyon alıyor?

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

oyunu en ucuz nerden alabiliriz acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

oyunu mobil uygulamasinda[FM Handheld 14] oynayan var mi? fikrini ogrenmek isterim. grafikleri hosuma gitti ama acaba ne kadar oynanabilir bir uygulama merak ediyorum. tecrube edenlerin paylasimlarini bekliyorum.

Quote Originally Posted by TeNaciOUS MidFieLdeR View Post
    oyunu mobil uygulamasinda[FM Handheld 14] oynayan var mi? fikrini ogrenmek isterim. grafikleri hosuma gitti ama acaba ne kadar oynanabilir bir uygulama merak ediyorum. tecrube edenlerin paylasimlarini bekliyorum.
    dili ingilizce olsada benim adıma beklediğimden iyiydi oynana bilirlik açısından. ilk indirdiğimde sürekli oynuyordum telefon elimden düşmüyordu. Dortmund ve Barça ile güzel kariyerler yaptım.

Oyunu almamak için çok uğraştım ama Steam'de %75 indirim kuponu ile 10$'a aldım. Aldıktan 2 saat sonra, yani ilk kariyerimin 3. hazırlık maçında crash dump aldım. Arkadaş adamlar logo, resim vs. eklentilere laf ettikleri için sıfır müdahale ve sonuç ortada. Cidden dalga geçildiğimizi düşünüyorum.

ya ben bu fm 14 ü online oynamak istiyorum yok mu çevrim içi oynayan?

fm nin tüm serilerini (fm 13 hariç askerdeydim) büyük bir keyifle oynayan beni oyundan soğutan bir fm ile karşı karşıyayız. soğutmak demeyelim de 2012 kadar keyif vermiyor bana.

yaklaşık 2 aydır devam ettiğim gs kariyerinde 2022 yılına geldim hala ş.ligini kazanamadım. evet beceriksiz de olabilirim sanırım ancak burada beceriden çok daha fazlası olduğu kesin.

fikstür şansıyla 3 kez final oynadım 10 yılda. ancak 3ünü de kaybettim. diğer 7 katılımımda da 2 kez grupta elendim diğerlerinde de 2.tur ve çeyrek görebildim en fazla. ligde bi şekilde şampiyon oluyorum ancak 10 yılda 10 un üzerinde puan farkıyla hiç şampiyon olamadım. ligi koparamadım hiç önceden. ş. liginde de elle tutulur başarı gösteremedim. genie scout kullanıyorum ve en iyi gençler ya benden kirada ya da bende. ancak her mevkide dünyanın en iyilerine sahip olmama rağmen bir türlü 2012 deki gibi seri yapamıyorum. 2012 ile çok farklı özellikler gösteriyor. 2012 serisinde en iyi gençleri toplayıp 100 küsür maçlık kazanma serileri yapardım. burda 10 larca taktik denedim hiçbiri rakiplerimi ezemedi.

gerçi türkiyedeki yabancı kuralından dolayı ligi domine edemiyor olabilirim. ancak ş.liginde hiç başarılı olamıyorum.

ayrıca maç motoru ve maç simülasyonuna gelince. yemin ediyorum ne zaman kendim maçı oynasam sürekli diken üstünde maç izliyorum. 3-0 öndeyken bile rahat değilim ki 3-0 öndeyken 1 kez 2 kez değil defalarca maç, tur kaybettim. zaten kızdığım da bu. maçta her an gol olabilirmiş gibi. bu seride gerçekçi yapacağız diye işin afedersiniz boku çıkmış. direklerden dönen topların anormal sayısı, 3 kez gelip 3 gol atıp kalesindeki 30 şutta gol yemeyen rakip (bunlar defalarca oldu) yani şöyle tatlı tatlı maç seyredemiyorum. zaten denk veya benden üst takımlara karşı hiç maça girmedim. ne zaman girsem 4-5 yiyorum. kesinlikle yeniliyorum ama.

bir de şu olay var. bir çok taktik denedim ancak şu taktik fm14 ün taktiği diyebileceğimiz taktiği bulamadım. 14.1.3 sürümünü kullanıyorum. sürümü güncellersem bu tip saçmasapan olaylarda azalma görür müyüz ?

vallahi sıkıldım sinirleniyorum yahu oyunu oynarken. elimden gelen her şeyi yapıyorum ama simülasyon o kadar kötü ki bazı topların fizik kurallarını altüst ederek gol olması beni çıldırtıyor.

daha detaylı ve bol görselli bir yazı yazıp sigamese yollayacağım böyle oyun mu olur diyeceğim

Sayfa 16 / 16 İlkİlk ... 6141516

Mesaj Yetkileri